سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MVM 110 خوروی کوچک مدیران خودرو
آقای alimoh خیلی ناراحت شدم بابت ماشینتون.خیلی سخته ماشینه تازه تحویل گرفته رو ببری تعمیر!
ایشالا که این مشکل اولین و آخرین باشه برای ماشینتون.
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh mehrdad1355 رامین admin
سلام مهسا خانم
واقعا حرفی واسه گفتن ندارم
227 کیلومتر کارکرد و کولر ....

خدا به داد بقیه برسه
امروز صبح ماشین خابوندم نمایندگی
اتومات که همه مشکل داشتند
530 ها مشکل کمک و جالبه x33 اصلا نبود
اونایی هم که 110 داشتن با وجود مشکل اکثرا راضی بودند

تعمیرگاه گفت شاید مشکل کمپرسور باشه اگر اون باشه 3 روز معطلی داره
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 رامین admin Tiba sam
خیلی ناراحت شدم آقای Alimoh,

این موضوع رو توی tuningtalk هم اشاره کردید. انشاالله که دیگه به هیچ وجه دچار مشکل نشید.
پاسخ
تشکر شده توسط : admin AliMoh mehrdad1355
قابل توجه خریداران خودرو صفر کیلومتر؛
برای دریافت کارت سوخت باید 10 هزار تومان بپردازید
پرشین خودرو: یک مقام مسئول در شرکت پالایش و پخش نفتی اعلام کرد: از ششم تیرماه امسال با مصوبه ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها، متقاضیان خودروهای صفر کیلومتر و نوشماره باید برای صدور کارت هوشمند سوخت خودروی خود مبلغ 10 هزار تومان به پست پرداخت کنند.
به گزارش «پرشین خودرو»، محسن روحانی درباره جزئیات صدور کارت‌های هوشمند سوخت با هزینه 10 هزار تومانی، گفت: بر اساس مصوبه ستاد هدفمند سازی یارانه‌ها، از ششم تیر ماه سالجاری برای صدور کارت هوشمند سوخت خودروهای نو شماره، متقاضیان باید هزینه 10 هزار تومانی را به اداره پست پرداخت کنند.
مدیر سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اعلام اینکه تا پیش از صدور مصوبه ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها وجی برای صدور کارت هوشمند سوخت خودروهای نو شماره گرفته نمی شد، تصریح کرد: اما با صدور این مصوبه دولتی، از اواسط تیر ماه متقاضیان برای دریافت کارت هوشمند سوخت خودروهای صفر کیلومتر باید مبلغ 10 هزار تومان پرداخت کنند.
این مقام مسئول با یادآوری اینکه این هزینه مشمول صدور کارت هوسمند سوخت المثنی خودروها هم خواهد شد، اظهار داشت: در پشت پاکت پست، رسید 10 هزار تومان درج شده و تحویل این مبلغ توسط پست قانونی است.
وی با تاکید بر اینکه تا پیش از این ابلاغیه توسط ستاد هدفمندی یارانه ها، صدو کارت هوشمند سوخت برای خودروهای نو شماره رایگان بوده است، بیان کرد: مصوبه جدید ستاد هدفمندی اوایل تیر ماه سالجاری به وزارت نفت و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به طور رسمی ابلاغ شده است.
روحانی همچنین در خصوص توزیع و عرضه نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت به خودروها، تبیین کرد: پیش بینی می ود توزیع این کارتهای جدید از دو ماه آینده اغاز شود.
به گفته مدیر سامانه هوشمند سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در صورت نهایی شدن طرح عرضه نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت این موضوع به طور گسترده اطلاع رسانی می‌شود.
وی در مورد صدور برخی از کارتهای سوخت خودروهای سواری در قالب کارت سوخت موتورسیکلت، اعلام کرد: با وجود آنکه از نظر ظاهری کارت هوشمند سوخت موتورسیکلت و خودرو سواری با یکدیگر تفاوت دارند اما در نوع سهمیه این دو نوع کارت برنامه ریزی جداگانه ای انجام شده است.
این مقام مسئول با اشاره به اعمال تغییرات نرم افزاری بر روی کارتهای موتورسیکلت صادر شده برای خودروهای سواری، خاطر نشان کرد: اما در "چیپس" این کارتها سهمیه خودروهای سواری واریز می‌شود.
جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیشتر در گفتگو با مهر با اشاره به انجام آخرین مراحل طراحی کارت هوشمند انرژی، از آغاز تعویض کارت‌های هوشمند قدیمی با کارتهای نسل جدید هوشمند سوخت خودروها خبر داده بود.
در حال حاضر برای بیش از 17 میلیون و 716 هزار دستگاه خودرو و موتورسیکلت کارت هوشمند سوخت صادر شده است ضمن آنکه همزمان با ورود به پنجمین سال اجرای نظام سهمیه بندی بنزین هم تغییرات جدیدی در سامانه هوشمند سوخت کشور اعمال شده است.
در شرایط فعلی ضریب امنیتی و فنی کارتهای هوشمند سوخت نسبت به پنج سال گذشته ارتقای قابل توجه‌ای یافته است، به طوریکه قابلیت و کارآیی چند منظوره کارت‌های سوخت هم به میزان چشمگیری افزایش یافته است.
پاسخ
تشکر شده توسط : رامین mehrdad1355 masooumi Tiba sam
آقای Alimoh,
بالاخره امروز بعد از کلی تماس و پیگیری به ما گفتند که شماره شاسی دستگاه شما ثبت شده و دستگاه در حال بارگیری از کارخونه به سمته تهرانه. خدا به آخر و عاقبتمون رحم کنه با این مدیران خودرو.احتمالش هست که ماشین بیاد تهران و باز یه بامبول دیگه دربیاد.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 AliMoh
رامین جان انشالله خودروی خوبی نصیبتون بشه
اون نمایندگی که شما گفتی اگه همونه که قبل میدون ازادی هست نمایندگی قدیمی و خوبیه

امروز ساعت 7 زنگ زدن که ماشین حاضره بیاید بگیرید که من تو مسیر منزل بودم و فاصله زیادی تا نمایندگی داشتم
واقعا بی ماشینی سخته تو این هوای گرم فردا برم بگیرم هنوز کامل تستش نکرده بودیم که اینجور شد

از اون طرف هم تیبای من از 31 اردیبهشت تو مرکزی 1 هست امروز رفتم ترخیص کنم و قید چراغ ترمز عقب زده بودم
موقع تصفیه حساب دیدم مشکل اصلیش که خاموش شدن ماشین هست حل نشده و مجدد ماشین موند
خسته شدم از تیبا
امیدوارم mvm اینجور نباشه
درسته برای همسرمه اما خوب درد سراش برای منه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 رامین jacob Tiba sam
آقای Alimoh
کاملاً درسته. نمایندگی آهنی به نسبت خیلی ازنمایندگیها نمایندگیه خوبیه. حداقل کارمندان بخش فروشش جواب آدم رو میدن و خوب راهنماییت می کنند.
امروز یکی از همکارامون گفت که یه پراید داشته فروخته و مقداری هم پول پس انداز کرده که یا تیبا بخره ، یا MVM110 . میشه لطف کنید و یه مقایسه با توجه به تجربیاتتون واسه دوستان بین این دو ماشین داشته باشید؟
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh masooumi jacob mehrdad1355
سلام رامین جان
خوب از خیلی لحاظ ها من فرق می بینم بین تیبا و mvm

از لحاظ قیمتی تیبا 12.850 رنگ روغنی و 13.05 رنگ متالیک هست و mvm 11 میلیون تومان
از لحاظ کیفیتی با اینکه 3 روزه mvm گرفتم به نظرم نسبتا تو بعضی جاها تیبا باز بهتره!!!
تیبا جادار تر محکم تر و به قولی ماشین خانواده و جاده هست اما ام وی ام بیشتر برای شهر خوبه
از لحاظ مصرف تقریبا تو یک سطح هستند در صورتی که من انتظارم از ام و ی ام مصرف کمتر بود!!!

بر خلاف ظاهر تیبا که ماشین کوچیکی به نظر میاد اما میشه اون رو از لحاظ جاداری مثل ریو و ال 90 دید
تیبا بر خلاف جثه کوچیکش از پیشرانه قوی برخوردار هست و خیلی راحت شما میتونید 206 تیب 2 .پژو 405 و پرشیا ... به چالش بکشی
ام وی ام از لحاظ سرعت و شتاب به هیچ وجه به تیبا نمیرشه
امنیت تیبا یهتره و در کل میتونم بگم اگر قراره بین تیبا و mvm یکی رو به عنوان ماشین اول انتخاب کنن و قصد خرید ماشین صفر هم دارند و خانواده دار هم هستند فقط و فقط به تیبا فکر کنن
پاسخ
تقریبا 1 هفته قبل از من. یکی از همکارای خانوم شرکت یه mvm سفید تحویل گرفت اونهم با تاخیر
امروز دیدم لاستیکهای اون کومهو هست و از شانس من بوده که لاستیک چینی بوده
البته اون کمهو نمیدونم چینی هست یا کره!!!
و اینکه سایزش هم خیلی باریک بود
155-13-65
پاسخ
تشکر شده توسط : masooumi jacob mehrdad1355 رامین Tiba sam
آقای Alimoh
ممنون از راهناییتون. در مورد لاستیک باید بگم که خودرویی رو که من موقع ثبت نام در نمایشگاه دیدم لاستیکش KUMHO بود و از فروشنده هم پرسیدم که آیا همین لاستیک رو روی همه 110 ها می گذارید؟ که جواب ایشون مثبت بود !! اما شخصاً الان خیلی روی لاستیک پافشاری نمی کنم . همین که ماشین رو تحویل بدن خیلیه. به عبارتی به مرگ گرفتن تا به تب راضی شیم.
پاسخ
تشکر شده توسط : masooumi AliMoh mehrdad1355 rezahabibi99

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 3,970 2016-02-27، 02:11 PM
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD
  جک توجوی j3 محصول کرمان خودرو admin 19 27,525 2013-04-19، 12:05 PM
آخرین ارسال: amirsalmachi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان