زمان کنونی: ۱۳۹۳-۸-۱, ۱۰:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

گریت وال ولیکس C30

ارسال موضوع  ارسال پاسخ   
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امتیاز موضوع:

گریت وال ولیکس C30
ارسال: #1
۱۳۹۱-۴-۱, ۱۰:۴۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۱-۴-۱ ۰۲:۳۷ عصر، توسط admin.)
گریت وال ولیکس C30
شرکت گریت وال یکی از بزرگترین شرکتهای چینی تولید کننده خودرو است که از سال 1976 به ساخت خودرو مشغول است. این شرکت در سال 2010 بزرگترین تولید کننده خودروهای شاسی بلند SUV در چین بود. اما با وجود تخصص بیشتر در تولیدات SUV سایر کلاسهای خودرو نیز در سبد تولیدات این شرکت قرار دارند. از جمله ولیکس C30 که یک سدان کوچک فامیلی است. این خودرو با موتور چهار سیلندر 1.5 لیتری مجهز به تکنولوژی VVT که زمانبندی هوشمند سوپاپ است، و توان 105 اسب بخار و گشتاور 138 نیوتن متر را تولید می کند، به بازار ارائه می شود.

[تصویر:  gwm-voleex-c30-2012-500x375.jpg]

این خودرو جانشین هیوندای ورنا در کرمان خودرو شده است. بنابه اعلام سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان قيمت ولیکس C30 گيربكس اتومات 31 ميليون و 460 هزار تومان است و مدل معمولی آن 28ميليون و 200 هزار تومان است.

از علاقه مندان و دارندگان این خودرو دعوت می شود، بحث و بررسی و تجربیات خود را در این قسمت متمرکز نمایند. با سپاس
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 Amir_Tiba Dr-mahvah pars71
ارسال: #2
۱۳۹۲-۲-۷, ۰۳:۱۵ عصر
RE: گریت وال ولیکس C30
با سلام

من از آبان 91 این ماشین رو تحویل گرفتم و اگر سوالی در هر زمینه ای دارید در خدمت شما عزیزان هستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط : admin
ارسال: #3
۱۳۹۲-۲-۱۵, ۰۱:۲۹ عصر
خوب توضیح بده که چطور؟
نرم هست یا نه؟
قدرتش؟
امکاناتش؟
 تشکر شده توسط : admin
ارسال: #4
۱۳۹۲-۲-۲۵, ۱۰:۴۶ صبح
ماشین عالیه از هز نظر یعنی می تونم بگم هر چی می گردم ایراد خاصی (البته تو این رنج قیمت) نمی تونم ازش بگیرم . البته توجه کنید تو این کلاس موتوری منظورم هست . نرمیش که واقعا عالیه و حس خیلی خوبی به آدم میده . گیربکس و کلاج و فرمون خیلی نرم هست و واقعا تو رانندگی خیلی کم خسته میشه آدم . ظاهر داخلی که خیلی از ماشین های ایران خودرو و سایپا بالاتره ولی کیفیت لوازم داخلی زیاد بالا نیست
 تشکر شده توسط : حجت TIBA-NAVID admin AliMoh
ارسال: #5
۱۳۹۲-۲-۲۸, ۰۸:۱۸ صبح
(۱۳۹۲-۲-۲۵ ۱۰:۴۶ صبح)iran.meshop نوشته شده توسط:  ماشین عالیه از هز نظر یعنی می تونم بگم هر چی می گردم ایراد خاصی (البته تو این رنج قیمت) نمی تونم ازش بگیرم . البته توجه کنید تو این کلاس موتوری منظورم هست . نرمیش که واقعا عالیه و حس خیلی خوبی به آدم میده . گیربکس و کلاج و فرمون خیلی نرم هست و واقعا تو رانندگی خیلی کم خسته میشه آدم . ظاهر داخلی که خیلی از ماشین های ایران خودرو و سایپا بالاتره ولی کیفیت لوازم داخلی زیاد بالا نیست

ولی بازم کیفیت لوازم داخلی از ماشینای چینی موجود بازار بالاتره Wink
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID admin
ارسال: #6
۱۳۹۲-۳-۱۱, ۰۹:۳۵ صبح
سلام
دوستان واسه گرمکن های صندلی سیستمی پیدا نکردند تا حالا؟
آخه تازگی دیدم زیر صندلی یک سری سیم هست که به احتمال 99 درصد واسه گرمکن صندلی باشه ولی نمیدونم چجوری میشه درستشون کرد
ممنون
ارسال: #7
۱۳۹۲-۳-۱۳, ۱۰:۳۵ صبح
دوستان بنظرتون گریت وال c30 بهتره یا لیفان 620 با موتور1800هم از نظر کیفی و هم از نظر موتوری ؟؟؟قیمتاشون چقدر فرق داره ؟؟؟

[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID حجت
ارسال: #8
۱۳۹۲-۳-۱۴, ۰۴:۰۰ عصر
(۱۳۹۲-۳-۱۳ ۱۰:۳۵ صبح)moje tiba نوشته شده توسط:  دوستان بنظرتون گریت وال c30 بهتره یا لیفان 620 با موتور1800هم از نظر کیفی و هم از نظر موتوری ؟؟؟قیمتاشون چقدر فرق داره ؟؟؟

ما هم ولیکس داریم هم لیفان (البته 1600) باید بگم از نظر کیفیتی هیچ شک نکن که ولیکس 100 برابر بهتره تا حدی که من تو لیفان میشینم منتظر اینم که ماشین هر لحظه یک ایرادی پیدا کنه و خراب بشه، اصلا تو رانندگی باهاش احساس رضایت نمیکنی مخصوصا تو جاده حتی با سرعت مجاز 110 یا 120 چون ماشین عقبش واسه خودش نیست و همش میخواد مانور بده و چسبندگیش به جاده در حد صفره. داخل ماشین هم که بشینی که دیگه خودت تو نگاه اول میفهمی چه خبره. بعضی چیزا هم که تو دراز مدت معلوم میشه. مثلا فرمون یا جنس کلیدای داشبورد. چون لیفان فرمونش پلاستیکه خشکه بعد از یک مدت کاملا پوست پوست میشه و حسه جالبی به فرمون نداری در صورتی که ولیکس هم فرمون هم روکش صندلیهاش چرمه اونم چرم طبیعی که اگر به روکشای ماشین نگاه کنی یک سری دون دونای ریز با ترک های ریز میبینی که فقط چرم طبیعی این مشخصاتشه. عایق بندی درها و صدای موتور داخل کابین هم توی ولیکس بهتره و صدای کمتری داره و نرمی ولیکس هم عالیه و لیفان خشک تره. قیافه هم که بازم ولیکس بهتره و توی طراحی لیفان طراح به عقب ماشین رسیده دیگه مونده چیکار کنه همین جور سرو ته رو جم کرده یجوری.
از نظر موتوری چون 1600 دارم بی انصافیه که بخوام لیفان 1600 و 1800 رو یجور نقدشون کنم اما بازم حس میکنم صرف نظر از حجم موتور ولیکس بهتره و جنس موتوری هم ولیکس قطعاتش با تویوتا های یاریس یکی هست که یک حسن خوبیه.
اینم بگم یکی از آشنایان که ایشون هم لیفان 1600 داره برده نمایندگی یکی از تعمیرکارا گفته همیشه یک پلاستیک همراتون باشه که لازمتون میشه قطعات رو بعضی وقتا از روی خیابون و جاده جمع کنید حالا ببین چه خبره :دی
از نظر قیمت فکر کنم تو بازار آزاد 3 تومنی فرقشون باشه یعنی ولیکس گرون تره البته دقیق نمیدونم Big Grin
 تشکر شده توسط : TIBA-NAVID moje tiba
ارسال: #9
۱۳۹۲-۳-۱۴, ۰۶:۵۳ عصر
ممنون حجت جان بنظر خودمم گریت وال خیلی قیافه با ابهت تری داره و فکر کنم الان قیمتش حدود 52 میلیون باشه Smile

[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی
 تشکر شده توسط : حجت
ارسال: #10
۱۳۹۲-۳-۱۴, ۰۸:۴۴ عصر
(۱۳۹۲-۳-۱۴ ۰۶:۵۳ عصر)moje tiba نوشته شده توسط:  ممنون حجت جان بنظر خودمم گریت وال خیلی قیافه با ابهت تری داره و فکر کنم الان قیمتش حدود 52 میلیون باشه Smile

خواهش میکنم
شرکت راین هم خودش الان شرایط پیش فروش 2 مرحله ای و 3 مرحله ای گذاشته واسه تحویل مهر 42 و 42500 در میاد. توی بازار آزاد رنگ سفید مدل 92 راحت 44 گیر میاری نقدی. اگر هم واسه استفاده بخوای و مدل برات مهم نباشه مدل 91 هم هست که هفته آخر سال 91 تحویلشون بوده روی 42 گیر میاد
 تشکر شده توسط : moje tiba
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تورهای لحظه آخری