سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا
دوستان اینجا محلی هست برای بحث و تبادل نظر بین کسانی که تیبا دارند یا قصد خرید تیبا دارند

امیدوارم تمامی این صحبت ها کمک زیادی در استفاده بهتر از این خودرو داشته باشهShy
پاسخ
سلام دوستان
تاپیک قشنگیه....
انشاالله که در این محیط بتونیم از مطالب مفید و خوب پیرامون تیبا بهره ببریم و استفاده لازم رو ببریم.
ممنون از دوستان گل
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام.من هم به لطف کاپیتان این تاپیک رو پیدا کردم وعضو شدم.

اینو هم بگم که به لطف ناظر ومدیر انجمن سایت قبلی بنده به کل اخراج شدم به جرم برهم زدن نظم تاپیک وجو سازی! شما بگویید من کی این کارو کردم.هر چه به مدیر محترم گفتم ثابت کن کهاینجوری بوده فقط اخطار می داد که بحث نکن تا نهایتا تعداد اخطارها زیاد شد ودسترسی من رو برداشتند.

من توانستم نمایندگی رو راضی کنم تا کمک ماشینم رو عوض کند.تعمیرکار سایپا هم تایید کرد که کمک جلو ماشین من خراب است.برای روز یک شنبه بهم وقت دادن برای تعویض اون.
پاسخ
(1390-5-27، 05:36 عصر)alit1150 نوشته است: سلام.من هم به لطف کاپیتان این تاپیک رو پیدا کردم وعضو شدم.

اینو هم بگم که به لطف ناظر ومدیر انجمن سایت قبلی بنده به کل اخراج شدم به جرم برهم زدن نظم تاپیک وجو سازی! شما بگویید من کی این کارو کردم.هر چه به مدیر محترم گفتم ثابت کن کهاینجوری بوده فقط اخطار می داد که بحث نکن تا نهایتا تعداد اخطارها زیاد شد ودسترسی من رو برداشتند.

من توانستم نمایندگی رو راضی کنم تا کمک ماشینم رو عوض کند.تعمیرکار سایپا هم تایید کرد که کمک جلو ماشین من خراب است.برای روز یک شنبه بهم وقت دادن برای تعویض اون.

عجب............!!!!!!!!Huh
یعنی عضویت شما در اون جا حذف شد !!!!!!!!!
خوب دیگه وقتی همهجا دموکراسی موج بزنه دیگه ازون آقا انتظار بیشتر ازین نیست.
من یادم نمیاد شما حرف زشتی زده باشین.
کلا همه ی دوستان به اون حرکت معرض بودن.
من .کاپیتان.
یا خیلی دوستان دیگه هم ناراحت بودیم.
اینکه تاپیکو هم قفل کردن کار درستی نبود.
اینکه نظرات رو پاک کردند هم درست نبود.
و اشتباه اول همون پاک کردن نظر اول بود
که عوض اینکه از یه اشتباه عذر بخوان با اشتباه های مکرر کار رو به بحران ریوندند.
فقط میتونم بگم متاسفم...
امیدوارم مشکل کمک فنرتون حل بشه.
راستی من هم صندوق پران و دزدگیر رو شدیدا پیگیر شدم و به نتایج خیلی خوبی رسیدم
احتمال زیاد هم روز یکشنبه هم صندوق ران و هم دزدگیرو نصب خواهم کرد.
فقط یه سوال داشتم.
فکر کنم علی جان شما گفتی سایپا گفته بوده فراخوان میخواد بده برا نصب ریموت.
این مساله چه قدر احتمالش هست و به نظرت ممکنه به این زودیا؟
چه قدر موثقه؟
اصلا از شما شنیده بودم یا فرد دیگه ای بود؟
در کل من در مورد دزدگیر و این صندوق پران احتمال زیاد یکشنبه مراجعه کنم
بازم ممنون

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
من هم از یکی از دوستان در تاپیک شنیده بودم.اما امروز که از نمایندگی پرسیدم گفتند تا الان که خبری نیست وبه ما هم چیزی نگفتن.ما داریم از شما می شنویم.
نوید جان در یکی از پست های من که حذف شده بود در مورد دزد گیر وصندوق پران از شما پرسیده بودم.شما چی میخوای نصب کنی.من هم تصمیم به همین کار دارم ولی نمی دانم چه مارکی وبا چه خصوصیتی بهتر است وچقدر خرج بر می دارد.لطفا نتایج پرس وجو هایت رو هم به من بگو.
تشکر از لصف شما
شما هم مثل من مشکل ارسال مطالب رو دارید؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Tiba sam mehrdad1355 Amir_Tiba Re Za ALI MM
سلام مجدد
مشکل ارسال مطلب تو اونجا؟؟؟
اگه اینکه میگین نمیتونین مطلب بذارین فقط مربوط به اون تاپیک هست باید بگم اون تاپیک الان قفل هست...
من بعید میدونم شما ازونجا اخراج شده باشین.
هیچ کس نمیتونه اونجا مطلب بذاره چون به خاطر اینکه صدای اعتراض همه دیگه بلند شده بود کل تاپیک رو قفل کردن....
اما در مورد دزدگیر بگم ....
یه مدل دزدگیر مجیک کار کره دیدم تو نمایندگیش که ریموت خوشگلی داشت.
از بقیه ریموتا خوشم نیومده بود...
کلا مارکای دیگه چنگی به دل نمیزدن.
به نظرم الان دیگه دزدگیرا همه دارای یه کیفیت نسبی هستن..
برام مهم بود با کیفیت باشه و ریموت شیکی هم داشته باشه...
این ریموتش نسبت به بقیه شیک تر بود.
کیفیتشم که مجیک کار دیگه برا همه مشخصه.
قیمت دزدگیرشم 100 تومن بود و توی ساده ها یه 20 25 تومنی از بقیه گرون تر بود.
مارکای دیگه از 40 تومن بود میومد تا 300 تومن
دیگه بعد از این مدل من تصویریا بودن .
بالاترین مدل ساده ها همین مال من بود.
250 تا 300 متر برد داره طبق نظر نمایندگی.
1 سال گارانتی تعویض و 3 سال گارانتی...
اما در مورد صندوق پران بگمکه مهم تره...
اینجور که از یکی از بچه ها شنیدم قبلا میگفت برا تیبا پمپ صندوق پران 132 قابل نصبه و جا میشه و بقیه بزرگن.
خودشم گیرش نیومده بود هنوز.
من امروز از 2 جا رفتم پرسیدم
اومدن نگاه کردن....
محل نصبشو گفتن.هردوشون هم توی محل با هم هم نظر بودن.
بهشون گفتم راسته که باید 132 یی نصب بشه؟
گفت اصلا صندوق پران این با پراید فرق نداره.
132 یی فقط رو خودش نصب میشه و رو 141
دیگه رو هیچی نصب نمیشه.
اونا مغناطیسی هستن و بقیه ماشینا موتوری هستن.
منظورشو ازین حرف متوجه نشدم دقیق.
خلاصه گفت 132 محل مخصوص داره که اون پمپش دقیق سر همون محل پیچ میشه و محکم میشه
اما تیبا اون محل رو نداره
خلاصه گفت محل نصبش رو و ...
احتمالا یکشنبه برم نصب کنم.
فعلا در حال تحقیق هستم
ببینم چی میشه
اما چیزی که هست گفت سوکت فایبریک سیم کشی میکنه و گفت سوکتش با پراید یکی هست.
با اون سایت که آموزش نصب صندوق پران و دزدگیر برا تیبا رو داره تماس گرفتم
گفتم چه جوریه و ازش مشورت خواستم
گفت اگه اون طرف وارد باشه و کننده کار باشه میدونه که برا تیبا لازم نیست روکش در راننده رو باز کنه. .. و حواست باشه اینکارو نکنه.
گفتم گفته سوکت فابریک پرایده و از زیر فرمون سوکتش هست و اصلا سیمی دست نمیخوره
اینو که گفتم گفت پس طرف حرفه ایه
مطمئن باش این فرد همخوب وارده دزدگیرتو نصب کنه
هم وارده که صندوق پران تیبا روخوب نصب کنه
حرفش که زده مشخصه این کارست و سوتی اینا نمیده
حالا بازم در حال تحقیقم
فقط بگم این 2 محل که مراجعه کردم از بهترین های شهر بودن و واقعا تو شهر که این کاره بودن ...
گفتم برا تیبا دزدگیر گذاشتی؟
گفت اندازه موهای سرم...Big Grin
گفتم صندوق پرانم گذاشتی؟؟؟
یکیشون گفت صندوق پرانو نه.ولی باید نگاه کنم تا ببینم میشه یا نه
که جفتشون دیدن صندوقو.
گفتن مشکلی نداره.
ولی حرف اون دوستمونو که گفته بود باید 132 یی باشه رو رد کردن...
حالا بازم میخوام با اونم مشورت کنم
ببینم نتیجه چی میشه.

فقط تا این لحظه خود دزدگیره تا اندازه ی زیادی قطعی هست.
همون مجیک کاره که دیدم رو پسند کردم.
خیلی مارک های زیاد و مدلای مختلف بود.همین مجیک کار یه دنیا مدل داشت.
من اینو پسند کردم.حالا انشالا اگه گرفتم براتون مدلشو میگم ...

------------------ ((ا))

پاسخ
منظور من ارسال مطالب همینجا بود.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Amir_Tiba Re Za ALI MM
سلام خدمت دوستای گلم

ممنون که اومدید اینجا .امید است بقیه دوستان هم به زودی اینجا جمع بشن و تاپیک فعال بشه

نوید جان 100 تومان زیاد نیست واسه یه دزدگیر ساده؟ روی همه میشه صندوق پران گذاشت؟

پاسخ
تشکر شده توسط : hosein53 Tiba sam mehrdad1355 Amir_Tiba ALI MM Re Za
(1390-5-28، 10:25 صبح)TIBA_ALI نوشته است: سلام خدمت دوستای گلم

ممنون که اومدید اینجا .امید است بقیه دوستان هم به زودی اینجا جمع بشن و تاپیک فعال بشه

نوید جان 100 تومان زیاد نیست واسه یه دزدگیر ساده؟ روی همه میشه صندوق پران گذاشت؟

از من میپرسی که چرا زیاده ...
من اصلا با همین نیت رفتم که 40 50 60 هزینه کنم
منتها کلی مارک و برند دیدم در این رنج قیمت... مثلا همین مجیکار هم در اون رنج پایین بود و میومد بالا و همین طور ادامه داشت و میرفت بالا تر
منتها گفتم اقلا سایپا توی ریموت و خود شکل ظاهری سویچ کم لطفی کرده و خسیس بازی در آورده ....
اقلا یه ریموتی باشه یه یه مقدار شیک باشه و حداقل افت ظاهر نباشه برای ماشین
یه چیز درشت و نتراشیده و زشت و بدریخت
منتها تو رنجای پایین ازین شکل و قیافه ها زیاد دیدم
سرجمع 2 تا رو پسندیدم
یکی 72 تومن بود که از یه مارک نا شناس بود
یکی این بود که 100 تومن بود و گفتم مشخصاتشو
حالا براورد کردم گفتم .....
هنوز قطعی نیست ولی میون چیزایی که دیدم ....
در مورد صحبت دوستمون بگم که نه من مشکل ثبت مطلب ندارم ...

------------------ ((ا))

پاسخ
فقط حواست جمع کن magicar bashe نه magicare
پاسخ
تشکر شده توسط : Tiba sam mehrdad1355 Amir_Tiba Re Za ALI MM dr.fox

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,231 480,745 23 دقیقه‌ی پیش
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,704 1,427,486 1396-3-7، 09:55 صبح
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 74 63,994 1396-2-24، 10:40 عصر
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,733 572,226 1396-2-10، 06:31 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,560 929,403 1396-1-16، 07:30 عصر
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 509,521 1396-1-16، 07:23 صبح
آخرین ارسال: lx0ve
  سایپا 111 (مروارید) safespeed 99 32,340 1396-1-8، 11:50 عصر
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 117 31,631 1396-1-8، 09:43 عصر
آخرین ارسال: saber2298
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 106 70,993 1396-1-6، 01:23 صبح
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,558 1,708,095 1395-12-18، 10:42 صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان