زمان کنونی: ۱۳۹۳-۶-۱۲, ۰۱:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا

ارسال موضوع  ارسال پاسخ   
  • 91 رأی - میانگین امتیازات: 4.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:

TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
ارسال: #13181
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۰۲ عصر
RE: TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۱۰:۵۴ صبح)reza_kavak نوشته شده توسط:  سلام دوستان. متاسفانه ماشینم هنوز نیومده به همین دلیل امروز با کاشان تماس گرفتم گفتن تیبا ها رو این سری فرستادن تهران روش می خوان آپشن نصب کنن مثه gps و... خودرو شما هم جزئشون بوده و حالا قرار شد دوباره زنگ بزنم بهش می خواست پیگیری کنه.
کسی میدونه جریان چیه؟!! مگه ماشین ها بدون آپشون از کاشان به شهرای دیگه فرستاده میشن؟! چرا بره تهران واسه آپشناش؟!! آخه ماشینم SX بوده نه EX !!!!!

دوستان کسی شماره ای چیزی نداره بتونم پیگیر ماشینم باشم؟ میترسم اگه اینجور که میگفت آپشن دار باشه ماشین بیاد مشهد نمایندگی ببینه آپشن داره برداره لوازماشو قبل اینکه به من خبر بده بیام واسه تحویل ماشین.
رضای عزیز سلام .
نگران نباش . چنین چیزی وجود نداره . یا اونا منظورشون چیز دیگری بوده و یا با کسی دیگه بودن و یا هم جسارت نباشه فیلمت کردن
بدون نظر صاحب ماشین آپشن نصب نمی کنن که بعد بگه نمی خوام اونا هم آپشن بردارن ! این چه کاریه!!!
در مورد تهران هم ماجرا از این قراره (اطلاع دارم که عرض میکنم )
ماشین باربری ساپیا وقتی به سمت یک شهر حرکت میکنه شش تا خودرو حداکثر داره که بجز تیبا ، 111 و 132 که از کاشان بارگیری میشه بقیه از تهران بارگیری میشن . مثلا تریلی که ماشین من رو آورد / حتی شماره تماس راننده رو هم داشتم / هر شش ماشینش مال سایپا کاشان بود و یکسره آمد مشهد . حالا اگه 131 و 141 داشته باشن برا مشهد سر راه تهران هم میرن .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Tohidast omid sh TIBA-Morteza Amir_Tiba Re Za Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 amir_mamusta
ارسال: #13182
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۰۹ عصر
(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۱۲:۴۶ عصر)Artce نوشته شده توسط:  والا به یک طرف کشیدنش خیلی طول میکشه یعنی وقتی فرمون رو ول میکنی بعد 200 متر کم کم منحرف میشه،گرچه این مورد رو چند ماه پیش به نمایندگی گفتم ولی پروفسورهاشون اومدن تست کردن گفتن طبیعیه،حتی فرمون رو که در حالت راست چرخها یه درجه انحراف داشت،گفتم باز کرد ، و دوباره باز از اون طرف یه درجه انحراف داره که فک نکنم بشه صاف در آورد،ضمن اینکه به طرف خاصی این حس رو ندارم کلا تو سرعت احساس سبکی و نا پایداری دارم Sad((

خوب ببینین وقتی در جاده صاف و نرمال انحراف پیدا میکنه این مساله در چرخش و پیچ تشدید میشه
اول از همه باید اون قضیه رفع بشه.
حالا یا با تنظیم فرمون یا بالانس یا بازدید جلوبندی و ...
در مورد تایرم ممکنه تایر اگه عرض 185 باشه از هر نظر بهینه تر و استاندارد تر باشه نسبت به تایر خود تیبا و پایداری هم بهتر بشه.
با اومدن پایین مرکز ثقلم بله ممکنه پایداری بهتر بشه
اما دست زدن و از حالت استاندارد خارج کردن ارتفاع ممکنه تبعات دیگه هم داشته باشه که قبلا به اونا هم اشاره شده.
همچنین عرض بالاتر از استاندارد هم باز خودش تبعات دیگه ای رو داره ....
اما در کل وقتی مثلا تو سیستم جلوبندی ، تنظیم فرمون یا سلامت رینگ ها و عدم بالانس و ...
مشکلی باشه که باعث انحراف بشه
هرچیزی ازین ها هم انجام بشه ممکنه کم و بیش بشه مشکل
اما اینا راه درمان اصلی نیستن و نبودن ... اول از همه باید اون مشکل در ظاهر کوچک( اگه وجود داشته باشه ) چاره بشه.
بعد میرسه به موارد دیگه
به هرحال امیدوارم مشکلتون حل بشه

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
 تشکر شده توسط : amir121 Tohidast omid sh TIBA-Morteza Re Za Amir_Tiba ALI MM soroush Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 soori amir_mamusta
ارسال: #13183
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۱۴ عصر
رضا جون سلام
من زیر ماشینم رینگ 15 انداختم با لاستیک سایز 195.50.15
ارتفاع هم داره.فنرارو هر کدوم نیم دور بریدم تو جاده عالی بود. تمام سبقتام تو پیچ بود.تازه عملکرد ترمزام هم بهتر شده بود.برای تیبا استرس بار نیومده اما شرکت HP DESIGN تو برنامش هست.انشا الله به زودی عکس های مشینم رو برات میذارم ببینی.
راستی 1 خبر:
نمد درب صندوق عقب تیبا هم به تولید انبوه رسید.
2-کیت استابلیزر هم من رو تیبام نصب کردم.جواب داد.
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Tohidast TIBA-Morteza Re Za Amir_Tiba ALI MM Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 soori amir_mamusta
ارسال: #13184
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۳۲ عصر
همین الان زنگ زدم به کاشان و از طرف نمایندگی با مسئولش صحبت کردم گفتم چی شده تیباها گفت 250 تا بوده همش برگشت خورده به کارخونه نقص فنی داشته گفتم چی بوده نقص فنیش؟ گفت کمک فنراشون ایراد داشته گفتم ما به مشتریامون چی بگیم؟ گفت به مشتریا که این موضوع رو بگین واویلا میشه خودتون یه بهونه بیارین .گفتم وعده ی کی رو بهشون بدیم؟ گفت معلوم نیست اصلا چون نامه دادیم بهشون جواب نامه رو هم ندادن اما به محض اینکه تحویل ما بدن میفرستیم فوری.
اینم شانس ما بود...

[تصویر:  50764219797302375890.jpg]
 تشکر شده توسط : TIBA-Morteza Tohidast Amir_Tiba SAEEDWIZARD omid sh Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 moje tiba aminmir soori amir_mamusta
ارسال: #13185
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۳۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۱:۳۷ عصر، توسط TIBA-Morteza.)
(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۱:۱۴ عصر)pooyazaker نوشته شده توسط:  رضا جون سلام
ارتفاع هم داره.فنرارو هر کدوم نیم دور بریدم تو جاده عالی بود. تمام سبقتام تو پیچ بود.تازه عملکرد ترمزام هم بهتر شده بود.برای تیبا استرس بار نیومده اما شرکت HP DESIGN تو برنامش هست.انشا الله به زودی عکس های مشینم رو برات میذارم ببینی.
راستی 1 خبر:
سلام پویا جان.
آقا موضوع این "2-کیت استابلیزر هم من رو تیبام نصب کردم.جواب داد." چیه که فرمودید؟

(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۱:۳۲ عصر)reza_kavak نوشته شده توسط:  همین الان زنگ زدم به کاشان و از طرف نمایندگی با مسئولش صحبت کردم گفتم چی شده تیباها گفت 250 تا بوده همش برگشت خورده به کارخونه نقص فنی داشته گفتم چی بوده نقص فنیش؟ گفت کمک فنراشون ایراد داشته گفتم ما به مشتریامون چی بگیم؟ گفت به مشتریا که این موضوع رو بگین واویلا میشه خودتون یه بهونه بیارین .گفتم وعده ی کی رو بهشون بدیم؟ گفت معلوم نیست اصلا چون نامه دادیم بهشون جواب نامه رو هم ندادن اما به محض اینکه تحویل ما بدن میفرستیم فوری.
اینم شانس ما بود...
چه بد، متاسفم رضا جان.
پس به احتمال زیاد در مورد تحویل خودرو من و دیگر دوستان هم تاخیر ایجاد میشه.
در ضمن آقا رضا شغل جدیدتون مبارک(نمایندگی سایپا).
 تشکر شده توسط : Re Za Tohidast Amir_Tiba TIBA-NAVID omid sh Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 moje tiba soori amir_mamusta
ارسال: #13186
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۳۹ عصر
(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۱:۳۶ عصر)TIBA-Morteza نوشته شده توسط:  
راستی 1 خبر:
سلام پویا جان.
آقا موضوع این "2-کیت استابلیزر هم من رو تیبام نصب کردم.جواب داد." چیه که فرمودید؟

(۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۱:۳۲ عصر)reza_kavak نوشته شده توسط:  همین الان زنگ زدم به کاشان و از طرف نمایندگی با مسئولش صحبت کردم گفتم چی شده تیباها گفت 250 تا بوده همش برگشت خورده به کارخونه نقص فنی داشته گفتم چی بوده نقص فنیش؟ گفت کمک فنراشون ایراد داشته گفتم ما به مشتریامون چی بگیم؟ گفت به مشتریا که این موضوع رو بگین واویلا میشه خودتون یه بهونه بیارین .گفتم وعده ی کی رو بهشون بدیم؟ گفت معلوم نیست اصلا چون نامه دادیم بهشون جواب نامه رو هم ندادن اما به محض اینکه تحویل ما بدن میفرستیم فوری.
اینم شانس ما بود...
چه بد، متاسفم رضا جان.
پس به احتمال زیاد در مورد تحویل خودرو من و دیگر دوستان هم تاخیر ایجاد میشه.
در ضمن آقا رضا شغل جدیدتون مبارک(نمایندگی سایپا).

هه هه هه خوب چیکار کنم جواب نمیداد همچین ناجور همون اول پرسید شما؟! گفتم الان بگم مشتریم جواب نمیده گفتم از نمایندگی .... مزاحمتون میشم! کلی تحویل کرد و خوش و بشش کرد بنده خدا!!!

تشکر شده توسط : TIBA-Morteza Amir_Tiba Tohidast SAEEDWIZARD TIBA-NAVID omid sh Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 amir_mamusta
ارسال: #13187
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۱:۴۴ عصر
اینم شانس ما بود...

سلام رضا جان ، میبینی تو رو خدا شانس مارو دادا .............

حالا من دست گذاشتم رو این تیبا کل کارخونش ویران نشه خوبه ، اخه از شانس خوشگل من به دریا هم برم کلا شوره زار میشه جلو چشم ..........

اینا که نمیتونن وعده روز خاصی رو برا شما بدن ، فک کنم برا من و مرتضی و بقه دوستان وام دار ، تو آذر همین تحویل بدن ....

فعلا هم که تو سایت وضعیت من هنوز رو پذیرش مونده ، حتی اونم نرفته رو آماده تخصیص یکم دلم خوش باشه ........

سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
 تشکر شده توسط : TIBA-Morteza Re Za SAEEDWIZARD ALI MM TIBA-NAVID omid sh Dr-mahvah rezahabibi99 mehrdad1355 moje tiba amir_mamusta Amir_Tiba
ارسال: #13188
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۲:۰۴ عصر
اینم شانس ما بود...

چه ماشینایی تحویل بگیریم مــــــا !!!
حالا کمک فنر یه چیز تابلو بوده ، از همین اول ایرادش مشخص شده ! هزار و یک ایراد هم احتمالا داره که الان مشخص نمیشه !! جنس های درجه 3 انداختن حتما !! AngryConfused
دپرس شدم !!

کمک فنر چه ایرادی میتونه داشته باشه !!!
یه چیز جالب! توی امتیازهای منفی هم اگر دقت کنید توی آخرین لیستشون ، فنر بندی و تعلیق تیبا نمره منفیش زیاد شده. قبلا فکر کنم 1 اینا بود ، الان 5 یا 6 شده !!

[تصویر:  li72dsbr23eun5uskpi2.jpg]
 تشکر شده توسط : Re Za omid sh Tohidast Dr-mahvah TIBA-NAVID rezahabibi99 TIBA-Morteza mehrdad1355 aminmir soori amir_mamusta Amir_Tiba
ارسال: #13189
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۲:۰۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۸-۲۰ ۰۲:۱۲ عصر، توسط Re Za.)
سروش جان شماره ای از تهران داری که بتونم پیگیر ماشینم باشم؟
شما چجوری از تهران پیگیر بودین و تونستین شماره راننده رو هم گیر بیارین؟

سعید جان با این حساب اگه برگشت خورده باشه ماشینامون باید به امید تحویلش در آذر ماه باشیم! خدا به تهیدست و مرتضی و بقیه بچه ها رحم کنه Sad اصلا مسخره ها باید وقتی پولو میدیم فوری ماشینو بدن پولمونو گرفتن و ماشینم نمیدن...

منم مطمئنم دلیل برگشت خوردنشون فراتر از این حرفاس وگرنه کمک فنر چه مشکلی میتونسته داشته باشه آخه!!!! اونم اینا که بخاطره کمک فنر بیان اینجور تو زحمت بندازن خودشون رو برگشت بزنن ماشینا رو!!!!!

تشکر شده توسط : omid sh Tohidast Dr-mahvah TIBA-NAVID rezahabibi99 TIBA-Morteza mehrdad1355 moje tiba soori amir_mamusta Amir_Tiba
ارسال: #13190
۱۳۹۱-۸-۲۰, ۰۲:۲۳ عصر
راستی 1 خبر:
سلام
خوش خبر باشید انشالله همیشه
1- خبر از منبع موثق هستش . شما از کجا مطمئهستید که نمد درب صندوق عقب تولید انبوه رسیده
2- اینی که گفتی یعنی چه ؟ میشه بفرمایید .

ماییم و نوای بینوایی بسم الله اگر حریف مایی
 تشکر شده توسط : Re Za Tohidast Dr-mahvah AliMoh TIBA-NAVID rezahabibi99 mehrdad1355 moje tiba soori amir_mamusta Amir_Tiba
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تورهای لحظه آخری