سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: نظرسنجی 1 : در گام اول در خصوص ارائه آپشن های مدرن با کیفیت در سایت بیشتر علاقمند به ارائه کدام موارد میباشید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
لوازم صوتی و تصویری با کیفیت و تنوع جنس مطلوب
8.02%
17 8.02%
عرضه مواد و لوازم مصرفی با کیفیت و قیمت مناسب
12.74%
27 12.74%
عرضه آپشن مدرن خاص شیشه بالابر برقی تیبا با کیفیت بالا + ارائه پک های کامل آماده نصب جهت سهولت کار
8.96%
19 8.96%
ارائه آپشن های متنوع و با کیفیت دزدگیر و متعلقات با کیفیت در فروشگاه
7.08%
15 7.08%
ارائه آپشن مدرن آیینه برقی با کیفیت مناسب و عالی حتی المقدور با گزینش قطعات بهتر و قیمت مناسب تر.
8.02%
17 8.02%
آپشن های مدرن تکمیلی نظیر سنسور عقب و دوربین عقب جهت خودروهای مختلف
9.91%
21 9.91%
اجناس و کالاهای باکیفیت مدل های متنوع نظیر روکش و نمد درب موتور و صندوق عقب فابریک خودرو با کیفیت مطلوب
9.91%
21 9.91%
لوازم روشنایی و لوازم لوکس مربوط در این زمینه(نورپردازی داخلی)
10.38%
22 10.38%
عرضه موارد و آپشن های لوکس در زمینه بدنه خودرو (بال عقب و چراغ اسپورت و ...)
11.79%
25 11.79%
عرضه قطعات مورد نیاز با کیفیت و قطعات اصلی با کیفیت (اعم از قطعات جلوبندی (کمک و ...) و قطعات زینتی و تزئیناتی داخل و بیرون خودرو)
13.21%
28 13.21%
در کل 212 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه راه اندازی فروشگاه سایت(نظرخواهی،نظرسنجی،مشورت،همکاری ...)
سلام،دست همگی درد نکنه ،واقعا جالب و حلال مشکلات خواهد بود.ان شاالله موفق باشید.
یا علــــــــــی
« رنگين کمان ، پاداش کسي است که تا آخرين قطره ، زير باران مي ماند »

[تصویر:  FRw.jpg]
پاسخ
با تشکر از نوید جان عزیز که برای سایت و دوستان زحمت میکشند Smile امیدوارم این کار مفید انجام بشه و دوستانی که براشون مقدوره بتونن از این فروشگاه خرید انجام بدن و اجناس و قطعات با قیمت مناسب دستشون برسه Smile
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
سلام دوستان
وقتتون بخیر
یه عرض تشکر از همه دوستان خوبمون بابت نگاه خوب و مثبت و همکاری و مشارکتشون تو موارد مختلف سایت خودشون.
دوستان یه زحمت و یه مشورت دیگه ...
به نتیجه نظرسنجی که نگاه کردم ... میبینم کاملا نظرات همه ابعاد رو پوشش میده و در همه بخش نظر دوستان هست.
من دیشب تو فروشگاه سایت که تازه طراحیش انجام شده سعی کردم یه سری موارد بذارم و با توجه به نظرات دوستان سعی کردم تو همه موارد کالا قرار بدم.
اما فقط اسما ...!
حقیقتش اینکه یه فروشگاه کامل و جامع باشه و مواردش سرجمع باشه خیلی خوبه.
اما نیازمند کمک و همکاری هست برای موفقیت بهترش.
خلاصه کنم.
دوستانی ممکنه باشن به کالایی ، خدماتی ، جنسی ، چیزی دسترسیشون راحت تر باشه.
با توجه به پخش بودنمون تو سرتاسر ایران عزیز
گفتم احیانا موردی چیزی اگه بود که دوستی میتونست تو اون مورد مثلا بهمون کمک کنه
از مواد مصرفی بگیر تا وسایل خودرو تا آپشن ها تا هرچی که فکرشو بکنین و در نظراتتون بود...
میخوایم اگه بشه یه فروشگاه تکمیل و جامع باشه.
اگه دوستی تو این زمینه بتونه کمک کنه برای فروشگاه خود سایت.
بره یه قیمت خوب ازون کالا بگیره.
مثال میزنم که منظورم روشن بشه :
مثلا فروشنده جنس A در شهر من هست نمایندگی توزیع کننده عمدش در کشور
فروشگاه عمدش هست.فردی هست که قیمت خوبی داره.
من که کنار این فروشنده و توزیع کننده جنس A هستم .
برم در مورد روال فروشگاه و فروش کالا و نحوه سفارش باهاش صحبت کنم.
یه قیمت خوب تر ازش بگیرم.
بعد هیچ اشکال نداره اون دوستمون هزینه زحمت خودشون رو هم روی اون هزینه با تخفیف اون کالا لحاظ کنن.
به من بگن اقا من این کالا رو از نمایندگیش
از فروشندش
از فروشگاهش میتونم بگیرم و این قیمت میتونم برا دوستان ارسال کنم.
اون قیمت نهاییه رو که قابل قبوله به ما بگن
ما اون موردو با همون هزینه که فرمودن تو سایت درج کنیم.
کل سفارشاتی که ازون کالا میاد بیاد سمت ایشون.
ایشون سفارش بگیره و تحویل بگیره ازون فرشونده یا شرکت و زحمت ارسالش رو برا دوستان بکشه.
بخوایم تو ابعاد مختلف فعال باشیم این راه به نظرم سر راست ترین راهش هست.
چون پخش توی کشور هستیم.
یه جنسی این ور ارزون هست.
یه جنسی جنوب ارزون هست.
دوست جنوبیمون از جنوب قیمت کمتر میگیره و هزینه ای که برای خودش هم خوب باشه رو به ما بگه
به همون قیمت که برا ایشونم خوب باشه برای دوستان خریدار هم تو سایت درج بشه
اینجوری کمک دوست دیگرمون در مناطق دیگر کشور میشه
باز مثلا دیگر دوست تو شمال شرق غرب مرکز یه چیزی دم دست اونه
باز اون اگه کمکی از دستش بر بیاد تو تهیه و توزیعش انجام بده
باز کمک دیگر دوستان میشه.
اینجوری نتیجه میشه این که :
همه به کالاهایی که ممکنه به این راحتیا در دسترسمون نباشن میرسیم.
اون دوستمون که زحمت هم میکشن ازین زحمتی که کشیدن و تخفیف گرفتن و زحمت میکشن هم به دوستانشون کمک میکنن هم این فروشم کلا میره سمت این دوستمون
دوستان دیگه هم همین طور
اینجوری کلا یه بخش از پروزه فروشگاه میره تو دل خود بچه های سایت.
ببخشید اگه خیلی پخش و کلی توضیح دادم.
دوستانی که کمکی از دستشون بر میاد بهم پیام بزنن.
صمیمانه منتظر شنیبدن صحبت ها و نظر شما دوستان خوب هستم.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام به همه دوستان
خسته نباشید به خصوص آقا نوید گل
آقا نوید گل یه پیشنهاد دارم
شما اول ببینید بچه های فعال سایت کدام شهرها ساکن هستند،با شناختی که من از شما دارم و میدونم که اجناس با کیفیت و هم چنین با قیمت مناسب برای تیبا رو حداقل یکبار برای خودتان خریداری کردید و میدونید کدام اجناس یا بهترین کیفیت رو در کدام شهرها میشه پیدا کرد.خلاصه این که بعدش میشه دوستان را دسته بندی کرد و گفت مثلا فلانی عهده دار خرید فلان قطعه بشه.
البته نظر شما هم درسته و قبول دارم.ضمن اینکه میشه یه فراخوانی داد که مثلا نمد موتور را کی با بهترین قیمت و با بهترین کیفیت خریداری کرده؟ واین که هر وقت کسی یه جنس را میخره سعی بشه در سریع ترین زمان ممکن به دستش برسه.
برای اینم یه فکری کردم اگه اجازه بدید خدمتتون میگم
به قول شما ما در سر تاسر ایران پخشیم و همون طور که میدونید سایت های فروشگاهی فقط از یه نقطه ثابت اجناس رو برای فرد خریدار ارسال میکنند حالا فرض کنید اگه خریدار جنوب کشور باشه و فروشنده شمال کشور چند روز طول میکشه که کالا به دستش برسه؟؟؟
خوب پس یهتره کالا های پرفروش را مسئولیتش رو به کسی بدید که در مرکز ایران باشه(یا فروشگاه در مرکز کشور باشه) و این در صورتی امکان پذیره که دوستان به صورت دقیق دسته بندی شده باشند.یا مثلا یه قطعه پر فروش رو با قیمت خوب خریداری کرده و به یه نماینده در مرکز ایران تحویل بدید و اون با سایت در تعامل باشه و هروقت خریدار درخواست داد در کمترین زمان ممکن به خریدار تحویل بده.
دوستان هر کسی پیشنهادی داره درباره موارد بالا لطفا دریغ نکنه اینا همش نظرات منه و ممکنه اشتباه هم باشه و دوست دیگه ای تجربه داره پیشنهاد بهتری داشته باشه پس همه کمک کنید.
همتونو دوست دارم
ضمنا من استان اصفهان هستم
تایر تویو را با کمک آقا نوید جفتی 240 خریدم (مرداد ماه) که آخرین بار فروشنده گفت اگه باشه جفتی 330 که نیست.(اینم با کمک آقا نوید بوده) میبینید دوستمون از کجا آمار اصفهان رو داشتنIdeaد!!!
یا علی
موفق باشید
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

پاسخ
سلام به همگی دوستان عزیز و همچنین شما دوست با محبتمون
ممنون ازتون
شما لطف دارین دوست خوبم.
بله پیشنهادات و نظرات خوبی دادین و ازتون ممنونم.
همیشه همفکری باعث میشه نتیجه بهتری عاید بشه....
اینم که این تاپیک اختصاصی رو ایجاد کردم فقط هدفم همین بود.
در مورد اجناس بله همینم طور هست.
خیلی از اجناسو حداقل یبار خریدم و انصافا در اکثر مواردم به قیمتای خوبی گرفتم و در مورد کیفیتشون تحقیق زیاد کردیم.
خیلیا رو زحمتشو به دوستان دادم و از دوستان کمک گرفتیم.
در مورد برخی کالاها که مثلا بعد مسافتی بین ارسال کننده و فروشنده زیاده بله صحبتتون درسته
اگه ارسال کننده در مرکزتر باشه ارسال سریع تر انجام میشه.
اما خوب همین ارسال بعضی کالاها از شهری که مثلا کالا در اون اون جنس به خصوص ارزون تر هست به اون شهر مرکزی
مستلزم دادن یه هزینه ای هست
که خریدار اخر هیچ نقشی تو این قضیه انتقال نداره و درست نیست هم هزینه این انتقالو اون بپردازه
از طرفی دوست داریم هزینه ها توشون نهایت صرفه جویی بشه...
شاید بشه از روشهای ارسال معمول تر با بسته بندی مناسب استفاده کرد و هزینه ارسال رو کم و کمتر کرد ...
یه کم تاخیر ممکنه تو ارسال بیفته اما جنسش سالم و با کیفیت و مناسب برسه به دستش....
ولی در کل پیشنهاداتتون خوبن.
ممنونم
حالا ببینین من با توجه به نظرایی که تو نظرسنجی اول از دوستان گرفتم و تمایل دوستان تو همه زمینه ها ...
دیروز و امروز یه سری کالای کاملا متنوع که برامون شناخته شده هستن تو سایت گذاشتم.
در باب صحبت با فروشنده ها چی کار کردم؟
مثلا در مورد روغن صحبت کردم با یه فروشنده برا بحث مواد مصرفی
3 4 مورد دیگه هم انشاالله بعد تعطیلات صحبتش رو انجام میدیم.
بحث لاستیک هم همین طور.
بحثای اینجوری هم همین طور.
دوستانی هم که بتونن کمک کنن و در زمینه خاصی همکاری و کمک کنن واقعا ممنون میشم اگه تو هر زمینه ای بتونن کمک کنن.
انشاالله گمونم سایت تو همین روزا ظاهر و دموش رو فعال کنیم و شما دوستان هم ببینین.
در حالی که کالایی هنوز نداره البته
دیگه امادگیش برا ارسال و آمادگیش برا پذیرش سفارش وابسته میشه به اینکه چه جوری بتونیم با هم همکاری کنیم و همفکری کنیم ...
در کلیه اجناس فعلا وضعیت ناموجود و قیمت نامشخص درج میشن.
تا انشاالله سازوکار تک تک اجناس رو دستمون بیاد که چیکار کنیم بهتره و کی میتونه کجا رو کمک کنه و بهترینه ....
برا آپشن ها هم که به طور جد پیگیرشون هستم ...
اینکه برا لاستیک فرمودین
برا خیلی اجناس چون من موقعی که ماشینمو گرفتم با کل کشور صحبت کردم
آمار قیمت ها و اینکه چه چیبزی کجا ارزون تره دستم اومد
این بود که مثلا تایر رو اون زمان با قیمت خیلی خوب تا گفتین بهتون گفتم کجا ....
خیلی موارد اینجوریه
و خیلی موارد از کمک دوستان میتونیم بهره ببریم.
خلاصه که انشاالله ظاهر سایت رو فعلا اگه خدا بخواد با یه سری کالا که هنوز وضعیتشون مشخص نیست و امید به خدا اگه بتونیم اینا رو توش قرار میدیم و روز به روزم مورد بهتری بود اضافه خواهد شد بهش .... استارت میزنیم.
و هر دوستمون بعد میتونه بگه اقا مثلا تو این جنس من آشنا دارم
من همکار دارم
من دسترسی دارم
قیمت بهتر میتونم بدم.
سعی میشه با در نظر گرفتن افزایش قیمت معقول زحمت اون دوستمون و سایت سفارشات با بهترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه بشن.
انشاالله....
در نظر بگیرین شروع کار یه مقدار سخت هست و دوستان حتما این صحبت منو متوجه میشن.
همه نیت اینه با کمک هم انشاالله کار به به پیش ببریم.
و یه نمونه و الگو باشیم در این زمینه و از همه طرف یه کار قشنگ و نمونه تو ایران انجام بشه.
کاری که با این دید و نگاه تا به حال نشده بوده ...
از دوستان شناخت دارم و معتقدم حتما میتونیم به امید خدا ...

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام به دوستان گل
وقتتون بخیر
خوب هستین انشاالله؟
دوستان اگه خدا بخواد در مورد این عرضه این مواردی که دوستان ابراز علاقمندی کردن همه موارد سعی میشه انشاالله فعال بشه و با طرف های مطلوب همکاری بشه.
در مورد بالابر و پک های آماده نصب هم امروز با چند مورد صحبت کردم...
اگه خدا بخواد شاید خدا بخواد بالاخره ازین بازار عجیب غریب بشه جنس خوب تهیه کرد.
چند وقت پیش یه بالابر از ماشینای مربوط به شرکت مادیران خودرو هم دیدم که از نظر طراحی و کار قابلیت نصب خیلی خوب رو داشت و عالی بود برا کاری که میخوام.
با 2 3 شرکت وارد کننده یا تولید کننده هم صحبت کردم.
شاید بشه جنسای با کیفیتو تو همین بازار که همه چی رو جمع کردن بشه ازشون گرفت.
الان در مورد بالابر 2 کار پیش روم هست.
یعنی دو سیستم بالابر رو میتونیم پیاده سازی کنیم ....
یکیش طرح مشابه پزو هست (مشابه )
یکیشم به سبک طرحی که خودم رو ماشینم تغییر دادم.
طرح اولی مدلش جدید تره اما نیازمند اینه که موتور با کیفیت بشه از تولیدکننده بگیری.
امکان اینم داره میسر میشه.
نمیدونم
شاید اگه اینم بشه این طرح هم بد نباشه.مطمئنا این شرکت تولید کننده این گارد های فلزی برا سایپا اینو در دستور کارش گذاشته و برای تولید کننده های اونا میزنه و این نشون میده سایپا هم احتمالا میخواد بعدا ازین سبک استفاده کنه.
اما خوب گفتم اگه از موتور و کیفیت بالای قطعات اصلی بهره نبره عملا بازم جنسش با جلوییا فرقی نخواهد داشت.
چون با شرکتی که ابزار یدکی این بالابرا رو تولید میکنه و این قطعه گارد فلزی رو میزنه برا ماشینای مختلف
صحبت کردم
تعداد بالا سفارش بدم این الگوی طرح اولی (به سبک پژو) رو هم میتونه مناسب برا تیبا بهمون بده.
یعنی این سبک و مدلش همون سبکی میشه که رو پژو گذاشتن ....
البته بعضا تو سایپا اگه ازین سبک هم استفاده کرده باشن به دلیل جنس بد موتوراشون ضعیف هست بالابراشون و کیفیت انچنان بالا ندارن.
اگه موتور با کیفیت گیرمون نیاد که قطعا اون سبکی که من رفتم سراغش و با مبدل و تغییراتی تو بالابر جلو پراید کار رو تمیز در اوردم و موتورش قوی و درجه 1 بود خیلی بهتره
اما اگه موتور با کیفیت خوب بگیرم شاید این سبک موتور پژو هم که تولیدکننده اون گارد ها میگه مطابق الگویی که میخوایم هم میتونه بده و مشکل نداره هم خوبه و ظاهرا الگو هم داره و برداشته و کار ما راحت تره.
نمیدونم به سمت هر دو سبک بریم.... یا یکی که بهتره رو انتخاب کنیم.
در مورد کلیدم پیگیری کردم با 2 3 تولید کننده کلید
اگه خدا بخواد در واحد تزریق پلاستیکشون ببینن میتونن کاری که ما میخوایمو بدن یا نه.
اگه اونو آماده بزنن که محشره.
هر کدوم ازین 2 3 تا باشه فرق نداره.
اما اگه نشه ...
فوق فوقش در بدترین حالت 2 پیشنهاد دارم :
1 اینکه محض موقت و آماده شدن کلید خوب و جدید فعلا با آماده سازی کلید موقتی به سبک کلید من حالا نه زیاد با اون وقت گیری و حساسیت زیاد و وقت گیری خیلی زیادش
آماده بشه که کار راه بیفته و یه قابی براش آماده بشه موقت ...
تا تعدادی دوستان فعلا تا آماده شدن بالابر برقیا ازشون استفاده کنن و بتونن نصب کنن
راه دوم اینه که اینم به نظرم گزینه خوبیه ... تا زمان اماده شدن کلید
اونم اینه که اون درپوش فعلی کلیدی براش دیدم که قابلیت اینو داره که تو اون درپوش اندازه کلید سوراخ بشه و نصب بشه کلیده.
اینم راه دوم هست.
در مورد بالابرم که گفتم 2 انتخاب الان دارم که در هر دو مورد داریم کار میکنیم.
یکی به سبک بالابر پژویی هست که با تولید کننده قاب صحبت کردم که میتونه سبکی مناسب برا تیبا رو برامون بزنه
اون وقت سبک بالابر عوض میشه کلا و به سبک پزو میشه اما نیازمند موتور خوبم هست.
چون بالابر سبک جدید با موتور بد مثل بعضی شرکتایی که تو بازار الان میزنن خوب نیست و همون سبک قدیم باشه ولی موتور با کیفیت به مراتب بهتره.
دوم اینکه همون طرحی که خودم برا اول بار زدم رو بالابر سبک جلوی تیبا و مبدل زدم و از موتور و کیفیت درجه 1 استفاده کردم استفاده کنم
و جنس با کیفیت بگیرم و رو اون مبدل ها کار کنم که جنسی خیلی عالی تر و بهتر از مال خودم هم بشه کاملا عالی.
در مورد قطعات لوازم جانبی هم یه صحبتایی کردیم با دوستان و زحمتایی بهشون دادیم.
در مورد لوازم و قطعات مدرن و خوبم همین طور.
انشاالله که موانع کار دونه دونه کنار برن .
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : amir121 omid sh ALI MM Re Za mehrdad1355 Amir_Tiba admin
سلام دوستان ...
یه مطلب جالب در مورد این قضیه روغن موتور و .... مواد مصرفی
عجب گیری کردیما ...! SmileSmileSmileBig Grin
با چند تا ازین فروشگاه های عزیز ادینول که عمده هستن صحبت کردم که اقا ما این برنامه رو داریم و میخوایم یه فروشگاه سراسری و مخصوص کلیه قطعات بزنیم که با قیمت منصفانه و خوب بتونه ساپورت کنه مردمی که درخواست خرید دارن و دسترسی ندارن....
طرف اول گفت خیلی خوبه ... همکاری میکنیم ...
بعد صحبت کردم باهاش بیشتر.
بحث قیمتی و اینا شد.
در بحثی کاملا عجیب غریب برداشت میگه من الان این روغنو میدم به نمایندگیم در فلان شهر ...
اون داره 120 130 هزار تومن هم میفروشه !!!
گفتم اینو که نشنیدم
اما شنیدم تو شیراز مثلا حدود 60 70تومن میفروشن ...
این انصافه؟ یا بعضی شهرای دیگه هم همین طور...
گفت نه انصاف نیست اما من کاری بهشون ندارم ...
شما هم این فروشگاه سایتتون اگه بخواد با منافع اونا تضاد ایجاد کنه اصلا من همکاری نمیکنم.
گفتم کسی به همکارای شما کار نداره.
همکارتون عادلانه کار کنه و.... کی بهش کار داره ...
برداشت میگه فلانی فروشگاهه میگیره از من و میده 60 70 تومن
من کاری بهش ندارم
اما وثقتی مشتری ببینه شما با قیمت پایین تو سایتت زدی
از تو میگیره و همه اونا سرازیر میشن سمت من که این کیه !!
عجب گیری کردیما خدایی ....
امروز تو این یه مورد علنا حس کردم برا منافع بعضیا داریم مشکل ساز میشیم !
بعد گفت من الان فروشم رو به مشهد دارم
اصفهان دارم
شیراز دارم
فلان دارم
بهمان دارم
هیچ وقت نمیام برا فروش چند عدد به فروشگاه شما منافعمو به خطر بندازم.
گفتم فکر میکنی همین فروش شما از کجا منشاء گرفته؟
اولین فردی که همین واسکازین و همین روغن موتور شما رو روی ماشین خودش تست کرد و گرفت خود من بودم.
از شما خوشم نیومد که فروشگاه شما رو معرفی کردم به دوستانمون.
از کیفیت جنستون و کیفیت مناسبش خوشم اومد.
فکر میکنین همین دوستان ما که به شرکت مشهدتون سفارش میدن مرتب از اسمون اومدن؟
خیر اونا همون دوستانی هستن که الان برا کمک به همونا میگی منافع من و همکارام ممکنه به خطر بیفته !
وگرنه از شما کسی خوشش نیومده بود .... میبینی برا بحث تیبا همه به شما سفارش میدن برا خاطر جنست بود.
خلاصه کلی بحث و جدل ...!
صحبت که خوب کردیم.
اما یه جورایی خط و نشون کشید! Smile
میگه شما کجا میخوای فعالیت کنی؟
بهش گفتم اقا ما به فروشگاه شما که در شهری باشه و قیمت معقول بده کاری نداریم.
خدا پدرشو هم بیارمزه ....
اما جایی که فروشگاه نداری و یا یه کسی هست خیلی بی انصافی میفروشه مشتری گناه نکرده ازون جنس بگیره ...
اه اه اه ...
حال ادم ازین جور موارد بد میشه ...
خدایی نگاه کن ببین طرف چی میگه ...Smile
هم خدا رو میخوان هم خرما رو ...
با همه این احوالات ...
با همه این صحبتا ...
سعی کردم باهاش کجدار مریض حرف بزنم و نظر مساعدش رو جلب کنم.
چی بگم.
دوستان من نظر همکاری رو گرفتم.
اما ...
یه جوری رو بحث قیمت حساسیت داره.
میگه نمیخوام جوری بشه که طرفای بی انصاف من به من معترض بشن.
بین خودمون باشه ....
برا اینکه ازین ناحیه مشکل برنخوریم نیاز به یه همکاری ممکنه از بچه های عزیز در تهران ممکنه داشته باشم
که جنس رو ازین ها بگیریم.
بعد یه جوری خودمون در تهران عرضه و ارسالش رو عهده دار بشیم.
اونم فقط برا دل بچه هایی که دستشون به این موارد نمیرسه و قیمت نامعقول دستشون میرسه.
وگرنه پا رو دم اینا نمیشه گذاشت.
شاخ و دم که نداره بی انصافی....
همینه دیگه

صحبتام رو در بالا دوستان بخونن ...
تو این مساله علی رغم همه بی مهری ها و صحبت های این چند فروشنده ...
همکاری رو گرفتم مشروط.
اما تو این یه قلم گمونم تو سایت قیمت نزنیم بهتره ...
سعی کردم هرچی میگه با همه حرفاش راه رو به همکاری نبندم و گفتم بذار بگه.
اما راهی که پیش رومون هست که این مورد رو هم توش کار کنیم و به مشکل بر نخوریم و بعضیا موقعیتشون به خطر نیفته ...!
اینه که هماهنگ کنم باهاش...
یه دوستمونم که (دوستانی که میتونن تو این زمینه همکاری کنن بهم پیام بدن)
هماهنگ کنم باهاش.
اون دوستمون که زحمت بهش میدیم بره تحویل بگیره و زحمت ارسالش رو بکشه ...
فقط دیگه باید نهایت سعیمون رو بکنیم که پا رو دم بعضیا نذاریم....
چون شدیدا مورد تهدید قرار گرفتیم !
برا همین گفتم این سبکی باید باشه ....
ببخشید....!
دوستانی که تو این زمینه میتونن کمک کنن بهم پیام بدن ...
اینجوریاست دیگه ...
اینجا ایران است !!

------------------ ((ا))

پاسخ
...
[/quote]
سلام
مرسی از پیگیری هاتون.امروز زنگ زدم شیراز میگم روغن دنده ادینول داری اول میگه اره بعد میگه نه!! میگم خب اول گفتی داری بعد میگی نه؟میگه با روغن دنده دیگه بودم!Huh
منافع کدوم بود؟ وقتی شما نمایندگی دارید باید قیمت یکسان بدی.حالا ممکنه بعضی از شهرا مسافت طولانی تره یه مقدار گرون تر بشه نه اینکه تهران میگه 42 بعد شیراز میگه 55 و بوشهر 60! اختلاف 18 تومنی بی انصافی نیست ظلمه.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID Amir_Tiba omid sh Re Za mehrdad1355 admin
من زیاد صبح با ایشون نخواستم زیاد وارد بحث و .. بشم
فقط برام جالب بود میگه شهری هست بالای 100 تومن دارن روغنو میفروشن.
من 2 مرتبه بهش تذکر دادم ...
دیگه هم کاریش ندارم
میتونه بفروشه ...ناز شستش !
مخلص کلام این بود ...
شما طرحتون خوبه ... کارتون عالیه .. خوبه ...(تعارف ...!)
اما ...
من دارم با همین فروشگاه ها کار میکنم .
و منافع اینا تهدید بشه یعنی منافع من تهدید شده !
گفتم کسی کار به منافع فروشگاه منصف شما نداره ...
منم فقطی همینو گفتم.
گفتم اما کسی که داره 65 میفروشه و به قول شما صد و خرده ای !! انصاف نداره ...
کلی باهاش حرف زدم.
چون یه جمله گفت اینا رو از دست بدم بیام به شما بفروشم ...
بهش گفتم فکر نکن اگه الان میبینی همه مشتریات تیبا هستن اینا از اسمون اومدن
اون زمان که تیبا هنوز قدر 5 تا تو شهر پیدا نمیشد
هنوز دست هیچکی نبود ما با کلی گشتن و .. اینو تست کردیم و چون خوب و بی نقص بود برگزیدیمش...
گمون نکن چون الان زیاد از شما خرید میکنن در شهرای مختلف از قیافه شما خوششون میاد ملت...
همین سایت مایی که الان میگی منافع دوست گرون فروشم رو ترجیح میدم چون منافع منه
همون بود که باعث شناخته شدن شما شد
که حرفی نداشت جواب این حرف منو بده ...
در کل زیاد با اینجور ادما حرف زدن جواب نمیده.
گفتم شما به ما بده با قیمت مناسب
ما منافع شما رو کاری نداریم !
و اینکه با این بشر کار کنیم و کار دوستی که دسترسی نداره راه بیفته
مستلزم اینه اگه بشه کمکی از دوستیمون بگیرم و در سایت هم قیمت نگذاریم.
چون بنا باشه قیمت بگذاریم ...
باید جوری بگذاریم که منافع احمد و محمود هم یه موقع خدای نکرده به خطر نیفته !

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : Amir_Tiba omid sh Re Za moje tiba mehrdad1355 admin
(2013-01-13، 09:55 PM)TIBA2012 نوشته است: ...
سلام
مرسی از پیگیری هاتون.امروز زنگ زدم شیراز میگم روغن دنده ادینول داری اول میگه اره بعد میگه نه!! میگم خب اول گفتی داری بعد میگی نه؟میگه با روغن دنده دیگه بودم!Huh
منافع کدوم بود؟ وقتی شما نمایندگی دارید باید قیمت یکسان بدی.حالا ممکنه بعضی از شهرا مسافت طولانی تره یه مقدار گرون تر بشه نه اینکه تهران میگه 42 بعد شیراز میگه 55 و بوشهر 60! اختلاف 18 تومنی بی انصافی نیست ظلمه.
[/quote]
دوست گرامی من تو شیراز 2-3 جا پیدا کردم واسکازین و روغن ادینول ...اول اینکه اصلا مشخص نبود اصل هستن یا نه و دوم اینکه قیمت واسکازین هم بالای 25000 تومن بود و روغن بالای 55000 تومن که اصلا خریدنش به صرف نیست Sad من که قید این نوع واسکازین و روغن رو زدم و اگه یه زمانی خواستم واسکازین بریزم از توتال یا اسوو استفاده میکنم ...هر چند واسکازین ایرانی مرغوب هم گیر میاد بشرطی که بشناسیم Blushروغن هم که ایرانول یا بهران سوپر میریزم Rolleyes
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID omid sh admin Amir_Tiba

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 12 33,954 2016-02-28، 11:41 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک نظرسنجی طرح ها و ایده های دوستان در مورد لوگو و طرح های خلاقانه (طرح و ایده ها) TIBA-NAVID 10 6,497 2013-10-20، 06:36 PM
آخرین ارسال: naamira

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان