سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

نظرسنجی: نظرسنجی 1 : در گام اول در خصوص ارائه آپشن های مدرن با کیفیت در سایت بیشتر علاقمند به ارائه کدام موارد میباشید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
لوازم صوتی و تصویری با کیفیت و تنوع جنس مطلوب
8.02%
17 8.02%
عرضه مواد و لوازم مصرفی با کیفیت و قیمت مناسب
12.74%
27 12.74%
عرضه آپشن مدرن خاص شیشه بالابر برقی تیبا با کیفیت بالا + ارائه پک های کامل آماده نصب جهت سهولت کار
8.96%
19 8.96%
ارائه آپشن های متنوع و با کیفیت دزدگیر و متعلقات با کیفیت در فروشگاه
7.08%
15 7.08%
ارائه آپشن مدرن آیینه برقی با کیفیت مناسب و عالی حتی المقدور با گزینش قطعات بهتر و قیمت مناسب تر.
8.02%
17 8.02%
آپشن های مدرن تکمیلی نظیر سنسور عقب و دوربین عقب جهت خودروهای مختلف
9.91%
21 9.91%
اجناس و کالاهای باکیفیت مدل های متنوع نظیر روکش و نمد درب موتور و صندوق عقب فابریک خودرو با کیفیت مطلوب
9.91%
21 9.91%
لوازم روشنایی و لوازم لوکس مربوط در این زمینه(نورپردازی داخلی)
10.38%
22 10.38%
عرضه موارد و آپشن های لوکس در زمینه بدنه خودرو (بال عقب و چراغ اسپورت و ...)
11.79%
25 11.79%
عرضه قطعات مورد نیاز با کیفیت و قطعات اصلی با کیفیت (اعم از قطعات جلوبندی (کمک و ...) و قطعات زینتی و تزئیناتی داخل و بیرون خودرو)
13.21%
28 13.21%
در کل 212 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویژه راه اندازی فروشگاه سایت(نظرخواهی،نظرسنجی،مشورت،همکاری ...)
Rainbow 
با سلام خدمت دوستان عزیز و گل
با توجه به اینکه از مدتی قبل در زمینه طرح جدیدی برای عملیاتی شدن در سایتمون فکر و مشورت و بحث میکردیم.
با خیلی از شما دوستان صحبت کردم .
از مدت ها قبل که این قضیه در حد ایده مطرح بود در موردش فکر میکردیم که چگونه راه اندازی و پیاده سازی بشه.
چه مواردی توش فکر بشه و لحاظ بشه که بهترین نتیجه رو داشته باشه.
با چه فروسنده های عمده ای همکاری بشه که نتیجه ی بدست اومده جوری باشه که برای همه کاربران و هم فروشنده ها مثبت باشه و معقول.
ازین جهت که طراحی سایت در این مدت اخیر به قوت در حال انجام بود و حداقل 3 مرتبه 3 طرح برای فروشگاه تست و راه اندازی شد.
روشون کار شد.
و الان تقریبا میشه گفت یه طرح خیلی خوب و شایسته و شکیل براش میشه گفت برگزیده و طراحی شده.
یه بخشی از کارها هنوز در حال انجام هست.
مثل تکمیل کردن طراحی قسمت های مختلف و بحث های ارتباطش با بانک ها و بحث ارسال هاش که باید به موازات کارهای جنبی روش کار بشه و این موارد در حال فکر و انجام هست.
این قسمت رو ازین نظر ایجاد کردم ....
چون گفتم با توجه به نزدیک شدن به عملیاتی شدن این مورد (به امید خدا)
خواستم بازهم یه محل برای مشورت و همکاری هرچه بیشتر به صورت اختصاصی قرار داده بشه.
هرچند احتمالش هست با راه اندازی فروشگاه این تاپیک غیر فعال بشه.
اما اگر نیازش بود این محل خواهد بود و به کارش ادامه خواهد داد.
هدف اینه در مواردی که لزومش حس میشه از دوستان نظرخواهی بشه.
نظر دوستان پرسیده بشه.
دوستان مطالعه بفرماین و پیشنهاد و نظرشونو بگن.
دوستانی که میتونن در زمینه ارائه تکمیل شدن فروشگاه ها و یا ارائه محصولات خوب و مورد نیاز
چه در فروشگاه اصلی سایت
و چه ایجاد فروشگاه های مستقل در سلسله فروشگاه های سایت
همکاری کنن.
طرفی میشناسن که باهاش صحبت کردن و حاضر هست شرایط فروشگاه ها رو بپذیره.
که حداقل شرطش عرضه اجناس با کیفیت و مورد تقاضا با کیفیت خوب و قیمت حداقلی و خوب هست (یه جور قصد و هدف اینه قیمت و هزینه جوری باشه که مثل بازار آشفته نباشه و یه جور هم برای مشتری عالی باشه و هم فروشنده برای تعداد بالا و فروش زیادش براش خوب و سودآور باشه.
نه اینکه مثل بازار بیرون با قیمتای عجیب در تک فروشی قیمتای عجیب بدن !)
خلاصه در این زمینه اگه پیشنهادی ، نظری ف فروشنده ای در نظر دوستی بود که این شرایطی که بعدا تکمیل میشه رو میپذیرفت و قیمت با حداقل قیمت و شرایط ارسالی خوب و .. رو میپذیرفت
یا تقاضای ایجاد پنل فروشگاهی در سایت رو داشت ....
به بنده میتونین از طریق پیام اطلاع بدین ...کما اینکه چند دوستمون تا به حال ازین زحمت ها کشیدن و اعلام امادگی جهت همکاری و کمک داشتند.
این همکاری و کمک با توجه به گستره پهناوری که کاربران و دوستان حضور داریم موقعیت بسیار خوبی هست که با بهترین ها و بهترین شرایط کار فروشگاه و طرح های اینچنینی رو به پیش ببریم.
هم در این وسط کاربر و خریدار منتفع میشه و کالای خوب رو با قیمت مناسب به دستش میرسه.
هم فروشنده با ارائه قیمت معقول و مناسب و منصفانه و جنس با کیفیت اعتبار کسب میکنه و فروش های هر روز بیشتر از قبل خواهد داشت و حتی میتونه به عنوان مرجع برای اون کالا تبدیل بشه ...
عرض کردم ممکنه این تاپیک موقتی ایجاد بشه و بعدا غیر فعال بشه.
اما در حال حاضر گفتم برای اینکه بهتر از نظر و دیدگاه دوستانمون بهره ببرم شاید ایجاد اینجور فضایی به کمک و همکاری بیشتر منجر بشه.
با تشکر

به عنوان مثال برای شروع اقدام به درج یک نظرسنجی در این تاپیک ویژه کردم.
سعی میشه در اینده یه روند تعاملی اینگونه داشته باشیم تا در جهتی حرکت کنیم که تمایل بیشتری در اون رابطه وجود داره.
دوستانی که در زمینه های مختلف که بالا درج کردم نظری دارن و پیشنهادی دارن ممنون میشم اگه نظر و پیشنهادشون رو از طریق پیام برام ارسال بکنن یا صحبتشون رو درج بفرمایند .
ضمنا نظرسنجی ها هم به فراخور موضوعی که براش تصمیم باید گرفته بشه میتونن عوض بشن و ممکنه اگه تصمیم به فعال بودن این تاپیک گرفته بشه.
این نظرسنجی ها دوره ای عوض بشن.لذا بررسی شما و شرکت در موارد و ارائه پیشنهاداتتون کمک کننده خواهد بود .
ممنونم
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
یه خسته نباشید جانانه به تمامی عوامل سایت و شما نوید جان.
واقعا خیلی کار خوبیه. خیلی از اجناس که دور و بر من اصلا گیر نمیاد. اگه واسه تمامی ماشین ها باشه که دیگه بهتر. میشه با یه تبلیغات وسیع همه رو جذب فروشگاه کرد. به امید هر چه زودتر راه اندازی شدن فروشگاه
[تصویر:  38334495529145769465.jpg]
پاسخ
ممنون حسام گل.
مطمئنا طرح اصلی اینه به مرور موارد مورد نیاز برای همه ماشینا توش عرضه بشه.
سایت طراحیش انجام شده و در دست تست هست.
فقط چون اونم کارهای نهاییش باید انجام بشه و همچنین حداقل چند مورد کالا هم جهت عرضه در اون قرار بگیره و یک فروشگاه برا نمونه توش اکتیو باید بشه
اینو تو سایت اکتیو شده نمیبینین.
به موقع و با اماده شده بحث ارسال هاش و پرداخت هاش و قرارداد با بانک های عامل انشاالله اکتیو خواهد شد و خواهید دیدش.
یه کم اولش سخت هست که امیدوارم با همکاری و نظرهای دوستان عزیز بهتر و بهتر بشه.
اینم یه نما از طراحی انجام شده برای فروشگاه اصلی سایت....
گفتم ببینین.
در مورد فروشگاه ها و عرضه محصولات مفید با کیفیت با قیمت خوب و رعایت حقوق طرفینی اگه دوستان موارد و فروشنده ها و اجناس خوبی رو دیدن که اون فروشنده مورد خوب و مورد توجهی بود بهم پیام بدن.
انشاالله با همفکری و همکاری این مورد به بهترین نحو در اینده اکتیو بشه.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
ایده و فکر خوبی هستش دستتون درد نکنه
راستی شما برای فروشگاه مجازی به هر کسی که بخواد پنل مخصوص میدهید یا نه هرکسی میتونه بیاد اینجا یه فروشگاه ایجاد کنه ؟
هزینه داره یا نه ؟
ماییم و نوای بینوایی بسم الله اگر حریف مایی
پاسخ
(1391-10-22، 11:55 صبح)omid sh نوشته است: ایده و فکر خوبی هستش دستتون درد نکنه
راستی شما برای فروشگاه مجازی به هر کسی که بخواد پنل مخصوص میدهید یا نه هرکسی میتونه بیاد اینجا یه فروشگاه ایجاد کنه ؟
هزینه داره یا نه ؟
ممنون امید عزیز از نظرتون.
خواهش میکنم.
والا ایده اینکه این مورد تو سایت ایجاد بشه ازون جا نشات گرفت که سرور سایت حتما در جریان هستین مدتی قبل خیلی کند بود.
از تیم فنی درخواست تغییر و ارتقای سرورو داشتیم که گفتند هزینه سرورهای جایگزین زیاد هست و ماهانه هزینه ای برای سرور میپردازند.
سروری که در خارج از کشور بود.
در گام اول قرار شد با انتخاب یک سرور خوب و با کیفیت و قوی در داخل هزینه ها به مراتب کمتر بشه برای سایت.
کاری که انجام شد و سروری از نظر سرعت به مراتب بهتر و قوب تر انتخاب شد.
اما هرچند این مورد هم بعضی موارد مشکلاتی داشته و اگر لازم باشه یه تغییر سرور دیگه هم قبل از فعال سازی این بخش های سایت به سروری بهتر و مطمئن خواهیم داشت.
این گزینه همچنان احتمالش هست اگه نظرها رو این سرور تامین نکنه.
خلاصه... بخش کاهش هزینه ای که دوستان میفرمودن با این انتقال رخ داد.
کیفیت سرور سایت بهتر و هزینه هم خیلی کاهش یافت.
اما پیشنهادهای دیگه ای هم شد که برنامه فروشگاه ها (اختصاصی خود سایت و ایجاد فروشگاه هایی برای فروشنده های متقاضی و قبول کننده شرایط)
بخش های دیگری ازین پیشنهاد ها بودن.
اعتقاد بر اینه که میتونه سایت به جایی برسه با توجه به کارامدی خوب و خاصی که در ابعاد مختلف به واسطه حضور دوستان خوبی چون شما دوستان گل در اون وجود داره و همفکری و همکاری خوبی هست.
اعتقاد بر این بود که میتونه سایت :
با درست کردن این موارد :
به جایی برسه که :
1:به یه شبکه فروشگاهی نمونه در زمینه خودرو و کلیه موارد تابعه در طول یه مدت زمانی تبدیل بشه.
مجموعه فروشگاهی که با داشتن تنوع کالایی و خدمات خوب مورد استقبال خوب قرار میگیره.
2:با همکاری با فروشنده هایی که کالا رو با قیمت خوب و مناسب و با در نظر گرفتن آپشن های حمایتی مثلا در ارسال ها برای مشتری زمینه کمک بیشتر به مشتری رو فراهم میکنن مورد استقبال بیشتری قرار بگیرن.
3:ارائه کالاهای متنوع و مختلف در انواع اقسام زمینه ها برای گروه عمده کاربران که در اقصی نقاط کشور ممکنه دسترسی به خیلی خدمات رو نداشته باشن اونم با قیمت معقول و مناسب
4:اماده سازی این بستر برای فروشگاه هایی که میخوان از بستر اماده و بازدید بالای فروشگاهشون استفاده کنن و به عنوانی قیمت مناسبی جنس به فروش برسونن که هم اونا منتفع بشن هم مشتری ها.
اعتقاد بر این بود که با در نظر گرفتن این اصول و این موارد ....
میشه کار به جایی سمت و سو پیدا کنه که سایت نیز با ایجاد پنل های فروشگاهی و اختصاص فروشگاه های مناسب و با کیفیت و ایجاد بازارچه فروشگاهی به معنای واقعی
و تحویل اونا به فروشنده هایی که پذیرش میکنن تعهداتی رو که بعدا مشخص خواهد شد.
به در امد زایی برسه و به ارتقای هرچه بیشتر برسه.
اعتقاد من از روزی که این قضیه سرور قبلی و هزینه بالاش رو شنیدم بر این بود.
با دوستان مشورت کردیم که به این سمت سایت برده بشه.
واقعا جلوه خوبی نداره که سایتی با این پتانسیل بالا و قوی ازین موارد در موردش مطرح باشه.
با همکاری خوب دوستان رو این مسائل نگاه خوبی شد و برنامه های آتی یکی یکی انشاالله پیاده خواهند شد.
در مورد پنل ها مطمئنا برای اون فروشنده ها هزینه خواهند داشت اما در حد و اندازه معقول.
یه فرد که یه سایت خیلی مبتدیانه و عادی هم براش طراحی میکنن بعضا ممکنه هزینه های گزافی هم ازش اخذ بشه و هیچ کدوم از پتانسیل های یه بازارچه مرتبط با یکی از بزرگترین انجمن های خودرویی رو نداره.
سایت در گام اول فروشگاه خودش رو اکتیو خواهد کرد و در کنار اون با فروشنده و مواردی که بهترین خدمات رو با حداقل قیمت برای مشتری قائل میشن در بخش های مختلف کار میکنه.
فروشنده هایی که با ارائه این خدمات هم برای خودشون فروش بسیار زیاد و خوبی خواهند داشت و هم کاربران کل کشور از دسترسی و خرید با قیمت مناسبی در سایت منتفع میشن.
طرح و ایده اصلی این بوده که فروشگاه ها یه قوانین و مواردی رو میپذیرن و تعهد میکنن در قیمت گذاری و خدمات مواردی رو رعایت کنن در جهت کمک بیشتر به مشتری ها.
و سایت نیز ازین بابت اجاره فضا و پنل به فروشگاه مذکور در قالب یه قرارداد منتفع خواهد شد.
سعی کردم کلی به اون چیزی که گذشت.میگذره ، پیش خواهد اومد اشاره بکنم.
دوستان در جریان روند کار قرار بگیرن.
ممنونم از شما

ضمنا سعی میکنیم هر از گاهی در مورد موارد پیش رو از شما دوستان گل در قالب نظرسنجی و همفکری سوال بکنیم و بازخورد خواسته شما رو در نظر بگیریم.
به عنوان مثال همین نظرسنجی ابتدایی که قرار داده شد.
ممنونم از دوستانی که در نظرسنجی به بهترین نحو مشارکت دارن و باعث میشن با دیدن نظرهاشون در ادامه کار راحت تر و بهتر با توجه به نظر شما حرکت بشه انشاالله.
این نظرسنجی ها در اینجا انشاالله مستمر خواهد بود.
حتی ممکنه در مورد یه کالای به خصوص و یه اپشن به خصوص هم جایی نیاز به نظر سنجی از شما بود.
حتما این کارو انجام میدیم.
ممنونم از همکاری و همفکری خوبتون.

------------------ ((ا))

پاسخ
یک خسته نباشید با اقا نوید گل میگم که خیلی زحمت میکشن برای این تاپیک به نظر من هم خیلی خوب شده که یک همچین فروشگاهی باز شده ادم میتونه راحت و با اطمینان بشینه داخل خونه از طریق اینرنت هرچی کی میخواد سفارش بده خیلی خوبه به نظر من .واقعا دستتون درد نکنه.
[تصویر:  95683192496455274930_thumb.jpg]
پاسخ

و باز هم یک گام بزرگ از نوید بزرگ،واقعا ممنون از زحماتت نوید جان
[تصویر:  95593413197127510905.jpg]
پاسخ
(1391-10-22، 01:19 عصر)ALI MM نوشته است: یک خسته نباشید با اقا نوید گل میگم که خیلی زحمت میکشن برای این تاپیک به نظر من هم خیلی خوب شده که یک همچین فروشگاهی باز شده ادم میتونه راحت و با اطمینان بشینه داخل خونه از طریق اینرنت هرچی کی میخواد سفارش بده خیلی خوبه به نظر من .واقعا دستتون درد نکنه.

(1391-10-22، 01:33 عصر)Dr-mahvah نوشته است:
و باز هم یک گام بزرگ از نوید بزرگ،واقعا ممنون از زحماتت نوید جان

سلام علی گل گلاب و دکتر عزیز و همچنین همه دوستان خوبمون
مرسی از محبت تک تک دوستان.
البته فروشگاه هنوز کار داره و بیش ازین دیگه طاقت نیاوردم طراحی انجام شده برای فروشگاه که در دست تست و کارهای اخرش هست رو به دوستان نشون ندم.
عکس و ظاهرش رو گذاشتم فعلا تا انشاالله به زودی اگه خدا بخواد خودش رو در سایت اصلی ببینیم و موارد دیگه که به وقتش خودتون باید ببینین !
فقط جا داره از همه شما دوستان گل تشکر کنم.
هدف من هم از درج این تاپیک مختص موارد فروشگاه این بود در مواردی که لازمه نظر دوستان رو بپرسیم و ببینیم نظر شما دوستان چیه.
اولین نظرسنجی تاپیک رو به عنوان نمونه و کلی مطرح کردم و صرفا یه نظرسنجی کلی بود و بیشتر خواستم گروه گروه ببینم نظر دوستان چه جوری هست ...
و یه فتح بابی بشه که راه ارتباطی بشه که دوستانی که میتونن از طرق مختلف همکاری و کمکی میتونن داشته باشن فتح بابی باشه برای این کار...
واقعا از همه دوستان ممنونم و خجالت زده از محبت همه دوستان ...
که هنوز چند ساعت نشده چند دوستمون با پیام های پرمهرشون اعلام امادگی کردن که کمکی از دستشون بر بیاد دریغ ندارن.
از دوست گلمون که گفتن برا ارتباطش با بانک کمک خواستین دریغ ندارم تا دوستان دیگه که هرکدوم به نحوی ابراز محبت کردن.
تا دوستان گلی که اینجوری تو نظرسنجی شرکت کردن و نظرسنجی ای که شاید چون برا اول بار بود زیادم مرتب و منظم و شسته رفته شاید چیده نشده بود رو اینجوری امارش در چند ساعت نشان دهنده نظرات دوستان در ابعاد مختلف هست.
نظرات متنوع و براورده کردن نظرات متنوع شما دوستان گل کار رو یه کم به اهمیتش و ارزشش می افزایه و امیدوارم با کمک همگی دوستان در موارد مختلف در اینده یه کار خوب و جالب و قشنگ انجام بدیم.
هم در جهت کمک حداکثری به کاربران سایت و دوستان مختلف که بتونن به هرچیزی که نیاز دارن با قیمت مناسب دسترسی داشته باشن.
هم در جهت کمک به فروشنده هایی که با قبول چارچوب های مشخص قبول میکنن شرایط رو بپذیرن و در حهت کمک به مشتری یه جور دست به تبعیت از قیمت های بیرون نکنن و در این بازارچه فعالیت و همکاری کنن یا فروشگاه مستقل داشته باشن در سایت و با فروش با قیمت معقول و مناسب و خوب به عنوان توزیع کننده حتی کل فروشگاه های ایران رو بتونن ساپورت کنن.
هم برای خود سایت و همچنین فروشنده ها کمکی خواهد بود که اگه فروشگاهی قرار هست باشه یه جوری باشه همه طرف معامله از نظر سود اقتصادی سود ببرن هم مشتری و هم فروشنده به حد معقول.
اگه بشه این کار رو با کمک هم انجام بدیم ...
میشه یه بازارچه خیلی عالی در زمینه خودرو ... یه مورد که نمونه هست.
دید و نگاه به این سمت هست .... باشد که تو گیر و گرفتاریایی که سر راه هست انشاالله به مشکل برنخوریم.
ممنون از همگی دوستان

------------------ ((ا))

پاسخ
خیلی عالیه به امیده خدا هرچه زودتر راه اندازی بشه
[تصویر:  50764219797302375890.jpg]
پاسخ
خسته نباشید به تمامی عوامل سایت و شما نوید جان.من خودم كه خوشحال شدم چنين سايتي رو در اختيار دارم و ميتونم سوالات ونيازهامو براورده كنم.ممنون از زحمتهايي كه ميكشيد.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن تیبا در فروشگاه پدال TIBA-NAVID 12 27,701 1394-12-9، 11:41 عصر
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک نظرسنجی طرح ها و ایده های دوستان در مورد لوگو و طرح های خلاقانه (طرح و ایده ها) TIBA-NAVID 10 4,916 1392-7-28، 06:36 عصر
آخرین ارسال: naamira

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان