سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
نقل قول: یادتونه تلویزیون تبلیغ میکردن تندر 90 رو؟ Big Grin خودرویی که قراره زیر 7 ملیون و ارزون تر از پراید باشه Smile الان خودش رو به کجا رسونده

ای بابا فرزاد جان این اصلا مایه خوشحالی نیست که یه خودرو که قرار بود زیر 7 تومن باشه و جایگزین خودروی محبوب پیکان اون زمان قیمتش رو تا این حد بالا بردن ...
این اقتصاد پایدار ، این افزایش قیمت های کذایی ، این روراست نبودن ها ، این تا جایی که جا داره بار مردم کردن ها اصلا موارد قشنگی نیستن
که تا جا داره داریم میبینیم ...
فقط هم لوگان نیست که قیمتش رو با این افزایش قیمت دارن بار مردم بیچاره میکنن ...
همین تیبا هم قرار بود زیر 10 تومن باشه (زمان حضرت نوح رو نمیگما ...بحث سر همین پارسال پیارسال بود که هنوز مدیر قبلی نرفته بود و هنوز تحویلی های ما رو نداده بودن)
الان 13 رو رد کرده ...
رانا قرار بود 11 تومن باشه .... هنوز نیومده شده 15 تومن ....
اصلا ماشینو ول کن .... همه جا همین جوره ...
این کشوندن بالای یه خودرو نیست به نظر من ....
این با جفت پا و با سر رفتن توی اعماق باتلاق هست در مورد اقتصاد ما ... اقتصاد کشور واقعا تاب و توان این تورم عجیب غریب رو نداره ...پول جلو چشم آدم واقعا داره ارزشش رو بیش از پیش از دست میده ... در واقع وقتی میبینی همه اجناس قیمتشون 2 برابر شده خوب باید ماشین هم 2 برابر بشه ... و تندر هم همون قیمتیه که اون زمان قولشو دادن ...!
منتها چون ارزش پول رو اینقدر خوب حفظ کردیم قیمت ظاهری اونم 2 برابر شده .... این بالا رفتن قیمت خودرو ها در مورد هیچ کدوم بالا کشیدن اون ها نیست ... با مغز پایین اومدن ارزش پول و قدرت خرید مردم و اقتصاد هست ...
امیدوارم این موارد هرچه سریع تر حل بشه و کمتر ازین چیزا شاهد باشیم ...
انشاالله .
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
(2012-06-27، 11:24 PM)FARZAD-MCH نوشته است: [quote='omid sh' pid='9785' dateline='1340824634']
البته ماشین رو 12 میلیون و 200 قرار بود بدم ولی یک زوج جوون اومدن که Blush تازه ازدواج کرده بودن و پرایدشون رو فروخته بودن و تصمیم به خرید تیبا داستن Big Grin پدر من هم راضی شد ماشین رو 12 میلیون بده

سلام
خوشحالم که از دردسر ها راحت شدین
ولی بیچاره زوج جوان ...
[تصویر:  28198204564754176584.jpg]
پاسخ
با سلام
من هم نمد کاپوت انداختم
از شرکت بابل
چیزی که باعث تعجبم شد اینه که قالب نمد بابل و تهران رزیست دقیقا مثل همه و مو نمیزنه(کابل گوشیم همرام نیست در اولین فرصت میزارم ببینید)
حتی این برچسب که جنس و رنگش رو روش نوشته مطابق همه و از یک جدول استفاده کردن
فقط برخورد این فروشگاه رویال فرش اصلا جالب نبود!
گفتم قیمت مناسب بدید! بچه های سایت پدال رو میارم ازتون خرید کنن!
گفت ما احتیاج به تبلیغ نداریم زحمت نکشید(انقدر بدم اومد)
[تصویر:  363-1365593833.gif]
پاسخ
(2012-06-27، 11:59 PM)ali. نوشته است: سلام دوستان
من تیبا ثبت نام کردم در تاریخ1391/02/25
از 30 روز هم گذشته
ولی هنوز ماشین تحویل نگرفتم زنگ میزنم میگن چراغ نداریم اگه چراغ بزنیم می فرستیم
می خواستم بدونم تحویل شما هم دیر شد؟
لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز . قطعا می خواسته اذیتتون کنه ! آخه چراغ نداریم که دلیل نمیشه!

ولی به هر حال اگر تحویل خرداد هستیم که ظاهرا هستید. بستگی به رنگی که اتخاب کردید از تاریخ 17 تا 22 تیر ماه خودرو شما تحویل خواهد شد.(این تاخیر در خودروهای فروش فوری کاملا عادی شده و ربطی به کمبود چراغ و ... نداره)

(2012-06-28، 08:43 AM)PASARMAJID نوشته است: با سلام
من هم نمد کاپوت انداختم
از شرکت بابل
چیزی که باعث تعجبم شد اینه که قالب نمد بابل و تهران رزیست دقیقا مثل همه و مو نمیزنه(کابل گوشیم همرام نیست در اولین فرصت میزارم ببینید)

مبارک باشه آقا .

این کاهش صدا و ... رو هم شما تایید می کنی ؟
پاسخ
تشکر شده توسط : jacob rezahabibi99 TIBA-NAVID Tiba sam mehrdad1355
(2012-06-28، 08:43 AM)PASARMAJID نوشته است: با سلام
من هم نمد کاپوت انداختم
از شرکت بابل

مبارک باشه آقا .

این کاهش صدا و ... رو هم شما تایید می کنی ؟
[/quote]
البته من تست کامل نکردم و دیروز همش تو ترافیک بودم و نشد یه حرکتی بزنم تا نعرشو در بیارم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام

دوستان مشهدی

نماینده فروش شرکت موکت بابل در مشهد .

خیابان امام رضا - نبش امام رضا 38 - آقای توانایی.

تلفن : 8549487-0511

من شنبه می رم برای خرید.
پاسخ
چیزی که در نمدی کاپوت قابل تامل بود شیارهایی بود که انداخته بودند که باعث گردش هوا در بین این شیارها میشد
با توجه به مشاهداتم این دو شرکت (بابل و تهرن رزیت) دقیقا از یک قالب تو کارهاشون استفاده کردن که معلوم میشه در یک نقطه به هم می رسن و فقط کارخونه هاشون از هم جداست
در باره قیمت هم 17 تومن میگن که به نظرم زیاده ولی گفتم صبح زنگ زدم گفتید 16 و طرف هم با منت گفت باشه 16

نکته دیگه سابقه شرکت بابله که من ترجیح میدم از نمد یه شرکت معتبر تر استفاده کنم(نظر شخصیمه) تا در صورت بروز مشکل قابل پیگیری و احیانا شکایت باشه!
اینم عکسیه که تو پلاستیک نمدی بود براتون اسکن کردم:

پاسخ
چون این اطلاعیه کاملا در مورد تیبا هم صدق می کنه و تیبا کاملترین نوع این سیستم ایمنی را داره گفتم خوندن این بخشنامه خارج از لطف نیست و اطلاعات خوبی در مورد نگهداری و نحوه استفاده از ایربگ و کمربند را میده

[تصویر:  11-11-11.jpg]

[تصویر:  22-22-22.jpg]

[تصویر:  33-33-33.jpg]

[تصویر:  444-444-44.jpg]
پاسخ
(2012-06-28، 09:03 AM)Mehrd@d نوشته است: سلام
آقا یه تاپیک بود که شماره تماس فروشگاههای مرتبط با تیبا رو اونجا قرار میدادیم
الان کجاست اون تاپیک؟
شماره نمایندگی موکت بابل در تبریز رو میخواستم بذارم برای دوستان

خوب دوستان سلام
مهرداد عزیز آدرس این بخش در امضای من درج شده ....
بینهایت ممنون میشم از دوستان عزیز اگر این موارد و مواردی ازین دست رو در تاپیک فروشگاه های مرتبط با تیبا درج کنن تا دسترسی به آدرس ها برای هم شهری های عزیزشون راحت تر باشه
ممنونم از دوستان

(2012-06-28، 09:21 AM)PASARMAJID نوشته است: چیزی که در نمدی کاپوت قابل تامل بود شیارهایی بود که انداخته بودند که باعث گردش هوا در بین این شیارها میشد
با توجه به مشاهداتم این دو شرکت (بابل و تهرن رزیت) دقیقا از یک قالب تو کارهاشون استفاده کردن که معلوم میشه در یک نقطه به هم می رسن و فقط کارخونه هاشون از هم جداست
در باره قیمت هم 17 تومن میگن که به نظرم زیاده ولی گفتم صبح زنگ زدم گفتید 16 و طرف هم با منت گفت باشه 16

نکته دیگه سابقه شرکت بابله که من ترجیح میدم از نمد یه شرکت معتبر تر استفاده کنم(نظر شخصیمه) تا در صورت بروز مشکل قابل پیگیری و احیانا شکایت باشه!
اینم عکسیه که تو پلاستیک نمدی بود براتون اسکن کردم:

ممنون ازت مجید گل ...
از توضیحاتت ممنون ...
شما هر دو رو دیدین ؟
احیانا اگه کابل گوشیت مشکلش حل شد چند تصویر ازش بذار ...
این مدل و سبک مدلی که دوستمون تو چند صفحه قبل گذاشت با نوعی که من قبلا دیده بودم رو چند ماشین از نظر جنسی تفاوت بنیادی داشت و البته دوستمون از کیفیت و جنسش ابراز رضایت خوبی داشتند ...
به هرحال یه خوبی این مورد اینه که دسترسیش برای اقصی نقاط کشور فراهمه و شبکه فروش خوبی داره ...
اما احیانا اگه از نظر جنس و کیفیت دوستان تایید میکردن که تفاوت فاحشی دارن من به شخصه خودم صبر میکردم و از نمایندگی اینجا تهیه نمیکردم ...
بازم ازت ممنون
لطف کن مجید عزیز اگه زحمت نبود از تاثیر مثبتش در کاهش نویز و صدا و همین طور خنک کردن بیشتر کولر که مطمئنم نقش مثبتی ازین حیث هم داره توضیح بفرمایین ...
مخصوصا از نظر نویز و صدا ...
ممنونم قبلا از زحمتی که میکشین

-----------------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  91340950884723184410.jpg]
دوستان عزیز من این آدرس یک نمایندگی از شرکت بابل در تهرانو که داشتم که البته به جز این مورد هم اینجور که گفت فروشگاه های دیگه ای طرف کارش هستند و احیانا اگه تموم کرده بود و مشکلی بود میتونین آدرس نمایندگی دیگه ای رو ازش بگیرین
به همراه نمایندگی مشهدش که آقای معصومی زحمتش رو کشیدن رو به همراه آدرس فروشگاه عرضه محصول کمپانی دوم که دوستمون افشین عزیز و دوستانی که محصول این شرکت رو تهیه کرده بودند ازش استفاده کردن رو در داخل یک پست در تاپیک زیر شاخه فروشگاه های مرتبط قرار دادم ...
لینک آدرس این بخش در امضای بنده درج شده .
اما بازم از جهت یاد آوری برای دوستان اینجا هم لینک این تاپیک زیرشاخه موضوعی رو قرار میدم.

تاپیک لیست فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی مرتبط با خودروی تیبا

احیانا اگر فروشگاهی ازین دست یا در موردی دیگه عرضه کننده محصولاتی برای تیبا داشتید برای سرجمع بودن و گم نشدن این موارد آدرس رو در داخل اون تاپیک مربوط درج بفرمایین....
قبلا از همکاریتون ممنونم.
یه مورد رو توی پرانتز درج کنم که این تصویری که بالا قرار دادم رو ببینین ...
مربوط به نمد تولیدی همون شرکت بابل برای خودروی 405 هست ...
تصویر اکثر محصولاتش در سایتش هست ...
جنسی که من تا به حال رو تک تک ماشینایی که دیدم داشتن این سبکی بود ...
برا همین تصویر نمای نزدیکی که دوستمون از محصول شرکت دوم گذاشته بودن برام قدری متفاوت به نظر میومد .... گفتم اینو داخل پرانتز بگم.
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
دوستان
این هم از نمد کاپوت شرکت بابل

اینم نشانگر آب ماشین من
تو ترافیک

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,100 2,131,251 2019-07-17، 07:33 PM
آخرین ارسال: victor
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,310 641,618 2019-07-13، 08:08 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 889,475 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,409 2019-05-27، 10:09 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,197,251 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 548,290 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 136,884 2019-05-07، 01:33 AM
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 17 12,734 2019-04-20، 11:59 AM
آخرین ارسال: payamkhodad
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 47,364 2019-04-07، 03:38 AM
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 111 90,933 2019-02-16، 08:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان