سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
بله نوید جان حتما باید مشخص بشه که گیربکس جدید کی میاد
چون اگر قرار به تعویض با نمونه مشابه قبل باشه باز هم دردی دوت نمیشه
در مورد تعویض گیربکس اگر مشکل داشته باشه n بار هم گارانتی عوض میکنه.من شک به این بود که این قطعه شامل گارانتی هست یا نه!!!

اگر گارانتی باشه که مشکلی نیست
امیدوارم هرچه زودتر مشخص بشه چون این صدا گیربکس رو سرعت بالا رو اعصابمه

نرمی دنده ها و خوب تعویض شدنش با صدای زیاد گیربکس هیچ میشه
منتظریم تا خبر بعدی جناب بندری

دوستان دیگری که تو شهرستان هستند بهتر و راحت تر میتونن خبرهای فراخوان و ... بدن
چون واقعا اینجا خیلی درهم برهم هست و ماشین هم شما میدی مرکزی نمیبینی تا وقتی که تحویل بگیری
با کسی هم نمیشه صحبت کرد و مستقیم مشکلات رو گفت
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2011-12-10، 11:16 PM)farshid_r21 نوشته است: با سلام به همه دوستان
به خواهش دارم از کلیه مدیریت و اعضای عزیز فروم
من ماشینم رو یه 25 روزه تحویل گرفتم ولی پلاکش نمیاد. شکم به این نمایندگی نامرد شهرمونه که مدارکمو نفرستاده. از اعضای و مدیریت درخواست می کنم اگه کسی سایپا مرکز آشنا داره یه خبر برام بگیره ببینه اصلاً پروندم اونجا ثبت شده؟
نوع خرید : رایان سایپا اجاره به شرط تملیک
نام : فرشید رحمانی
کد ملی : 1651838852
رنگ ماشین : آبی متالیک تاریخ ثبت نام 23/08/1390
چون ماشین موجود بود همون رنگ رایان سایپا امانی 3 روز بعد ماشین به زور تحویل گرفتم.
خبر خوش یه جایزه داره
تلفن : 09143312156
با تشکر از همه

فرشید جان عزیز خیلی خیلی مبارکه ....
اما هیچوقت تو فضای مجازی اطلاعات شخصیت رو منتشر نکن.آدم های سوء استفاده کننده زیادن و ممکنه برات مشکلاتی پیش بیاد.به نظرم سریع این پستت رو حذف کن.
در ضمن من آشنائی ندارم اما از طریق سایت سایپا می تونی وضعیت ماشینت رو پیگری کنی.... اینم سایت...
http://saipagroup.net/Pages/CustomerCarStatus.aspx
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID tiba
در مورد فراخوان این یه مورد خاص به محضی که خبر خاصی شد سعی میکنم خبرش رو بدم...البته سعی میکنم به محضی که گریبوکس جدید نصب هم شد آمارش رو از نظر مقایسه و اینکه چه کردند و تعویض کلی بوده یا در حد بهینه کردن یکی 2 تا چرخ دنده رو اطلاع بدم خدمت دوستان... و اگر جواب داد پیگیر باشم که آیا فراخوانی در دست اقدام هست یا نه ...
چندین سال پیش در شرکت ایرانخودرو یه خودروی دارای مشکل گریبوکس داشتم
گریبوکس در اونجا هم جزو گارانتی بود اگر مشکل میداشت و اگر تایید میشد توسط تمامی سران یه نمایندگی که نیاز به تعویض داره !
اما اون قدر اذیت میکردن که گارانتی خودرو تموم بشه و در مورد خودم اون اتفاق افتاد و چند بار پیاده و سوار کردن که رفع نشد و آخرم گارانتی تمام شد و تا تموم شد گارانتی همه گفتن باید تعویض بشه و قبل اون میگفتن نه بابت این مورد جزئی که تعویض نمیکنن !!! و منم اونو فروختم ...
اما از مسئول نمایندگی شنیدم که میگفت تو کارت نارنجی یه سقف هایی هم لحاظ شده و اینطورم نیست هر روز بری بگی آقا گریبوکسم چنینه و برات عوضش کنن و باز ماه بعد بری بگی آقا گریبوکسم چنانه و باز عوضش کنن
یعنی درسته دستشون تو تعویض بازه و تعویض کارای خوبی هستند
اما در مورد اقلام حساس مثل گریبوکس ممکنه همچین تعویض کارای مهربونی نباشن و از خودشون یه برخوردای دیگه ای نشون بدند ...
به هرحال صحبت سر یه قلم میلیونی هست و وقتی اوضاع پول بیاد وسط یه جورایی ممکنه اوضاع توفیق پیدا کنه !!
در کل خوشبختانه از الان ما تا آخر گارانتی مدت های زیادی فرصت داریم
اگه تغییر گریبوکس بنیادی نباشه و اساسی نباشه و در حد تغییرات جزئی مطمئنا سایپا این کارو به راحتی انجام خواهد داد
اما اگه گریبوکس تغییر اساسی داشته ممکنه فراخوان ندن اما اگه اون گریبوکس خودشو ثابت کنه میشه یه جورایی مجبورشون کرد به تعویض حتی اگه متمایل نباشن...
چیزی که هست شوخی نیست و بحث چندین هزار خودرو هست !
و ممکنه اون مگاموتور اگه همه کاراشو هم تعطیل کنه نتونه در مدت زمان کم هم تولیدات جدیدو ساپورت کنه
هم چندین هزار خودروی قبلی رو یه جا ساپورت کنه
فقط باید این مورد تست بشه و جواب بده
دوما به ترتیب دوستان مراجعه کنن ... اگه فراخوان منظمی در کار نبود
چون ممکنه گارانتی یه بیچاره تموم بشه و هزینه گردن کلفت گریبوکس هم الکی بیفته گردنش !
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : AMITA-TIBA
(2011-12-10، 11:51 PM)saipa-kashan نوشته است: محموله گیبرکس جدید تیبا طی چند روز آینده برای برنامه تولید (یک روز خط) به سایپا کاشان فرستاده میشه و طبق برنامه (یک روز خط) تولید یک روز خاص گیبرکس های جدید هست
محموله از مگا موتور ارسال میشه قبل از اخر هفته وارد شرکت میشه
هنوز نتونستم هیچ اصلاعات جدیدی ازش بدست بیارم دوستانم در اداره تامین قطعات قول دادنند که اطلاعات جدید بهم بدندد
تند تند نوشتم و متاسفانه یک تاپیک جدید درست کردم یکی از مدیران زحمت بکشند پاک کنند تاپیک رو

سلام جناب آقای بندری از اطلاعاتتون مثل همیشه ممنونیم.
این خبری که دادین معنیش اینه که فقط یک روز تیبا با گیربکس جدید تولید میشه یا اینکه از این به بعد کلا گیربکس جدید رو تیبا ها سوار می شه.اگه می شه جواب بدین چون من می خوام ثبت نام کنم معطل همین قضیه هستم.یعنی منتظرم تا یه بخشی از اشکالات تیبا حل بشه از طرف کارخونه بعد ثبت نام کنم.بازم ممنون
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: سلام جناب آقای بندری از اطلاعاتتون مثل همیشه ممنونیم.
این خبری که دادین معنیش اینه که فقط یک روز تیبا با گیربکس جدید تولید میشه یا اینکه از این به بعد کلا گیربکس جدید رو تیبا ها سوار می شه.اگه می شه جواب بدین چون من می خوام ثبت نام معطل همین قضیه هستم.بازم ممنون
صحبت آقای بندری عزیز به این معنیه که انشاالله به زودی تیبا با گریبوکس جدید عرضه میشه حالا هنوز گریبوکس ها تحویل سامیار هم نشده که ایشون موقع تحویل گریبوکس ها زحمت توضیحات کاملش رو میکشند و ازین بابت پیشاپیش ازشون ممنونیم.
در کل حالا دیگه با این مورد اصلا توصیه نمیکنم کسی خودروی فوری دریافت کنه ....
یعنی دوست خوب دیگمونم فایر بوی هم اگه بره و سفارشش رو تغییر بده ضرر نخواهد کرد ...
چیزی که هست سعی کنین سفارش رو به دورترین بازه ی ممکنه تغییر بدین
حدس میزنم 100 درصد با توجه به ارسال قریب الوقوع گریبوکس ها تولیدات جدید دارای این مورد باشند
اما مهم اینه انبار سایپا همیشه پره ....
بذارین برا اسفند ثبت نام کنین
هم مدل ماشین جدیده
هم انبارا تا اون موقع تخلیه شده ...
هم این قضیه احتمال قوی تا اون موقع اجرایی شده...
توصیه بود به دوستان عزیزی که قصد خرید دارند
موفق باشید

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mk8mk s-k
راستی جناب بندری یه مطلبی خوندم از قول یه بنده خدائی تو مگا موتور که سایپا داره مشکلات صداهای غیر عادی رو حذف می کنه و همچنین یه بخشی از شاسی رو اصلاح می کنه.و قراره از آخر پاییز تغییرات اعمال بشه.شما خبری از این قضیه دارین؟
(2011-12-11، 10:05 AM)TIBA-NAVID نوشته است:
نقل قول: سلام جناب آقای بندری از اطلاعاتتون مثل همیشه ممنونیم.
این خبری که دادین معنیش اینه که فقط یک روز تیبا با گیربکس جدید تولید میشه یا اینکه از این به بعد کلا گیربکس جدید رو تیبا ها سوار می شه.اگه می شه جواب بدین چون من می خوام ثبت نام معطل همین قضیه هستم.بازم ممنون
صحبت آقای بندری عزیز به این معنیه که انشاالله به زودی تیبا با گریبوکس جدید عرضه میشه حالا هنوز گریبوکس ها تحویل سامیار هم نشده که ایشون موقع تحویل گریبوکس ها زحمت توضیحات کاملش رو میکشند و ازین بابت پیشاپیش ازشون ممنونیم.
یعنی دوست خوب دیگمونم فایر بوی هم اگه بره و سفارشش رو تغییر بده ضرر نخواهد کرد ...
حدس میزنم 100 درصد با توجه به ارسال قریب الوقوع گریبوکس ها تولیدات جدید دارای این مورد باشند
هم مدل ماشین جدیده
موفق باشید

نوید جان من تا همین الان حدود دو ماهه دست دست کردم.2-3 تا مسافرت هم عقب انداختم.بعیده بتونم تا اسفند صبر کنم.چون اون موقع احتمالا برای اسفند نتونن تحویل بدن و بیوفته یعد عید.واسه همین خواستم از آقای بندری بپرسم ممکنه از این به بعد تیبا ها با گیربکس جدید تولید بشه؟اگه بشه برم 1 ماهه ثبت نام کنم ...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(2011-12-11، 08:22 AM)TIBA-NAVID نوشته است:
(2011-12-10، 10:36 PM)FIRE.BOY نوشته است: [quote='TIBA-NAVID' pid='2472' dateline='1323538094']

سلام مجدد به شما دوست خوبم
ببین به نظر من این روش رو اصلا انتخاب نکن....
یعنی من بخوام بهت پیشنهاد کنم میگم برو ثبت نام کن برا اسفند
همماشینت احتمالا 91 در میاد
هم الکی 13200 پول بی زبون نمیدی دستشون اونم این همه بیشتر !!!! به خاطر 4 تا وام الکی ...
البته اگه امکان آماده کردن بقیه پولشو داری این کارو بکن ....
دیگه چرا 13200 پول بدی ...چیزی که همون اولش تو ذوقت میخوره که 1 میلیون از اوج قیمت بازار بیشتر پرداختی ....
این ازین نظر ...
دوما من خودم اول نقره ای ثبت نام کرده بودم ...رنگ سلیقه ایه و ممکنه شما بپسندی و دیگری نپسنده
اما به نظرم رنگ های تیره روی تیبا بیشتر خودشونو نشون میده از روشن ... مخصوصا تو عقب خودرو بعضی رنگ ها به صورت مشخص همین نقره ای یه جورایی کوچک تر از چیزی که هست نشون میده ماشین رو و بعضی رنگ ها نه و بزرگ تر نشون میدن ...
خود مشکی هم خوبه البته اگر آدم نگهداری مشکی باشی و بعدا عذابت نده !
در کل من از نگهداری و زیبایی نوک مدادی تیبا خیلی راضیم ...در کل ازون رنگای بی آزاره که اصلا خاک رو نشون نمیده به اون صورت ... اما رنگ هایی مثل مشکی و آبی این مورد رو بیشتر در موردشون دارن...در کل مشکی و نوک مدادی رو به نظر شخصیم قشنگ ترین ها میدونم.
موفق باشی در هر صورت.مبارک باشه...فقط رو حرفم در مورد شیوه خریدت فکر کن ....
درسته شرایطی در اختیارت میذارن ...اما آیا اون شرایط 1 تومن میارزه !

مرسی" ولا نوید جان به صورت پیش فروش نمیتونم ثبت نام کنم چون بازپرداخت چک 1.5 هست..بعد هم اخه الان ماشینو لازم دارم... میگم نوید جان تو پیش فروش چقدر رو قیمت اصل ماشین میاد؟؟
دیگه ثبت نامم کردم فکر کنم همین شرایطی باشه بهتره.... Confused
[تصویر:  Mahdi.gif]

" همه گویند، به امید ظهورش صلوات

کاش این جمعه بگویند، به تبریک ظهورش صلوات "

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
نقل قول: نوید جان من تا همین الان حدود دو ماهه دست دست کردم.2-3 تا مسافرت هم عقب انداختم.بعیده بتونم تا اسفند صبر کنم.چون اون موقع احتمالا برای اسفند نتونن تحویل بدن و بیوفته یعد عید.واسه همین خواستم از آقای بندری بپرسم ممکنه از این به بعد تیبا ها با گیربکس جدید تولید بشه؟اگه بشه برم 1 ماهه ثبت نام کنم ...

چیزی که هست اینجور که اقای بندری فرمودن به زودی این گریبوکس ها تحویل شرکتشون میشه اما این به این معنی نیست که به محض رسیدن همه خودروها با گریبوکس جدید تحویل میشن ...
اصلا اینطور نیست
سایپا انبارهاش مملو از خودرو هست و تا اون ها تحویل نشن تولیدات جدید رو روانه نمیکنه
در کل ممکنه مثلا در یه رنگ خاص الان تولیدات 3 ماه پیش رو به مشتری بدند !!!
کما اینکه قبلا هم بود و ماشین 3 ماه پیش رو میدادن دست مشتری !
در کل اگه به این امیدین که تا آخر این ماه فوری ماشینو بگیرین و این تغییرم در اون اعمال شده باشه به نظرم امید زیادی نداشته باشین
و اگه محدودیت زمانی دارین
ثبت نام کنید.ماشین رو بگیرین و بعدا اگر خواستین میتونین با فراخوان این مساله رو انجام بدید...
اما در کل برای فردی که زمان داره الان ثبت نام اسفند گزینه ی بسیار خوبیه ...
احتمال عرضه این محصولات بسیار زیاده تا اون زمان و احتمال خالی شدن انبار زیاده ...
این موارد هم اعمال شده
از طرفی مطمئن باشین خودروی اسفند رو به احتمال زیاد بین 20 تا 25 اسفند تحویل میدن و گذشت اون زمان که تاخیرهای فراوان داشتند ...
----------------------------
دوست خوبم fire-boy عزیز صحبتای بالا و صحبت قبلی رو با شما دوست عزیز هم بودم ...
در پیش فروش شما مجموعا برای تیبا حدود 12 تومن دیگه میپردازین نهایتا...
یعنب بسته به انتخاب خودتون 5 تا 8 تومن میپردازین در قسط اول که با کارمزد 20 درصد محاسبه میشه
و مثال میزنم اگر 8 میلیون بسپرین برا قسط اول و از زمان ثبت نام تا تحویل 3 ماه طول بکشه 400000 تومان میشه کارمزد شما در این مدت
و شما در موقع تحویل مبلغ 3600000 تومان حدودا پرداخت خواهید کرد و سویچ رو خواهید گرفت.
در کل پیشنهادمو دوستانه گفتم ... شرایط هر فردی با فرد دیگه متفاوته ...چیزی که هست از نظر من این شرایط ویژشون یه جور کلاه گشاد هست که برا مردم دوختند و از مشکل مردم به نفع خودشون سوء استفاده میکنند.
اما بازم اگه امکان این مساله براتون نیست برا شما 2 دوست عزیز و سایر دوستان آرزو میکنم براتون انشالا خیر باشه و به سلامتی باشه خریدتون ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mk8mk
هم مدل ماشین جدیده
موفق باشید

[/quote]

دیر گفتی نوید جان!!!
10 دقیقه پیش از نمایندگی زنگ زدند که پلاک اومده ماشینم آمادست بیاین تحویل بگیرین...
دیگه فکر کنم فردا پس فردا برم برای تحویلش....
[تصویر:  Mahdi.gif]

" همه گویند، به امید ظهورش صلوات

کاش این جمعه بگویند، به تبریک ظهورش صلوات "

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mk8mk
نقل قول: دیر گفتی نوید جان!!!
10 دقیقه پیش از نمایندگی زنگ زدند که پلاک اومده ماشینم آمادست بیاین تحویل بگیرین...
دیگه فکر کنم فردا پس فردا برم برای تحویلش....
مبارک باشه دوست خوبم
در کل میدونم اینا در تحویل فوری ها خیلی سریع افراد رو شوکه میکنن ...
در کل مقایسه ای از 2 نوع خرید خدمت دوستان گفتم ...
بازم انشالا که مبارک باشه براتون و چرخش به سلامتی و خوشی بچرخه براتون دوست خوبم.
حالا که خودرو به این سرعت تحویل شد دیگه دل نزنین ... اگه امکانش بود میشد به پیشنهاد من فکر کنین اما اگه اینطور سریع خودرو رو آوردن دل نزنین...
انشالا اگر تغییر مثبتی انجام بدن و جواب بده و مثبت دیده بشه همه اون موارد رو میشه بعدا انجام داد.
توصیه میکنم صحبتایی که هنگام تحویل تیبا مهم هستن یه سر بزنین و اون ها رو در نظر داشته باشین
پس در کل شما هم مثل من نمره ماشینتون زودتر رسید
البته من فوری نبودم و این اتفاق در مورد غیر فوری ها همچین یه مقدار نادر تره ...
بازم تبریک میگم...انشالا موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : Amin.HVS

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,536,855 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,647,428 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 37,628 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 746,575 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,033,492 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 66,397 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 157,343 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 1,023,075 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,380,577 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 15,267 2019-08-11، 06:53 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان