سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چراغ جلو تیبا
دوستان اینجوری که من دیدم سپر رو میشه در عرض یک ساعت باز و بسته کرد ...چون اون روز که ماشین دست صافکار بود برای عوض کردن دیاق سپر ظرف مدت 2 ساعت تمام و کمال سپر و متعلقات رو باز و بسته کرده بودن و مثل روز اولش هم بستن سرجاش
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
مه شکن تیبا کجا گیر مییاد برای ماشین من شکسته باید عوض بشه
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 omid sh jacob Aria
(2012-08-12، 11:29 AM)حسن نوشته است: مه شکن تیبا کجا گیر مییاد برای ماشین من شکسته باید عوض بشه
سلام اگه گیر بیاد فقط نمایندگی های سایپا Smile شاید تو بازار هم باشه ولی احتماله زیاد خیلی گرونتر از نمایندگی میفروشن Sad
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 masooumi TIBA-NAVID omid sh jacob Aria
(2012-08-12، 06:27 PM)moje tiba نوشته است:
(2012-08-12، 11:29 AM)حسن نوشته است: مه شکن تیبا کجا گیر مییاد برای ماشین من شکسته باید عوض بشه
سلام اگه گیر بیاد فقط نمایندگی های سایپا Smile شاید تو بازار هم باشه ولی احتماله زیاد خیلی گرونتر از نمایندگی میفروشن Sad
سلام
من هم بعد از كلي گشتن و به اين ور اونور زنگ زدن آخرش تونستم مه شكن گير بيارم و با مبلغ خيلي بالا خريدم و نصبش كردم
خود نمايندگي ها دارن ولي با قيمت آزاد مي فروشن من از نمايندگي اصلي در آذربايجان شرقي به مبلغ 55000 تومن خريدم ولي لازم بود چون بايد به سايپا ثابت مي كردم كه نمايندگي ها دارن ولي نمي فروشن واسه همين از دست نمايندگي هم شكايت كردم
هم به تعزيرات و هم به سايپا يدك تا بهشون ثابت بشه ملت اونقدر هم كه اينها فكر مي كنن...نيستن
پاسخ
(2012-08-13، 11:26 AM)yousef.ahmadi نوشته است:
(2012-08-12، 06:27 PM)moje tiba نوشته است:
سلام
من هم بعد از كلي گشتن و به اين ور اونور زنگ زدن آخرش تونستم مه شكن گير بيارم و با مبلغ خيلي بالا خريدم و نصبش كردم
خود نمايندگي ها دارن ولي با قيمت آزاد مي فروشن من از نمايندگي اصلي در آذربايجان شرقي به مبلغ 55000 تومن خريدم ولي لازم بود چون بايد به سايپا ثابت مي كردم كه نمايندگي ها دارن ولي نمي فروشن واسه همين از دست نمايندگي هم شكايت كردم
هم به تعزيرات و هم به سايپا يدك تا بهشون ثابت بشه ملت اونقدر هم كه اينها فكر مي كنن...نيستن

سلام به شما دوست عزیز
به من هم ثابت شده قبلا که نمایندگی های سایپا بعضا قطعات رو با قیمت چندین برابر میدن به مردم ...
از تهران سراغ همین قطعه که امروز گرفتم ازین نمایندگی رو دوستی برام سراغشو گرفته بود
حدود 20 تومن قیمتشو گفته بودن ...
در حالی که قیمت اون 1 سوم این قیمت بود ...
متاسفانه بعضی نمایندگی ها آدم در موردشون صحبت نکنه خیلی بهتره ...
خدا هدایتشون کنه....
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام
قيمت اين قطعه در سايپا يدك با كد 100881 به مبلغ 130.000 ريال است كه با5درصد ماليات ميشه 136.500 ولي خوب بعضي دندونشو خيلي گرده و بايد سوهانشون كرد
چون مديريت سايپا يدك مي گفت اصلا امكان نداره كه يك قطعه موجود باشه و نمايندگي نده به مشتري من با هاشون خيلي مذاكره كردم ولي ديدم به جايي نمي رسم شكايت كردم
پاسخ
شما برو خدا رو شكر كن كه توش آب رفته براي من قاب چراغ جلوي سمت چپ گويا براثر حرارت
لامپ آب شده
براي ديدن همچين شاهكاري مي تونيد در يوتيوپ با اين عنوان ( تيبا مينياتور ايراني ) جست جو كنيد من فيلم گرفتم و اون رو در يوتيوپ گذاشتم
وجالب تر اينكه به دو نمايندگي مراجعه كردم يكي تعميرگاه مركزي در سه رآه آذري ويكي تعميرگاه مجاز محمد بهرامي در فرمانيه و هر دو گفتند كه شامل گارانتي مي شود ولي متاسفانه نداريم !! و بايد فرم درخواست بديم شايد برامون بفرستن چون يكي از مشتري ها تلق چراغ جلو نداشته ( دقت كنيد اصلا از اول تلق نداشته ) و الان حدود سه ماهه كه درخواست داديم ولي هنوز نفرستادن ؛ گفتم خب پس من الان بايد چي كار كنم چون ديگه كامل آب شده و روشن كردنش امكان داره به سيستم سيم كشي آسيب برسونه فرمودند كه برو چراغ برق شايد بتوني اونجا پيدا كني با قيمت حدود ٩٠ هزار تومن يا اگه خواستي من به بچه هاي دلال اين كار زنگ بزنم برات بيارن !! بله اين است كسب مقام اول در رضايت مشتري توسط كارخانه محترم و معظم سايپا Exclamation
پاسخ
با سلام اگه میشه توضیحاتی در باره لامپ زنون برای تیبا بگذارید مثل اسم مارک قیمت
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 blootoos omid sh TIBA-Morteza
سلام دوستان
بنظر شما چطور ميشه اين تغييرو به چراغ هاي جلوي تيبا داد(خدايي چراغ هاي جلو رو خيلي بهتر ميشد در بيارن تا ايني که هست)
بنظر من از اين رو به اون رو ميشه
اين عکسو خودم با فتوشاپ درست کردمTongue
تغيير داده شده:

فابريک:

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست عزیز و عرض خیر مقدم
عرض کنم دوست گلم خیلی چیزا در فتوشاپ راحت و سهل به نظر میرسه
اما یه کم فرد به صورت فنی نگاه کنه باید واقع بینانه ببینه که ببینه این کار به چه معنی هست ...

همین کار شما به عنوان مثال.شاید از نظرتون جالب باشه.
اما در عالم واقع اصلا قابل پیاده سازی نیست.
عالم واقع هم فتوشاپ نیست .
من خودم خیلی موارد رو برای ماشین پیاده سازی و اجرا کردم و فابریک ماشین هم اجرا کردم.
اتفاقا طرح اولیش همین جور چیزی بوده.
ولی در هر مورد باید دید واقع بینی داشت .
و اینکه صرفا طرحی داشته باشی و پتانسیل اجرا نداشته باشه نمیشه.
اما در مورد پرسش شما ...
این کار چند الزام با خودش به همراه داره .
1:جفت چراغ جلو با این طرح . دارید این چراغ رو تولید شده؟ اصلا شرکتی هست این طرح چراغ جلو رو با این شکل زده باشه ؟؟؟
2:کاپوت جلو با این طرح ... داریم شرکتی که برای کاپوت جلوی تیبا این کاپوتو بزنه ؟
2:3 گلگیر جلو چپ و راست .

بالاخره کسی که پلتفورمی و ماشینی انتخاب میکنه که موارد اون مد نظرش باشه.
الان من و خیلی بچه های سایت روی ظاهر تیبا مواردی کار کردیم که ظاهرشم کلی زیباتر شده.
همین فروشگاه سایت و یا تاپیک گالیر تصاویر رو ببینین
همون چراغ اسپورت که رو ماشین خودمم نصبه و یا برای دوستان زیادی حاضر شده و ارسال شده .
ظاهرشو ببینین.
خیلی ظاهر رو عوض کرده
یا طرح های بسیار زیبایی که طراحی شده فابریک خود ماشین.
ولی اینا فرق داره با کاری که اصلا قابلیت اجرا نداشته باشه
با بهترین کیفیت کار شده.
سلامت باشید
بازم خدمتتون خیر مقدم میگم.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : poppop

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,310 641,422 2019-07-13، 08:08 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,098 2,130,536 2019-07-12، 10:50 PM
آخرین ارسال: Masoudalinasab
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,223 11,786,324 2019-07-11، 09:46 PM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,847 889,245 2019-06-20، 12:04 PM
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 34,404 2019-05-27، 10:09 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,196,953 2019-05-19، 11:12 PM
آخرین ارسال: علی اهدا
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 548,172 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 136,839 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,248,146 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 75 90,340 2018-11-27، 12:38 PM
آخرین ارسال: amirip

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان