سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAC J5 - جک جی 5 1800 اتوماتیک
سلام علیرضا جان
سال نو شما هم مبارک باشه.
خیلی خیلی ممنون از زحمت شما دوست خوب
عکس ها رو پیوست قرار دادم چون مشکل نمایش داشتند در صفحه.
خیلی خیلی ممنون از زحمت زیادی که کشیدین.
عالی بودن.
من خودم میخواستم ازتون بخوام که زحمتتون اگه عکسای مختلف از قسمتای مختلف بگیرین.
که خودتون زحمت کشیدین.
ماشین زیبایی هست از نظر ظاهری و الگوبردارهای خوبی هستن این کشور دوست و برادر و اینو تو چیز های دیگه هم دیگه خوب نشون دادن.Smile
ای کاش پیشرفتشون تو این 2 دهه اخیر تو زمینه خودرو رو ببینند دوستان و برن حداقل ازینا الگو بردارند .
انشاالله که چرخش براتون به سلامتی بچرخه.
خیلی خیلی ممنونم
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : bamaram mostafa2010
سلام دوستان
[تصویر:  jac-j5-front-seat.jpg]
پشت سری صندلی جک جی 5 سمت راننده کمی قوسش به داخل بیشتربود و من فک میکردم نحوه ساختشه تا اینکه یه کلیپ تو نت دیدم که نشون میداد پشت سری صندلی ها قابل تنظیم هست باز فک کردم این برا ایران نیست و تو ایران حذف شده تا اینکه تو چندوخ پیش توی یکی از گروه های موبایلی جک بر و بچ این ویدیو رو گذاشته بود و توضیح داده بود منم روفتم و دیدم بله پشت سری صندلی ها قابل تنظیم و این خیلی جالب بود برام برا همین ویدیوشو میذارم اینجا

ویدیو نحوه تنظیم پشت سری صندلی های جک جی 5 اتواتیک
" با فرمت mp4 "

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
یه چندوقت پیش ریموت با سوییچ تاشو جک جی 5 رو خریدم با گمرکش کمی (زیاد نه) حدود 20 دلار و گرون دراومد
الان مشکلی که دارم اینکه نمایندگی نتونست ریموت رو کد بزنه که دربهای ماشینو باز و بسته کنه

[تصویر:  sooiich-jac-j5.jpg]

چون قبلا در تیبا این تجربه رو داشتم وخیلی راضی بودم اینکاروکردم اما فرق تیبا این بود که اون ریموت رو رو دزرگیر تعریف کرده بودم اما اینجا دزدگیری نیست و باید برای قفل مرکزی و ای سی یو تعریف کنم.
کلید خامشو که مطابق سوییچ تراش زدم پیش کلید ساز میموند تراشه فرستنده ایموبلایزر که اونم برام نمایندگی کد زد و الان سوییچ ماشینو روشن میکنه فقط مشکل اینکه ریموت رو نتونست برام کد برنه که کیت قفل مرکزی ؛ اون ریموت رو مثل ریموتای خود ماشین بشناسه.
نمیدونم میشه کاریش کرد یا نه!؟؟
پاسخ
سلام به شما علیرضای عزیز
وقت شما بخیر
عرض کنم ببینین کلید رو که تراش دادین و چیپ ایموبیلایزر هم تعریف شده و مشکل روشن شدنم حل شده.
فقط مونده کد دادن ریموت.
این کار رو حالا بسته به نوع رله قفل مرکزی هر خودرو و طریقه کد دادن اون که بعضا متفاوت هست .
یا افرادی که تو کار دزدگیر باشن و اشنا باشن میدونن که روش کد دادن این ریموت ماشین خاص چه جوریه.
یا مثلا با روش مشابه موارد دیگه تست کنن شاید کد شد.
یا اینکه نمایندگی دیگری مراجعه کنین شاید بدونن.
به نظرم یه مراجعه به یه نصاب خوب دزدگیر بکنین.
معمولا اونا تو مدلای مختلف میدونن چه جوریه.
در کل تنها راهش اینه که این کلید فرستنده اش مچ بشه با کیت رله باکس ماشین.
و این دیگه مثل چیپ ایمو نمیشه مثلا چیپ ایموی کلید معمولی رو مثلا بازکرد گذاشت رو این.
سلامت باشین
و ممنون بابت توضیحات خوب و آموزشی که زحمت کشیده بودین.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : bamaram
سلام نوید جان

[تصویر:  jac-key.jpg]

ممنون از راهنمایی های خوبت ، آره باید برم پیگیری کنم ببینم میشه کدش کرد یا نه!
نمایندگی دیگه که باید برم شهر دیگه ! چون اینجا یکی نمایندگی خدمات پس از فروش بیشتر نداره و اون یکیش فقط فروشه ، حالا از نصابها مشه پرسید.
انشالله بشه کدش رو تعریف کرد.
اینم یه عکس از جکی جونم در سبزدشت
[تصویر:  jac.jpg]

اینم همون عکس بصورت کامل و با کیفیت بالا
پاسخ
ماشاءالله مبارکه. خیرشو ببینین

به به لذت میبرم عکساشو نگاه میکنم. خدا راضی باشه حتما میگیرمش
دومادمون هم میخوام راضی کنم اینو بگیره. انصافا خوب کپی کاری کردن[emoji6] [emoji2]
[تصویر:  38334495529145769465.jpg]
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID bamaram
سلام دوستان خوشحالم که در کنار شما عزیزان هستم جک j5 اتومات دارم حدود ۷۳۰۰ کارکرد داره و با قضاوت عادلانه بر حسب قیمت و امکانات راضی هستم از ابادان تا استارا هم رفتم و برگشتم چند تا مورد دارم برای شما هم مینویسم اول اینکه زیر سینی موتور یه حلقه هست که فکر کنم مربوط به بکسل کردن ماشین باشه بدلیل اسپرت بودن و کپ بودن ماشین اگه روی سرعتگیر و دست انداز بزرگ محتاط نباشید میگیره به زمین دوم اینکه امروز متوجه شدم کولر اصلا خنک نمیکنه البته ظهر ابادان و دمای حدود ۵۰ اما نسبت به روزای دیگه کمتر خنک میکرد که باید نشون بدم اما از همه مهمتر چند روزه توی شروع حرکت یه صدایی میشنیدم انگار اگزوز سوراخ باشه بعد دور موتور به یه حدی که میرسه قطع میشه و دوباره در ابتدای دنده بعدی بعد از تعویض دنده دوباره شروع میشه امروز توی حالت دنده ازاد تست کردم متوجه شدم سوراخ شدن اگزوز نیست و نمیدونم چیه ابادان هم نمایندگی نداره باید ببرم اهواز کسی از دوستان نمیدونه موضوع چیه ؟
در مورد صدای فن دوستان رادیات جک میبینید که خیلی بزرگه و دو قسمته که یه بخش اون مربوط به خنک کردن روغن گیربکس ماشینه و فن باید در حالت طبیعی بعد از حداکثر ۵ ثانیه خاموش کردن موتور خاموش بشه و جای نگرانی نداره
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID bamaram
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند و عرض خیر مقدم خدمت شما
ممنون از انتقال تجربه و توضیحات شما دوست جک سوار
انشاالله موارد و مشکلاتی که مطرح کردین چیز خاصی نیست و با بررسی به راحتی برطرف خواهد شد براتون.
انشاالله از حضور مثبت و خوب شما هم بهره مند باشیم
ممنون از شما

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : bamaram
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم که جک j5اتومات 1800یک میل سوپاپ است یا دومیل سوپاپ و سوال دوم اینکه در جلوبندی سگدست آهن توپر است یا قوطی چوشکاری شده در لیفان که اینگونه است باتشکر
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند. خوب همون طور که در صفحات قبل و مشخصات خودرو درج شده 16 سوپاپ هست. در مورد سوال دومتون هم باید بررسی بشه از نزدیک و یا از مکانیک های نمایندگی ها یا مکانیک هایی که بررسی کردن پرسش بشه . شاید یه دارنده خودرو اینو بررسی نکرده باشه.
موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : lx.ramin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان