سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: نظرسنجی 1 : در گام اول در خصوص ارائه آپشن های مدرن با کیفیت در سایت بیشتر علاقمند به ارائه کدام موارد میباشید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
لوازم صوتی و تصویری با کیفیت و تنوع جنس مطلوب
8.02%
17 8.02%
عرضه مواد و لوازم مصرفی با کیفیت و قیمت مناسب
12.74%
27 12.74%
عرضه آپشن مدرن خاص شیشه بالابر برقی تیبا با کیفیت بالا + ارائه پک های کامل آماده نصب جهت سهولت کار
8.96%
19 8.96%
ارائه آپشن های متنوع و با کیفیت دزدگیر و متعلقات با کیفیت در فروشگاه
7.08%
15 7.08%
ارائه آپشن مدرن آیینه برقی با کیفیت مناسب و عالی حتی المقدور با گزینش قطعات بهتر و قیمت مناسب تر.
8.02%
17 8.02%
آپشن های مدرن تکمیلی نظیر سنسور عقب و دوربین عقب جهت خودروهای مختلف
9.91%
21 9.91%
اجناس و کالاهای باکیفیت مدل های متنوع نظیر روکش و نمد درب موتور و صندوق عقب فابریک خودرو با کیفیت مطلوب
9.91%
21 9.91%
لوازم روشنایی و لوازم لوکس مربوط در این زمینه(نورپردازی داخلی)
10.38%
22 10.38%
عرضه موارد و آپشن های لوکس در زمینه بدنه خودرو (بال عقب و چراغ اسپورت و ...)
11.79%
25 11.79%
عرضه قطعات مورد نیاز با کیفیت و قطعات اصلی با کیفیت (اعم از قطعات جلوبندی (کمک و ...) و قطعات زینتی و تزئیناتی داخل و بیرون خودرو)
13.21%
28 13.21%
در کل 212 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه راه اندازی فروشگاه سایت(نظرخواهی،نظرسنجی،مشورت،همکاری ...)
(2013-04-05، 12:46 PM)SAEEDWIZARD نوشته است: ای کاش یه نمایندگی یا یه همچین چیزی هم برای نصب این آپشنها میزدین. مطمئنم خیلی ها مثل منعلاقه به نصب این آپشنها دارن ، اما امکان اینکه خودشون نصب کنن رو ندارند.

برای مثال من خودم هم آینه برقی و شیشه برقی رو میخوام ، اما واقعا اصلا توانایی نصبش رو در خودم نمیبینم. اما اگر سایت پدال (آقا نوید و دوستانش) یه محلی هم برای ارائه خدمات داشت ، همین فردا میرفتم سراغش.

سعید جان گل ارادت دارم
ممنون از شما دوست گلم.
همین جا این خبر خوشو هم بدم که ازین جهت هم فراموشمون نشده ....
من فعلا شدیدا پیگیرم خدا بخواد بهترین کیفیت و بهترین جنسا رو برای تک تک اپشن ها بتونم گیر بیارم و با قیمت به مراتب پایین تر بشه به دوستان گل ارائشون کرد.
دنبال این نبودم کیفیت اصلا کم بشه.
خدا میدونه یبار تو خونه رو دقیقا کردم انبار بالابر و از هر شرکت خارجی و مونتاژ داخل و ... یه نمونه موتور گرفتم
آوردم دقیق تست عملیشون کردم و بعد رفتم خرید کردم.
چون متاسفانه موتورایی تو بازار هست که توسط یه شرکت زده میشه اما همون شرکت جنس 4 5 موتور داره رو جنساش.
من نمیدونستم.
اما چون هر وسیله رو عادت داشتم از اول موقع تست مقایسه کنم با یه نمونه عالی مطمئن
به این قضیه پی بردم.
بعدا نماینده شرکتم گفت بله درست متوجه شدین.
خلاصه ...
از هر طریق و هرکانال پیش دارم میرم فعلا قیمت تمام شده محصولات هرچه بشه کم بشه اما کیفیت حفظ بشه و کیفیت 2 برابری جنس فابریک شرکت رو هدفم مشخص کردم.
انشاالله دوستان خودشون خواهند دید بعدا....
اما در مورد اپشنا تا الان در مورد تک تکشون.
از جک کاپوت و صندوق بگیر.
تا شیشه بالابر
تا ایینه برقی
تا دوربین عقب
تا ضبط
تا .....
همشون سعی کردم اموزش کامل ریز برا دوستمون بدم
دوستمون هم امکان ارسال سوال و تماس رو داشته باشه
هرجای کار حتی با اینکه فایل اموزش عکس دار داره دست خودش اما بازم سوال داشت
در خدمتش باشم
همه هدف این بوده
شاید قدری زحمت داشته
اما لذتم خیلی داشته
همین دوستمون بامرام عزیز
ضبطشو براش گرفتم با دوربین ...بالابر و موارد دیگه هم همین طور
بالابرو که تا رسید بهش بست
ضبطه و نصب دوربینو من چون دیرتر شد براشون گرفتم تا اومد زود فرستادم بعد آموزشو دادم بهشون.
مردم و زنده شدم که یه موقع به دردسر نبفته و زحمت نباشه براش
اما خدا روش کر عالی کار رو انجام داد
کارش محشر شد
فیلم و عکس همه کاراشم گذاشته ...
خیلی دوستانمون بودن گفتن ما اصلا تو فیلد اینجور کارا نبودیم تا حالا ...
پیچ رودری رو باز نکردیم ...
خدایی خیلی لذت داشت که به این دوستان کمک شد و خودشون به بهترین نحو پک ها رو بستن.
خدایی میگم.
چندین و چند دوستمون تماس گرفتن و بعد نصب ها گفتن واقعا عالی شده
ازین خوشحال بودن که خودشون نصب کردن با دقت و ظرافت بیشتر در مقابل هرگونه نصاب یا حتی سایپا ...
اینه که با ارزشه.
اما ....
برا این موردم که گفتین من خبرای خوبی دارم ...
مختصر بگم یه دوست بسیار خوب نصاب در تهران هم به جمع تیباداران اضافه دارن میشن.
گفتن چند وقت پیش من میتونم در نصب اپشن های شما تو تهران همکاری مثبت کنم.
استقبال کردم.
خودشون هم خواستند ماشینشون بیاد و اول رو ماشین خودشون اجرا کنند پک های ارسالی رو
بعد فیلم و عکس کار رو هم بذارن.
بعد انشاالله کیفیت کار نصب ایشونم که دیدیم انشاالله با این دوستمونم برا دسوتانی که فرصت همین 2 3 ساعتو هم ندارن میشه استفاده کرد.
تموم سعیمو میکنم که همه موارد با کیفیت بالا و با قیمت عالی در دسترس دوستان قرار بگیره و علی رغم رسیدن به سر رشته های اصلی واردات بهترین موتورا و قطعات بازم ول کن نیستم.
برا همین بحث روغن ادینول خدا میدونه چه قدر پیگیرم که اگه بشه از منبع وارداتی اصلی تهیه کنیم که اگه بشه کارستان میشه و زیر قیمت روغن در کل کشور در سایت ما خواهد بود قیمتش.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : SAEEDWIZARD omid sh amir121 KIATIBA ALI MM Amir_Tiba
سلام دوستان گل
وقت بخیر
گفتم یه خاطره جالب از زمان راه اندازی فروشگاه رو که قبلا گفته بودم یکی از دوستان که براش بسته ای فرستاده بودم گفتن بهم رو که جالب بود گفته باشم چون برا خودم خیلی جالب بود ! SmileSmile
جدا از قضیه وسایل متداول و آپشن های مدرن سایت و اپشن های مختلف و قطعات نایاب و لوازمی که برا دوستان مختلف ارسال داشتیم تا به حال ، یه مورد بود که جدا از وسایل و آپشن های سفارش شده توسط دوستمون چند تا مورد توش بود که از نظر ابعادی بسیار بزرگن و فوق العاده وقتی میخوای بفرستی برا کسی اصلا تردید داشتم چه کار کنم برا ارسالش برا فرد ...
اینی که امروز داشتم برا یکی از دوستان آماده سازیش میکردم توی وقت ازاد چون قبلا 3 4 مورد تکرار شده بود اینجور حالتی چون یادم افتاد گفتم هنوز که نفرستادم این موردو با یکی دو تا عکس یاد اون خاطره صحبت یکی ازون تعداد دوستان که همچین سفارشی داشتن قبلا رو بکنم.

همون طور که گفتم وسایل و اپشن ها و قطعات با سایز معمول که مشکل خاصی نداره و راحت هست بسته بندی ایمنش.
اما وقتی تو تعدادی از سفارشات گذشته دوستان که مثلا دسترسی نداشتن ، جدا از سفارشات دیگه
وسایل قدبلندی مثل نمد درب موتور و روداشبوردی و وسایل هیکلی دیگه این شکلی اضافه میشد بسته بندی فقط ازین نظر اهمیتش چند برابر میشه که مهمه خیلی زیاد کاملا صاف این چند قلم حساس بسته بندی بشه و نه بشکنه و نه تا بشه و نه کثیف بشه.
شاید واقعا بسته بندی کردن سفارش وقتی با اینجور موارد توام میشد یه کم حساسیتش بیشتر میشد ...
خدا رو شکر تو بسته بندیشون تموم سعیمو کردم و دوستانی که اینجور موارد بزرگ هیکل تو سفارششون بود همشون متفق القول بعد اینکه رسید از بسته بندی خیلی خوب و عالی سفارششون ابراز رضایت و همچنین یه دفعه هم شدیدا متعجب شدن !! Big GrinBig Grin

چون تقریبا بسته ای که اینجور مواردی توش بود تقریبا اندازه لنگه درب ابعاد داشت و دوستمون رسیده بود دستشون تعجب کرده بودن ... و واقعا از بسته بندی تشکر کردن.
یاد حرفشون افتادم امروز و چون داشتم تقریبا مقدمات یه بسته مشابه یه دوستمونو حاضر میکردم .
طبقه زیرین این بسته بندی که همین نمد موتور کلاس A و نمد A داشبورد بود و وسایل ریزی مثل جک ها و ... رو تموم شد بسته بندیش و داشتم اینو تمومش میکردم و داشتم روشو میبستم که این قسمت حساس بستشون بسته بشه و برم سراغ آماده سازی قطعات دیگشون.
گفتم تا نبستم دربش رو ... و هنوز بسته بندیش هم تموم نشده از این لنگه ی درب که دوستمون گفت که البته هنوز داره حاضر میشه یکی دو تا عکس محض یادآوری حرف دوستمون بیارم و بگذارم. Smile
سلامت باشین

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : amir121 Amir_Tiba omid sh ataturk
(2015-08-01، 04:00 PM)miladb نوشته است: سلام
آقا نوید من تازه آشنا شدم با فروشگاه و سر رشته آنچنانی با نصب و راه اندازی این آپشنا ندارم
آموزشی که هست بصورت عکسه یا فیلم ؟
بعد واسه امثال منکه سر رشته ندارن قابل اجراس یا ریسک داره ؟

سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
عرض خیر مقدم
دوست خوبم اگه تاپیک و صحبتا رو بخونین.
تو این چند سال انبوه دوستانی بودن چه در انجمن و چه دوستانی که مستقیم با فروشگاه اشنا شدن و ثبت نام کردن

انواع اقسام اپشن رو درخواست دادن
از روکش صندلی با بهترین کیفیت گرفته تا نمد و کفی و عایق های داشبورد و ...

تا بهترین کیفیت قطعات اپشن مثل بالابر و ایینه برقی و باک برقی و صندوق برقی
با قوی ترین کیفیت موتور و دسته سیم اماده شده و موارد قطعاتی بهترین کیفیت
یا جک های خودرو که شاید تنها خودرویی باشه که با کیفیت خودروهای وارداتی براش فابریک کار کردیم.
یا موارد دیگه زینتی و اپشن ...

همه اموزش کامل مو به مو با توضیح و تصویر اگه لازم بوده اماده شده و به فرد تقدیم میشه

همه دوستان هم خودشون نصب کردن.
اتفاقا بهتر و باکیفیت تر از هر نصابی این کار رو کردند.
چون از نظر قطعات مثل خیلی شرکتا و موارد با قطعات کپی و ضعیف کار نشده
دوما مدارات همه امادس
سوم اینکه اموزش کامل هست و مثل نصاب قرار نیست فرد با عجله و ... کار کنه بدون دقت و ....
بی عجله فرد اروم نصب میکنه
تصاویر فروشگاه و انجمنم که میبینین همشو خود دوستان نصب کردند مواردی که برا نمونه درج شده
ضمنا بازم حین نصب سوالی بود از ایمیل پشتیبانی فرد تماس بگیره پاسخگویی میشه

موفق باشید
(2015-08-02، 11:44 PM)nasima83 نوشته است: سلام و عرض ادب
سوالم اینه که آیا برای تیبا آفتابگیر قالبی شیشه های جانبی وجود داره یا خیر و اگر وجود داره آیا در فروشگاه عرضه شده ؟

سلام به شما.
والا بعضی برای این مورد برچسب میزنن به شیشه ها.
آفتاب گیر قالبی هم بعضا شاید برای شیشه های نزدیک باشه .
معمولا اینجور موارد دقیق دقیق خیلی مواردو برا یه ماشین نمیسازن.
یه جور هست که خیلی وقتا مشترک هست و قابل استفاده هست برای خودروهای نزدیک.
ولی برا خود تیبا فکر نکنم این مورد باشه فابریکش.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : eiraj

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 12 33,954 2016-02-28، 11:41 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک نظرسنجی طرح ها و ایده های دوستان در مورد لوگو و طرح های خلاقانه (طرح و ایده ها) TIBA-NAVID 10 6,497 2013-10-20، 06:36 PM
آخرین ارسال: naamira

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان