سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: نظرسنجی 1 : در گام اول در خصوص ارائه آپشن های مدرن با کیفیت در سایت بیشتر علاقمند به ارائه کدام موارد میباشید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
لوازم صوتی و تصویری با کیفیت و تنوع جنس مطلوب
8.02%
17 8.02%
عرضه مواد و لوازم مصرفی با کیفیت و قیمت مناسب
12.74%
27 12.74%
عرضه آپشن مدرن خاص شیشه بالابر برقی تیبا با کیفیت بالا + ارائه پک های کامل آماده نصب جهت سهولت کار
8.96%
19 8.96%
ارائه آپشن های متنوع و با کیفیت دزدگیر و متعلقات با کیفیت در فروشگاه
7.08%
15 7.08%
ارائه آپشن مدرن آیینه برقی با کیفیت مناسب و عالی حتی المقدور با گزینش قطعات بهتر و قیمت مناسب تر.
8.02%
17 8.02%
آپشن های مدرن تکمیلی نظیر سنسور عقب و دوربین عقب جهت خودروهای مختلف
9.91%
21 9.91%
اجناس و کالاهای باکیفیت مدل های متنوع نظیر روکش و نمد درب موتور و صندوق عقب فابریک خودرو با کیفیت مطلوب
9.91%
21 9.91%
لوازم روشنایی و لوازم لوکس مربوط در این زمینه(نورپردازی داخلی)
10.38%
22 10.38%
عرضه موارد و آپشن های لوکس در زمینه بدنه خودرو (بال عقب و چراغ اسپورت و ...)
11.79%
25 11.79%
عرضه قطعات مورد نیاز با کیفیت و قطعات اصلی با کیفیت (اعم از قطعات جلوبندی (کمک و ...) و قطعات زینتی و تزئیناتی داخل و بیرون خودرو)
13.21%
28 13.21%
در کل 212 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه راه اندازی فروشگاه سایت(نظرخواهی،نظرسنجی،مشورت،همکاری ...)
سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
خوب هستین؟
راه به راه از اداره پست میام برا بسته بالابرای یکی دو دوستمون ...
الانم نهار خوردم باید برم .
فقط یه پیام یه دوستی داده بودن سوال داشتن در مورد دزدگیر ...
گفتن دزدگیری که گرفتیم رو میخوایستن.
تا این قضیه فروشگاه سایت راه نیفته یه کم این قضایا اینجوری یه کم دردسردار انجام میشه اما اشکال نداره.
خلاصه کنم ...
این دوستمون گفتن یه دزدگیر از همون مدل تصویری که برا خودمون اون سری 5 6 تا گرفتیم میخواستن با سوکت فابریک تیبا
بهشون گفتم یه کم مهلت بدن باز تو سایت اطلاعیه ای چیزی بزنم
ببینم شاید دوست دیگری هم بخواد
باز گروهی بگیریم که بهانه هم دست این ندیم که تک دونه داری از من تخفیف میگیری و این حرفا ...
دزدگیره تصویری که عکس ریموت و مدلش رو چند صفحه قبل همین تاپیک حتما دیدین
قیمتش اون موقع گفته بود 180 و سوکت فابریک تیباش حدود 8 تومن یادمه بود
سنسور اولتراسونیک هم مدل خیلی خوب که تو بازار حدود 20 تا 25 هست به 12 تومن میداد.
هر دوستی دزدگیرو میخوان لطف کنن یه پیام به من بدن.
من اگه شد تعداد بالاتر شد سفارش بدم به این که باز بهانه نیاره.
ممنون

همین جا بگم که در مورد بالابر برقی عقب هم چون خواستم منظم باشه روال و برسم جنس خوب بگیرم و سر فرصت آماده کنم
دوستانی که پک بالابر برقی عقب رو میخواستن هم بهم پیام بدن تا براشون تهیه ببینم.
فعلا که تعدادی از دوستان پک هایی که هفته گذشته و امروز ارسال کردم براشون ارسال شده و انشاالله سر فرصت برسن فایل اموزش نصبو که فرستادم براشون بخونن و راحت نصبش کنن
و ازین مورد خوب لذت ببرن.
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام دوستان گلم.
وقتتون بخیر.
ممنونم از همه دوستانی گل که صمیمانه پیغام و پیام نظرخواهی که در سایت گذاشتم و پیام براشون ارسال کردم رو دیدن بلافاصله نظرشون رو برام فرستادن.
دست گل همتون درد نکنه.
ممنونم.
همون طور که عرض کردم به صورت غیر رسمی و در حال راه اندازی فروشگاه سایت در حال راه اندازی هست.
نظر دوستان برامون اهمیت داشت.
ازین رو گفتم آدرس رو در اینجا هم میگذارم.
آدرسی که فعلا بدین صورت اکتیو هست.
گفتم ببینین
نظرتون رو برام پیام خصوصی کنین.
بینهایت ممنون.
و ببخشید که اینجا شکسته بسته هر از گاهی پیام خبر و درخواست رو میگذارم ...

آدرس فروشگاه : shop.pedal.ir

لطفا پیام پیشنهادها و نظراتتون رو برام پیام خصوصی کنین دوستان.
راستی در مورد محصولات آماده سازی شده مثل بالابر و آیینه برقی و ...
مشورت دوستان رو گرفتم. برخی دوستان ظهر که نظرخواستم نظر خوبی دادن.
درسته همه سعیمو کردم بهترین کیفیت رو انتخاب کنم.
اما دوستان گفتن اگه احیانا برا سایپا و نمایندگی های اون قراره با کیفیت های مختلفی بدین اونا رو با همون توضیح درجه کیفیتش تو سایتم بگذارین.
دیدم حرف حساب هست.
همین کارو کردم.
ممنونم از نظر این دوستان چون ظهری واقعا دمق بودم ...
برا بالابر مثلا 3 نوع مختلف رو گذاشتم. تو همشون من که نهایت سعیمو میکنم بهترین باشن. اما به هرحال مبنای کیفیتیشون در 3 سطح مختلف هستن.
هرچند مطلعم همون سطح پایین پایینشو از 150 تا 250 دارن همونو بعضی نصابا میدن دست مشتری !
حداقلش دیدم این کارو اگه بکنم حداقلش شاید اون کیفیت رو نپسندم من نسبت به کیفیت بقیه ...
اما حداقلش شاید یه کم تو انصاف اون نصابا و فروشنده ها تاثیر بذاره ...!
پس منتظر پیام های ارسالی و نظراتتون هستم.
لطفا از طریق پیام خصوصی نظری پیشنهادی داشتین و کمکی در هر زمینه میتونستین بکنین بفرمایین.
بینهایت ممنونم.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Amir_Tiba TIBA-Morteza
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه تشکر ویژه از همه دوستان گل که در مورد فروشگاه هر کدوم به صورتی موارد و نظراتشون رو برام فرستادن.
الان اومدم و پیام های همه دوستان رو خوندم.
بینهایت ممنونم.
قریب 25 دوستی که تا به حال نظر و پیشنهاداشون رو مطرح کردند همه موارد رو دیدم.
نکته جالب اینکه دوستان هر کدوم بسته به شغل و کارشون یه نکات ظریفی مطرح کردن.
مثلا دوستی ازمون در رابطه با شغلشون با انبارداری و کدینگ کالا ارتباط داشتن.
نظرات خیلی خوبی برا دسته بندی ها مطرح کردن.
دوستان زیادی در مورد اسلاید شو و اینکه وسایل فروشگاه در اون با کیفیت درج بشه پیشنهاد دادن.
در مورد توضیحات کالاها دوستان گفتن بیشتر بشه که کاملا حق باهاشون هست و همین جوری گذاشته شده اینا.
و در یه سری موارد دیگه مثل تنوع جنسی و مواردی ازین دست.
خیلی خیلی ممنونم از همه دوستان عزیز.
انشاالله با کمک شما دوستان این مورد رو هم با موفقیت راه اندازی خواهیم کرد.
و احتمالا در این رابطه از کمک دوستانی که امکان کمک و همکاری داشته باشن استفاده خواهیم کرد.
انشاالله
بینهایت ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام به دوستان گل گلاب
وقتتون بخیر
یه پیشنهاد به نظرم رسید که در جهت بهتر پیشرفت کردن فروشگاه سایت گفتم اینجا مطرح کنم و نظر دوستان رو بشنوم.
خلاصه کنم :
برای نصب اپشن های مدرن تیبا مثل شیشه بالابر برقی ، و آیینه برقی و خیلی موارد دیگه که در سایت ارائه خواهد شد.
برا دوستان خود سایت که سعی کردم آموزش کامل نصب از ب بسم ا... تا آخرش رو همراه بدم و اون دوستان کامل از پس نصبش بر بیان به بهترین وجه.
و خدا رو شکر موفق بوده کار و دوستان پک های آماده شده رو چند نفر نصب کردن و خدا رو شکر پیامک هم بعضا امروز بهم دادن و امروز و دیروزم چند دوست دیگرمون موفق نصب کردن.
واقعا باعث خوشحالیم شد.
حالا پیشنهادی دارم که هم برا فروشگاه و سایت خوبه.
هم برای تیباداران
هم برای دوستانی که تو این مورد اگه تمایل داشته باشن همکاری بکنیم.
پیشنهاد :

از دوستان گلی که این موارد مثلا شیشه برقی ، ایینه برقی ، صندوق پرون و ....و موارد دیگه رو براشون ارسال شده یا میشه و موفق و عالی نصب کردن که خدا رو شکر کار هم روون و روتین هست .
اینجوی سفارشات اون منظقه به اون دوستمون حواله داده میشه و نصبش رو ایشون انجام میدن.
و حتی تو سایتم میتونیم بگیم در این شهر و اون شهر و اون شهر این دوستمون نمونه کار رو دارن ، نصبشم انجام میدن.
و گروهی از دوستان که وقت پاره وقت ازاد داشته باشن.
و مهم تر ازون علاقه داشته باشن.
میخواستم دعوت کنم بهم اطلاع بدن که :
در صورتی که تمایل داشته باشن در شهرشون و منطقشون اگه امکانشو داشتن
اگه تیباداری آپشن نصب شده رو ماشینشون رو خواست.
براشون پک اماده شده ی کامل و آماده نصب ، مثل مال خودشون آماده کنم و بفرستم هر تعداد که خواستند که نصب کنن.
از 2 3 جهت خوبه ...
هم وقتی تعداد آماده سازی شده و تعداد خرید و موارد آماده سازی بالاتر بره قطعا تو همین بازار بد هم شرکت ها با شرایط بهتر قطعات مورد نیازو میدن ، هزینه کمتر میشه.
هم اینکه تیبادارای زیادی در گستره وسیع سایت بهشون معرفی میشه و از تجربه ی دوستان گلمون استفاده میکنن و به راحتی صلحب تیباهای اپشن دار میشن با هزینه معقول و با کیفیت خوب.
سوم اینکه اون دوستان هم به خاطر نصب این موارد زود و سریع و کیفیت خوب میتونن منتفع بشن و از نصبش با کیفیت برای اون افراد منتفع بشن.
من این پیشنهاد به ذهنم اومد.
به نظرم ایده بدی نیست.
هر دوستی که اینجور موردی رو میتونه تو شهرش انجام بده.
پیام بدن به من.
فکر کنم با این روش هم خدمات سایت به سرعت پخش در کل کشور خواهد شد.
هم تعداد زیادی تیبادار به چیزی که میخوان با قیمت مناسب میرسن
هم سایت و هم اون دوستمون ازین بابت منتفع میشن.
مطمئنا به دوستانی که در این زمینه همکاری کنن با توجه به اینکه باعث میشن سایت خدماتش بیشتر و وسیع تر عرضه بشه در پک های آماده تخفیف هم داده خواهد شد.
نظرتون چیه؟
دوستان گل هر نظر و پیشنهادی در این باب هم داشتین برام پیام کنین.
ممنونم

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام به دوستان گل مجدد
وقتتون بخیر.
یکی از دوستان بسیار گلمون الان دیدم در فروشگاه درخواست خریدی دادن برا پک بالابر.
و پیام دادن در پرداخت الکترونیکش مشکل داشتن.
عرض کردم خدمتشون فروشگاه هنوز راه اندازی نهایی و رسمی نشده و صرفا به خاطر اینکه نظرات دوستان رو در موردش بشنوم و اعمال کنیم ادرسشو در سایت قرار دادم
در مرحله تکمیل توضیحات و قرارداد بانکی و موارد اولیه هست.
اما خوب الان به سایت سر زدم دیدم تعدادی از دوستان ایجاد اکانت و ثبت نام کردن.
این کار یه مزیت خوب داره.
آدرس پستی دوستان در سایت هست و موقعی که سفارشی بعدا بخوان بدن به راحتی میشه با دوستان تماس گرفت و برا آدرسشون ارسال کرد ./
البته این دوستمونم که سفارش از طریق سایت دادن هم بهشون پیام دادم در سایت.
بار اول بود این موردو تست میکردم.
نمیدونم در فروشگاهم سیستم پیامش خوب کار میکنه یا نه.
اگه اونم الان درست باشه پیام من به دوستمون رسیده و اونم نور علی نوره.
در کل دوستان خواستن میتونن حتی هنوز که فروشگاه رسما فعالم نشده ثبت اکانت در اونجا هم داشتنه باشن.
و برا دریافت و سفارش موارد هم میتونن بهم پیام بدن و سوالی چیزی داشتن در اینجا بفرماین
هم اونجا میتونن سفارش ثبت کنن
فعلا تا راه اندازی نهاییش اگه اینجا هم خبر دادن که بهتر هست.
ممنون.

احسنت ...
خدا رو شکر کاملا سیستم درست عمل کرد.
پیامی که به دوستمون در پاسخ سفارششون دادم گفتن هم در خود فروشگاه و هم ایمیلش براشون ارسال شده.
خدا رو شکر این موردشم تست شد و مشکل نداره ظاهرا.
ممنون
تعدادی دوستان در سایت عضو شدن تا به حال.
دوستان عزیز دیگر هم میتونن عضو بشن در سایت.
حتی در همین سفارشات الانشونم باعث میشه آدرسشون جلو دست باشه و راحت تر براشون ارسال انجام بشه.

------------------ ((ا))

پاسخ
دوستان گل سلام
وقتتون بخیر
در ارتباط با پیشنهادی که دادم که از دوستان علاقمند استفاده کنیم برای نصب پک های آماده نصب سایت در شهرای مختلف
چند دوستمون برام پیام هایی ارسال کردن و نظرات خوبی داشتند.
از جمله اون ها دوست خوبمون فرمودن اگه همین شیوه فعلی سایت ادامه پیدا کنه و تقویت بشه که همراه پک های بالابر و ایینه برقی ، آموزش نصب کامل و حتی اگه شده فیلم همراهش ارسال بشه
بیشتر میپسندن دوستان.
در این باب خدمت دوستان عرض کنم هیچ مشکلی نیست.
سعی میکنم حتما همین شیوه رو ادامه بدیم و در بکارگیری این شیوه هیچ مشکلی نیست.
از جنوبی ترین نقطه کشور تا شمال و شرق و غرب تو این ارسال های تا الان ارسال داشتیم
چند دوست دیگرمونم به زودی انشاالله نصب بالابرا رو انجام میدن.
علاوه بر اینکه فایل اموزش کامل خدمتشون فرستادم
پیام بنده در سایت و از طریق تلفن هم در خدمتشون هستم.
هرچند تمام نکات نصبو گفتم
اما بازم یه درصد حین نصب اگه سوالی براشون پیش بیاد در خدمتشون هستم.
تموم هدف ما اینه دوستان خودشون کار رو به نحو احسنت تموم کنن و عالی درش بیارن.
هم نتیجه عالی باشه
هم بخشی از کارو طبق اموزش خودشون انجام داده باشن.
چشم ....
این روال به کمک خدا تقویت میشه.
همین امروزم قراره پک آماده آیینه برقی رو برا یکی دو دوستمون آماده کنم قبل از وقت کار ادارم.
اینم سعی میکنم مثل شیشه بالابر روان و خوب باشه.
صحبت و نظر شما دوستان رو به روی چشم میپذیریم.
اما بازم احیانا در باب این مورد و سایر همکاری ها ، از هماهنگی با شرکت و فرشوگاه ها و یا همین قضیه که پیشنهادی عرض کردم
یا از نظر معرفی فروشگاه به سایر تیباداران
حتما به شما دوستان زحمت خواهیم داد.
ممنونم ازینکه نظراتتون رو برام ارسال میکنین.
ممنونم

------------------ ((ا))

پاسخ
خوب دوستان سلام
وقتتون بخیر
تعدادی از دوستان عزیز در مورد سفارش چند مورد تو فروشگاه سوال داشتن.
دوستانی هم سفارششون رو از طریق پیام برام اعلام کردن.
دوستانی هم که سوالی ارسال کرده بودن برام پاسخ براشون فرستادم.
اما چند نکته :
دوستان در جریان هستن فروشگاه سایت هنوز راه اندازی رسمی نشده.
اما صبح این زه گلگیر که اونو هم مثل کالاهای دیگه قرار دادم در سایت فعالش کردم برای سفارش.
امکان ثبت سفارشش هست.
به مرور کالاهای دیگه هم فعال میشن.
این کار رو کردم دوستان در کنار اینکه اگه اینجا بهم پیام دادن و سفارششون رو ثبت کردن.
اگه تونستن اونجا هم اکانت ثبت کنن.
با محیط فروشگاه اشنا بشن.
هدفم این بود تو این محصول که برای تست ثبت سفارششو از طریق فروشگاه هم انجام دادیم.
به اینجا برسیم که نقاط ضعف و نقاطی که تقویت باید بشه برا راه اندازی رسمی به خودمون مشخص بشن
که اونا رو رفع کنیم.
همه ی هدفم این بود.
از دوستان قبلا خواستم فروشگاهو ببینن و نظراتشونو برام پیام کنن
که خیلی از دوستان گل برام پیام های زیادی فرستادن
از همشون ممنونم
به مرور سعی میکنم همه اون صحبتا اعمال بشه
انشاالله
الانم خواستم با عضویت دوستان در سیستم فروشگاه و ثبت سفارششون یه بازخورد بگیریم.
ببینیم اوضاع چه طور هست.
دوستان قاعدتا باید براشون فاکتور ارسال شده باشه و فاکتور دیده باشن.
این مورد فقط جهت تست فروشگاه و شنیدن نظرات دوستان هست.
و همچنین جهت اشنایی با محیط فروشگاه.
دوستان زیادی ثبت نام کردند.
چند نکته در مورد دوستان عزیز.
بعضا دوستان آدرس پستی و تلفن رو وارد نکردن و اگه این مورد رو وارد کنن ممنون میشم و اکانتشون رو کامل کنن.
اینجوری در موقع سفارش هر دوست کاملا مشخص هست و کاملا دسته بندی شده همه چیز اماده هست.
دوستانی که در مورد محصولات دیگه و موارد دیگه که تو سایت هست هم سوال کردن.
بله به روی چشم
به زودی که این موارد تستش انجام شد به زودی انشاالله رسما راه اندازی خواهد شد.
برا نحوه ارسال سوال داشتن دوستان.
سعی میکنم هماهنگی به عمل بیارم برا دوستان تهرانی که میخوان خودشون تحویل بگیرن بهشون تحویل بشه
دوست تهرانی که میخواد براش پیک بشه براش پیک بشه
دوست شهرستانی هم که میخواد براش پست بشه به همون روش که دوست دارن پست بشه
لطفا این دوستان در سفارششون قید کنن نوع پستشون چی باشه.
(در قسمت توضیحاتی که اگه در مورد سفارش دارین)
براشون بعد سعی میکنم در این گام اول در همون سایت فروشگاه پیامی بفرستم و فاکتور اصلاح شده رو برمبنای نوع ارسالشون براشون بفرستم.
ضمنا دوستانی که از طریق سایت عضو میشن لطفا برای اینکه در سایت هم بتونم براشون پیام بفرستم.
این کار رو بکنن :
موقع پر کردن اطلاعات ، به حای نام شرکت ، نام آیدی انجمن پدالشون رو ثبت کنن.
ممنونم

ضمنا دوستان عزیز که ثبت اکانت انجام دادن و اطلاعات تماس رو تکمیل کردن و ادرس کامل پستی فعال کردند.
یه سیستم ارسال پیام سفارششون نیز امروز تست کردم.
پیامکی که دریافت کردند جهت تست بود که بهشون عرض کردم که برای قرائت پیامی که در انجمن درج کردم مراجعه بفرمایند.
در واقع این موردم جهت تست بود.
دوستانی که اطلاعات تماسی و ارسال پستیشون کامل نیست فقط اگه محبت کنن کامل کنن
و همچنین اگه به جای نام شرکت آیدی انجمنشون رو قرار بدن بسیار ممنون میشم.
بسیار عالی.

------------------ ((ا))

پاسخ
در مورد بالابر برقی و پک های آمادش چند دوستمون سفارش داده بودن و سوال داشتن بگم که : همون طور که گفتم در سایت 3 نوع پک الان موجود هست. که اولی همون خارجی وارداتی خودم هست.که بالابراش یه سطح قشنگ از بقیه گرون تر بود.
دومیش هم از نظر کیفیتی بسیار خوب و قابل قبول و عالیه و قیمتش پایین تره و بین اون اولی و موارد ایرانی تو بازار هست.
اونم موتورش خارجی هست اما مونتاز داخل و ساخت شرکت داخلی هست.
کیفیت کارش از ایرانی جلو به مراتب بهتر هست بازم و من تست که کردم فرقی با اون پک 1 حس نکردم ولی خوب خیلی ارزون تره..
نوع سوم که انشاالله به زودی آماده میکنم اونو هم
احتمالا بازم از بالابرای فابریک با کیفیت سعی میکنم استفاده کنم منتها ازینا که ساخت داخل هستن هم مونتاژ و هم ساخت.
که مطمئنا قیمتشون به شدت پایین تر خواهد بود و کیفیتشون هم در حد نرمالی خواهد بود.
نوع چهارم خیلی ارزون تر و البته اون رو توصیه نمیکنم زیادوهمونه که موتور رو دستی اضافه شده.البته تفاوت نوع 3 و 4 زیاد نخواهد بود.
البته این خبرو هم بدم که در کیفیت های مختلف و موتورهایی که تو بازار هست و ارزون ترن و
چین هستن بیشتر که همونا رو شرکتای دیگه حدود 200 300 عرضه میکنن احتمالا به زودی ازون موارد هم استفاده کنم .
البته نوع اول که بالابر با موتور انگلیسی بود و متاسفانه سر قضیه دلار قیمتش وحشتناک بالا رفته و 2.5 برابر زمانی که گرفتم شد الان دیگه حتی نایابیش بدتر شده و حتی به همین قیمت بالا هم دیگه نیست ...
احتمالا اگه این روند قیمتش و نایاب بودنش ادامه دار باشه سعی میکنم با استفاده از قطعات با کیفیت تر و ارزون تر این مورد رو جایگزین کنم و مطمئنا قیمتش هم احتمالا اگه مورد با کیفیت خوبی گیر بیارم پایین تر میاد.
هرچند 2 نوع اول و مخوصوصا نوع اول کیفیتش از نظر کیفیتی فوق العاده عالیه
اما بازم پیگیر میشم و از موتورهای با کیفیت دیگه که قیمت پایین تر دارن هم دارن احتمالا استفاده خواهم کرد و چند رنج دیگه هم اضافه خواهد شد.
و همین طور بگم برا دسوتانی که درخواست داشتن رو دربشون کلید کنترل باشه هم هیچ اشکالی نداره.
یه مورد انتخابی تو سایت سعی میکنم بذارم که بشه انتخاب کرد فرد درخواست داره کلید روی درب باشه
یا رو کنسول
یا احیانا جفتشون با هم.
التماس دعا

راستی دوستانی که دزدگیر هم درخواست داده بودن
خدمتشون عرض کنم که موارد و مارکای دیگه که فرموده بودن رو میپرسم براشون.
انشاالله خبرشو بهشون میدم.
البته چند دوستمون که دوستانشون تو کار این موارد بودن بهم پیام داده بودن و در مورد قطعات از کمک اونا هم انشاالله بهره خواهیم برد.

سلام دوستان وقت بخیر.
خوب هستین؟
دوستان گل در مورد زه گلگیر تیبا که دیروز آزمایشی برا اولین محصول ثبت فروشگاه شد.
دوستانی که پیام دادن و ثبت سفارش کردن در سایت
انشاالله تا ظهر امروز بهشون پیام میدم در مورد نهایی کردن سفارششون و همین طور درخواست نوع تحویلشون.
لطفا در اسرع وقت بهم از طریق سیستم پیام انجمن پاسخ بدن.
نکته دوم اینکه چون دوستان زیادی درخواست داشتن و سوال داشتن.
خدمتشون عرض کنم که در مورد ایینه برقی فعلا 2 نوع پک در سایت فروشگاهی هم اکتیو هست.
یه نوع با بهترین کیفیت و یه نوع پک شماره دوم.
هر دو نوعشون کاملا همه مواردش کامل و با آموزش کامل هست.
سعی میکنم مورد ایینه رو هم ویرایش کنم و قرار بدم مثل شیشه برقی برا دانلود شما دوستان.
در مورد شیشه برقی این پک شماره 1 که بالابراش وارداتی بود کاملا و موتور انگلیسی داشت که رو ماشین خودم اونو بستم و در سایتم آماده و ارائه شده بود متاسفانه قیمت بالابراشو تا الان حدود 2.5 برابر زمانی که گرفتم میدادن
چون کیفیت و قدرتش واقعا برتر بود بازم گفتم با همه این وجود بازم بگذاریمش.
الان متاسفانه طرف وارد کنندش دیروز گفتن دیگه تا بعد از سال جدید نمیدیم.
یعنی دیگه به همین 2 2.5 برابر قیمتای 2 3 ماه قبلم قناعت ندارن.
اشکال نداره.
تموم بازار رو دیروز گشتم و پرسیدم
خیلی محصولاتی هستن که با قیمت خیلی مناسب تر هستن نسبت به اون و درسته مثل اون ممکنه نباشن
اما یا مونتاژ داخل هستن و یا کلا ساخت داخل
حتی وارداتی هایی هم هستن که قیمتشون خیلی پایین تر ازون شرکت هست.
انشاالله پیگیرش میشم.
اگه مورد با کیفیتی ببینم حتما ازون موارد جایگزین میکنم.
و احتمالا چون تفاوت قیمت دستگاهاشون خیلی بیشتره و البته میگن کیفیتشونم عالیه ...
اگه واقعا اینجور باشه
قیمت پک های بالابر با استفاده از این موارد خیلی خیلی پایین میاد.
ولی باید تستشون کنم.
نوعی که موتور رو بالابر دستی سوار میشه رو توصیه نمیکنم. سعی میکنم بهترین کیفیتا رو از نوع فابریک با بهترین موتورا استفاده کنم.
نکته اخر اینکه بعضی دوستان درخواست داشتن کلید بالابرشون رو درب باشه.
قبلا گفتم سایپا این کارو نمیکنه و فابریک نمیشه.ثانیا چون محور دستگیره درب از وسط درب عقب به عقب تر خواهد رفت (جایی که دستگیره دربو میگیرین)درب احتمالا به نیروی بیشتری برا بسته شدن نیاز خواهد داشت.چون قبلا دستگیره وسط بوده و بعد به عقب تر میره اون محل.
اما اگه بازم دوستی خواست.
با سایپا صحبت میکنم.زیرآرنجی براشون بگیرم که اون کارو اون فرد انجام بده .
اون جوری خیلی فابریک تر در میاد و شکیل تر خواهد بود ازینکه بری کلید بگذاری رو رودریا.
با استفاده از زیرآرنجی فابریک.
دوستی هر نظری و هر سوالی داشتند برام از طریق پیام خصوصی بفرستن
در خدمتتون هستم.
* پس دوستان بیزحمت تا عصر اگه براشون در مورد سفارش زه گلگیر پیام دادن لطفا پاسخ بدن
ممنونم

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : ALI MM mehrdad1355 moje tiba TIBA-Morteza HesaM4388
دوستان سلام
وقتتون بخیر
خوب هستین....
برا قضیه فروشگاه یه مشورت لازم داشتم.
گفتم موارد مربوط به این رو همین جا مطرح کنم.
تا دوستان ببینن.
در تاپیک دیگه هم صحبتشو مطرح نکنم که مطالب یک جا باشه.
ممنون میشم دوستان هم هر سوالی داشتن تو همین تاپیک درج کنن.
اما سوال :

خبر دارین برا زه گلگیر صحبت کردم و هماهنگ کردم با قیمت 14000 تومان امکان خریدش برا کل اعضا برقرار بشه.
از جهت اینکه اطلاعات آدرس و مشخصات دوستانو داشته باشم و سریع بهشون اطلاع بدم خواستم در سایت فروشگاه هم دوستان ثبت اکانت کنن.
سفارششون رو فقط ثبت کنن.
اکانت بسازن و سفارششون رو ثبت کنن.
تو قسمت نام شرکت حین ثبت نام نام اکانت انجمنشون رو درج کنن تا بتونم در انجمن هم بهشون پیام بدم.
و اگه توضیحی در مورد ارسال و درخواستی داشتن هم در توضیح آخر در مورد سفارش بگن تو همون ثبت سفارش.
مثلا یکی دوست داره با پیشتاز بیاد.یکی سفارشی.یکی تی پاکس.
یکی دوست داره با پیک تو تهران بره ولی ساعت 10 به بعد بره ...
و امثالهم.
یکی دوست داره تو تهران خودش بره بگیره
اینم بگه.
یا بهم پیام بزنه.
من شدیدا شرمنده هستم که ابتدای راه اندازی فروشگاه هست و بعضی چیزاش هنوز اسباب اذیت ممکنه باشه.
اما خواستن تو این خرید اول این مشکلات دیده بشه و فکری براش بشه.
و نشه اینکه راه بیفته و این مشکلاتش حل نشه.

این مختصری بود از آنچه تا حالا گذشت در مورد این خرید :

اما سوالم چیه ؟ مشورتم چیه؟
در مورد دوستان تهرانی که زه رو میخواستن که مشکلی نداشتیم.
یا خودشون میخواستن برن بگیرن یا میخواستن پیک بشه.
مشکلی نیست.
نگرانی من از شهرستانیا بود.
اینکه طرف درسته گفت براشون پست میکنم و باربری میکنم.
اما به کار کاسب اعتماد نداشتم.
خوب بسته بندی نکنه.
خراب برسه
و ...
ازین نظر نگران بودم.
دیشب با چند دوستمون صحبتو مطرح کردم.
یکی از بهترین دوستانمون در سایت (آیدی ali sx 91 ) که یکی از بهترین دوستانمون هستن.
قبول زحمت کردن.
قرار شد سفارشاتی که نهایی شدن.
نوع ارسال درخواستیشون مشخص شد و وجه متناسب با نوع ارسالشون بعد از ارسال فاکتور بهشون دریافت شد.
از این فروشگاه خرید کلی انجام بشه.
دسوتان تهرانی برن جنسشونو بگیرن (کسایی که میخوان خوذدشون بگیرن-)اینطور که هماهنگ بشه فرد با نام و مشخصاتش بره بهش کالاش تحویل بشه/
دوستانی که تهرانن خواستن پیک بشه براشون پیک بشه.
و شهرستانیا هم که نوع ارسالشونو گفتن و وجه ارسالشون مشخص شده رو این دوستمون تحویل بگیرن و براشون به همون روش پست کنن.
من به یه دوستی که اینجور هماهنگیا رو باهاشون انجام بدم نیاز داشتم.
انشاالله با کمک این دوست بسیار خوب و با محبتمون خیلی موارد دیگه هم عملی خواهد شد.
حالا خلاصه کلام.
من تا ظهر سعی میکنم به دوستانی که دسترسی دارم و اطلاعات سفارششون رو درج کرذدن و برام پیام دادن یا در انجمن سفارش دادن پیام بزنم در انجمن یا پیامک بدم که نوع ارسال و این مواردشون رو روشن کنن.
بعد فاکتور براشون بفرستم.
انشاالله شنبه خرید رو انجام بدیم که دیگه همه این موارد تکمیل شده باشه.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : KIATIBA TIBA-Morteza ALI MM mehrdad1355
(2013-02-14، 02:38 PM)ebire نوشته است: با سلام خدمت آقا نوید-من خیلی وقته که عضو سایت شما هستم ولی تا الان هر چه سعی کردم تا وارد گفتگو با شما و دیگر دوستان شوم نتوانستم و وقتی که به قسمت ارسال موضوع می روم ،پیغام میدهد که حساب کاربری شما فعال نمی باشد.لطفاً راهنمایی کنید که چطوری می تونم وارد بحث و گفتگو با شما و دوستان بشم.
با تشکر-ابی از رشت-(rezaei.iran@yahoo.com)

سلام به شما دوست خوبم
وقتتون بخیر.
اولا به شما خیر مقدم میدم.
امیدوارم از صحبتای شما دوست گل استفاده ببریم در اینده.
شما اکانتتون فعال هست.
میتونین با کلیک روی اسم من از طریق پیام خصوصی اگه صحبت و فرمایشی دارین بفرمایین.
همچنین میتونین از طریق ارسال پست در تاپیک های مختلف فرمایشتون رو بفرمایین.

(2013-02-14، 02:38 PM)ebire نوشته است: با سلام خدمت آقا نوید-می خواستم اگه میشه یک لیست قیمت از محصولاتی که برای تیبا ارائه می دید را تو سایت بزارید.
با تشکر
دوست گلم عرض ارادت مجدد
خدمتتون عرض کنم که از دوستان عزیز قبلا خواهش کردم برا خاطر اینکه تداخل بحثی به وجود نیاد موارد مربوط به فروشگاه و عرضه موارد مختلف فروشگاه صحبتاشون رو در داخل تاپیک فروشگاه به آدرس زیر قید بفرماین.
البته شما تازه به جمعمون اضافه شدین و رو چشم هممون جا دارین.
بیشتر برا اینکه نظم مطالب حفظ بشه سعی کنیم موارد مختص اونجا رو در اونجا بحث کنیم یا میتونین اگه سوالی دارین برام پیام خصوصی ارسال کنین.
فقط به احترام شما دوست عزیز مختصر بگم که :
فروشگاه هنوز رسما راه اندازی نشده.
در دست راه اندازی هست.
پک های شیشه بالابر اماده و آیینه برقی آماده نصب با آموزش نصب کامل و جامع به دوستان تحویل میشه.
نمونش همین آیینه برقی امروز که برا دوستمون فرستادم.
علاوه بر اینکه سعی کردم همه مواردش سوکت براش درست کنم .
همه سیم کشی مشخص باشه .
تک تک سیم ها رو برچسب 1 2 3 4 زدم.
انشااله فایل اموزششو برا دوستمون که امروز فرستادم و کامل کردم آماده شد عکساشو تو تاپیک فروشگاه میذارم.
دقیقا تو اموزش ایشون قید میشه همه چی و حسن کار اینه یه فرد بدون هیچ دانش سیم کشی هم میتونه خودش به بهترین شکل کارو در بیاره.
همه کار انجام شده و کاملا سیم کشی هم انجام شده هست.
فقط کافیه طبق آموزش روان نصب کنه فرد.
بالابرم که ازون روان تر.
به درخواست دوستان 2 سبک بالابر الان در دست آماده سازی هست از نظر کلید.
یه نوع اینکه کلیدهای فابریک عین کلید و قاب های جلو رو درب های عقب نصب میشه
فابریک فابریک مثل جلوییا.
یه نوع هم رو کنسول کلید نصب میشه.
خیلیا دوست دارن رو دربشون باشه اما با ظاهر فابریک.
برا اون دوستان هم این موردو انجام میدم.
قیمتاشم از جایی که اون مورد خارجی انگلیسی کامل وارداتی به دلیل نوسان دلار دیگه قیمتش فوق العاده نجومی شده و هیچ جا هم نیست و شرکتش نمیده بهم.
و قیمتشم بالاتر بود
مدلای جایگزین با کیفیت خیلی خیلی بالا به شکلی که من اصلا توشون فرقی با اون انگلیسی ندیدم رو جایگزین کردم.
الان با 4 5 مدل پک بالابر در دست رس هست.
بهترین نوع موتور که اونم وارداتیه و خارجیه با این فرم که قاب و کلید فابریک رو درب ها نصب بشه و دسته سیم آماده و آماده سازی اون بالابرای خارجی210 220 میشه فوقش.
همون بالایی که بهترینه اگه کلیدش رو کنسول باشه حدود 200 190 میشه بهترین.
یه مدل دیگه هم از جنس خیلی عالی امتحان شده دیدم و تست کردم اونم محشره و البته اون کمی ارزون تر میشه
حدود 200 در حالتی که کلید رو درب نصب بشه.
حدود 170 180 در حالتی که رو کنسول نصب بشه.
نوع دیگه موتور هست که کیفیتش معمولی هست
2 نوع اول بهترن .
اما این بازم حدود قیمتش 140 150 تومن میشه اما بازم فابریک برقیه و به نسبت کار هر نصابی جنس موتورش به مراتب بهتر میشه.
حتی نوع 70 80 تومنی هم اگه دوستی خواست اماده میشه که اون موتور رو بالابر نصب میشه و بسیار پایین تره.
اما کیفیت انواع فابریک به مراتب بهتره.
نوعی که کلید روی درب نصب میشه هم بسیار شیک میشه.

فقط بگم یه چند روز فرصت بدین انشاالله فروشگاه رسما راه میفته و همه مواردو با جزئیات در اونجا خواهید دید.
ممنونم

---------------------
اینم به احترام شما دوست گل قید کردم.
همین مطلبو تو تاپییک فروشگاه درج میکنم.
اگه سوال و صحبتی داشتین
یا برام پیام خصوصی کنین.
یا در تاپیک فروشگاه قید بفرمایین.
مورد اخرم اینکه تموم فاکتور سفارش های دوستانی که زه خواسته بودن امروز براشون میفرستم تا شب.

در انتها بگم دوستانی که سفارششون برای زه گلگیر از طریق پیام خصوصی برام فرستادن ف یا در فروشگاه ثبت سفارش کردن .
من نهایتا امروز براشون فاکتور رو میفرستم.
اگه طبق درخواست به جای نام شرکت آیدیشونو فرستاده باشن که به اکانت انجمنشونم میفرستم.
وگرنه به ایمیلشون میفرستم.
و اگه تلفن همراه داده باشن براشون از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی خواهد شد.
1:دوستان تهران که میخوان خودشون بگیرن بهم اعلام میکنن بعد ارسال فاکتور و خوشدون میگیرن.
2"دوستان تهران که میخوان براشون پیک بشه هم اعلام میکنن.
3:دوستان شهرستان که هرکدوم از پست های ارسال شده در فاکتور رو خواستن همون مبلغ رو نهایی میکنن.
همه سعیم اینه روز شنبه این سفارشات اوکی شده و دسوتان شهرستان هم همون روز شنبه زحمت ارسالشو به دوستمون علی عزیز میدم در تهران که براشون ارسال بفرماین.
چون به دوست خودمون خاطرجمع هستم از نظر ارسال ولی اون کاسبا حوصله کار درست برا یه نفر ارسال ندارن.
بگی 100 تا بفرست برا یه نفر میتونه.
اما 10 دونه برا 10 نفر نه.
خیلی خوب شد.
یکی از دوستان گلمون زحمت این کار رو میکشن و واقعا ازشون ممنونم.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 amir121

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 13 38,361 2019-05-27، 10:09 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک نظرسنجی طرح ها و ایده های دوستان در مورد لوگو و طرح های خلاقانه (طرح و ایده ها) TIBA-NAVID 10 7,769 2013-10-20، 06:36 PM
آخرین ارسال: naamira

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان