زمان کنونی: ۱۳۹۳-۶-۲۹, ۰۶:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا

ارسال موضوع  ارسال پاسخ   
  • 91 رأی - میانگین امتیازات: 4.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
ارسال: #16841
۱۳۹۱-۱۲-۲۶, ۰۹:۴۴ عصر
RE: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
(۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۹:۳۰ عصر)hojat.91 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
علت روشن شدن چراغ absچه ميتونه باشه؟راستش امروز بردم نمايندگي كمك فنر عقب رو برام عوض كردند و از اون به بعد چراغ abs روشن شده حالا نميدونم به باز كردن كمك ربط داره يا يه بلاي ديگه سرش اوردن.
يه كم كه از دورتادور موتور قسمت بالا روغن امده بيرون علت اين چيه ميتونه باشه؟

سلام به شما دوست عزیز
میتونه به علت یه اتصالی و قطع شدن سوکت سنسور مربوط حین کار باشه.
میتونه در اثر مشکل سیستم ای بی اس و قطع شدن اون اتفاق افتاده باشه
بهتره مراجعه کنین تا بررسی کنن
برا روغن یه شیلنگ بزرگ هست اونجا
برا بعضی دوستان ازونجا بعضا روغن اومده که با گذاشتن یه واشر دورش مشکلشون حل شده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : hojat.91 سورنا Re Za mehrdad1355 TIBA-Morteza omid sh moje tiba kiana Dr-mahvah
ارسال: #16842
۱۳۹۱-۱۲-۲۶, ۱۰:۰۱ عصر
(۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۸:۳۱ عصر)parsonline0 نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۸:۱۵ عصر)TIBA-NAVID نوشته شده توسط:  
(۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۷:۲۴ عصر)parsonline0 نوشته شده توسط:  با سلام؛ حدودا یک ماهه که ماشینمو تحویل گرفتم. 1400 تا کار کرده. ماشینم 2 تا مشکل داره.
1-فرمون رو وقتی میچرخونم جیر جیر میکنه.
2-وقتی توی دست انداز میفتم از عقب ماشین، سمت شاگرد صدا میاد. صدایی شبیه تق تق.
لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

سلام به شما دوست عزیز و عرض خیر مقدم خدمت شما دوست گل
در مورد فرمون باید قاب زیر جعبه فرمونو پیچاشو باز کنین و محل ورود میله فرمون به داخل جعبه فرمون رو که در اثر تماس فلز با پلاستیک این جیرجیر تولید میشه خوب به گریس اغشته کنین
مورد حل میشه ...
در مورد صدای عقب هم اتصالات کمک، سلامت کمک فنر، بررسی بشه بهتر مشخص میشه چون احتمالا زیر سر موارد مربوط به این ها باشه./
ممنون از شما.
اگه پیچهای فرمونو باز کنم از گارانتی خارج نمیشه؟ یعنی برای سایپا بهانه ای نمیشه برای ابطال گارانتی؟
در مورد صدای عقب ماشین؛ آیا امکان داره که توی دست اندازها اگزوز به زیر ماشین برخورد کنه و عامل این صدا باشه؟????
با تشکر مجدد
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Re Za mehrdad1355 hojat.91 TIBA-Morteza PASARMAJID omid sh سورنا kiana Dr-mahvah
ارسال: #16843
۱۳۹۱-۱۲-۲۶, ۱۰:۰۷ عصر
سلام مجدد
دوست خوبم شما فقط قاب پلاستیکی داخل خودرو و زیر جعبه فرمونو باز میکنین
اصلا ربطی به گارانتی نداره
فقط قاب پلاستیکشو باز میکنین و شل میکنین
همین قدر که میله فرمون رو قسمتی که وارد جعبه میشه و تماس داره حین چرخش رو گریس بزنین خوب و ماشینو روشن کنین و بچرخونین و خوب آغشتش کنین و بعد که رفع شد کاملا بعد قابو ببندین....ضمنا دستشم نزنین بعد از مدتی احتمالا موردش رفع میشه.
در مورد اگزوز هم خیر بعید هست اینجور احتمالی....

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
 تشکر شده توسط : parsonline0 Re Za tiba91 mehrdad1355 TIBA-Morteza PASARMAJID omid sh سورنا Dr-mahvah
ارسال: #16844
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۱۲:۵۱ صبح
من که منصرف شدم از برداشتن کاتالیست، چون خودم آدمی هستم که به محیط زیست توجه دارم و برای افزایش شتاب میرم 4 تا شمع توپ و باحال میذارم، هرچند نزدیک 120 تومن درمیاد ولی به نظرم میارزه
در مورد حذف کاتالیست هم یه مشکلی هست اونم سنسور اکسیژنه که با برداشتن کاتالیست تنظیمات اون سنسور به هم میخوره و در نتیجه اطلاعات غلط به ای سی یو میده که در طول زمان برای موتور زیان آوره...

طرف تو امضاش نوشته تا زنده ام کره ای و فرانسوی سوار نمیشم(آدم فکر میکنه طرف فقط آلمانی سوار میشه) اما خودش ام وی ام 110 و 315 داره Exclamation Undecided...همچین ملتی داریم ما
 تشکر شده توسط : Re Za TIBA-NAVID mehrdad1355 omid sh PASARMAJID TIBA-Morteza tiba91 moje tiba سورنا kiana Dr-mahvah
ارسال: #16845
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۱۰:۲۷ صبح
(۱۳۹۱-۱۲-۲۶ ۰۹:۲۶ عصر)Re Za نوشته شده توسط:  دوستان حتما ازین مکملای کاسپین استفاده کنین واقعا عالی شد هم مصرفم شده مثله قبل هم شتاب!!! ازین آمریکاییا میریختم هیچ فرقی نمیکرد این کاسپین محشر بود انگار سوپر ریختم تو باک!! قیمتشم خیلی مناسبه 1500 تومن!

سلام آقا رضا
اتفاقاً منم چند باري مكمل استفاده كردم منتها اكتان پلاس ليكومولي
خداييش هم ماشين نرم تر كار مي كنه هم شتابو بيشتر كرد در عين حال مصرف رو هم پايين آورد
ولي خب ليكومولي حدود 7-8 تومن شده الان!
با توجه به اينكه الان بنزين سوپر به ندرت گير مياد من دو سه دفعه معمولي زدم كه مصرفم رو توي شهر از 7.1 آورده 7.9
به نظرم كه استفاده از مكمل هر چند وقت يه بار با اين شرايط بنزينها لازمه!
 تشکر شده توسط : Re Za omid sh PASARMAJID TIBA-Morteza Amir_Tiba mehrdad1355 tiba91 سورنا kiana Dr-mahvah
ارسال: #16846
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۰۳:۰۰ عصر
سلام
امروز من واسکازین لیکومولی 85w90 و روغن ایرانول ریسینگ استفاده کرده که به مراتب وضعیت موتو و گریبگس بهتر شد.
البته روغن 75w90 تو بازار اهواز نبود و به خاطر گرمای شدید اینجا همین واسکازین رو استفاده کردم.
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID PASARMAJID Amir_Tiba TIBA-Morteza mehrdad1355 Re Za omid sh tiba91 سورنا Dr-mahvah
ارسال: #16847
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۰۶:۲۶ عصر
Re: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
سلام دوستان امروز ماشین من اومد و رفتم تحویل گرفتم.
1. دنده 1 خیلی بد جا میره. یا اینکه یکدفعه میپره از دنده یک بیرون و خلاص میشه.
2. درب های عقب رگلاژ نیستن.
3. راست می گفتن صدای موتور واقعا زیاده ها.
4. کلاچ خیلی بالا ول می کنه. واقعا اعصاب خورد کنه.
تا اینجا که فعلا همین ایرادات کشف کردم. انشاالله که مشکل دیگه ای نداشته باشه.
مخلص همه بچه های پدال
 تشکر شده توسط : amir121 TIBA-Morteza TIBA-NAVID mehrdad1355 Re Za omid sh tiba91 سورنا PASARMAJID Dr-mahvah
ارسال: #16848
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۰۶:۴۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۶:۴۱ عصر، توسط amir121.)
(۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۶:۲۶ عصر)majidson نوشته شده توسط:  سلام دوستان امروز ماشین من اومد و رفتم تحویل گرفتم.
مخلص همه بچه های پدال

سلام مجیدجان،مبارک باشه،ان شاالله چرخش برات بچرخه،زیاد هم خودت را ناراحت نکن،همه این ایرادات تقریبا یک اپیدمی است. امیدوارم که همه این ایرادات هرچه زودتر برطرف بشه.

« رنگين کمان ، پاداش کسي است که تا آخرين قطره ، زير باران مي ماند »

[تصویر:  FRw.jpg]
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA-Morteza mehrdad1355 Re Za majidson PASARMAJID kiana Dr-mahvah
ارسال: #16849
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۰۶:۴۵ عصر
(۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۶:۲۶ عصر)majidson نوشته شده توسط:  سلام دوستان امروز ماشین من اومد و رفتم تحویل گرفتم.
مخلص همه بچه های پدال
سلام مجید جان گل
اولا مبارک باشه
دوما محض احتیاط سطح روغن موتورو چک کنین که کم نباشه.
سوما انشاالله بعد تعویض واسکازین و روغن موتور بخشی ازین موارد رفع خواهد شد بعدا.
فعلا هم ماشین تو اب بندی هست و قدری شرایطش خاص هست.
رگلاژ کلاج هم براتون بعدا ببرین انجام میدن 2 دقیقه.درب ها هم همین طور
انشاالله به سلامتی باشه.

------------------ ((ا))

تشکر شده توسط : amir121 mehrdad1355 Re Za moje tiba TIBA-Morteza majidson سورنا PASARMAJID kiana Dr-mahvah
ارسال: #16850
۱۳۹۱-۱۲-۲۷, ۰۸:۰۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۱۲-۲۷ ۰۸:۰۷ عصر، توسط TIBA-NAVID.)
سلام دوستان گل وقت بخیر
خوب هستین انشاالله؟
امروز یکی از دوستان گلمون (بامرام عزیز) خوشبختانه بعد از مدتی که وسایلی خواسته بودن و براشون فرستاده بودم ...
خوشبختانه امروز رسیدن و نصب کردن.
قبلا فیلم و عکس بالابر برقی عقبشون رو فرستاده بودن که براشون فرستاده بودم که تو تاپیک آپشن هست و قدرت و سرعت و کیفیتشم که مشخص بود.
امروز حرکت جدیدی زدن و باهاشون صحبت میکردم.
ضبط تصویری و دوربین عقب هم نصب کردن و سیم کشیش تموم شد.
نصبش کردن عالی و مثل من کلیدی که فابریک براشون فرستادمو گذاشتن سر راه.
ازشون خواستم فیلم و عکسم برامون تو تاپیک اپشن رسیدن بذارن.
یه مطلب دیگه اینکه آقا رضای گلم که قبلا بالابر برقی عقبو که کلیدهاش روی درب خواستن باشه براشون فرستاده بودم هم درپوش روی دربشونو رنگ کردن و برام عکسی فرستادن
انصافا کارش شیک شده بود که یه عکس رو در مطلبی که تو تاپیک اپشن گذاشتم از عکساشون درج کردم.
روزای آخر سال خوشحال شدم چون چندین دوستمون همزمان بالابر برقیشون و یا موارد آپشن دیگه مثل ایینه برقی ، صندوق پرون ، دوربین عقب و ضبط و جک ها رو که از سایت فروشگاه گرفته بودن نصب کردن خیلیا تو این چند روز و خبر خوش نصب کردنشون رو بهم دادن
واقعا خوشحال شدم.

------------------ ((ا))

تشکر شده توسط : mehrdad1355 Re Za omid sh TIBA-Morteza bamaram Dr-mahvah
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تورهای لحظه آخری