سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
سلام به اقا حمید گل
ازین که به تاپیک خودتون تشریف آوردین خوشحالیم و بهتون خوش آمد میگم
امیدوارم از صحبت های شما دوست عزیز کمال استفاده رو ببریم
مجدد خوش آمد میگم...
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
ممنون از نوید جان و شاپور خان
یه سوال دیگه قیمت این روغت الف توتال چنده ؟قوطی چند لیتری داره؟
فردا میخوام برم تعویض روغن کلا سرم نره
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID PH3N0M
قیمت الف شرکت به توتال ایران حدود 23 ، 24 تومنه حدودا
اماراتیش که توصیش نمیکنم گرون تره ...
تصویر بسته بندی اماراتیش رو توی تاپیک زیر شاخه ی زیر هم میتونی ببینی
تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری ائم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
ایرانیش هم عین همینه فقط برچسبش کلمه فارسی نیمه سنتتیک و پشتش هم آدرس و مشخصات کارخونه ایرانش درج شده و یه سری توضیحات دیگه ...

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : siva_007 PH3N0M moje tiba
ممنون
نوید جان نگفتی چند لیتری 22-23 تومن؟2 لیتری هست یا 4 لیتری؟
پاسخ
تشکر شده توسط :
(2011-12-09، 08:53 PM)siva_007 نوشته است: ممنون
نوید جان نگفتی چند لیتری 22-23 تومن؟2 لیتری هست یا 4 لیتری؟

ببخش دوست خوبم داشتم لینک رو قرار میدادم ...روغنش 4 لیتری هست...تصویرشم میتونی ببینی تو لینک بالا
ضمنا شما با تعویض فیلتر باید 3.4 لیتر روغن مصرف کنید.پس نه خیلی زیاد بریزن و نه کم ...
گیج روغن هم باید تا خود علامت F روغن داشته باشه و نه کمتر...علامت F رو وقتی گیج رو زدی و کشیدی کامل روغنی بشه نه خیلی بالاترش و نه پایین ترش...بعضا بعضی مغازه ها اشتباها به سبک بعضی خودروها تا بین L و F روغن میزنن که در مورد تیبا 3.4 روغن میگیره با تعویض فیلتر که بعدش هم تست کنین بعد از کمی کار کردن خودرو و مثلا فردا صبحش روغن کم نداشته باشه...
موتور خنک باشه برای چک کردنش...
موفق باشید.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : siva_007 mehrdad1355 PH3N0M
(2011-12-09، 08:50 PM)TIBA-NAVID نوشته است: قیمت الف شرکت به توتال ایران حدود 23 ، 24 تومنه حدودا
تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری ائم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
ایرانیش هم عین همینه فقط برچسبش کلمه فارسی نیمه سنتتیک و پشتش هم آدرس و مشخصات کارخونه ایرانش درج شده و یه سری توضیحات دیگه ...

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
لینک مشکل داره نوید جانHuhAngel
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(2011-12-09، 09:23 PM)mehrdad1355 نوشته است:
(2011-12-09، 08:50 PM)TIBA-NAVID نوشته است: قیمت الف شرکت به توتال ایران حدود 23 ، 24 تومنه حدودا

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
لینک مشکل داره نوید جانHuhAngel

ممنون ازت مهرداد عزیز
لطف کردی...الان اصلاحش میکنم
درست شد...بازم ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
سلام به دوستان
اومدم که یه تجربه جدیدم رو برا دوستان بگم، امیدوارم مفید باشه
اگه یادتون باشه،گفته بودم که کیلومتر تیبام به سرویس اولیه نرسیده و دارم به مهلت 6 ماهه برا سرویس اولیه نزدیک میشم.
به توصیه دوستان برا امروز توی نمایندگی مرکزی شماره1 سایپا وقت گرفتم و 6و نیم صبح اونجا بودم.54 ماشین جلوم توی صف بودن! یک ربع به 7 پذیرش شروع شد و حدود 20 دقیقه بعد داخل نمایندگی شدم.
همون مشکلی که حدس میزدم و گفته بودم، پیش اومد! گفتند به کیلومتر 4500 هنوز نرسیدی و شامل گارانتی نمیشی،به هر دری هم زدم نتیجه ای نگرفتم.به مدیرشون گفتم چند روز دیگه از مهلت زمانی 6 ماهه خارج میشم، چیکار کنم؟ طرف فقط تونست شونه هاشو بالا بندازه و بگه هیچی! قانونه ! نمیشه کاریش کرد.
میخوام موضوع رو پیگیری کنم، دوستان کسی شماره تلفنی، ردی، آشنایی،تجربه ای نداره؟Huh Huh
پاسخ
فرزاد جان شما کار درستی کردی و مراجعت طبق قانون بوده
پس فردا که 4500 کار کردماشینت و بری احتمالا همین آدمای عجیب غریب گذشتن مهلت زمانی رو بهونه خواهند کرد و بازم خواهند گفت قانونه دیگه و نمیشه کاریش کرد !!!!!
با این اوصاف گمونم این 2 قانون این جوری بهانه ساز باشه برا دوستان که وجه گارانتی و سرویس همون یه بار مجانی رو هم بگیرن ....
شما کارت امروز درست بود و اون ها کارشون و برخوردشون کاملا اشتباه ....
ای کاش اینقدر انصاف میداشتن که در این روز سرد شما رو علاف حرف های الکی و بیخودشون نکنن ....
شما به نظرم اینو با تماس با سایپا پیگیری کن ...
نمیدونم یه شماره تماس و ارسال پیامک بود که بهم بعد از مراجعم به سایپا اس ام اس داد و زنگ هم زد یکی
اگه اونو پیدا کنم گمونم میتونه یه راهی برا پیگیری اینجور کارهاشون باشه ...
موفق باشی
----------------------
راستی دوستان اول صبح با توجه به اینکه مسیرم بود این نمایندگی پخش روغن سر راهش یه ترمز زدم و گفتم برات رسیده یا نه...
روغن موتور ادینول رو هم جالبه که داشت در 2 نوع نیمه سنتتیک 10w40 و همین طور 5w40 تمام سنتتیک
بررسی کردم روغن موتور رو و شماره بارکد و این قضایاش رو برداشتم و تست کردم
روغنش از نظر اصل بودن کاملا تایید شده و مطمئن هست....
اینجور که گفت واسکازین هم تا عصر نهایتا به دستش میرسه و منم تهیه میکنم....نهایتش این میشه که فردا صبح برا تعویضش خواهم رفت....
فقط از نظر قیمتی بگم روغن 10w40 نیمه سنتتیکش 28 تومن قیمتش بود و 5w40 تمام سنتتیکش 38 تومن قیمت 4 لیتریش...
که البته حدس میزنم به خاطر اضافه شدن واسطه یه 2 3 تومنی قیمتشون رو بالاتر گفته باشه ...
در کل در روغن موتور هرچند این مورد برعکس روغن های تحت لیسانس و تولید شده در امارات ازون جنس نیست و تولید کمپانی مادر و اصلی هست به خاطر اینکه در همه جا فراوون نیست و روغن موتور هم چیزیه که باید سر کیلومتر مشخص و مرتب و منظم تعویض بشه و مهمه که همیشه روغن با کیفیت مطلوبی و در دسترسی داشته باشی...همون الف یا یکی ازون موارد مطمئن که توی تاپیک زیرشاخه هم اسم برده شد رو استفاده کنیم بهتره ... چون مهمه یه مورد همیشه در دسترس باشه در مورد روغن و فراوون...
اما در مورد گریبوکس اینطور نیست و بازه تعویضش هم مثل روغن موتور نیست و کیفیت بالا و مطمئن و انتخاب دقیقش میتونه خیلی تاثیر گذار باشه ......
در کل انشاالله تا عصر اگه این موردو بیاره من میگیرم و براتون خبرش رو خواهم داد به هرحال...
موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : farzad irani moje tiba
ممنون میشم آقا نوید. از سایر دوستان هم کمک میخوام، این مشکل برا خیلی ممکنه پیش اومده باشه و یا بیاد، باید پیگیری کنیم تا تکرار نشه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,536,808 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,647,381 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 37,628 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 746,565 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,033,469 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 66,395 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 157,338 2019-10-19، 12:23 PM
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 1,023,057 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,380,546 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 15,264 2019-08-11، 06:53 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان