سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: L90 E2 یا 206 SD v8 ??
L90 E2
206 SD v8
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
L90 E2 یا 206 SD v8
Star 
با سلام . روزبه هستم.
من الان یه ماهه که میخوام ماشین بگیرم. بین 3 تا ماشین موندم: (به شدت ماشین نگه دار هستم ، دنبال بهترینم)

L90 E2
Rio
206 SD v8

که Rio حذف شد و موندم بین L90 E2 و 206 SD v8
جان من ، کسایی که تجربه دارن و میتونن قاطعانه نظر بدن ، بیان بگن کدوم بهتره؟ با توجه به تغییرات مهر سال 90.

درصدد خریدن هستم.آماده ی آماده. همه چیز مثل موتور و تجهیزات و کیفیت قطعات رو مقایسه کنین. و شرکت سازنده ی بهتر بین پارس خودرو و ایران خودرو برای L90

L90 E2 Exclamation 206 SD v8

با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-Morteza Amir_Tiba
قیمت این خودروهایی که فرمودید با هم تفاوت زیادی دارند. مثلا برای V8 دو سه میلیون باید بیشتر از L90 پرداخت کنید.
دوم نوع استفاده و نیازهای شماست. مجرد یا متاهلید؟ (با توجه به فضای بیشتر برنده تندر است) بیشتر در داخل شهر و ترافیک هستید یا به مسافرت و جاده می روید؟ ظاهر ماشین چقدر اهمیت دارد؟ آپشنها چقدر برایتان مهم است؟ (برنده همانطور که می دانید 206 با آپشنها و امکانات خوب مثلا تهویه اتوماتیک)
بزرگترین عیب 206 فضای محدود سرنشینان عقب و بزرگترین عیب تندر، طراحی ظاهری آن است.
از آنجا که کیفیت و مشخصات فنی این دو خودرو بسیار نزدیک به هم هست، سلیقه نقش تعیین کننده ای در انتخاب شما خواهد داشت.
در نهایت هر کدام را که انتخاب کنید، یکی از بهترین خودروهای موجود زیر 20 میلیون داخل ایران را مالک خواهید شد.

پاسخ
خیلی ممنونم. تصمیمم رو گرفتم.
به خاطر افتی که 206 و ایران خودرو کردن ، میرم سمت L90 ایشا... که میمونه برام. فقط یه مسئله هست که این ماشین که میخوام از پارس خودرو بگیرم ، الان فعلاً تولید نمیشه. باید صبر کرد تا وارد بشه قطعاتش.
Thanks
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin Manafi TIBA-Morteza Amir_Tiba
سلام به نظر من که l90 داشتم تیپ فول و 206 sd هم سوار شدم قطعا میگم اگه ظاهر واست مهمه 206 اگه نرمی و یک خودروی باکیفیت تندر 90 چون شتابش فوق العادست
پاسخ
تشکر شده توسط : mk8mk mehrdad1355 admin Manafi TIBA-Morteza Amir_Tiba
100 درصد ال نود دوست من.گمون نمی کنم آپشنهای پژو 206 آش دهن سوزی باشه که باعث بشه نرمی پرشتابی و لذت رانندگی ال نود رو از دست بدین.ضمن اینکه افت قیمت کمی هم داره و استهلاک پائین.نقطه ضعف ال نود یه غیر از طراحی ظاهری صندلی های بی کیفیت و نا مناسبش هست که شما می تونی با خرج مبلغی اون رو با صندلی های مناسب جایگزین کنی.
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 Manafi TIBA-Morteza Amir_Tiba
به عنوان کسی که ۲۰۶ سدان وی ۸ دارم باید عرض کنم که این خودرو نه یک خودرو خانوادگیست و نه یک خودروی جوان پسند. فقط جهت پر کردن خلا تولیدات ایران خودرو تولید شده است. این موضوع زمانی مشخص میشود که بخواهید به مسافرت بروید . سرنشینان عقب در یک فضای تنگ و نامناسب قرار میگیرند ٍ قطعا دچار زانو درد میشوند و کوچکترین لذتی از مناظر سفر نخواهند برد. این موضوع زمانی آزاردهنده میشود که در مرکز شهر جای پارک یک خودروی هاچ بک باشد و شما با حسرت از کنار آن بگذرید. نتیجه گیری کلی اینکه هیچگاه خودروهایی که در ایران دچار تغییر میشوند خریداری نکنید.Huh
پاسخ
والا من از کیفیت 206 sd جدیدا خبر ندارم ولی ماشینه بدی نباید باشه البته برای حداکثر 4 نفر ...ال90 ماشینه خوبیه ولی تا حدودی معزل قطعه داره و کمی قطعاتش گرونه وگرنه برای 5 نفر سرنشین عالیه Smile
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin TIBA-Morteza Amir_Tiba
با سلام به دوستان عزيز من حدود 5 ماه است كه تندر 90E2-LP خريداري كردم و پدرم sd V8 داره ولي ترمز هاي هر دو يكي هست ولي فرمان نرم و دنده و فنر بندي تندر يه چيز ديگست خيلي عالي است . من به هردو نمره خيلي خوب ميدم ولي كمي بيشتر تندر 90 ميچربه
پاسخ
سلام دوست عزیز ! ای دو ماشین تنها خودرو هایی هستم که تو این محدوده قیمتی حرفی واسه گفتن دارن و نسبت به بقیه (‌ پرشیا و لیفان و سورن و ... ) به روز ترن ، البته توجهت رو به چند تفاوت عمده این دو ماشین جلب میکنم :
1 - 206 SD V8 : ترمز ضد قفل ABS و EBD و EBA (چهاركاناله)، ترمز جلو ديسكي خنك شونده، ترمز عقب ديسكي توپر
L90 E2+LP : ترمز ضد قفل Bosch 8.0 ، ترمز جلو دیسکی و ترمز عقب کاسه ای
2 - 206 SD V8 : سیستم تهویه مطیوع اتوماتیک
L90 E2+LP : کولر با تنظیم دستی
3 - 206 SD V8 : دریافت 4 ستاره ایمنی از Euroncap
L90 E2+LP : دریافت 3 ستاره ایمنی از Euroncap
فرق تو طراحی و به روز بودن و آیرودینامیک ماشین هم که کاملادر ظاهر مشخصه و فکر نمی کنم L90 بخش قابل دفاعی از نظر طراحی داشته باشه ، ضمنا لازم به ذکره این خودرو فقط طراحی رنو فرانسه بوده و تو اروپا تحت برند داچیا لوگان فروخته میشه .
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 AliMoh admin TIBA-Morteza Amir_Tiba
BestDay خوب کاری کردی که سمت ال نود رفتی
چون ال 90 نسبت به امکاناتش قیمت مناسب تری داره و فضا برای سرنشینا بیشتره
ولی دوستی که گفته بود سرعت L90 بیشتره خیلی اشتباه میکنی چون 206 v8 شتابش بیشتر از ال نود
206 بیشتر ظاهرش بهتر از L90
بقیه امکانات زیاد ارزش نداره که بخوای 2میلیون پول بدی براش
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 omid sh TIBA-Morteza Amir_Tiba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان