زمان کنونی: ۱۳۹۳-۱۰-۲, ۰۵:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا

ارسال موضوع  ارسال پاسخ   
  • 93 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
ارسال: #21
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۱:۱۸ عصر
RE: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
دوستان ايا اينجا امكان اپلود عكس از كامپيوتر را مي‌دهد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-Morteza
ارسال: #22
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۱:۲۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۲۶ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۱۸ عصر)tiba نوشته شده توسط:  دوستان ايا اينجا امكان اپلود عكس از كامپيوتر را مي‌دهد.

من در اونجا که هر وقت میخواستم عکس بذارم نمیشد مستقیم از سیستم عکس گذاشت.
اینجا هم اگه بخوای عکسو مستقیم بذاری تو صفحه که باید لینک بذاری و جای دیگه اپلود کنی.
اما یه چیزی که پایین هست این فایل پیوست هست.
که میتونه فایلات و عکسات رو همه تو پوشه بذاری و پیوست کنی به نوشتت.
که اونجا نبود این خاصیت یا اگر بود من ندیده بودم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 Tiba sam
ارسال: #23
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۱:۵۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۵۸ عصر، توسط tiba.)
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۲۵ عصر)TIBA-NAVID نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۱۸ عصر)tiba نوشته شده توسط:  دوستان ايا اينجا امكان اپلود عكس از كامپيوتر را مي‌دهد.

اینجا هم اگه بخوای عکسو مستقیم بذاری تو صفحه که باید لینک بذاری و جای دیگه اپلود کنی.
مرسي
يه عكس از تيبا را ازكامپيوتر خودم ازمايش ميكنم

اگه رو عكس كليك كنيد اندازه اصلي را نشان ميدهد. اين خيلي خوب است
امكان ديگر اين سايت حذف كامل پست است.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 blootoos
ارسال: #24
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۲:۰۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۲:۰۶ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۵۳ عصر)tiba نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۱:۲۵ عصر)TIBA-NAVID نوشته شده توسط:  

مرسي
يه عكس از تيبا را ازكامپيوتر خودم ازمايش ميكنم

آره خیلی این امکانش قشنگه و جالب ...
دیگه آپلود کردن رو در جای دیگه نمیخواد و....
شما هم این عکسو که بچه ها طراحیش کردنو دیدین پس Big Grin
کلی عکس تیبای استیشن و بی سقف و ... گذاشته بودن .قشنگ بودن
بازم ممنون
در مورد حذف پست هم درسته.خیلی خوبه.
وقتی اونجا دیدم طرف حسابمون اون قدر به حرف اون همه آدم بی توجه هست و فقط خودشو قبول داره و میگه همتون اشتباه میگین گفتم شیطونه میگه همه پستا رو پاک کنم و کپی کنم یه سایت دیگه و نقطه چین بذارم براشون تا متوجه بشن بازم میشه یه کاربر اعتراضشو نشون بده.
ولی خوب مهم نیست.همه دیدن نحوه برخورد و شکل کار زشتشونوکه چه اون اول با علی کار کردن .چه اون بعد که به همه بچه ها به حساب خودشون برخورد کردن ....
اینم نتیجه کار غلطشون و اصرار به ادامه همون اشتباهشون ...

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
 تشکر شده توسط : Tiba sam mehrdad1355 blootoos
ارسال: #25
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۲:۵۴ عصر
Thumbs Down RE: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
کسی جواب مارو نداد .این صندلی عقب تیبا تا میشهHuh

1 سوال اینکه از زمان واریز وجه خوشبین ترین حالت ماشین کی میدن؟؟؟ من پول 5 شنبه ریختم اما فرصت نکردم فیش بدم فردا تازه میخوام فیش بدم
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 blootoos TIBA-Morteza
ارسال: #26
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۳:۰۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۳:۰۹ عصر، توسط tiba.)
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۲:۵۴ عصر)TIBA_ALI نوشته شده توسط:  کسی جواب مارو نداد .این صندلی عقب تیبا تا میشهHuh

1 سوال اینکه از زمان واریز وجه خوشبین ترین حالت ماشین کی میدن؟؟؟ من پول 5 شنبه ریختم اما فرصت نکردم فیش بدم فردا تازه میخوام فیش بدم
نه صندلی عقب تیبا تا نمشود.
نظرم را درمورد تحويل تيبا حذف مي‌كنم. نظر اقا TIBA-NAVID معتبرتر است
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 blootoos TIBA-Morteza
ارسال: #27
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۳:۰۳ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۳:۰۹ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۲:۵۴ عصر)TIBA_ALI نوشته شده توسط:  کسی جواب مارو نداد .این صندلی عقب تیبا تا میشهHuh

اینکه شما کی پولو ریختی مهم نیست.
اینکه کی فیشو بهشون میدی مهمه.
از زمانی که فیشو بدی میری تو نوبت.
ماشینتم تو کارخونه میره تو لیست کنترل کیفیت نهایی و احیانا روتوش و کارهای آخر کاری ... و بعد تحویل باربری میدن و باز اونجا هم تو نوبت هستی...
من فیشمو حدود 1 هفته 10 روز بعد از رسیدن دعوت نامه دادم و گمونم 2 3 روز دیگه مهلت بود.
به نظرم تحویل ها رو محاله که از ماه تعهدشون الان دیرتر تحویل بدن یا خیلی ضعیفه احتمالش.
مال من که ترمز و بوسترش بررسی مجدد شد و کلی معطل شد طبق تعهد آوردن دادن.
یکی که مساله بررسی نداشته باشه که زود میاد.
چیزی که من شنیدم از زمانی که ماشین تو سایت تایید نهایی شد(الان سایت خراب شده)
اما میشه گفت روز بعد یا نهایتا 2 روز بعد از دادن فیش بهشون (2 روز وقت اداری)
ماشین تایید نهایی و فاکتور شده شد.
ازون زمان در بهترین حالت و اگر هیچ مشکلی نباشه نهایتش 3 4 روز تا 1 هفته بعدش ماشینت تحویلت میشه. البته بگم سفید و نقره ای در نوک پیکان تحویلی ها هستن... همون اول اینا رو میدن ...
اما اگه مساله ای باشه و یا ترافیک عجیب غریبی باشه و چیزی باشه نهایتش تا آخرین روز تحویل طبق تعهدشون ماشینو میدن...

در مورد صندلی هم ببخش یادم رفت قبلا توضیح بدم ظاهرا...
نه تا نمیشه و نکته جالبش اینه صندلی علاوه بر اون که از پشت گیره داره و سر جاش میره (پشتی منظورمه)
که مال پژو همین طوره و سر گیره ها جا میره ....
علاوه بر این گیره ها 2 تا پیچ قوی هم اینطور که یادمه 2 طرف داشت که از پایین پیچ میشدن ...
موقع روکش کردن اینو دیدم ....!!

------------------ ((ا))

تشکر شده توسط : tiba ahmad_1390 mehrdad1355 blootoos
ارسال: #28
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۳:۲۶ عصر
دوستان جديدا متوجه شدم وقتي ماشين خاموش ميكنم هر چند ثانيه يك با ر يك چراغ مربع شكل با عكس كليد روي صفحه داشبرد چشمك مي‌زند .مال شما هم همين طور است؟
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 blootoos
ارسال: #29
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۳:۳۳ عصر
(۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۳:۲۶ عصر)tiba نوشته شده توسط:  دوستان جديدا متوجه شدم وقتي ماشين خاموش ميكنم هر چند ثانيه يك با ر يك چراغ مربع شكل با عكس كليد روي صفحه داشبرد چشمك مي‌زند .مال شما هم همين طور است؟

سلام
بله اون چراغ چشمک میزنه.
و اون چراغ نشان دهنده ی سلامت سیستم ایموبلایزر هست.
همون سیستمی که سیستم ضد سرقت تیبا هست و به جز استفاده از کلید خود ماشین هیچ سیستم ماشین ائم از انژکتور و استارت و فرمان و .... ماشین قابل راه اندازی نیست.

------------------ ((ا))

تشکر شده توسط : tiba ahmad_1390 Tiba sam mehrdad1355 blootoos TIBA-Morteza
ارسال: #30
۱۳۹۰-۵-۲۸, ۰۵:۰۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۰-۵-۲۸ ۰۵:۱۲ عصر، توسط alit1150.)
آقا کسی میدونه تیبا چقدر گارانتی دارد وشامل چه چیزایی می شود؟ برای بیمه بیمه بدنه هم دارد؟
چند تا سوال دارم.لطفا هر کسی میدنه جواب بدهد:
1-کسی موقع تحویل مشکل سپر هم داشته که درست بسته نشده باشد ولبه ها بیرون زده باشد؟
2-ماشین من توی شهر وبرخی مواقع با کولر 100/9 میسوزونه وتا حالا 600کیلومتر بیشتر باهاش نرفتم.آیا عادی است؟
 تشکر شده توسط : mehrdad1355 blootoos TIBA-Morteza
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تورهای لحظه آخری