سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 101 رأی - میانگین امتیازات: 4.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
چک نکردم
ولی از زمانی که فیش رو تحویل دادم کمتر از 10 روز ماشین رو تحویل گرفتم.
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh blootoos
(2011-08-23، 01:38 PM)TIBA_ALI نوشته است:
(2011-08-23، 07:50 AM)TIBA-NAVID نوشته است: خوب دوستان الوعده وفا...
براتون عکس گرفتم تعداد زیادی از داخل صندوق که کامل ببینین اصلا حتی اگه از داخل صندوقم بری نگاه کنی اون قدر محل خوبی انتخاب شده و کاملا پشت زه فلزی قرار گرفته پمپ که هم کاملا محافظت میشه هم اصلا دیده نمیشه که بخواد تو ذوق بزنه.

نوید جان میشه فیلم یا عکس واضح تر بگیری .من هرچی نگاه کردم نفهیدم پمپ کجاست.یه جور باشه بتونم با نصاب حالی کنم که این نمونش هست و از دستم در نره Big Grin

علی جان نگران نباش.گمونم عکسایی که گرفتم واقعا واضح باشن.منتها مشکل شما اینجاست ماشین دم دستت نیست الان.ماشینت بیاد یه نگاه به کاپوت بکنی و بعد عکسا رو ببینی متوجه میشی.
خودمم گفتم پمپ مخفی شده .
اما توی عکسا که دیگه از بغل رفتم عکس گرفتم .یعنی یه جوری رفتم تو کاپوت که این جور عکس گرفتم براتون.
دوستان دیگه که حتما عکسا براشون مفهوم بوده انشاالله؟
برداشت من درسته نه؟ دوستان دیگه متوجه شدن یا نه؟
والا من خیلی سعی کردم از همه طرف براتون عکس بگیرم..
مخصوصا وایستادم صبح بشه که کیفیت عکسام بهتر بشه.
نمیدونم والا.
سلامت باشین
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : admin Tiba sam blootoos TIBA-Morteza Re Za
(2011-08-23، 02:03 PM)TIBA-NAVID نوشته است:
(2011-08-23، 01:38 PM)TIBA_ALI نوشته است:
(2011-08-23، 07:50 AM)TIBA-NAVID نوشته است: خوب دوستان الوعده وفا...
براتون عکس گرفتم تعداد زیادی از داخل صندوق که کامل ببینین اصلا حتی اگه از داخل صندوقم بری نگاه کنی اون قدر محل خوبی انتخاب شده و کاملا پشت زه فلزی قرار گرفته پمپ که هم کاملا محافظت میشه هم اصلا دیده نمیشه که بخواد تو ذوق بزنه.

نوید جان میشه فیلم یا عکس واضح تر بگیری .من هرچی نگاه کردم نفهیدم پمپ کجاست.یه جور باشه بتونم با نصاب حالی کنم که این نمونش هست و از دستم در نره Big Grin

علی جان نگران نباش.گمونم عکسایی که گرفتم واقعا واضح باشن.منتها مشکل شما اینجاست ماشین دم دستت نیست الان.ماشینت بیاد یه نگاه به کاپوت بکنی و بعد عکسا رو ببینی متوجه میشی.
خودمم گفتم پمپ مخفی شده .
اما توی عکسا که دیگه از بغل رفتم عکس گرفتم .یعنی یه جوری رفتم تو کاپوت که این جور عکس گرفتم براتون.
دوستان دیگه که حتما عکسا براشون مفهوم بوده انشاالله؟
برداشت من درسته نه؟ دوستان دیگه متوجه شدن یا نه؟
والا من خیلی سعی کردم از همه طرف براتون عکس بگیرم..
مخصوصا وایستادم صبح بشه که کیفیت عکسام بهتر بشه.
نمیدونم والا.
سلامت باشین

آره عکسات بد نیست،دستت درد نکنه
پاسخ
تشکر شده توسط : hosein53 TIBA-NAVID yousef.ahmadi blootoos Re Za
(2011-08-23، 12:46 PM)TIBA_ALI نوشته است:
(2011-08-23، 10:21 AM)amitabbachen نوشته است: باسلام .خدمت همه دوستان من هم باپیغام جناب آقایان نوید وکاپیتان به عضویت این سایت درآمدم .درهمین ابتدامیخواستم یه سوال مطرح کنم اگه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .ماشینم (1250کیلیومترکارکرد)صبحها یامثلاًتایم خاموش شدنش 5،6ساعت ازخاموش شدنش گذشته باشه بایه استارت روشن نمیشه باید سوئیچ کامل یه باربازکنم یه تک استارت بزنم مجددببندم سوئیچودورمرتبه استارت بزنم معمولاًبادویاسه استارت بعد ازاین وقفه زمانی (5ساعت بیشتر)روشن میشه بازم خوشحالم ازاینکه جمع همه دوستان جمع اه.

دوست عزیز این مورد دلیل زیادی میتونه داشته باشه .باطری . پمپ بنزین .و .... که منشا همه اینها برمیگرده به موارد برقی و در خودرو انژکتور خیلی راحت میشه از پارامترهای ECU فهمید

بهترین کار انجام یک دیاگ هست که مشخص بشه چیه .

دوستان 1 سوال

این لینک داخل سایت اطلاعات update هست یا نه؟ الان 3 روزه وضعیت من در حال تخصیص مونده

کسی تجربه داره؟

علی جان وقتی پول رو بدی وضعیتت از حالت پذیرش شده میشه در حال تخصیص.
و زمانی که ماشینت دیگه آماده شد و فرداش خواستن بدنش به باربری میشه فاکتور شده
و شماره پلاکتم زیرش میزنن برات
به گمونم فاصله زمانی تخصیص یافته تا فاکتور شده حدود 1 ماهی برا من طول کشید
بین 20 تا 30 روز
و همین طور نهایت نهایتش 1 هفته بعد از فاکتور شده شدن ماشینم میرسه دستت مگر اینکه باز بیفته توی یک سیکل برای بازبینی مجدد و ...

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : admin yousef.ahmadi blootoos TIBA-Morteza
نه بابا 30 روز!!!!! چه خبره!!!!!!!!

نمایندگی می گفت تیبا زودتر از تاریخ نوشته شده میدن .تاریخ تحویل خودرو تو دعوتنامه زده 13.06.90

اون زمان بحث شما فرق میکرد.بحث بازبینی ترمز اینا بود.به خاطر همین هم پلاکت زودتر از ماشین اومده بود.

اما اگر اینجور که شما میگی از زمان تغییر وضعیت تخصیص به فاکتور.فرداش ماشین بارگیری بشه.پس احتمالا همون ماکزیمم 8 روزه که فرزاد میگه

فقط اینکه انجام کار یا بارگیری در روزهای تعطیل هست؟
احتمالا به خاطر ماه مبارک رمضان هم تایم کاریشون کمتر شده

پاسخ
تشکر شده توسط : admin TIBA-Morteza Re Za
برا من آخرین مهلتشون 31 برج بود نه 13 برج.
2 روز قبل از آخرین مهلتشونم ماشینو دادن به من/
من فکر میکردم برا همه مهلت رو میزنن آخر ماه.
اگه 13 برج تاریخش هست پس بدون نهایتش 8 تا 11 ماه دستت هستش.
ضمنا مال منم بعد از فاکتور شده شدن ظرف یه هفته رسید دستم.حرف من اینه زمان اینکه تخصیص یافته تبدیل بشه به فاکتور شده طول کشید یه 20 25 روزی.
ضمنا مشکل بازبینی ترمز هم بعد از اون وقت که ماشین فاکتور شده شد بررسی شد و برگشت دوباره ...برا همین گفتم اگه مشکلی نباشه بعد از فاکتور شدن زود میاد.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : Tiba sam yousef.ahmadi blootoos
نوید جان شماره تماسی از سایپا کاشان داری ؟
مثل:اداره تحویل یا باربری ...
بوق این ماشین کجاست؟ میگن شبیه پرایده!!؟ عوض کنیم یه پرشیایی یا ال 90 بندازیم
پاسخ
تشکر شده توسط : yousef.ahmadi blootoos Re Za
(2011-08-23، 04:49 PM)TIBA_ALI نوشته است: نوید جان شماره تماسی از سایپا کاشان داری ؟

سلام علی جان.چرا دارم شماره.یعنی داشتم.هم اداره تحویل.هم باربری.هم شماره یه قسمت مونتاژو داشتم یه زمانی.امیدوارم پیداش کنم.
در مورد بوق پشت جلو پنجره و جلو رادیاتوره.
از نظر من که بوقش مشکلی نداره.
اگه ازین نظر میگی که بوقش شستیش رو فرمونه و پرایدم اینطوریه که باید بگم الگانس هم همین طوریه.اونم عوض کنه؟اونکه بقیه میگن شبیه پرایده بیشتر منظورشون اینه.
اما گمون نکنم برداشت شما هم این باشه....چون حرف اونا که ...
بذار بگردم شماره ها رو انشالا پیدا کنم.براتون میذارم حتما

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : admin Tiba sam yousef.ahmadi blootoos TIBA-Morteza
(2011-08-23، 05:15 PM)TIBA-NAVID نوشته است:
(2011-08-23، 04:49 PM)TIBA_ALI نوشته است: نوید جان شماره تماسی از سایپا کاشان داری ؟

نه منظورم صداشه.میگن صداش شبیه پرایده

بوق ال 90 فول و پرشیا شبیه همه

صدای 2رگه و قشنگی داره
پاسخ
تشکر شده توسط : blootoos Re Za
خوب دوستان برای پیگیری وضعیت تیبا اول از همه باید با این شماره تماس بگیرین.
دیگه مثلا اگه فاکتور شده باشه که قشنگ اطلاعاتو بهتون میده
اگرم در حال تخصیص باشه بازم میتونه گمونم راهنمایی بکنه:
شماره ایشون:02144906682 تموم کار شما اینه که حتما ازین آقا شماره ساخت تیباتونو بگیرین.(وقت اداری)
حتما یادتون نره.براتون احتمالا اگه فاکتور شده باشه میگه که کی فاکتور شده و ....ولی حتما ازش شماره ساختو بگیرین.
بعدش خودشم احتمالا شماره باربریو میده و میتونین باهاشون تماس بگیرین.
اما اگر نداد:
شماره ی حامد بار که باربری رو انجام میده:03614200103 (حتما باید شماره ساخت پیشت باشه و ازون اولی بگیری)
اگه البته همرای مسئولشو هم دارم همراه یکی از کارکنانش که از طریق همین شماره هم شما تماس بگیرین کارتونو راه میندازن و جوابتونو میدن.
شماره ی اداره ی تحویل هم 03614200093
موفق باشید
تاکید میکنم برای همه ی موارد پایینی لازمش داشتن شماره ساخت خودرو هست که باید از اون شماره اولی قبل هرچیز اونو بگیرین.
در ضمن باید بگم واقعا این شرکت باربری داره کارش رو منظم و مرتب و خیلی عالی انجام میده و جا داره ازش تشکر کرد.از طرفی پاسخگوییشون به مشتری هم واقعا عالی و خوب هست.
اینو به خاطر اون گفتم که یه زمانی بعضی دوستان گفتن بی نظمه و ...
من که جز ادب و نظم و ترتیب در کار این ها چیزی ندیدم.
ماشینمم تا رسید دستشون فرداش فرستادن.
به نظرم سایپا اون اوایل تاخیر خودش و عدم سرعت عمل خودش و مشکل خودش رو به پای این بنده خداها مینوشت و .... !!!
چنانکه به خودم تموم مدت میگفتن ماشینت از وقتی فاکتور شده دیگه کارش تمومه و تحویل باربری شده و باید اونا تا الان برات میاوردنش !!!!!
به اونا که زنگ زدم گفتن والا به خدا برگه ماشینت رو به ما دادن
اما خود ماشینو هنوز ندادن که ما بیاریمش.هی من زنگ زدم به سایپا هی گفتن نه خیر دست ما نیست...
تا اینکه دستشونو رو کردم و بعد همون فرد گفت بله شما درست میگین و ...
وگرنه از اول در برخورد با منم هی مینداختن کارو گردن اون باربری بدبخت.
بعد که خودم پیگیر سه پیچ قضیه ترمزش شدم و خودم محل ماشینو هم پیدا کردم دیگه قبول کردن که ...

------------------ ((ا))

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,070 2,102,269 2019-05-22، 02:39 PM
آخرین ارسال: Baig
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,843 878,436 2019-05-20، 11:46 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,184,699 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 543,748 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 134,983 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 634,622 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 17 12,475 2019-04-20، 11:59 AM
آخرین ارسال: payamkhodad
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 46,132 2019-04-07، 03:38 AM
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 111 89,859 2019-02-16، 08:10 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,225,142 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 63 مهمان