سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول پژو پارس
برای نصب مانیتور 7 اینچ DVD یا GPS روی کنسول پژو پارس یا سایر انواع پژو باید کنسول را عوض کرد. اما کنسولی که محفظه و شکافی به این اندازه داشته باشد را پیدا نکردم. برش دادن کنسول هم چندان با کیفیت در نمی آید.
آیا شما جایی را سراغ دارید که کنسول آماده داشته باشند؟ البته یک بار هم در مجله ماشین تبلیغ آن را دیده بودم که دیگر آن شرکت وجود خارجی ندارد!
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
لطف کنید یک عکس از کنسول فابریکی رو به پستتون اضافه کنید و یک عکس هم از مانیتور بزارید.
تا دوستان بهتر بتوانند راهنمایی کنند.
به نام پروردگار جان و خرد
به کوروش به آرش به جمشيد قسم
به نقش و نگار تخت جمشيد قسم
که ايران همی قلب و خون من است
گرفته ز جان از وجود من است
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355
واسه پارس بهتره از دستگاه های GPs جدا که روی داشبورد ماشین و روبه روی راننده قرار میگیرند استفاده کنید
پژو پارس یا 405 به دلیل اینکه محدوده قرار دادن پخش Dvd تصویری یا Gps چاره ای جز این نیست
بهتره صرف نظر کنید از تغییر دادن خودرو فقط برای یک پخش تصویری چون هم هزینه بالایی داره هم ممکنه اون سبکی که میله تون هست در نیاد

در ضمن دستگاه DVD مثل مارشال مدلهای زیادی دارند که صفحه کوچکی دارن و میتونید استفاده کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin
سلام.
دوست عزیز شما میتونیداز پخشهای دارای مانیتور کشویی استفاده کنید.من خودم حدود 4ساله مارک مارشالشو دارم وازش راضی ام.
دی وی دی داره،بلوتوث، تی وی ، 2 تا ورودی av برای دوربین دنده عقب،صفحه تاچ باکیفیت خوب ومانیتور پس از خاموش کردن به صورت تاشو داخل خود پخش جمع میشه.البته سری جدیداش که من دیدم پنل و ال سی دی رو میتونی بر داری با خودت ببری قیمتش هم مناسبه نسبت به برندای دیگه مثلا این جدیده 350 هزار بود
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان