سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مینیاتور یا رانا.چرا؟
من تیبام را فروختم چون واقعا خرده مشکل زیاد داشت ومن هم وقت کم داشتم . رانا خریدم . تیبا برای تو شهر جمع و جورتره .ولی انصافا قیافه خوبی نداره. رانا هم بد نیست خوبه .وسیله هاش بهتر از تیبا گیر میاد.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
(2013-09-16، 02:35 PM)hooman-cloudy نوشته است: البته سواریش از تیبا بهتره باهاش تا 160 رفتم اصلا متوجه نمیشی آب تو دلت تکون نمیخورهBig Grin

من تیبا دارم و باهاش 180 تا هم یه وقتایی که دیرم شده میرم ولی واقعا اگه بخوای با خیال راحت یه دستی با تیبا رانندگی کنی متعادل ترین سرعتش در نهایت 140 تا هست و بالاتر از این سرعت اگه بخوای کنترل خوبی روی حرکت داشته باشی باید فرمونو دو دستی بگیری خصوصا وقتی یکمی باد بیاد یا جاده یکدست نباشه اوضاع بدتر هم میشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355
باسلام
دوستاني كه هم رانا داشتن و هم تيبا
مي خواستم تفاوت اين دو رو با هم بدونم آيا ارزش داره هفت هشت ميليون بيشتر بديم رانا بگيريم واقعا اين اختلاف خودش رو در راحتي و قدرت و ... نشون مي ده يانه . سپاسگزارم
پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video گالری تصاویر خودروی رانا -( RUNNA خودروی ملی ایران خودرو ) TIBA-NAVID 19 18,496 2018-06-29، 06:29 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 688,733 2017-04-05، 07:23 AM
آخرین ارسال: lx0ve
Star نظر سنجی بهترین رنگ برای خودروی رانا AliMoh 1 11,003 2013-03-08، 11:13 PM
آخرین ارسال: omid sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان