سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گالری تصاویر خودروی رانا -( RUNNA خودروی ملی ایران خودرو )
البته اضافه کنم ماشین احسان جان سفید هست.
عکس رو برای گالری تصاویر رانا و دوستان گذاشتند.
در کل همه رنگاش قشنگن.
ولی به نظرم مشکی و سفیدش یه سر و گردن پر طرفدار ترن از نظر اقبال عمومی.
ممنون.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Ehsan Sadeghi omid sh
سلام دوستان گل
وقتتون بخیر...
یه تشکر ویژه از دوست بسیار خوبمون دارم amir_mamusta عزیز ...
این دوستمون تعدادی عکس زیبا از رانای اسپورت مشکی برامون گرفته بودن و برام فرستادن
با تشکر از زحمت این دوست با محبت
عکسای این دوستمونو در گالری تصاویر رانا میذارم.
امیر جان زحمت کشیدین.
دستتون درد نکنه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : amir_mamusta Dr-mahvah
رانای چپ شده در اثر سهل انگاری راننده ای که دیگر در بین ما نیست ...
دوستان گل همیشه از دیدن تصادف و صحنه های تصادف در مورد هر دوستی ناراحت میشه ادم.
این عکس مال یه بنده خداست که با رانا ماشین از دستش در میره و ملقی میشه و خودش و خانوادش در جا فوت میکنن ...
واقعا ارزش داره با ایمنی خودروهای ایرانی و با دله دزدی هاشون
جوری رانندگی کنیم که خودمون و خانواده رو با جت راهی اون دنیا کنیم ؟؟؟
چرا مردم اینقدر از جون خودشون سیر هستن با این کیفیت جاده ها و خودروها و وضعیت حمل و نقل و رانندگی ها من نیمدونم ...

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : changizi_pnu Rastin amir_mamusta mehrdad1355
سلام دوستاان .
وقتت بخیر.
خوش حالم در جمع شما هستم .

یه سوال »:
تفاوت مدل های 91 و 92 رانا دقیقا چیاست ؟
آخه بعضی آپشن های آپکو فقط مال مدل های 92 هستش ! مثل کروز کنترل که دسته جدا داره !
یا پاور ویندوز که مال 91 هستش
یا مثلا سیستم اکو مکس

کسی میدونه کمکم کنه .
مال من مدل 91 هستش
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست گل
وقتتون بخیر و عرض خیر مقدم.
البته شاید بهتر بود فرمایشتون رو در تاپیک خود رانا میفرمودین تا دوستان گل صحبتتون رو بهتر ببینن.
برای همین رونشوت صحبتتون رو اونجا هم درج میکنم ...
تا بهتر خدمتتون پاسخ بدن.
سلامت باشین
راستی در مورد سوالتون هم ....
این لینک رو ملاحظه کنین ...
: تجهیزات سفارشی قابل انتخاب رانا

دقیقا توش قید شده کدوم اپشن ها مخصوص رانا 92 هست و تجهیزات سفارشی قابل انتخاب هستند.
البته شرکتا معمولا بعضی مواردو با کیفیت پایین تر و قیمت بالاتر بعضا ارائه میکنن.
البته کار ایرانخودرو به نسبت خیلی در این زمینه بهتره.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : مهدی(7)

رانا مدل LX 93
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
(2013-11-08، 11:16 AM)TIBA-NAVID نوشته است: رانای چپ شده در اثر سهل انگاری راننده ای که دیگر در بین ما نیست ...
دوستان گل همیشه از دیدن تصادف و صحنه های تصادف در مورد هر دوستی ناراحت میشه ادم.
این عکس مال یه بنده خداست که با رانا ماشین از دستش در میره و ملقی میشه و خودش و خانوادش در جا فوت میکنن ...
واقعا ارزش داره با ایمنی خودروهای ایرانی و با دله دزدی هاشون
جوری رانندگی کنیم که خودمون و خانواده رو با جت راهی اون دنیا کنیم ؟؟؟
چرا مردم اینقدر از جون خودشون سیر هستن با این کیفیت جاده ها و خودروها و وضعیت حمل و نقل و رانندگی ها من نیمدونم ...

درسته که خودروهامون زیاد اعتباری بهشون نیست ولی ما ایرانیا کلا عادت داریم پشت رنو 5 هم که نشستیم فکر کنیم پشت لامبورگینی نشستیم همچین گاز رو می بندیم بهش که از اگزوز ماشین صداهای انچنانی بیاد بیرون ....
نه عزیز من تصادفات ماشین های خارجی رو ندیدی تو تهران و تویسرکان و اصفهان و ... با هیوندا همچین زده تو تیر چراغ برق که تیر هیچ چیش نشده ولی اون ماشین خارجی از وسط به دونیم شده یا طرف با بنز میخاسته بگه 200 تا دارم میرم با دوربینش فیلم بگیره شاخ به شاخ کرده با کامیون تا صندوق جمع شده تو همشون هم راننده و سرنشین فوت شدند
من یه چیز میگم خود راننده مورد داره با دوچرخه هم نمیتونه تا کنه ایراد از ماشین نیست...
علل فوتشون چی بود 50 درصد سرعت و عدم کنترل وسیله نقلیه 40 درصد سبقت 10 درصد بی حوصلگی ملت عزیز ایران...

وقتی اون ماشینارو این طوری ترکوندند دیگه اینا چیزی نیست ... الان طرف سوار سمند و تیبا و پژو و... میشه که بگه تاپ اسپید چقدره جرات نداره روز بره شب میره که پلیس نبینتش اون وقت یا تو خاکی میره یا زیر کامیون بعدش میگین ماشین ایرانی مشکل داره اقا تاپ اسپید محل خودشو میخاد نه وسط جاده که هم جون خودتو و هم جون دیگر راننده ها به خطر بندازی ...
نه عزیزم مشکل خود ماهاییم بعدش نقص فنی ماشینامون
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 seven7777777 jividijuvent
من از رانا خیلی خوشم میاد. اگه پولامو جمع کنم میخوام تیبامو بدم یک رانا در حد نو بگیرم. میخواستم ببینم از لحاظ فنی روال هست؟

(2013-10-01، 02:36 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام دوستان گل
وقتتون بخیر...
یه تشکر ویژه از دوست بسیار خوبمون دارم amir_mamusta عزیز ...
این دوستمون تعدادی عکس زیبا از رانای اسپورت مشکی برامون گرفته بودن و برام فرستادن
با تشکر از زحمت این دوست با محبت
عکسای این دوستمونو در گالری تصاویر رانا میذارم.
امیر جان زحمت کشیدین.
دستتون درد نکنه

رنگی مشکیشی فوق العاده است! Heart Heart Heart Heart Heart
پاسخ
تشکر شده توسط : hossein57amani@gmail.com
دوستان چجوری عکس آپلود کنیم اینجا
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام دوست عزیز. پست که ارسال میکنین زیر محل تایپ یه قسمت برای الصاق عکس هست ازون میتونین استفاده کنید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,205 11,667,563 2019-05-19، 05:21 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 543,539 2019-05-14، 06:59 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 634,309 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 17 12,467 2019-04-20، 11:59 AM
آخرین ارسال: payamkhodad
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 46,097 2019-04-07، 03:38 AM
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 111 89,827 2019-02-16، 08:10 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,224,107 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,035 868,220 2018-06-17، 01:47 PM
آخرین ارسال: علی بهشتی
  پرسش و پاسخ در خصوص سیستم های صوتی خودرو TIBA-NAVID 93 61,466 2018-03-31، 01:44 PM
آخرین ارسال: persiareza
Rainbow ARIU - آریو خودروی جدید سایپا - S300 TIBA-NAVID 30 29,521 2018-03-13، 11:41 PM
آخرین ارسال: Shahram27

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان