سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقررات عضویت و ارسال مطالب
(2012-08-21، 05:25 PM)admin نوشته است: پیشنهاد خوب و بجایی است. من سیستم مدیریت انجمن را بررسی کردم و متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. یعنی تنها دو گزینه وجود دارد که کاربران بتوانند موضوع تازه ایجاد کنند یا خیر. با اینحال یک تایپیک با همین موضوع ایجاد می کنیم تا هر کاربری بتواند موضوع پیشنهادی خود را برای ایجاد مبحث جدید، اعلام نماید تا مدیران نیز در مورد آن تصمیم بگیرند یا دلایل خود را برای رد یا قبول آن تایپیک اعلام نمایند. در این صورت نیازی به پیغام خصوصی برای مدیران نیز نخواهد بود.
با سپاس

پیشنهاد برای ایجاد موضوع تازه

با تشکر از شما و همچنین دوستان عزیز دیگر.
کاری که کردین بسیار خوب و قابل تقدیر هست.
هرچند بنده خودم رو عرض میکنم به دفعات زیاد تا به حال پذیرای صحبت های دوستان بسیار خوب انجمن و پیشنهاداتشون بودم.
و اگر پیشنهاد مثبت و مفید و مورد نیازی دیدم حتما از نظر اون دوست استقبال و در غیر این صورت با ایشون صحبت و دلایل صحبت خود رو برای اون دوست ارسال کردم.
خدا رو شکر در این زمینه رابطه مثبت و تعامل دو طرفه خوبی با همه ی دوستان سایت وجود داشته و دوستان در سایت خدا رو شکر هروقت هر امر و نظر و فرمایشی داشتند ارسال نظر کردند.
اما باز هم این درج تاپیک مربوط و این کاری که انجام دادین در جای خودش کار بسیار بسیار خوبی هست برای اون دوسته دوستان که شاید یه مقدار دیدگاهشون متفاوت باشه
در هر صورت متشکر.
هم از شما و هم از کلیه دوستان بزرگوار و فهیم عزیز سایت به طور کل.
و همون طور که در جایی دیگر به رسم احترام به صحبت دوستان در این باره پاسخ دادم.
بسیار بسیار خوشحالم که با این مورد تا این زمان سعی کردیم تا حد امکان و حداکثر توان برای ارسال فرد و خود فرد احترام قائل باشیم و از ویرایش و حذف صحبت فردی خودداری شده و سعی شده خود فرد ارسال کننده به ایشون فرصت و احترام گذاشته بشه تا خود ایشون موارد رو اصلاح کنند.
و این وجه تمایز و اینکه این موضوع بعضا متداول در سایر سایت ها در اینجا بسیار بکر و غریب هست یکی از دلایلش همین موضوع هست.
شاید گذاشتن پیام درخواست یا ارسال پیام پیشنهاد ایجاد موضوع آنچنان زحمتی نداشته باشه اما واقعا به حفظ نظم و جلوگیری از به هم ریختگی کمک شایانی کرده .
بازم متشکر از همه دوستان
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 jacob TIBA-Morteza aalpsat

پیام‌های داخل این موضوع
مقررات عضویت و ارسال مطالب - توسط admin - 2010-05-30، 06:37 PM
RE: مقررات عضویت و ارسال مطالب - توسط TIBA-NAVID - 2012-08-27، 06:19 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان