سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MVM 110 خوروی کوچک مدیران خودرو
مهسا خانم خواهش می کنم

رنگ سفید یه جورایی هم میشه گفت رنگ خوب و بورسی هست و خدای نکرده اگر تصادفی رخ بده از لحاظ رنگ و صافکاری کمتر خودش رو نشون میده
یه رنگ البالویی هم داره که پرسیدم تو این تولید های جدید نیست و قرمز ماتیکی تولید میشه
قهوای (نسکافه ای) تنها رنگی بود که به دلم نشت و اگر این رنگ نبود اصلا این ماشین رو خریداری نمیکردم

موقع ثبت نام هم تو 3 تا رنگی که میخواستن فقط و فقط قهوه ای نوشتم

اون قهوه ای تیره هم من دیدم ظاهرا نوک مدادیش اونجوره حالا چی بهش میگن نمیدونم
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
با این خبر دلیل تاخیر تحویل هم معلوم شد
خیلی پس خوش شانس هستم که تونستم یه 4 سیلندر بگیرم!!!

مدیران خودرو: یک خودرو دیگر ببرید یا پولتان راپس بگیرید!
عصرخودرو : خودورهای ام وی ام ۴ سیلندر باقی مانده در شرکت مدیران خودرو به صورت سفارشی به افرادی خاص تحویل می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» به نقل از افکارنیوز، شرکت مدیران خودرو اعلام کرده به متقاضیانی که خودروی ام وی ام مدل ۱۱۰ چهار سیلندر ثبت نام کرده اند خودروی ۳ سیلندر تحویل خواهد داد. این اعلام ناگهانی از سوی این شرکت خودروسازی در حالی است که تاریخ ثبت نام اکثر متقاضیان اسفندماه سال گذشته بوده و مدیران خودرو می بایست خودروها را ظرف ۳۰ روز کاری تحویل مشتریان می داده است.

تعیین شرط تحویل خودرو ۳ سیلندر در حالی صورت می گیرد که انتظار می رفت این شرکت خودروساز به دلیل عدم تحویل خودرو در مدت زمان مقرر و تاخیر ۳ ماهه؛ خودروی مناسب را تحویل مشتریان دهد.

"مدیران خودرو" برای مشتریان تعیین کرده اند که ثبت نام کنندگان در طرح پیش فروش یا یک خودرو دیگر تحویل بگیرند و یا از ثبت نام انصراف داده و مبلغ ودیعه خود یعنی ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را دریافت کنند!

ودیعه ای که در زمانی نزدیک به ۴ ماه در اختیار شرکت خودروساز قرار داشته است.
البته با پیگیری های صورت گرفته مشخص شد خودورهای ۴ سیلندر باقی مانده به صورت سفارشی به افرادی خاص تحویل می شود

دوستان بعد از این خبر سایت مدیران خودش رو اپدیت کرده!!!

تحویل شده 60 روز قیمت همچنان همون هست
فروش قسطی هم از 18 ماه باز پرداخت شده 4 ماه!!!

این هم لینک مستقیم اطلاعیه به همراه عکس پیوست

پيش فروش خودروي چهار سيلندر MVM 110

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 رامین
آقای Alimoh ممنون از توضیحاتتون.
مهسا خانوم رنگ نسکافه ایی رو به اسم قهوه ایی لیزری هم معرفی می کنند.به نظر من رنگ خیلی قشنگ و باکلاسیه.
اما با توجه به اینکه توان کولر هر ماشینی متناسب با قدرت موتورشه ، توی این رنج توان موتور ، رنگ ماشین روی دمای اتاق تاثیر گذاره و مسلماً هرچه رنگ ماشین روشن تر باشه گرم شدن اتاق دستگاه زیر آفتاب کمتره. ولی از اون طرف تعداد کمتر خودروهایی مثلاً به رنگ نسکافه ایی و زیبایی خود این رنگ رو نمیشه ازش گذشت.واقعاً رنگ باکلاسیه.

آقای Alimoh ممنون از اطلاعاتتون اما بالاخره تولید 4 سیلندر متوقف شده یا نه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 AliMoh
رامین جان اونروز که من دفتر مرکزی بودم اون بنده خدا نگفت کامل متوقف شده اما گفت فعلا تولید نداره

هرچی هست از همون انبار فعلا میدن و بعد که موجودی تموم شد رو تولید میرن
سر خودروهای ما که قرار بود 15 روز بدن عملا نزدیک 70 روز شد
اینهایی که زده 60 روز فکر کنم میره تا 100 روز

با همه این مشکلات و بد قولی ها خداکنه ماشینی گیر بیاد که دردسر نداشته باشه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 رامین admin
آقای alimoh ممنون از اطلاعاتتون.....
آقا رامین به نظر من هم زیباترین رنگش نسکافه ایه اما چون ماشین همسرم تیره هست و مرتب خاک میگیره و کثیفه ترجیح دادم که رنگش روشن باشه تا بعد از کارواش حداقل تا چند روز تمیز به نظر بیاد.
امروز از نمایندگی باهام تماس گرفتن که تو بارشون یک عدد ام وی ام سورمه ای رنگ 3 سیلندر موجوده و اگر میخوام برم برش دارم که به علت سه سیلندر بودنش قبول نکردم اما اگر 4 سیلندر بود دیگه به رنگش توجهی نمیکردم.زیرا به گفته ی همه ی آقایون حالا حالاها سر کار خواهم بود!!!
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 AliMoh رامین admin
مهسا خانوم تصمیمتون کاملاً منطقیه. البته شما می تونید گزینه نقره ایی رو هم مد نظر داشته باشید.به چند دلیل:

1- رنگ روشن و کمتر گرم شدن اتاق ماشین زیر آفتاب.
2- تهیه راحت رنگ ماشین در زمان نیاز به لکه گیری یا تصادف( خدای نکرده)[البته نه به راحتی سفید].
3- دیرتر نشان دادن آلودگی ها روی سطح ماشین (حتی دیرتر از سفید).
4- احتمال تحویل سریعتر خودرو به دلیل حجم بالای ثبت نام این خودرو در رنگهای سفید وقرمز.

و این نکته که طبق امار گرفته شده بیشترین میزان تصادفات در رنگ بادنجانی و کمترین آن در رنگ نقره ای گزارش شده.
ولی خوب همون طور که اشاره شد نسکافه ایی رنگ بسیار زیبا و تکیه که نقره ایی اگر هم زیبا باشه تک نیست.

آقای Alimoh :
امیدوارم که همون طور که شما اشاره کردید ماشین های تحویلیمون [بی اشکال (!)] کم اشکال باشه و چرخش واسه همه بچرخه.
بازم تشکر می کنم از اطلاعات خوبتون.
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh admin mehrdad1355
سلام دوستان
بالاخره امروز موفق شدم این کوچولوی گرامی رو زیارت کنم

در اولین فرصت هم عکس و هم ارزیابی خودم رو از این ماشین خواهم گفت
پاسخ
تشکر شده توسط : PH3N0M admin mehrdad1355
مبارک باشه Alimoh.
انشالله چرخش واست بچرخه و اوقات خوب و خوشی رو باهاش سپری کنید.
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh admin mehrdad1355
آقا رامین متشکرم از رهنمایی و توضیح خوبتون.

آقای alimoh ماشینتون مبارکتون باشه.ایشالا که از هر نظر عالی باشه و خیرش رو ببینید.حتمآ برامون عکس بذارید خوشحال میشیم
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 AliMoh admin
سلام خدمت رامین عزیز و مهسا خانم

دیروز فقط فرصت کردم ماشین رو از اداره تحویل بگیرم و تا خونه بیارم
میشه گفت فعلا همه چیز مرتب و منظم هست ایراد ظاهری خاصی هم نداشت
ماشین رو قبل از تحویل بردن یه نیمچه کارواش و یه ابی روش گرفتن و بعد تحویلم دادند

کولر خیلی خوبی داره و تو این مسیر با کولر بودم کشش ماشین و خنکی کولر بسیار خوب بود
اون شخصی هم که تحویل میداد ازش پرسیدم گفت که کولر 110 از همه حتی x33 هم بهتره

فقط از پارگینگ تا منزل چند مورد نظرم جلب کرد. شما هم زمانی که ماشین رو گرفتید ببینید مثل من هست یا نه!!؟

1 اینکه اصلا این ماشین هندلینگ و تعادل خوبی نداره
2 اینکه سیستم کمک فنر این ماشین به نحوی هست که رو این دست اندازها خیلی بازی میکنه
3 صدای زیاد اگزوز موقع گاز دادن
شما هم بعدا چک کنید ببینید به همین شکل هست یا نه
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 3,744 2016-02-27، 02:11 PM
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD
  جک توجوی j3 محصول کرمان خودرو admin 19 26,572 2013-04-19، 12:05 PM
آخرین ارسال: amirsalmachi

پرش به انجمن: