سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
سلام میخواستم ببینم کسی کفپوش صندوق عقب برای تیبا دوگانه خریده ؟
من از چندتا شرکت مثل سانا-بابل-آذر فرش پرسیدم نداشتن . الان نمیدونم شرکتی هست داره که من نمیدونم . دوستانی که تیبا دوگانه دارن چه کاری کردن ؟؟ نمیخوام موکت فابریکش خراب بشه
پاسخ
تشکر شده توسط : Ali nemesis
سلام
گمونم فابریکش نیست و باید اون جایی که میرید چک کنن چیزی که مناسب و اندازش باشه رو نصب کنین
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
(2018-07-18، 04:51 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام
گمونم فابریکش نیست و باید اون جایی که میرید چک کنن چیزی که مناسب و اندازش باشه رو نصب کنین

بله این کارو کردم ولی متاسفانه چیزی مناسبش نبود . یه ایده دارم حالا اگر کاری نشد انجام داد اخر سر میرم چرم فروشی میدم یه چرم اندازه کفش ببره برام بندازم باز بهتر از هیچیه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Ali nemesis
بله این کارم بسیار عالی هست و میشه یه الگو با کمی وقت گذاشتم با مقوا در بیارید دقیق فیت ماشین و بگید براتون در بیارن اون شکلی

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام تیبای من 95 هستش.تو این مدل سنسور دمای اب حذف کردن.یعنی هردوتا فشنگی شده یدونه.دمای ماشین من بعضی وقتا از نصف رد میشه.فشنگی اصلی پیدا نمیشه فشنگی پراید میندازن اونم نوسان داره.
پاسخ
سلام دوستان
روکش صندلی خوب برای ساینا کجا سراغ دارین؟
یه جا پرسیدم طوسی پارچه ای داشت 250 هزار تومن
مدل تیبایی یا پرایدی بهش می خوره که ارزونتر باشه؟
چرم بهتره یا پارچه ای؟
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز
تیبا2 زمانی که اومده بود در تاپیک تیبا2 دوستان متعددی درخواست داشتن برای روکش صندلی و اون زمان یه کاری کردیم توی فروشگاه پدال و برای تیبا2 به تولیدکننده ای ماشینی مراجعه کرد و الگوبرداری کامل کرد و روکش های بسیارشیکی براش زده شد.
البته الان چند روزی فروشگاه داره بروزرسانی میشه .
ولی در مورد ساینا هم در فروشگاه پدال درخواستی داده بشه بررسی میشه. از نظر اینمکه روکش دیگه بهش بخوره یا نخوره تست نشده.

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام و خسته نباشید
من یه تیبا مدل 11 / 96 دارم که سرویس های دوره ایش به موقع گذرانده شده . الان متوجه شدم زیر صندلی عقب یه گرمای عجیبی داره بردم نمایندگی میگه سومین ماشین هستین این مشکل دارین و گفتن نمیدونن مشکل از کجاست . سیستم اگزوزشم سالمه . این گرما برای چی میتونه باشه ؟؟
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز
زیر صندلی عقب سمت شاگرد؟
اگه اونجاست قاعدتا همون اگزوز هست دیگه. چیز دیگه نمیتونه باشه اونجاها که باعث گرمایی بشه که شما ازین ور احساسش کنید
والا من اینطور موردی ندارم.  دمای ماشین نرماله؟ اب ماشینو چک کردید؟ اخه ماشین موکت شده هست چه طور شما گرما رو حس کردید ؟؟ اگزوز به هرحال داغ هست و اصلا نشونه سلامت کاریش همینه که داغ هست و گاز های خروجی رو با سرعت خارج میکنه. 
اگه زمانی اگزوز سرد بود باید دنبال مشکل بود. که مثلا نشتی داره یا قطعی داره و ...   با این حال ماشین رو یه روز ببرید روی جک یه فروشگاه .
بگید ماشین رو ببرن بالا.
از زیر برید نگاه کنید دقیق که اگزوز با بدنه در تماس هست یا نیست.
شاید در تماس باشه و درست نصب نشده باشه.
میتونید یه عایق بین اگزوز و بدنه بذارید ازین عایق های فشرده .... البته اگه اگزوز در تماس با بدنه باشه دیر یا زود صداشم به گوش خواهد رسید و در حرکت صدایی هم شاید بده ...

------------------ ((ا))

پاسخ
(2012-01-19، 06:00 PM)farzad نوشته است: سلام بچه ها
ماشین من تازه گیها یک مشکل جدیدی پیدا کرده وفتی فرمون می چرخونم از زیر ماشین یه صدای تق تق می باشد بعضی وقت خیلی شدید میشه کسی تجربه نداره این صدا از چی هست ممنون میشم راهنمایی کنه
سلام صدا احتمال داره از لاستیک سر فنر کمک باشه .این لاستیک اگه پاره شده باشه این صدا رومیده. لاستیک دسته موتور هم پاره بشه باز هم صدا داره.بوش طبق ها هم خراب بشه باز هم همین صدا رو میده.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,126 2,193,742 2019-10-20، 09:56 AM
آخرین ارسال: hmm
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,316 657,760 2019-10-19، 08:23 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 141,295 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 896,598 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,222,550 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 13,245 2019-08-11، 06:53 PM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 912,264 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 35,628 2019-05-27، 10:09 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 555,957 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 49,345 2019-04-07، 03:38 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 39 مهمان