سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای ایجاد تایپیک های جدید
سلام خدمت مدیر محترم سایت
من به تازگی یه ماشین تیبا گرفتم و با سایتتون آشنا شدم که بسیار نکات خوبی برای من داشت. از شما و همه دوستان شرکت کننده در بحث ها تشکر می کنم. فقط یه خواهشی داشتم از شما. به عنوان کسی که تازه وارد سایت شما شدم برای بدست آوردن اطلاعاتِ به روز، بسیار به مشکل برخوردم. آرشیو ماهانه سایت که معمولا در یک ستون سمت راست یا چپ سایت ها هست وجود ندارد. پست های دوستان هم به ترتیب از صفحه اول (به ترتیب از قدیمی ترین پست ها به جدید ترین پست ها) آورده شده که باعث می شود هر کاربر مجبور شود در ابتدا پس از سردرگمی، بالاخره خودش صفحه آخر را بیاورد. چون معمولا در سایت ها، ابتدا جدیدترین پست ها را مشاهده می کنید و در صورت نیاز به خواندن پست های قدیمی تر، خودتان به صفحات بعدی می روید، با توجه به حجم بسیار زیاد مطالب، این موضوع برایم بسیار وقت گیر بود که در صورت امکان، بسیار کمک کننده تر خواهد بود اگر آنرا اصلاح بفرمایید.
بازهم از شما بخاطر سایت جذابتان تشکر می کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(1392-5-2، 09:50 صبح)taze kar نوشته است: سلام خدمت مدیر محترم سایت
من به تازگی یه ماشین تیبا گرفتم و با سایتتون آشنا شدم که بسیار نکات خوبی برای من داشت. از شما و همه دوستان شرکت کننده در بحث ها تشکر می کنم. فقط یه خواهشی داشتم از شما. به عنوان کسی که تازه وارد سایت شما شدم برای بدست آوردن اطلاعاتِ به روز، بسیار به مشکل برخوردم. آرشیو ماهانه سایت که معمولا در یک ستون سمت راست یا چپ سایت ها هست وجود ندارد. پست های دوستان هم به ترتیب از صفحه اول (به ترتیب از قدیمی ترین پست ها به جدید ترین پست ها) آورده شده که باعث می شود هر کاربر مجبور شود در ابتدا پس از سردرگمی، بالاخره خودش صفحه آخر را بیاورد. چون معمولا در سایت ها، ابتدا جدیدترین پست ها را مشاهده می کنید و در صورت نیاز به خواندن پست های قدیمی تر، خودتان به صفحات بعدی می روید، با توجه به حجم بسیار زیاد مطالب، این موضوع برایم بسیار وقت گیر بود که در صورت امکان، بسیار کمک کننده تر خواهد بود اگر آنرا اصلاح بفرمایید.
بازهم از شما بخاطر سایت جذابتان تشکر می کنم.

سلام به شما دوست عزیز و ارجمند خوبمون و عرض خیر مقدم خدمت شما
از ابراز لطف و محبتتون ممنونم
و خدمتتون هم عرض خیر مقدم دارم به سایت خودتون.
البته در انجمن ها با مراجعه به انجمن .
هنگامی که تاپیک خاصی دارای پست جدید هست رنگ اون تغییر وضعیت میده.
و شما با کلید روی اون قسمت که در سمت چپی ترین قسمت سطر عنوان پست درج شده
اتوماتیک به اخرین پست و اخرین صفحه رهنمون میشین
به علت حجم بالای پست های جدید در کلیه تاپیک ها شاید امکان گذاشتن قسمت دیگر به این سبک که فرمودین محیا نشود
اما بازم به نظرم یه مقدار کم که با سایت کار کنین محیط کاربریش براتون روان خواهد شد قطعا.
اصولا ممکنه ابتدای حضور هر دوست جدیدی یه مقدار کوچک تفاوت باشه .
اما در صورت استفاده از امکانات سایت شمکل رفع میشه.
همچنین میتونین با ساتفاده از قسمت ارسال های تازه ارسال های جدید رو ملاحظه بفرمایین.
بازم خدمتتون خیر مقدم میگم
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
با عرض پوزش از مدیران محترم
جایی پیدا نکردم این مطلب رو درج کنم متاسفانه
مجبور شدم اینجا مطرح کنم
اولا اگر موضوعی برای پیشنهادات ، انتقادات ، سوالات کاربران ایجاد بشه خیلی خوبه
در همین بخش مربوط به تالار

دومین موضوع مشکل بنده در جستجو هست . الان وقتی بحثی رو جستجو میکنیم ، فرض کنید عبارت روغن موتور ، نتایج جستجو شامل چندین تالار میشه .
فرض کنید من در تالار تیبا می خوامم این مورد رو پیدا کنم . نتیجه جستجو فرد رو فقط به اون تالار هدایت می کنه و نه به پست مربوطه . حالا اگه نتیجه در صفحه 1000 تالار تیبا باشه و اون تالار هم 2000 صفحه به نظر شما من چطور باید به اون دسترسی پیدا کنم ؟؟؟
در نتیجه مجبور به زدن پست جدید و پرسیدن سوال تکراری هستیم !!!

البته یک راهکار داره که درصورتی که برای شما اصلاح این مورد مقدور نبود ، من عرض می کنم .
یا علی HeartHeart
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
در صورت داشتن پیشنهاد خاصی دوستان عزیز میتونن مورد رو به بندهاز طریق پیام انتقال بدن.
همچنین در صورتی که نیازی به تاپیک موضوعی جدیدی بود نیز میتونن این مورد رو درخواست بدن یا در این تاپیک نیز درج کنند.
در صورتی که مورد پیشنهادی مورد مثیتی باشد و همپوشانی با موردی نداشته باشد درج خواهد شد.

در مورد مشکلتون نیز به این صورت نیست...
شما با جست و جوی انجمن قدری آشنایی ندارید.
نیاز به هیچ گونه تغییری نیست.
برای جست و جو در انجمن پس از درج عبارت مورد نظر در ذیل پنل جست و جو تخصصی 2 گزینه قابل انتخاب است.
1:جست و جو در انجمن ها
2:جست و جوی پست ها
بدیهی هست که اگر فرد جست و جو رو در حالت جست و جو و سرچ انجمنی قرار داده باشه .
لیست انجمن هایی که این مورد در اون ها هست لیست میشه.
خواه هر تاپیکی باشد .
و میتونه این تاپیک 2500 صفحه تاپیک تیبا باشد یا تاپیک دیگری.لیست انجمن ها در نتیجه جست و جو لیست میشه.
ولی وقتی گزینه بر روی پست باشد ...پست های مورد نظر لیست خواهند شد.
--------------
در صورتی که اینگونه سوالات داشته باشید و اشکالی داشته باشید میتونید ارسال پیام و پرسش نمایید.
این تاپیک برای پیشنهاد تاپیک های جدید میباشد.
ممنون از شما دوست عزیز و ارجمند

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : مهدی(7)
خريد خودرو در بخش خودروهاي داخلي
[تصویر:  2b41f7666f820f901d8ae7e9c9b3a45d233c2705.jpg]
پاسخ
سلام به شما دوست خوب و عرض خیر مقدم
خیلی ممنون از پیشنهادتون.
البته پیام شما در بخش خودروهای خارجی رو هم سیو کردم.
حتما این تاپیک که پیشنهاد بسیار خوبی هم هست با نظر شما ایجاد میشه.
و پست شما رو هم داخلش درج میکنم.
ممنون ازتون
انشاالله از حضور مثبت شما هم در این بخش و سایر بخش ها استفاده کنیم.
ممنون از پیشنهاد خوبتون.

حسب پیشنهاد خوب شما این تاپیک ایجاد شد : تاپیک راهنمایی و مشاوره خرید خودروهای داخلی

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : Marta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان