سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAC S5 - جک اس 5 خودروی جدید کرمان موتور
بدون شرح  Big Grin

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام آقا نوید
جکهایی که توی فروشگاه دارید میخوره به این ماشین؟
(2016-08-15، 10:37 AM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما
والا من برا تیبا خیلی برای جک مخصوصا کاپوت جلو پیگیری کردم. تو بازار برا ماشینای دیگه جک هست که در چند هفته بر اثر حرارت موتور خراب میشن و صدا میفتن و ...
کلا دنبال این بودم یا کاری نکنم یا اگه قراره کاری بشه عالی باشه. برا همین اندازه گیری کردم و با وزن کاپوت و ابعادی که فابریک میشد روی تیبا پیاده سازی کرد از طریق یکی از واردکننده های قطعه کلی پیگیری کردم . هدفم این بود چیزی بشه مثل ماشینای وارداتی که این مورد روشون فابریک نصبه. اخرشم همون شد.
با کیفیت عالی نصب شد فابریک خود ماشین با همون قدرت و همون اندازه که میخواستم فابریک خود ماشین.
در مورد جک نمیدونم . خود کاپوتش باید بررسی بشه. مواردی مثل اینکه جای نصب مناسبش کجا باشه مثلا. وزن کاپوت چه قدر باشه و حساب کتاب بشه چه قدرت جکی لازمشه.
ابعاد جک چی باشه.
همین مورد ساده اگه کوچکترین اشتباهی توش بشه میتونه به کاپوت صدمه بزنه.
ولی در مورد تیبا چون کاملا حساب شده و درست هم رو محل درست حسابی فکر کردم و هم از نظر نیرو و قدرت گفتم این جک رو میخوام دقیقا با این ابعاد ولی نه با کیفیت جک های بازاری بلکه با کیفیتی که رو ماشینای وارداتی مثل تویوتا و ... بعضا میبینیم و کلی پیگیرش بودم.
از طرفی سعی کردم فابریک کار کنم و جک رو متناسب با موجودی های ماشین درخواست بدم. که مثلا سوراخ کاری هم نخواد.
حساب کتاب همه چی رو قبلش با سوراخ های موجود کردم. چون اگه نیاز به سوراخکاری داشت کافی بود یکی سوراخ رو 1  2 سانت اینور اونور کنه و خطر پیش بیاد.
برا اینکه هرکسی بتونه راحت و بی دردسر نصب کنه با سوراخ های خود ماشین حساب کردم که از هر نظر مطمئن باشه.
برا همین اینقدر ساده و بی دردسر همه دوستان نصب کردن.
دقیقا همونی تهیه شد که میخواستم. برا همونه چند ساله رو ماشین خودم و این همه دوست که براشون فرستادم هست و هیچ مشکلی نبوده چون کیفیتش عالی بوده.
برا جک هم اگه بخواد کار خوبی بشه باید دقیق براش بررسی بشه.
یه چیزی مال ماشین دیگه خورونده بشه بهش انتظار کار جالب و بی نقص نمیشه داشت
به نظرت امکانش هست یه روز ماشینو بیارم پیشت ، بررسی کنیم. اگر فقط خودم بودم به زحمت نمینداختمت. اما دارم به این فکر میکنم که شاید اگر این داستان جک ، عملی بشه برای اس 5 ، راحت چند صد نفر هستند که مشتری این جک کاپوت میشن . الان توی گروه هایی عضو هستم (توی تلگرام) که بالای 1000 تا عضو دارن. جک کاپوت هم یه آپشن کم هزینه و کاربردیه. قطعا مشتری های زیادی پیدا میکنه. و میدونم که تا این لحظه هم کسی پیگیری نکرده. برای جی 5 دیدم. اما اس 5 نه.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما
والا من برا تیبا خیلی برای جک مخصوصا کاپوت جلو پیگیری کردم. تو بازار برا ماشینای دیگه جک هست که در چند هفته بر اثر حرارت موتور خراب میشن و صدا میفتن و ...
کلا دنبال این بودم یا کاری نکنم یا اگه قراره کاری بشه عالی باشه. برا همین اندازه گیری کردم و با وزن کاپوت و ابعادی که فابریک میشد روی تیبا پیاده سازی کرد از طریق یکی از واردکننده های قطعه کلی پیگیری کردم . هدفم این بود چیزی بشه مثل ماشینای وارداتی که این مورد روشون فابریک نصبه. اخرشم همون شد.
با کیفیت عالی نصب شد فابریک خود ماشین با همون قدرت و همون اندازه که میخواستم فابریک خود ماشین.
در مورد جک نمیدونم . خود کاپوتش باید بررسی بشه. مواردی مثل اینکه جای نصب مناسبش کجا باشه مثلا. وزن کاپوت چه قدر باشه و حساب کتاب بشه چه قدرت جکی لازمشه.
ابعاد جک چی باشه.
همین مورد ساده اگه کوچکترین اشتباهی توش بشه میتونه به کاپوت صدمه بزنه.
ولی در مورد تیبا چون کاملا حساب شده و درست هم رو محل درست حسابی فکر کردم و هم از نظر نیرو و قدرت گفتم این جک رو میخوام دقیقا با این ابعاد ولی نه با کیفیت جک های بازاری بلکه با کیفیتی که رو ماشینای وارداتی مثل تویوتا و ... بعضا میبینیم و کلی پیگیرش بودم.
از طرفی سعی کردم فابریک کار کنم و جک رو متناسب با موجودی های ماشین درخواست بدم. که مثلا سوراخ کاری هم نخواد.
حساب کتاب همه چی رو قبلش با سوراخ های موجود کردم. چون اگه نیاز به سوراخکاری داشت کافی بود یکی سوراخ رو 1  2 سانت اینور اونور کنه و خطر پیش بیاد.
برا اینکه هرکسی بتونه راحت و بی دردسر نصب کنه با سوراخ های خود ماشین حساب کردم که از هر نظر مطمئن باشه.
برا همین اینقدر ساده و بی دردسر همه دوستان نصب کردن.
دقیقا همونی تهیه شد که میخواستم. برا همونه چند ساله رو ماشین خودم و این همه دوست که براشون فرستادم هست و هیچ مشکلی نبوده چون کیفیتش عالی بوده.
برا جک هم اگه بخواد کار خوبی بشه باید دقیق براش بررسی بشه.
یه چیزی مال ماشین دیگه خورونده بشه بهش انتظار کار جالب و بی نقص نمیشه داشت
(2016-08-15، 09:53 AM)SAEEDWIZARD نوشته است: به نظرت امکانش هست یه روز ماشینو بیارم پیشت ، بررسی کنیم. اگر فقط خودم بودم به زحمت نمینداختمت. اما دارم به این فکر میکنم که شاید اگر این داستان جک ، عملی بشه برای اس 5 ، راحت چند صد نفر هستند که مشتری این جک کاپوت میشن . الان توی گروه هایی عضو هستم (توی تلگرام) که بالای 1000 تا عضو دارن. جک کاپوت هم یه آپشن کم هزینه و کاربردیه. قطعا مشتری های زیادی پیدا میکنه. و میدونم که تا این لحظه هم کسی پیگیری نکرده. برای جی 5 دیدم. اما اس 5 نه.

سلام مجدد
سعید جان این چه فرمایشی هست. کاری از دست ادم بر بیاد اونم دوستی مثل شما باعث افتخار هست. مساله اینه یه مقداری گرفتار هستم و اینم برا خود تیبا کلی پیگیر بودم که جکی با قدرتی که میخوام و اندازه دقیق برام بزنن البته با کیفیتی که رو ماشینای وارداتی هست نه جکای ماشینای دیگه که تو ایران هست و در معرض حرارت موتور 1 ماه نشده خراب میشن. و همین طور نمیخواستم سوراخکاری بشه.
یه مقداری گرفتارم و بنده شهرستان هم هستم. ولی فرصت بشه و از دستم بر بیاد حتما یه S5 رو یه بار از نزدیک اگه بشه چک میکنم ببینم جای کارش چه طوریه و وزن و این چیزای کاپوتش چه طوریه و جای مناسبی که سوراخ داشته باشه داره اصلا یا نه ...
چون اگه کار بخواد نیاز به سوراخکاری داشته باشه یه کم برا هر فردی سخت میشه. من توی تیبا دقیق جایی رو انتخاب کردم که هیچ گونه سوراخکاری لازم نداشت و قدرت مناسب جک فابریک اون محل با اون اندازه بازو انتخاب کردم.
اگه اینطور کار نمیکردم اینقدر ساده نمیشد که راحت هر نفری نصب کنه. سوراخکاری بخواد بشه هم کار قشنگ نمیشه هم اینکه اندک جابجایی صورت بگیره ممکنه مشکل پیش بیاد.
حتی برا صندوق عقب تیبا هم عینا همین کارو کردم و کلی طرح ریختم . اول با استفاده از 1 جک بود که سوراخ کاری میخواست بعد عوضش کردم اونم فابریک شد با 2 بازو و قدرت جک رو هم نصف کردم و تعادل هم خیلی بهتر بود . یه چیزی تو مایه های صندوق زانتیا که ماشین ناچبک هست.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : SAEEDWIZARD

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 3,475 2016-02-27، 02:11 PM
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD
Star H330 -محصول جدید سایپا-برلیانس TIBA-NAVID 8 16,605 2015-11-16، 11:59 PM
آخرین ارسال: amiralex
Star H230 -محصول جدید سایپا-برلیانس TIBA-NAVID 6 9,153 2015-04-21، 11:53 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  جک توجوی j3 محصول کرمان خودرو admin 19 25,630 2013-04-19، 12:05 PM
آخرین ارسال: amirsalmachi