سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چراغ جلو تیبا
البته با حرف شما صد در صد موافقم مهندس
اما فکر کنم با برچسب بشه نه؟ Big Grin

راستش چراغي که رو تيبا گذاشتين حرف نداره البته در مورد رنگ نوک مدادي که خيلي بش مياد
منم تيبا ثبت نام کردم سفيد
اما تو فکرم به نوک مدادي تغييرش بدم

ممنون از پاسخگويي شما دوست گرامي
من چطور ميتونم اين چراغ هاي زيبارو تهيه کنم؟ چون خيلي خوشم اومده ازش مخصوصا فرموديد متناسب با رنگ خودرو هم ميشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام
والا خیلی زشت میشه با برچسب اینجور کارا.
بعدشم یه چیزی هست که هم روی رنگ بدنه تغییر داره هم چراغ.
اینجور چیزی خیلی زشت میشه با برچسب و این حرفا.
با برچسب خیلی کارای زیبا روی تیبا کردیم.البته با برچسب های باکیفیت اصلی که بعد چند سالم عین اولش هست.الان 3 ساله رو ماشین خودم هست .
دوما اصلا اسیب به رنگم نمیزنه.ولی موارد بیکیفیت بعضا خسارت میزنه.
-------------------------------
نکته ی بعد در مورد چراغی که برا فروشگاه کار شده.
روی خیلی رنگای تیبا اینو دوستانی درخواست دادن.
ماشین خود من نوک مدادی هست.
دوستان زیادی مشکی داشتن و یا تیبای سفید و یا همین نوک مدادی.
که براشون ارسال شده.
بسته به نظرشون کار شده.
والا نوک مدادی رو سلیقه من خیلی دوستش دارم.
هم کیفیتش بهتر بود از سقفید و هم مثل سیاه پر دردسر نبود
کارایی هم که فابریک براش کردم عالی بودن ...
همه فابریک و زیباییشم خیلی بیشتر شد.
اما این طرح چراغی که کار کردیم الهام گرفته از چراغای یه مدل هیوندای بود که دیده بودم.
روی همه رنگایی که نصب کردن دوستان واقعا زیبای ماشینو ازین رو به اون رو کرد
واقعا ماشینو زیبا تر کرده.
عکسای نصب شدش روی سفید هم توی فروشگاه هست
توی گالری آپشنم هست
میتونین ببینین چه قدر زیباتر کرده ماشین سفید رو.
کلا خیلی ظاهر رو زیبا کرده
هم اون کار و هم کارای دیگه ای که روی طراحی و اجراش کاملا فکر شده و اصولی و با کیفیت عالی کار شده
مثلا برای سپر جلوی تیبا برای بالاش هیچ وقت ما در فروشگاه برچسب کار کردیم
حدود 5 6 دوستی بودن درخواست داشتن و برا اونا فرستادیم.
اما خودمون ارائه نکردیم
چون از نظرم بالا رو شلوغ میکنه و زیبا نمیشه.
اما کارای دیگه واقعا عالی میشه.
در کل عکسای چراغو که کار شده روی رنگای مختلف میتونین ببینین.حتی سفید هم هست.اونم خیلی محشر هست. در کل همه رنگا رو خیلی خیلی زیباتر میکنه و متفاوت.
این طرح شما زیباست و خوب هست.
اما قابلیت اجرا نداره متاسفانه به صورت خوب.

میدونین سایپا تیبا 2 زده و نکرده جلو ماشینو اقلا یه تغییر کوچیک سپرو بده. کاپوتو یه کم عوض کنه..گلگیرو یه کم عوض کنه.
چرا به نظرتون ؟؟؟؟
چون خواستن با کمترین هزینه کار روتموم کنن و فقط ماشین هاچ بک بشه.
بعدا برا ماشین دیگه باز یه ذره جلوشو عوض کنن
و ....
تازه همین تیبا 2 که زدن با اون اندک تغییرش اصلا اصلا نمی ارزه یه جورایی که 3 4 تومن از سدان گرون تر باشه ... همه دنیا ارزون تره هاچ بک اینچا هر کار بکنن ماشینو گرون تر میکنن
سلامت باشید
(2014-08-23، 12:34 PM)poppop نوشته است: ممنون از پاسخگويي شما دوست گرامي
من چطور ميتونم اين چراغ هاي زيبارو تهيه کنم؟ چون خيلي خوشم اومده ازش مخصوصا فرموديد متناسب با رنگ خودرو هم ميشه
سلام مجدد
خواهش میکنم دوست خوبم.
عرض کردم عکسای نصب شده ی چراغا داخل فروشگاه و تاپیک گالری آپشن هست.
هم نصب شدش روی ماشین نوک مدادی و هم سفید.دوستان مختلفی برای رنگای مختلف در کل کشور درخواست دادن که براشون آماده شده.
البته آماده سازیش یه مقدار زمان بره چون بسته به نظر فرد تهیه میشه .
مثل آپشن های دیگه مثل بالابر و ایینه برقی و اپشن های فابریک دیگر نیست که مواردش مشترکه و از قبل آماده هست و ارسال خیلی سریع هست .
اینم البته سریعه ولی آماده سازیش چون حساسیت داره و حساس هست زمان میبره کمی.
که در ایمیل اطلاع رسانی میشه.
---------------
در خصوص سفارش هر موردی در فروشگاه فقط در فروشگاه باید فرد ثبت اکانت کنه و ثبت سفارش کنه.
پاسخگویی موارد فروشگاه فقط در خود فروشگاه و ازطریق ایمیل پشتیبان خود فروشگاه انجام میشه.
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام خدمت دوستان
ماشین بنده هفته ی پیش ب علت دید ناکافی افتاد توی جلو بعد از در اومدنش متوجه شدم ک قسمتی از فلاپ سپر جلو رفته تو و مه شکن هم کار نمیکنه ولی شانس اورده بودم ک نشکسته بود . فردای اون روز توی پارکینگ یک مقداری فسارش دادم داخل مه شکن روشن شد . گفتم خب خدا رو شکر ک دوباره دیروز از کار افتاد . خواستم لامپش رو عوض کنم ک ب یک پروسه ی عظیم مواجا شدم.چون جای دست مناسب نداشت نه از پایین نه از بالا مجبور شدم کل سپر رو پیاده کنم . الان هم ماشینم هنوز باز هست توی پارکنیگ چون وقت نکردم لامپش رو بخرن عوض کنم فردا ایشالا این کارو میکنم و چند تا عکس میزارم ولی نکته ای ک میخواستم بگم اینه ک این شرکت مثلا مهندسی سایپا 1%فکر نکرده این شیشه هست هر لحظه امکان آسیب دیدن داره یا ضربه حداقل اینه ک یک جایی براش در نظر بگیره ک براحتی بشه لامپش رو عوض کرد نه اینکه پدر صاحاب ماشین در بیاد تا مه شکن عوض کنه یا لامپش رو واقعا ک نوبره والاااا . البته من همین مشکل رو ب صورت دیگه ایی موقع تعوض آب رادیاتور داشتم ک بست برنجی شلنگ باز نمشد اخر سر مجبور شدم با فرس ببرمش مهندسی هم یاد گرفتیم والا با همه چی باید کشتی بگیرم تا تعمیر بشه
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به شما دوست عزیز
خوب خدا رو شکر که مشکل خاصی نبوده ...

اما یه توضیح مختصر بگم که :
والا بنده تا به حال 2 مرتبه اب رادیاتور ماشینو تعویض کردم . یه بار از بست سمت رادیاتور و بار دوم همون شیلنگ ولی از بست زیر موتور باز کردم.
هر 2 بار راحت باز شد . والا باز کردن بستش قلق داره و اول باید بست باز بشه که با یه پیچ گوشتی ساده باز میشه . بعدش باید با دست آروم به طرفین شیلنگ رو چرخوند تا باز بشه.
والا این همه دوستان بالا در سایت همه و همه این کارو اکثرا همون اوایل انجام میدن.
دیگه روالش چیز خاص و پیچیده و مشکل داری نیست ... مگه اینکه فرد کلا با انجام اینجور کارها بیگانه باشه که بخواد براش مشکلی پیش بیاد.
تو همه ی خودروها بست و شیلنگ کیپ بسته میشه ... موردی هست که اب خودرو در اون جریان داره .
------------------------
در خصوص چراغ هم نیاز به باز کردن سپر نیست.
اینم قبلا دوستانی داشتیم که مه شکن چراغش رو عوض کردن و مثلا لامپ سوخته و لامپ عوض کردن.
بله یه مقدار بد جا هست و بد قلق هست که یه جایی باید باشه که فرد از زیر مسلط باشه و بتونه کار کنه یا فضای کار از بالا هم محدود هست.

ولی معنیش این نیست که نمیشه و حتما حتما لازمه سپر پیاده بشه و ...
نه داشتیم دوستانی که لامپ سوخته مثلا و بدون باز کردن سپر و .. تعویض کردن.
البته بله بد دست و بد محل هست یه مقدار.
دیگه هر خودرویی در موارد مختلفش تفاوت هست و همه عین هم نیست مکانیزم کارشون.
خودروهایی هستن در خودروهای وارداتی که تعویض لامپ مه شکن رو سپرشون اگه نگاه کنید پروسه بدتر از تیبا هم دارن و دسترسی بهشون خیلی مشکل تر هست.
و البته مواردی ساده تر هم هست . در خودروهای مختلف متفاوت هست
موفق باشید

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوستان... . یک هفته ای بود چراغ مه شکن (جلو) سمت راننده ماشینم سوخته بود و میخواستم عوضش کنم بردم یه برقار گفت کار داره باید ببریم رو چاله الان وقت نمیکنم از اینورم با خوندن کامنت های دوستان گفتم حتما کار سختیه و بیخیال تعویض شدم ، تا اینکه امروز دل رو زدم به دریا و دست به کار شدم که نتیجه و روش کار رو گفتم اینجا بنویسم دوستانی که نیاز داشتن استفاده کنن.
اول از همه باید بگم تعویضش مثل آب خوردنه Smile مواد لازم: یک عدد لامپ نو (برا من 4ت اب خورد) یک عدد چاقو-پیچ گوشتی 4سو و 2سو-یک زیر انداز(کارتن باشه خوبه Smile - یکم حوصله.. .
اول از همه فرمون رو میدیم جهت مخالف تا قشنگ پشت سپر دیده بشه، درست پشت سپر سمت گلگیر یک قاب پلاستیکی مشکی رنگ هست که با خار به بدنه سپر متصل شده (چراغ مه شکن داخل این قاب قرار داره) کاری که لازمه انجام بشه اینه دوتا خار کناری و یک خار پایین و دوتا واشر وبست پلاستیکی رو در بیاری تا از پایین قاب ازاد بشه و بعد با دست قاب رو بدی بالا،(خیلی راحت میشه جداش کرد) حالا راحت به چراغ مه شکن دسترسی داری و میتونی لامپش رو عوض کنی. روی هم 15 دقیقه وقت میبره!
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID hozour64
سلام به شما
بله دسترسی به چراغ مه شکن یه کم پرزحمت هست. ممنون از راهکار ابتکاری که فرمودین. البته با دسترسی به چال سرویس یا احیانا باز کردن یه چرخ میشد این کارو انجام داد که به چال سرویس دسترسی باشه راحت تره ولی این صورت هم بسیار خوب هست.
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :
(2012-06-07، 09:39 PM)afa287 نوشته است: جان هر کی دوست دارید یه راهی واسه باز کردن مه شکن پیدا کنید! مال من شکسته باید حتما" عوض بشه...

تنها راه باز کردن سپر هست سه تا پیچ بالا دیده میشه و دو تا زیر چراغهاست و یکی انتهای سپر که از گلگیر بالای چرخها جا آچار داره فقط دو تا پیچ زیر گلگیر بد دست هست و بقیه به راحتی باز میشه
از زیر دو تا پیج هست که مشخصه در مورد خارها پایین فقط سه تا خار کناری ازاد بشه کافیه (هر طرف) و بالا سه تا خار داره که باید آزاد بشه من برای بستن هد لایت سپر رو باز کردم
توصیه میشه اگه فنی نیستین بدین براتون باز کنن و وقت بستن دقت بشه که لب و لوچه ی سپر اویزون نشه و درست بسته بشه همه پیجها باید ابتدا به اندازه ای سفت بشن که سپر بتونه جابجا بشه و در انتها جای سپر تنظیم شه و پیچ ها کامل سفت بشه
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام وقت بخیر دوستان
فیوز مه شکن جلو ماشینم داغ می کنه و اب میشه اما فیوز نمیسوزه
می خواستم ببینم برای شما هم همینطوره... لامپ مه شکن هم معمولی هست و هدلایت نیست
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام والا برای بنده که نه. شاید اتصالی چیزی تو مدار هست البته خفیف....

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : akbar.dore

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,085 2,118,485 دیروز، 09:51 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,220 11,735,644 2019-06-20، 12:07 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 884,828 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,205 2019-05-27، 10:09 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,191,723 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 546,208 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 135,895 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 638,313 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,238,012 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 75 89,767 2018-11-27، 12:38 PM
آخرین ارسال: amirip

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان