سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: با توجه به تحویل قریب الوقوع خودروی تیبا 2 ، به نظر شما در میان فیس لیفت های مختلفی که در خودروهای داخلی تا به حال اجرایی شده ، عملکرد شرکت ها در کدام یک را موفق تر ارزیابی میکنید؟(با لحاظ رنج قیمت)
پژو 206 صندوق دار (فیس لیفت پژو 206)-قیمت :حدود 40 میلیون تومان
تیبا 2 -تیبا هاچ بک (فیس لیفت تیبا)-قیمت:حدود 27-26 میلیون تومان
سایپا 232 -(فیس لیفت جدید تیبای سدان)-قیمت:حدود 28-26 میلیون تومان
رانا (فیس لیفت پژو 206 صندوق دار)-قیمت:حدود 35-31 میلیون تومان
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک)
سلام
این ماشین هایی که تحویل اسفند هست مدل93 میدن یا نه؟
اگه ندن که خیلی نامردیه
پاسخ
تشکر شده توسط : aremas
دوست گلم سلام
اگه سرنوشت تیبا 2 مثل تیبا میبود اسفند 92 میشد فروردین 95 !!!
چون برا تیبا برا سری اول 2 3 سال تاخیر داشتن
اما خیالتون جمع
اگه اسفند بدن ماشینو که به احتمال قوی میفته برا اون ور سال ...مطمئن باشین
اما اگه دادن
مطمئن باشین مدل 93 میخوره ... اما درج سند 92 میخوره
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
راستی یه سوال از اونجایی که تیبا 2 و صندوق دار از نظر داشبورد فرقی ندارن به نظر شما میشه برای این ماشین پخش با مانیتور 7 اینچی بست ؟
فکر نکنم چون به محض بالا اومدن ال سی دی پخش روی کلید های فلش و مه شکن های عقب و جلو رو میگیره
و موقع مثل تماشای یک موزیک ویدیو دسترسی به این کلید ها نیست . درسته ؟
راستی اگزوز تیبا2 رو کاش یکم روی ظاهرش بیشتر کار میکردند میزنه تو ذوق .
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID aremas
سلام شاهین جان عزیز
وقتت بخیر
عرض کنم من و خیلی از دوستان سایت ضبط با مانیتور تصویری 7 اینچ برقی
یا ضبط های با مانیتور ثابت نصب کردیم
البته اکثرا همین ضبط هایی که من هم رو ماشینم نصب هست یا مدلای مشابهش رو برای دوستان مختلف از وارد کننده مستقیم خرید کردم و از طریق سفارششون سیستم تصویری و دوربین عقب و ... نصب کردن.
از نظر اینکه جلوی کلیدای وسط پنل رو میگیره در هنگام بالا بودن مانیتور بله
اما همه ی ما مدت هاست استفاده کردیم و میکنیم
این مورد به هیچ وجه جوری نیست که مشکل ساز بشه ... به علاوه که به رتحتی مانیتور در دسترسه و میشه هر وقت فرد بخواد جمعش کرد.
در کل مشکلی نداره و واقعا ازش راضی هستم.
و واقعا این نوع ضبط از انواع دیگر باکلاس تر هست.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Saeeds aremas
هشتیمن نمایشگاه قطعات در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده که تیبا 2 رو توش گذاشتن
دوستانی که تهران هستند نمیتونن برن و چند تا عکس از کلیه زوایای ماشین و داخل موتور بگیرن ؟
متاسفانه سایت سایپا که دیگه ابرو ریزی کرده خودرویی که میخواد تحویل بده رو نه اطلاعتی ازش گذاشته نه جز محصولاتش گذاشته و نه عکس 360 درجه یا سه بعدی
پاسخ
شاهین عزیز تیبا 2 هیچ فرقی از نظر موتوری که با تیبا نداره ...
کامل یکی هست.
داخلشم که جز تغییر اندک در عقب عینا خود تیباس
تنها تغییر برمیگرده به تغییر اندک در عقب
حتی نکردن یه تغییر کوچیک تو جلو بدن.
در مورد عکسا تو صفحات همین تاپیک عکسای مختلفش بعضا گذاشتن دوستان.
که از نمایشگاه ها هم بعضا گرفته شده.
بازم عکس دیگه شد حتما خواهند گذاشت دوستان.
ولی ازین نظر سایپا براش زیاد تصویر نذاشته چون بیش از 90 درصد یکسانه و مردم شناخت دارن الان.
برای خود تیبا روز اول نمای 3 بعدی و همه چیز رو گذاشتن.

------------------ ((ا))

پاسخ
اقا نوید من با نمایندگی صحبت کردم گفت مدل 92 میدن نه 93؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
مجید جان اولا نمایندگی ها کلا توی مسائل ثبت نام بعضا اطلاع دقیق ندارن.
در سال های اخیر همیشه مرسوم بوده ماشینای تحویل اسفند و بعضا حتی بهمن مدل خودرو سال بعد خورده.
حالا این بماند ....
این دوستان اصلا اهل این نیستن ماشین اسفند رو تو اسفند بدن ...
به احتمال بسیار قوی میفته برا سال بعد.
هنوز خیلی تاخیر نخوره شانس اوردن ملت..
در کل زیاد حساب کتاب ندارن ...

------------------ ((ا))

پاسخ
یکی از دوستان به من گفت قبلا میشد ولی الان دیگه ماشین هر سالی تولید بشه همون سال مدل میخوره مثلا ماشیت اسفند بخاطر 1 ماه یک سال قبل میخوره همون 92 حساب میشه
میگفت قبلا راهنمایی و رانندگی میذاشت اما الان نمیزاره
در مورد تحویل خودرو امیدوارم خوش قول باشن
در مورد تیپ و رنگ هم فکر نکنم EX فول اپشن بدن احتمالا sx یورو چهار میدن و تنوه رنگ هم محدود گرچه من از نظر زنگ مشکلی ندارم چون ریسک نکردم و سفید انتخاب کردم
پاسخ
تشکر شده توسط : majid9503 TIBA-NAVID aremas
در مورد قیمتش گفتن فولش احتمالا 22 تومن و مدل های پایینتر که اپشنش کمتره قیمتش کمتر میشه؟؟؟؟؟؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,261 15,082,299 2021-01-09، 08:19 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,813,036 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,951,960 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 39,762 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 814,466 2020-01-10، 07:43 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,136,262 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 73,742 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 171,236 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,504,888 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 16,872 2019-08-11، 06:53 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان