سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در خصوص سیستم های صوتی خودرو
باسلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند
این بخش رو به درخواست دوست عزیزمون Alijustaboy عزیز ایجاد میکنیم.
این تاپیک به منظور بیان تجربه ها و صحبت ها در خصوص سیستم های صوتی مختلف برای خودرو ایجاد میشه.
انشاالله از صحبت های دوستان استفاده ببریم.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : KIATIBA Alijustaboy sorena88
سلام دوستان
تشکر میکنم از آقا نوید گل و همینطور دوست عزیزمون که پیشنهاد این تاپیک رو دادن
حالا یه سئوال:
اگه بخوایم کنار همین ضبط ماشین باند خربوزه ای نصب کنیم بدون آمپلی فایر ،جواب میده؟
یا باید حتما ضبط رو عوض کنیم؟
مرسی
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست خوبم و عرض ارادت.
والا من در این مورد زیاد اطلاع ندارم.
اما فکر میکنم ضبط ماشین از نظر کارکرد و پشتیبانی همین کارکرد عادی رو بهتر ساپورت میکنه ...
ولی بدون امپلی فایر گمونم بشه باند دیگر گذاشت و میشه ... اما خوب شاید از نظر خروجی صدا و کیفیت صدا به کیفیت یه ضبط حرفه ای و خوب نرسه کیفیت خروجی.
اما اینکه کیفیت صدا و کارکرد ضبط چه جور باشه و خروجی نهایی چه جور باشه به نظرم جای بحث داره ...
باز دوستان دیگر بهتر میتونن نظر بدن.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Alijustaboy
(1392-6-27، 02:48 عصر)KIATIBA نوشته است: سلام دوستان
تشکر میکنم از آقا نوید گل و همینطور دوست عزیزمون که پیشنهاد این تاپیک رو دادن
حالا یه سئوال:
اگه بخوایم کنار همین ضبط ماشین باند خربوزه ای نصب کنیم بدون آمپلی فایر ،جواب میده؟
یا باید حتما ضبط رو عوض کنیم؟
مرسی

درود و تشکر از آقا نوید
والا تا اونجا که مغز ناقص من میگه آره میشه ولی خوب صدا تا یه حدی خوب جواب میده بستگی به مقدار ولتاژ ضبطط که میتونه به باند ها برسونه ...
در حال حاضر خودم یه هدیونیت 2250 پایونیر دارم + یه جفت 6975 تقلبی (فک کنم) که خوب ولوم تا 40 زیاد بی کیفیت نمیشه ولی از این به بعد به خِر خِر میوفته ...
امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم ..
Tiba-90SX-Sport-Sunny Glasses70% Heart
RapidBaz DirectLink System,Try it
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Re Za KIATIBA Saeeds
سلام دوستان. كسي ميدونه چطور مي توان صداي پخش فابريك تيبا را به حافظه بديم؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(1392-6-28، 08:10 صبح)aliali نوشته است: سلام دوستان. كسي ميدونه چطور مي توان صداي پخش فابريك تيبا را به حافظه بديم؟

من که اصن متوجه منظورتون نشدم !!

بچه ها
یه هدیونیت 2250 پایونیر + تاخچه 4 تایی و نصب شده + 2 تیوتر اورجینال + آمپلی فایر Power Acoustic 4کاناله + سال JBL 1000 + 1 جفت 6975 تفلبی فک کنم ، دارم در حال حاضر هدیونیت و تاخچه 6975 ها رو ماشین هستن

بنظرتون با تخمین چه هزینه ایی میشه یه صدا معقول و لذت بخش گرفت که خدا رو خوش بیاد !؟

در ضمن قصد دارم هدیونیت رو با یدونه خروجی ساب دار با دادن مابه تفاوت عوض کنم
برای ساب هم باکس بگیرم و یه جفت میت رنج بگیرم برای جلو !!
کسی تست کرده میت رنج رو ؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط : Saeeds
(1392-6-29، 03:13 صبح)Alijustaboy نوشته است: بچه ها
یه هدیونیت 2250 پایونیر + تاخچه 4 تایی و نصب شده + 2 تیوتر اورجینال + آمپلی فایر Power Acoustic 4کاناله + سال JBL 1000 + 1 جفت 6975 تفلبی فک کنم ، دارم در حال حاضر هدیونیت و تاخچه 6975 ها رو ماشین هستن

بنظرتون با تخمین چه هزینه ایی میشه یه صدا معقول و لذت بخش گرفت که خدا رو خوش بیاد !؟

در ضمن قصد دارم هدیونیت رو با یدونه خروجی ساب دار با دادن مابه تفاوت عوض کنم
برای ساب هم باکس بگیرم و یه جفت میت رنج بگیرم برای جلو !!
کسی تست کرده میت رنج رو ؟؟

سلام علی جان
اصلا نمیدونم اینا که نوشتی یعنی چی ولی انشاء الله صدای ماشین بنده و شما هیچ گاه باعث نشه کسی پشت سر ما ناسزا بگه.
سلامت و سرخوش باشی
پاسخ
تشکر شده توسط : Alijustaboy TIBA-NAVID
(1392-6-29، 02:09 عصر)Saeeds نوشته است: سلام علی جان
اصلا نمیدونم اینا که نوشتی یعنی چی ولی انشاء الله صدای ماشین بنده و شما هیچ گاه باعث نشه کسی پشت سر ما ناسزا بگه.
سلامت و سرخوش باشی

اینا شاید در نگاه اول کلماتش یه کم گنگ به نظر بیاد ولی جز اصطلاح چیزه خاصی نیس...

و در مورد صدا هم من به شدت دوست دارم از صدای موزیکی که دوس دارم با هر ولومی لذت ببرم ولی اونقدر هم شعورم میرسه که تو کوچه 10 متری و 2-3 نصفه شب تو خیابابونا راه نیوفتم و ملت رو از خواب بی خواب کنم و امواتمو تو گور بلرزونم !
چون اکثرا تو راه دانشگاه بین تهران و گرمسار هستم تو اتوبان سعی میکنم از صدای ولومم لذت ببرم ...Heart
پاسخ
تشکر شده توسط : Saeeds TIBA-NAVID
(1392-6-29، 03:33 عصر)Alijustaboy نوشته است: اینا شاید در نگاه اول کلماتش یه کم گنگ به نظر بیاد ولی جز اصطلاح چیزه خاصی نیس...

و در مورد صدا هم من به شدت دوست دارم از صدای موزیکی که دوس دارم با هر ولومی لذت ببرم ولی اونقدر هم شعورم میرسه که تو کوچه 10 متری و 2-3 نصفه شب تو خیابابونا راه نیوفتم و ملت رو از خواب بی خواب کنم و امواتمو تو گور بلرزونم !
چون اکثرا تو راه دانشگاه بین تهران و گرمسار هستم تو اتوبان سعی میکنم از صدای ولومم لذت ببرم ...Heart

احسنت به شما
البته فکر نکنی بنده سنم بالاست که قصد نصیحت دارم.
منم هنوز تو دهه سوم زندگی هستم.
متاسفانه بعضی از ما، پیری و بیماری رو از خودمون دور میبینیم و اصلا متوجه نمیشیم که ما هم ممکنه یه زمانی به آرامش نیاز داشته باشیم و به همین راننده های بیخیال چندتا ناسزا هم بگیم.
بعضی جوونا رو که میبینم، غصه میخورم که عمر رو اینجوری میخوان هدر بدن. خدا شاهده اینقدر بعضی وقتا حسرت میخورم که ایکاش یه سال بر میگشتم عقب، بعضی کارهامو با وجدانتر تموم میکردم و بعضی کارهای بدون فایده رو اصلا دست بهشون نمی زدم. دیگه حسرت سالهای دانشجویی که جای خود داره.
سلامت باشی
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Alijustaboy
سلام دوستان
من و خیلی اهل مسافرتم و بیشتر دوست دارم جاهای ناشناخته رو پیدا کنم یعنی جاهایی که تعداد کمی اونجاها رو بلدن ، جدیدن به این فکر افتادم gps خیلی میتونه به دردم بخوره
حالا میخوام یه گوشی هوشمند بگیرم که بتونم از gps ش استفاده کنم اما از اونجایی که تا حالا گوشی هوشمند نداشتم ، اطلاعات زیادی دربارش ندارم، بنظر شما مناسبه کار با gps هست ؟
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,558 1,754,170 1395-12-18، 10:42 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک بررسی موارد مربوط به خودروی مشترک ایرانخودرو -سایپا-پارس خودرو تندر 90 TIBA-NAVID 11 6,297 1395-6-30، 09:29 عصر
Information دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... ) TIBA-NAVID 25 10,402 1394-3-20، 11:00 صبح
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 18 29,818 1393-12-8، 08:29 صبح
Video گالری تصاویر خودروی رانا -( RUNNA خودروی ملی ایران خودرو ) TIBA-NAVID 16 12,087 1393-3-2، 12:56 عصر
آخرین ارسال: saeed-tiba
Exclamation فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو TIBA-NAVID 66 68,751 1393-2-20، 12:47 عصر
Information نکات مهم و کاربردی برای خرید خودرو از شرکت های لیزینگ TIBA-NAVID 5 4,457 1392-6-3، 10:24 عصر
آخرین ارسال: hamed602
  نقد و بررسی خودرو پروتون GEN2 AliMoh 3 12,530 1391-3-1، 10:49 عصر
آخرین ارسال: en.delbordeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان