سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MVM 110 خوروی کوچک مدیران خودرو
Star 
MVM 110 خودروی کوچکیست که بر پایه دوو ماتیز ساخته شده و توسط شرکت خودروسازی مدیران مونتاژ می گردد. این خودرو در اصل متعلق به کمپانی چری chery چین بوده و با نام QQ3 نیز شناخته می شود.مزایای آن اندازه کوچک برای شهرهای پر ترافیک، مصرف پایین بنزین، امکانات جانبی مناسب می باشد و معایب آن شامل کیفیت پایین قطعات، فنربندی نا مناسب، ظاهر قدیمی، موتور ضعیف، ایمنی پایین، فضای کم بار و قیمت بسیار گذاف داخلی می باشند. جالب اینکه قیمت جهانی این خودرو 3900 تا 5200 دلار می باشد

مدل گرانتر این خودرو MVM110- DOHمجهز به موتور جدید چهار سیلندر DOHC با حجم 1083CC شانزده سوپاپ و قدرت 68 اسب بخار می باشد
در اینجا سعی میکنیم دوستانی که این خودرو دارند .درباره مشکلات .امکانات و اپشن ها و موارد مختلف جهت استفاده مناسب از این خودرو بحث کنند

[تصویر:  223132_mo.jpg]
[تصویر:  fe289fc21e8e37b0614188080e8f64e7.jpeg]
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin
سلام دوستان

با تشکر از alimoh .
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh mehrdad1355
(1391-4-9، 07:38 عصر)رامین نوشته است: سلام دوستان

با تشکر از alimoh .

رامین جان ممنون از اینکه اومدی
به امید خدا ماشین رو من فردا تحویل میگیرم با صحبتهای دوستان امیدوارم یدونه خوبش گیر من بیاد
با توجه به اینکه قرار هست همسرم هم از این خودرو استفاده کنه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 رامین admin
خواهش می کنم
من از شما ممنونم که فضایی رو ایجاد کردید که بتونیم نظراتمون رو رد و بدل کنیم.
دوستان در نظر داشته باشیم که خودرو های زیر 20 میلیون تومان در ایران معمولاً ماشین های بی نقصی نیستن و وجود چنین فضایی برای انتقال تجربیات میتونه خیلی مثمر ثمر باشه.
راستشو بخوای ماشینمون رو قراره امروز تحویل بدن. ما سفید ثبت نام کردیم و از اونجایی که درخواست سفید و قرمز خیلی زیاد بود مجبور شدیم واسه اینکه زودتر تحویل بگیریم رنگ ماشین درخواستیمون رو عوض کنیم. این ماشین رو من واسه خانومم ثبت نام کردم و از اونجایی که قراره فقط زمان خرابی ماشین و یا شستنش ماشین دست من باشه ، نیاز به اینجور فضاهایی واسه من مبرمه .
با اینکه موضوع فقط یه شوخی بود ولی واقعیتش هم چیزی غیر از این نیست.
در مورد اینکه این ماشین از سال 85 توی بازاره ولی جز tt و pedal فضایی واسه نقدش نیست کاملاً درسته. ولی من شخصاً pedal رو واسه کامنت گذاشتن به tt ترجیح میدم. چون توی tt دوستان زیادی بودن که بارها مطلب گذاشتن و درج نشده و برای خودم هم پیش اومده. اما به هر حال سایت خوبیه و اطلاعات خوبی میشه ازش استخراج کرد و به خوده من در انتخاب این ماشین خیلی کمک کرده.
به هر حال از همه دوستان تقاضا می کنم که کامنت هاشون رو توی فوریوم بگذارند تا روند اطلاع رسانی شکل کلاسیک تری به خودش بگیره.
یادمون باشه که با توجه به شرایط فعلی کشور عزیزمون ایران و رشد سریع صنعتی چین حالا حالا ها با چینی ها کار داریم.
پاسخ
تشکر شده توسط : admin AliMoh mehrdad1355
رامین جان ممنون
راستش قصه تحویل ماشینها و دیرکردشون ربطی به رنگ نداره
من هم که قهوه ای نوشتم همین داستان رو داشتم
من 9/02 ثبت نام کردم و قرار بود که 15 روزه بگیرم
اما تا همین الان که دارم این مطلب رو مینویسم خبری از ماشین نیست
ماشین پلاک شده
کارتش هم دم خونه اومده منتها خود ماشین نه
فعلا هم که ثبت نام 4 سیلندرش قطع شده چرا نمیدونم؟
تاخیر هم زیاد دارن تو تحویل
مدیران خودرو هم با اینکه یه شرکت خصوصی هست اما به شدت بد قول و بی کیفیت شده ماشینش
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin
آقای Alimoh میشه لطف کنید اگه اطلاعاتی راجع به تعویض رینگ ولاستیک این ماشین میدونید در اختیار من و دوستان قرار بدید؟
اصلاً تعویض رینگ ولاستیک رو صلاح میدونید یا نه؟
یادمه یکی از دوستان در سایت tt اشاره کرده بودن که تعویض رینگ ولاستیک حتی سایزی که تایید شده خود کمپانی هم باشه به جلوبندی فشار میاره. نظر شما چیه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh mehrdad1355 admin
رامین جان اتفاقا من هم تو ذهنم هست که این کار رو حتما انجام بدم
چون سایز استاندارد خود ماشین 13 هست و لاستیک نازک داره
قصد داریم رینگ و لاستیک رو به سایز 14 ارتقا بدم
اما نمیدونم برای خود ماشین رو چند ازم برمیدارن
فرصت کنم اولین کاری که تجام بدم بعد از بیمه بدنه همین کار هست
به هیچ عنوان هم به جلو بندی اسیب نمیرسونه و اتفاقا چون فرمون این ماشین نرم و کمی هم تو پیچ تعادل خوبی نداره با این کار از اون لحاظ هم بهتر میشه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin TIBA-Morteza
آقای alimoh ممنون از دعتتون...........خیلی تاپیک خوبیه.

یه سؤال داشتم.شما از تنوع رنگ های این خودرو اطلاعی دارید؟ تو خانواده ی قهوه ای فقط یه رنگ موجود داره یا چند نمونست؟رنگی به نام نسکافه ای هم داره یا خیر؟
پاسخ
تشکر شده توسط : AliMoh mehrdad1355
سلام مهسا خانم
ممنون از حضور شما ام وی ام تنوع رنگ زیاد داره ازسبز فسفری تا بنفش گرفته تا ابی قرمز و ...
اما این مدت جدید که میشه گفت در حدود 1 سال هست تنوع رنگ محدود به 4 و 5 رنگ شده
ابی قرمز سفید نقره ای مشکی قهوه ای
قهوه ای همین رنگی هست که من خریدم و تو بازار به نسکافه ای معروفه
من به شخصه فقط این رنگش رو دوست دارم که البته سلیقه ای هست
نا گفته نمونه حتما باید این رنگ تمیز باشه تا خودش رو نشون بده

مهسا خان چند تا عکس از همون قهوه ای برای شما گذاشتم
البته این ماشین من نیست و من هنوز تحویل نگرفتم این برای یکی از دوستان هست

[تصویر:  19265860680185081641_thumb.jpg]

[تصویر:  17198926765150587471_thumb.jpg]

[تصویر:  25686134290751931647_thumb.jpg]

[تصویر:  78684908489564371865_thumb.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 solmaz
با سلام:
آقای alimoh ممنون از توضیحات خوب و عکس های واضحتون. خیالم راحت شد! راستش من رنگ سفید ثبت نام کردم و ازم انتخاب رنگ دومی هم خواستن که گفتم قهو ه ای.......که منظورم همین نسکافه ای بود......امروز تو خیابون یه ام وی ام قهوه ای رنگ دیدم که خیلی تیره و سوخته بود و اصلآ خوشم نیومد.....شک کردم که آیا قهوه ایش این رنگیه یا همونی که من دوست دارم....با نمایندگی تماس گرفتم که جواب ندادن......رنگ مورد علاقه ی من همین رنگیه که عکسش رو زحمت کشیدید و با توضیحات شما خیالم راحت شد که همین رنگه! ممنونم
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 AliMoh

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 1,482 1394-12-8، 02:11 عصر
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD
  جک توجوی j3 محصول کرمان خودرو admin 19 21,809 1392-1-30، 12:05 عصر
آخرین ارسال: amirsalmachi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان