سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: با توجه به تحویل قریب الوقوع خودروی تیبا 2 ، به نظر شما در میان فیس لیفت های مختلفی که در خودروهای داخلی تا به حال اجرایی شده ، عملکرد شرکت ها در کدام یک را موفق تر ارزیابی میکنید؟(با لحاظ رنج قیمت)
پژو 206 صندوق دار (فیس لیفت پژو 206)-قیمت :حدود 40 میلیون تومان
تیبا 2 -تیبا هاچ بک (فیس لیفت تیبا)-قیمت:حدود 27-26 میلیون تومان
سایپا 232 -(فیس لیفت جدید تیبای سدان)-قیمت:حدود 28-26 میلیون تومان
رانا (فیس لیفت پژو 206 صندوق دار)-قیمت:حدود 35-31 میلیون تومان
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک)
فقط کافیه این ماشین دست یه آدم خوش سلیقه بیافته که خیلی هم شلوغ نکنه ماشین روببین چی میشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid sh Dr-mahvah ALI MM
من تا زمانیکه مجرد بودم خودروی هاچ بک رو می پسندیدم
اما الان بنظرم اصلا مناسب خانواده نیست چه برسه به اینکه مقداری هم بیشتر واسش هزینه کنی!
چون خودم این راهو رفتم دارم میگم وگرنه نظر هر شخصی محترمه
" آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است "
[تصویر:  attachment.php?aid=3039]
پاسخ
افزایش ظرفیت ثبت نام جهت سه ماهه اول سال 93 Exclamation[/align]

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   13045.pdf (اندازه: 84.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 66)
" آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است "
[تصویر:  attachment.php?aid=3039]
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid sh AliMoh brilliant
            سلام دوستان.
دیشب رفته بودم نمایشگاه خودرو مشهد(بازم هرسال بدتر از پارسال)یه تیبا 2 دیدم اونم دور از دسترس مردم که اتفاقا هیچکس هم نبود که توضیحی در مورد خود ماشین ،تغییرات یا آپشن های موجودش بده ! به هرحال نا امیدانه چند تا عکس ازش گرفتم .به نظرمن که که از نزدیک دیدمش همون صندوقدار تیبا از لحاظ ترکیبی با ابهت تر و زیباترو هماهنگ تره
پاسخ
سلام رضا جان
مرسی زحمت کشیدی ...
بدم نیستا ...البته به نظرم این رنگه بهش نمیاد...
شاید مشکی و نوک مدادی خیلی خیلی شیک تر جلوه بده ماشینو ...
راستی شما که از نزدیک دیدی....
این رینکه چه جور رینگی بود؟؟؟
همین قالپاق الانش بهتره Big Grin یا ارزش داره این رینگ؟
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh ALI MM
(2013-08-28، 10:18 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام رضا جان
مرسی زحمت کشیدی ...
بدم نیستا ...البته به نظرم این رنگه بهش نمیاد...
شاید مشکی و نوک مدادی خیلی خیلی شیک تر جلوه بده ماشینو ...
راستی شما که از نزدیک دیدی....
این رینکه چه جور رینگی بود؟؟؟
همین قالپاق الانش بهتره Big Grin یا ارزش داره این رینگ؟
----------------------------------------------------------------------------------------------
سلام نوید جان.خواهش میکنم.
آره رینگش به نظرم بد نبود چون همونجا روی یه تیبای مشکی صندوقدار با لاستیک پهن هم انداخته بودند که خیلی بهش میومد.
به نظرم بیشتر از اینکه اسپورت باشه کلاسیکه.ولی تاحدود زیادی به تیبا میاد.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid sh ALI MM
ممنون رضا جان...
البته خیلی اسپورت هایی که دیده میشه و خوشگل هستن غیر استانداردن چه از نظر سایزی و چه از نظر ایمنی و کیفیت.
کاش ازون تیبا مشکیه هم عکسی میگرفتین.
چون اینجور که دوستمون گفتن سایپا طرح تعویض رینگ با این نوع رینگو داره.
خواستم ببینم چه جوریه ...
البته قطعا از نظر زیبایی به رینگی که دوستمون بامرام اگه اشتباه نکنمچند صفحه قبل گذاشته بودن که قابل مقایسه نیست
ولی خوب مطمئنا استاندارد و خوب هست.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh Reza_Tiba_92 ALI MM
من نظری در مورد زشت و زیباییش ندارم
ظاهر جلوش مص معمولیشه
ولی در مورد قیمتش یه کم متعجبم !؟
انگار قراره 23 تومن بفروش برسه ، درسته ؟
الان با 13 تومن کرفتن تحویل 4-5 ماهه میشه دیگه . چقدر دیگه میخوان بگیرن بابتش ؟!!!
اگه تا 20 هم باشه من شاید تیبا 90 خودمه بدم یکی بگیرم Smile خوش خیالم ، نه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID omid sh ALI MM
سلام به شما دوست گل
والا بله متاسفانه قیمتش همین حدودا هست ..22 23 تومن احتمالا....
اگه این قیمتا باشه ی هر قیمتی ..
اگه سود مشارکت شما 20 درصد باشه مثلا (دقیق در جریان نیستم ..9 و بگیریم 6 ماه دیگه شما ماشینو بگیری ...حدود 1200 1300 کارمزد پول ودیعتون میشه.
و این یعنی 7 8 تومن دیگه باید بپردازین احتمالا.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh Alijustaboy ALI MM
هر خودرو اول که تولید میشه چون تولیدش بصورت انبوه نیست هزینه های تولیدش بالاست؛ حالا تو این اوضاع خراب که هر چیزی رو باید چند برابر قبل پول داد خدا می دونه تا تحویلش چقدر روش بره.
یادتون میاد تیبا اولی که اومد 11 میلیون بود؟ بعد از چند مرحله تغییر قیمت نهایتا به قیمت امروز رسید

امیدارم هر چه زودتر این مشکلات حل بشه
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh ALI MM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,261 15,082,377 2021-01-09، 08:19 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,813,055 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,951,979 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 39,762 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 814,471 2020-01-10، 07:43 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,136,275 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 73,743 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 171,236 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,504,893 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 16,872 2019-08-11، 06:53 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان