زمان کنونی: ۱۳۹۳-۸-۱۰, ۰۲:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا

ارسال موضوع  ارسال پاسخ   
  • 92 رأی - میانگین امتیازات: 4.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
ارسال: #951
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۰۳:۴۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۹:۴۶ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
RE: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
(۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۳:۱۹ عصر)mehrdad1355 نوشته شده توسط:  سایپا الان چه شرایط فروش تیبا رو باحال کرده

مهرداد جان آره شرایط مختلف به مناسبت عید قربان و غدیر رو اعلام کردن...
حساب کتاب که بکنی اینجوریاست برای تیبا:
فروش فوری تیبا به مناسبت اعیاد:
مبلغ مربوطه به مدل SX با رنگ سفید:11625000 تومان
مبلغ مربوطه برای مدل SX متالیک:11825000 تومان
------------------------
فروش عادی: ( گمون نکنم فرقی کرده باشه)
پیش پرداخت 5 تا 8 میلیون تومان مثل قبل.
سود مشارکت 20 درصد.
سود انصراف 14 درصد.
تحویل دی تا اسفند 90
-------------------------
فروش اعتباری:
پیش پرداخت 5 تا 8 میلیون.
5 میلیون وام.
بازپرداخت حداکثر 18 ماه و فاصله بین چک ها نهایتا 6 ماه.(نهایتش 3 چک 6 ماهه )
سود مشارکت:18 درصد. انصراف : 14 درصد.
---------------------------
فروش فوری اعتباری :
وام 5 میلیون تومان.
بازپرداخت در 4 چک با فاصله زمانی 6 ماهه . (مبلغ هر چک :1563000 تومان)
به عبارت بهتر:
مبلغ 6252000 تومان بعد از مدت 2 سال در ازای وام 5 میلیونی پرداخته اید (1252000 تومان به عنوان کارمزد)
اگر این مبلغ رو در 1 قسط در ماه 24 ام میگرفتند به معنی دریافت سود مشارکت 12.5 درصد سالانه بود.(وام داده شده)
اما چون بازه پرداختی 6 ماهه هست ، سود وام داده شده بیش تر در واقع ازین حرف هاست...
--------------------------------
نکته ی جالب همه ی این انواع خرید به مناسبت عید :
همه ی مدل ها دارای کارت نارنجی 4 ستاره هستند !!!!!!!!!!!!!!!
آخرش ما نفهمیدیم تیبا کارتاش چند ستاره دارن !!!! Big Grin
یبار 5 ستارس.. یه بار 6 ستاره... حالا هم 4 ستاره !!!
احتمالا ستاره هاش میفتن تو سیاه چاله ای چیزی و غیب میشن !!!
نه خیالتون راحت این خبرا نیست.
حدس میزنم همه ی این تیباها بدون بیمه بدنه 1 ساله ارائه میشن اولا ...
دوما یه آپشن دیگه هم از کارت نارنجیشون حذف شده ...حالا کدومش خدا میدونه !!! یعنی یه جورایی تیبا رو بجای کارت 6 ستاره ی 500 تومنی با کارت 4 ستاره ی 300 تومنی( طبق صحبت خودشون) میدن... و این یعنی همچینم تو ثبت نام الان خبری نیست !!!
همچین این کارت 4 ستاره رو ریز مینویسن که هیچکی نبینه !!!
اما موارد و شرایط دیگه رو درشتتتتتتتت تا دلتون بخواد Big Grin Big Grin

موفق باشید[تصویر:  rose.gif]

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 Amin.HVS AliMoh
ارسال: #952
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۰۸:۲۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۸:۲۸ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
سلام دوستان...
در مورد اون قضیه شلگیر که علیرضا جان مطرح کردن با اینکه من خودم علاقه ای به نصبشون ندارم اما چون تصویرایی از تیبایی که شلگیر نصب کرده بود رو دیدم گفتم براتون بذارمش اینجا...شاید به کارتون بیاد...
اضافه کنم که این شلگیری که ایشون گذاشتند مربوط به خودروی پراید بوده است.
تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5

موفق باشین[تصویر:  rose.gif]

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
 تشکر شده توسط : masooumi havin
ارسال: #953
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۰۹:۵۲ عصر
http://www.saipacorp.com/portal/File/Sho...1eecc0343b
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID AMITA-TIBA
ارسال: #954
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۰۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۱۰:۲۲ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
ممنون مهرداد عزیز ولی لینکی که قرار دادین مربوط به قبل از قرار دادن شرایط جدید مربوط به اعیاد قربان و غدیر هست...
شرایط جدید مربوط به اعیاد رو میتونن دوستانی که قصد ثبت نام دارن ازین لینک دریافت کن:
شرایط ثبت نام سایپا به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

البته این نکته رو بگم که مختصر و مفید من انواع ثبت نام مربوط به تیبا رو تو مطلب قبلی توضیح دادم...درج شدن 4 ستاره بودن این تیباها نکته ی جالبش بود.و فقط یه کم با شرایط جانبیش بازی شده...خبر خاصی نیست.مثلا در یک جا که کاهش قیمت به واسطه تخفیف 200 تومنی دیده میشه (خرید فوری) که باید گفت طبق خود حرف سایپا کارت 4 ستاره ارزش 300 تومن داره و کارت 6 ستارشون 500 تومن و این میشه اون قضیه 200 تومن !!! بقیه جاهاش که نسبت به قبل اگه بدتر نباشن با جمیع جهات که ظاهرا هستن !، بهترم نیستن ...به هرحال اگه همیشه به این طرح هاشون دقت بشه یه کاسه ای اکثرا زیر نیم کاسشون هست....

اینم لینک خرید آبان ماه که مهرداد جان هم گذاشتند: (میتونین مقایسه کنین):
لینک ثبت نام محصولات سایپا آبان ماه

------------------ ((ا))

تشکر شده توسط : mehrdad1355 AMITA-TIBA
ارسال: #955
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۱۲ عصر
(۱۳۹۰-۸-۱۵ ۰۸:۲۵ عصر)TIBA-NAVID نوشته شده توسط:  سلام دوستان...
در مورد اون قضیه شلگیر که علیرضا جان مطرح کردن با اینکه من خودم علاقه ای به نصبشون ندارم اما چون تصویرایی از تیبایی که شلگیر نصب کرده بود رو دیدم گفتم براتون بذارمش اینجا...شاید به کارتون بیاد...
اضافه کنم که این شلگیری که ایشون گذاشتند مربوط به خودروی پراید بوده است.
تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3
تصویر 4
تصویر 5

موفق باشین[تصویر:  rose.gif]

لاستیک شلگیر جلوش رونیگاه کن کج شده رو تیبا

نه اقا کسی لوازم جانبی مال خود تیبا سراغ داشت بگه لطفا خریدارم

تاحالا انتن سقفی کوتاه و کنسول و کفیاش رو نصب کردم
ارسال: #956
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۲۲ عصر
علیرضا جان یه عکس از کنسول بزار
انتن و کنسول چند؟
ارسال: #957
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۲۷ عصر
(۱۳۹۰-۸-۱۵ ۱۰:۲۲ عصر)mehrdad1355 نوشته شده توسط:  علیرضا جان یه عکس از کنسول بزار
انتن و کنسول چند؟

حتما عکس میذارم خدمتتون
انتن3 تومن ولی خداییش تو قیافه تاثیر گذاره
کنسول هم 19 تومن خود کنسول و 5 تومنم نصبش چون دادم پیچش کردن

از این کنسولایی است که زیر ارنجیش جلو و عقب میره

ضمنا خریدار هرگونه اپشن تیبا هم هستیم
ارسال: #958
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۳۱ عصر
(۱۳۹۰-۸-۱۵ ۱۰:۰۷ عصر)TIBA-NAVID نوشته شده توسط:  ممنون مهرداد عزیز ولی لینکی که قرار دادین مربوط به قبل از قرار دادن شرایط جدید مربوط به اعیاد قربان و غدیر هست...
شرایط جدید مربوط به اعیاد رو میتونن دوستانی که قصد ثبت نام دارن ازین لینک دریافت کن:
شرایط ثبت نام سایپا به مناسبت اعیاد قربان و غدیر

البته این نکته رو بگم که مختصر و مفید من انواع ثبت نام مربوط به تیبا رو تو مطلب قبلی توضیح دادم...درج شدن 4 ستاره بودن این تیباها نکته ی جالبش بود.و فقط یه کم با شرایط جانبیش بازی شده...خبر خاصی نیست.مثلا در یک جا که کاهش قیمت به واسطه تخفیف 200 تومنی دیده میشه (خرید فوری) که باید گفت طبق خود حرف سایپا کارت 4 ستاره ارزش 300 تومن داره و کارت 6 ستارشون 500 تومن و این میشه اون قضیه 200 تومن !!! بقیه جاهاش که نسبت به قبل اگه بدتر نباشن با جمیع جهات که ظاهرا هستن !، بهترم نیستن ...به هرحال اگه همیشه به این طرح هاشون دقت بشه یه کاسه ای اکثرا زیر نیم کاسشون هست....

اینم لینک خرید آبان ماه که مهرداد جان هم گذاشتند: (میتونین مقایسه کنین):
لینک ثبت نام محصولات سایپا آبان ماه
دلم خنک شد !بعد از اون ریموت دار شدن سری های جدید خیلی حال گیری بود! اخه شرایط من 6 میلیون 6*3خریده بودم و تو ابان 6*4شده بود
الان شده 5 تومن 4*6!!! شرایطشون سخت ترشده عملاBig Grin
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
ارسال: #959
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۳۴ عصر
ریموت دار شده؟؟؟کجا داره برم ریموت بذارم

سوییچش خیلی تو ذوق میزنه.سوییچ پرایدا با کلاس تره

اینا هم ارشیویه انتن توش یه نمه معلومه ببخشید دیگه
[تصویر:  rf1k59xvluwe0rs1lett_thumb.jpg]

[تصویر:  7i8sinh86fq4hrj6meu_thumb.jpg]
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
ارسال: #960
۱۳۹۰-۸-۱۵, ۱۰:۳۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۸-۱۵ ۱۰:۵۱ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
حتما آنتن رو تصویر بذار علیرضا جان....
من قبلا هم گفته بودم یه چیزی که به نظرم در مورد آنتن تیبا میاد یه جوریه که آدم فکر میکنه آنتن داشته باشه هم بد نیست ...یه ذره درصد نیازش به آنتن در برخی نقاط یه ذره آدم حس میکنه بیشتره نسبت به ماشینای دیگه...
نمیدونم شاید شما اینو حس نکردین.
ولی من اوایل که نشستم پشتش و هنوز فلش و سیدی استفاده نمیکردم.حس میکردم یه ذره گیرندگی رادیوش در برخی نقاط یه جوریه که نیاز به آنتن پیدا میکنه برا برخی امواج رادیویی البته نه همه...
که برا این میگم شاید شما حس نکرده باشین چون من هیچ وقت تو شهر آنتن رو ماشینام نصب نمیکردم و برای همین اینو یه جورایی حس کردم ...
اما جا داره یه گلایه از سایپا بشه باز این وسط که بهتر بود در خودروی ملی به تقلید از رفیق صمیمیشون ایرانخودرو از برخی موارد الکترونیکی لوکس تر استفاده میکرد...
منظورم آنتن برقی هست که واقعا مزیت خوبی هست..
هرچند سایپا با نذاشتن شیشه برقی عقب و آیینه برقی و حتی ریموت راه رو برای این چیزا دیگه بست !!!!
وقتی ریموت نذاشتن توقع آنتن برقی دیگه خیلی زیاده ... اون حتما مال مدل FX یا GX هست !!!!!!!!!!
ولی در کل اگه آنتن خوشگل و با کلاسی باشه و به ماشین هم بیاد.منم ازش بدم نمیاد...
بیزحمت حتما بذار چند تصویر مناسب ازش.
ممنون

------------------ ((ا))

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تورهای لحظه آخری