سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
(2011-12-09، 06:17 PM)siva_007 نوشته است: شاپور جان ممنون از راهنماییتون در صندوق عقب رو روی اولین سوراخ تنظیم کردم ولی درست نشد
در مورد صدای موتور هم توی دور بالا صدا میده اونم وقتی که هنوز موتور سرد هست

خواهش مبکنم
دقت کنید که فنر هر دو طرف رو باید تنظیم کنید. من خودم یکی روی اولی گذاشتم و یکی رو روی آخری . در نتیجه درب که باز میشه تا نصفه میاد بالا و موقع بسته شدن هم خودش میکشه و میبنده.

شاید مجموعه رام و دسته موتورتون شل باشه ! حتما بدید براتون آچار کشی بکنن و انشالله مشکل رفع میشه
موتور من هم دقیقا روی دور موتور 2200 غار غار میکنه !!!! Cool ولی خب غار غارشو خیلی دوست دارم

آقا من گشتم فایل پرایدمو پیدا کردم
فایل تیبا رو هم میگردم پیدا میکنم و میذارم
مقایسه کنید شتابو سرعت گرفتن رو
این فیلم روی بنزینه ماشین
روی گاز رو هم دارم که 170 تا داره میره

پراید
[تصویر:  13149668341.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 siva_007 مریم moje tiba
(2011-12-09، 06:17 PM)siva_007 نوشته است: شاپور جان ممنون از راهنماییتون در صندوق عقب رو روی اولین سوراخ تنظیم کردم ولی درست نشد
در مورد صدای موتور هم توی دور بالا صدا میده اونم وقتی که هنوز موتور سرد هست

من حدس میزنم اگه موکت رو کامل کنار بزنین یه سوراخ قبل ازون ببینین....
من خودم این مورد در مورد خود ماشینم بود و این طور بود...به هرحال اگه چک کنین شاید در موردش ما هم اینطور باشه ... مضاف بر اینکه از دو طرف این مساله تنظیم باشه و نه فقط از یک طرف.
در هر صورت مشکل فقط ازین هست و چیز دیگه در اون تاثیر نداره ...
در مورد صدای موتور احتمال مشکل روغن موتور حالا یا کمبودش یا مشکلش در ماشین شما فوق العاده زیاده ...
امیدوارم مشکلتون حل بشه...
در هر صورت کمبود روغن و یا مشکل کیفیتی اون میتونه کاملا تاثیر گذار باشه ...
توصیه میکنم فیلتر رو هم با فیلتر نو تعویض کنید.
موفق باشید

----------
راستی شاپور گل فقط یه مورد بگم که در مورد پراید اگه 170 که سهله اگه 340 تا هم سرعت بره از نظر من با اون خودرو رفتن بیشتر از 120 یا شاید کمتر رسما گذشتن از جون هست با اون امنیتش...دیگه نشون به اون نشون که همه دیدند مسئول شرکت کیا وقتی برای افتتاح خط تولید پراید به ایران اومد خودش سوار پراید نشد برای عزیمت به کارخونه و گفت این فقط یه خودرو برای سفرهای داخل شهری هست و نه خارج از شهر !
پراید هیچ فاکتور قابل دفاع نداره ، هر خودرویی هم که شتاب و سرعتش متناسب با امنیت و ایمنی سرنشینش نباشه همین حکم رو داره و کاملا رانندگی با اون میتونه در طبق اخلاص گذاشتن جون خود فرد و سایر سرنشین ها باشه ...
اینو من بی تعارف میگم ، شاید حرف من رو قبول نداشته باشی و الان بگی نه ماشین بره ...مهم نیست ...
اما به نظر من چیزی که خودروسازهای ما بهش کمتر فکر میکنن همین بحث جون و زندگی مردمه که براشون جون مردم از بادمجان هم در بعضی خودروهاشون کم ارزش تره ...
گمونم اولین بار چند سال پیش یه مورد سیستم محدود کننده سرعت رو در سمند دیدم که در اون موقع گذاشته بودنش و من اولین مورد بود دیدمش و بعد از یه سرعتی دیگه آلارم داد و محدود کرد سرعت رو .... اون کار رو جزو اولین کارهای خودروسازهای ایران میدیدم که کمی توش بوی عقلانیت دیده میشد و حرکت مثبتی بود هرچند سمند از نظر فاکتورهای امنیتی وضعیت نرمالی داشت...
در کل خلاصه اینطوریاست...همون طور که عرض کردم به نظرم اگه کمی خودروساز جون مردم براش مهم باشه این محدودیت و این کار رو با توجه به فکر سلامت سرنشین و جون سرنشین ها این فکرها رو میکنه و با توجه به امنیت این اجازه رو باید بده ....
حالا کلا خودروساز تعطیل و از نظرشون جون مردم هم بادمجان ... به نظرم راننده باید خودرو رو ببینه و با توجه به لحاظ خیلی موارد پاش رو بذاره روی گاز ....
شاید اینجور جاها باشه که راننده با یه آجر که روی پدال گاز قرار بدیم فرق خواهد داشت....
بحثم در مورد خودروی خاصی نیست
یه خودرو 200 تا هم میره و کلی پارامتر امنیتی توش لحاظ شده
مثال میزنم
چندی پیش از خودم تو جاده خارج شهر یه خودروی خیلی خیلی از ما بهترون با سرعت سرسام آور به نحوی سبقت گرفت که بسیار بالاش با توجه به قدرت بی بدیل خودروش کاملا مشهود بود
جالبه بعد از سبقت به دلیل سرعت بیش از حدش و اومدن لاستیکش به شونه خاکی لاستیک خودرو ترکید
تصور کنین با اون سرعت چه اتفاقی می افتاد اگه اون خودرو یه خودروی معمولی بود؟
چند تا ملق اون خودرو میخورد؟
اما من چی دیدم؟
اون خودرو علی رغم اون سرعت بسیار بالاش و ترکیدن تایرش با توجه به اینکه مجهز به سیستم حفظ تعادل بعد از ترکیدن تایر بود راحت خودرو ایستاد و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد از نظر به هم خوردن تعادب
اما تایرش تیکه تیکه شد و قطعات تایرش بود که میتونست باعث ایجاد حادثه برای خودروهای دیگه از جمله ما بشه ...
اما خود اون ماشین با اون سرعت و اون اتفاق هیچ چیش نشد ...
حالا سوال....
چه اشکالی داره اون خودرو تا 300 هم برونه اگر جاده ای مناسب در پیش روش باشه؟
اما اوضاع خودروسازی ما خیلی فرق میکنه
اون ها به این مسائل دقت میکنن
اما خودروساز ما باید جون به جونش کنن و ملت رگباری کشته بشن و هی فشار بیارن تا یه abs و یه ایربگ نصفه نیمه رو رو ماشین با هزار و یه منت بذارن رو ماشین ....
حقیقتا از نظر این خودروساز جون مردم اندازه بادمجان هم ارزش نداره ...
حالا خودروساز بی توجه هست....خودمون که از جونمون سیر نشدیم ....
بگذریم در هر صورت انشالا همتون همیشه سلامت و موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M آرشام siva_007 مریم AMITA-TIBA
شاپور گل دقيقا حرف منم اين بود با پرايد 120 زياده 100 تا بري طوري نشي خداروشكر كن حالا 170 ميري خدا بهت رحم كنه چون لاستيك بتركه!
خدانكنه سيبك دراثرافتادن توچاله در بره يا بشكنه!
ميل فرمان بشكنه!
يه گربه سگ گاوي جلو رات سبز بشه!
يه ماشين جلو ترمز كنه
خلاصه هرچي كه باشه
اگه ترمز شديد كني ماشين چپ ميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه نكني ماشين پرواز ميكنه!
اگه يكم انحراف به چپ ياراست داشته باشي ماشين چرخ وفلك ميزنه
خلاصه درهر حالت يه اتفاق ناخوشايند ميوفته
اما اما واما
من با تيبا 160 رفتم بيشتر نرفتم چون همينم رفتم ترسيدم از موارد بالا!!!!!!!!!!!!!!!
ولي با همين 160 يه بار مجبور شدم ترمز شديد بگيرم جات خالي ماشين چنان وايستاد كه انگار داشتم با 60 ميرفتم بدون هيچ تكان بهم خوردن تعادل ماشين وموارد ديگه
پس اين است خودروي ملي!
اگه بازم موردي باشه ميتونم بازترش كنم اگه هم نباشه ارادتمندم
والا شاپور جان فيلم رو ديدم نهايت 160 رونشون داد درواقع باتوجه به آيروديناميك كمتر پرايد وزن سبك اون وموتور 1300 نهايت همين هست ولي بعيد ميدونم 170 بره اونم حالا انگولكش كني لاستيك بهتر بنزين سوپر شمع 3 پر فيلتر هواوموتور ميزون باشه شايد بره ولي برادر اينكاري كه ميكني يعني خودكشي الكي وپوچ!!!
ميدوني اون دنيا موقع قيامت چي به آدم ميگن
يكي ميگه من جون آدمارونجات دادم مردم
يكي ميگه دراثر مرگ طبيعي مردم يكي ميگه مريض بودم مردم حالا يكي كه سرعت 170 ميره بگه آقا روم به ديوار داشتم تست سرعت ميكردم ندونستم يهو ماشين گيرپاچ كرد سراز اينجا درآوردم!!!!!!!!!
پاسخ
بابا شما چرا سرعتشو نگاه میکنین ؟ Big GrinBig GrinBig Grin

من نحوه دور گرفتن موتور منظورمه !
یعنی کم نمیاره و هر چی گاز بهش بدی, گاز میخوره
فیلم تیبا رو هم دارم ولی حجمش خیلی بالاست نمیتونم آپ کنم . در مقایسه با این هیچ حرفی برای گفتن نداره !
جاده کفیه . پای من هم تا آخر رو گازه
اونخت موتور نشسته داره فکر میکنه که برم ؟ یا که نرم ؟ Huh
تو فیلم پرایده فقط موقعی که توی دنده 3 دارم باهاش 135 میرم و ردلاین میزنم موتور داغ میکنه و وقتی میدم دنده 4 چند ثانیه کم میاره ولی دوباره شروع میکنه به گاز خوردن

تیبا بیشتر به درد رانندگی پیرمردی میخوره Big Grin

من هم فبول کردم که پیرمرد باشم و آروم دور بگیرم باهاش. ولی اینم داره نامردی میکنه و توی دور موتورهای زیر 2 خاموش میشه !!!
همچنان نظراتتون رو به گوش جان نیوش میکنم Wink

اینم فیلم 170 تا روی سی ان جی !
خیابون جا نداشت وگرنه 180 رو هم میچسبوندم
پراید CNG
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID آرشام مریم AMITA-TIBA
يه مسئله ديگه پرايدم 160 ميره تيبا هم 160 تا رو ميره حالا بايد گفت پس چه فرقي ميكنه هردو 160 ميرن!!!!!
اين موردرو از خيلي ها واسه توجيح بهتر بودن پرايد شنيدم
واقعيت اينه شتاب ثانويه تيبا هنگامي كه ترمز كردي سرعت رو 100 تاس
مدت زمان رسيدن به سرعت 140 و160 خيلي كمتر از پرايده!
من وقتي پرايد داشتم وقتي 120 ميرفتم جلوتر يه ماشين ترمز ميكرد مجبور ميشدم سرعت رو كم كنم حالا وقتي سرعت رسيده به 90 تا ميخواي بشه 120 نهايت 140 آدم خوابش ميبره!!!!
مثلا پژو وسمند پرايد رو تو سرعت بالا به خاطر همين شتاب ثانويه كم پرايد خيلي راحت جا ميذارن
ولي ولي وصد البته!!
درمورد تيبا غلط كنه 40 يا سمند تو شتاب ثانويه يا دنده معكوس حرف اضافي بزنه!
آبروش ميره
تازه جديدا خيليا دونستن تيبا شتابش خوبه بهمين خاطر تمايلي به كورس گذاشتن ندارن
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M AMITA-TIBA مریم
آرشام جان صحبتت کاملا درسته و بحثی در این رعایت نکات و واقع بینی نیست و لزوم رعایتش کاملا مشخصه....
اما دیگه شاپور بنده خدا رو نفرست اون ور SmileSmileSmile:
شوخی میکنم دوستان ...
خلاصه که صحبت شاپور جان صحبت از کشش خودروست و البته به نظرم همون طور که شما گفتین و خود شاپور جان هم حتما قبول دارن یه وقتایی لحاظ کردن خیلی موارد و در نظر گرفتن خیلی موارد انسان رو حتی اگه امکان یه مورد براش باشه و راحت باشه اما انسان رو از انجامش برحذر میداره و جلوگیری میکنه از انجام اون کار ...
در کل خواستم بگم حتی اگر یک زمانی در خودرویی شرکت سازنده به فکر حفظ جان سرنشین ها نبود حداقل خود فرد به فکر خودش و سایر نزدیکانش باشه ... به هر حال انشالا خدا همیشه ححافظ سلامتتون باشه و هیچ وقت حادثه ای براتون پیش نیاد که خدای نکرده جبرانش براتون غیرممکن باشه ....
در کل بازم از صحبت هر دو دوست خوبمون ممنون...
به طور کامل با مثال واضح این مساله رو در مورد خودروها در صحبت قبلم مطرح کردم
بگذریم
بازم ممنون از شما دوستان به هرحال
---------------
انشالا فردا من اگه خوش قولی دوستان شامل حالمون بشه این واسکازین خودرو رو تعویض خواهم کرد و چه در فردا و چه در چند روز اینده نتیجش که برام مسلم شد بهتون خبرشو خواهم داد.
موفق باشید
راستی شاپور جان ببینم فردا پسفردا محض کنترل ماشین و رضای خدا میبری ماشین رو یه نمایندگی مثل آدم و درست حسابی که تنظیم موتور و شمع و این مسائل رو چک کنن برات و ایربگ و سایر مواردت رو درست کنن یا بازم طبق معمول میشینی به امان خدا دوست خوبم ...
باز نری سراغ این نمایندگی های مگس کیش کن و به درد نخور....
محض رضای خدا برو سر یه نمایندگی درست حسابی و خودتم وایستا یه جوری باهاشون صحبت کن که کارتو راه بندازن ...
اگه واقعا اون رسم مشتری مداریه یه چیزی بذار کف دست اون سرمکانیکشون که حداقل هوا رو داشته باشه و ایراد رو ماشینت نمونه...
والا به خدا اگه به محل درست میرفتی اینجور نبود که بعد چندین بار مراجعه جوری باشن که ماشینو دست نزنن و زنگ بزنن بیا و ببر...
بهشون بگو اگه ماشین درست نشد همه مشکلاتش زنگ نزنن
ماشین بمونه تا همه مواردش حل بشه
و نرو و بردارش
والا 2 روز بی ماشین باشی و همه مسائلش حل بشه ارزش داره
اینجور جدا جدا n روز بی ماشینی هم میکشی و رو هم هم میشه ولی نتیجه هم نمیگیری
رو حرفام خوب فکر کن و محل مطمئنی ببر...نه هرجا نزدیک تره و هرجا خلوت تره ...
هرجایی خدماتش بهتره ببر...من برات دلم میسوزه...نمیدونم خودت رو ...
به هرحال موفق باشی عزیز

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M آرشام mehrdad1355 AMITA-TIBA
شاپور جان 135 تا با دنده 3 رفتن اشتباهه محضه!
بيچاره گيربكس وموتورو باهم مخلوط ميكني ويهو ديدي ماشينت تراكتور شد!
من كه با تيبا دنده 3 بيشتر از 100 نرفتم و ميدونم گاز بزنم ميره
باور كن هنر رانندگي خيلي پيچيدس همه ميگن من راننده متبحريم اما اما يه نكته اينجا بوجود مياد!
اگر پرايدت رو تقويت كردي از هرنظر موتور گيربكس وغيره 135 سهله 150 هم جاداشت برو
ولي وقتي ماشينت عاديه اين يعني پدرماشينو درآوردن وفرستادن به بهشت!

شاپور جان شير پير هرچي باشه شيره نره!!
همين شير پير پرايد رو تو ايكي ثانيه ميخوردش !
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M mehrdad1355 AMITA-TIBA مریم moje tiba
(2011-12-09، 07:49 PM)arsham59 نوشته است: شاپور جان 135 تا با دنده 3 رفتن اشتباهه محضه!
بيچاره گيربكس وموتورو باهم مخلوط ميكني ويهو ديدي ماشينت تراكتور شد!
من كه با تيبا دنده 3 بيشتر از 100 نرفتم و ميدونم گاز بزنم ميره
باور كن هنر رانندگي خيلي پيچيدس همه ميگن من راننده متبحريم اما اما يه نكته اينجا بوجود مياد!
اگر پرايدت رو تقويت كردي از هرنظر موتور گيربكس وغيره 135 سهله 150 هم جاداشت برو
ولي وقتي ماشينت عاديه اين يعني پدرماشينو درآوردن وفرستادن به بهشت!

همین دیگه آرشام جان

من مزه اون پرایده زیره زبونمه . سه سال زیر پام آخ نگفت. ای سی یوش به علت موتور شویی و اتصال برقی سوخت و مجبور شدم ردش کنم بره .
الان وقتی این تیبا این جوری باهام تا میکنه بهم برمیخوره Smile
من تا بتونم به ماشینم میرسم
همیشه بنزین سوپر میزنم
روغن با فیلترشو 5000 کیلومتر عوض میکنم
باهاش مدارا میکنم
ولی انتظار دارم وقتی ازش کار خواستم واسم انجام بده . نه اینکه تنبل باشه
مطمئن باش منم رانندگیم همیشه زیر 100 تا هست . تو این فیلما فقط میخواستم جوونیمو ثابت کنم Smile
منظورم از جوونی هم همون **یته
کلم داغ بوده دیگه Wink
نوید جان نمایندگی مرکزی برای آخر ماه یا اوایل ماه بعد وقت میده فکر کنم
اما حتما چشم
کارای من تمومی نداره
خیلی وقته میخوام بیفتم به جون ماشین وقت نمیشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID آرشام AMITA-TIBA
باشه شاپور جان
شما وقت بگیر
انشالا همه مسائلت حل بشه و برات برطرفشون کنن
من خیلی مشکوکم که علاوه بر مشکلات قبلی ماشینت یا مشکل تنظیم به هم خوردن داره ماشینت
یا مشکلی داره شمع و این حرفای ماشینت و توصیه میکنم فقط با مراجعه به نمایندگی معتبر و خوب شده آخر ماه اونا رو پیگیر بشی
مرد مومن تو انتظار داری ماشینی که دور موتورش زیر 2 میاد خاموش میشه برات شتاب و سرعتم داشته باشه؟؟؟ !!!! واقعا جای بسی تعجب داره ....همین یه قلم نشونه ی بارز اینه که یه جای کار ماشین داره میلنگه .... شما اول به ماشین برس و اون مشکلش رو با مراجعه به نمایندگیه مثل آدم بخواه حلش کنن ... به هر طریق که شده ...یا با ملایمت و رفاقت ...شد چه بهتر ...نشد با نوع رفتار دیگه ای ...
اگرم مشکلات رو حل نکرد ماشین رو نگیر تا حلش کنن ....
اما جایی ببر که اگه مجبور بشن عرضه ی درست کردن رو داشته باشن...نه اینکه اگرم بخوان نه وسیله داشته باشن نه حتی دیاگ بتونن بزنن نه وارد باشن !
شما اول برادریتو با ماشین ثابت کن به قول معروف و این ایرادش رو برطرف کن
بعد ازش طلب ارث و میراث کن ....به قول معروف
آخه دوست گلم کدوم ماشین رو دیدی دور موتورش زیر 2 !!! بیاد پت پت کنه و خاموش کنه !!!
یعنی اینو خنگ ترین تعمیرکار هم بشنوه مطمئن باش میگه یه مشکلی تو کار هست ...امیدوارم اونجا که میبری تعمیرکارش دیگه از خنگ ترین خنگ تر نباشن فقط
از یه ماشینی که اینجور مشکل تابلویی داره که نمیشه توقع داشت شتاب و سرعت هم بره ...به نظر من نباید توقع داشت اصلا راه بره !
همین قدرم که راه میره داره جوون مردی میکنه ...
شما مراجعه کن و وقت بذار و همین کاری که گفتم رو بکن
مطمئن باش این موارد اگه رفع بشه خودت بعدا به مقایسه کشش و شتاب تیبا با پراید !!! خندت میگیره ...
موفق باشی دوست خوبم

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M mehrdad1355 AMITA-TIBA
سلام به همگی من حمیدم بچه یکی از روستاهای سرابم(اطراف تبریز)راستش با وجود اینکه خیلی وقته میام تو فروم اما چچون خواستم همه مطالبو خونده باشم تا حالا تو بحثا شرکت نکرده بودم اما از این به بعد اگه دوستان اجازه بدن چرا که نه
راستی من الان تقریا 11ماهه که تیبا سوارم وازش تا حدود زیاد راضیم.در خدمتیم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,038 1,034,423 2020-08-23، 07:50 PM
آخرین ارسال: lucid
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,148 2,565,258 2020-07-20، 07:05 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,674,922 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 37,855 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 753,701 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 1,042,667 2019-11-21، 07:35 PM
  چراغ جلو تیبا alit1150 39 67,667 2019-10-29، 01:57 PM
آخرین ارسال: hozour64
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 159,053 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,394,135 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 15,451 2019-08-11، 06:53 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان