سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقررات عضویت و ارسال مطالب
1-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در انجمن ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.
2-حتی المقدور نام كاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید.
3-فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری ( مولتی ) دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.
4-ثبت نام کاربرانی که ظرف یک ماه اکانت خود را فعال ننمایند باطل شده و در صورت تمایل باید مجدداً عضو گردند.
5-مدیران تالار مجازند کاربرانی را که پس از گذشت یک ماه از عضویت، فعالیت ننموده اند را حذف نمایند.

قوانین ارسال پست - پیام :

-کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه بی احترامی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.
-مسئولیت ارسال های هر کاربر بر عهده وی می باشد و نظر مدیران انجمن محسوب نمی شود.
-در صورت استفاده از منابع دیگر، کاربران ملزم هستند منبع را در انتهای متن ذکر کنند.
-هر گونه پست اسپم ( غیر مرتبط ) در بحث های انجمن ممنوع می باشد.
-هر گونه ارسال کاربران با جنبه های تجاری و تبلیغاتی ممنوع می باشد.
-حق حذف , انتقال و ویرایش پست ها برای مدیران هر بخش آزاد می باشد.

قوانین عمومی :

1-در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر ، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد.
2-بحث در مورد دين ، سياست ، مذهب ، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن ( چه موافق و چه مخالف ) تحت هیچ شرایطی مجاز نمی باشد.
3-هر گونه بحث و سئوال در مورد موارد غیر قانونی ممنوع می باشد.
4-بحث ها و عقاید شخصی و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون انجمن حل کنید.
5-نام های کاربری که برای افزایش میزات تشکر ایجاد و استفاده می شوند توسط سیستم شناسایی و دسترسی کاربر به انجمن مسدود می گردد. ضمنا کلیه تشکر های بی مورد هم از سیستم حذف خواهد شد.
6-چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت، هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.

توضیحات لازم :

- با توجه به قوانین مدیریتی هیچ گونه موضوع و نوشته و ... بدون دلیل و یا با دلایل شخصی حذف نخواهد شد.
- کاربران با عضویت در انجمن ها پذیرفته اند که قوانین فوق را برای حفظ نظم رعایت کنند.
- کلیه قوانین برای کلیه سطوح کاربران یکسان می باشد.

شاد و پیروز باشید
پاسخ
سلام

یک سوال چرا نمی شود در تالار ها موضوعات جدیدی ایجاد کرد؟ (توسط کارکنان عادی منظورم هست)

موفق باشید
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 jacob TIBA-Morteza adoroudian
سلام.
برای جلوگیری از ایجاد موضوعات تکراری و یا کم ارزش، تنها مدیران قادر به باز کردن موضوع تازه هستند. پیش از این بارها یک کاربر بعد از ثبت نام براحتی قادر بود یک موضوع تازه و حتی گاهی اسپم و تبلیغاتی ایجاد کند. بنابراین ناچار شدیم چنین محدودیتی را برای پیراستن فضای انجمن بپذیریم.
کاربران سایت برای باز کردن موضوع تازه، کافیست عنوان بحث را به یکی از مدیران پیشنهاد نمایند تا در صورت امکان در شاخه مناسب، ایجاد گردد.
با سپاس از همراهی شما
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID jacob TIBA-Morteza
(1391-5-31، 07:07 صبح)admin نوشته است: سلام.
برای جلوگیری از ایجاد موضوعات تکراری و یا کم ارزش، تنها مدیران قادر به باز کردن موضوع تازه هستند. پیش از این بارها یک کاربر بعد از ثبت نام براحتی قادر بود یک موضوع تازه و حتی گاهی اسپم و تبلیغاتی ایجاد کند. بنابراین ناچار شدیم چنین محدودیتی را برای پیراستن فضای انجمن بپذیریم.
کاربران سایت برای باز کردن موضوع تازه، کافیست عنوان بحث را به یکی از مدیران پیشنهاد نمایند تا در صورت امکان در شاخه مناسب، ایجاد گردد.
با سپاس از همراهی شما

پیشنهاد می کنم به جای محدودیتی که الان هست و مدیران می تونن موضوع ایجاد کنند ، محدودیت تغییر کنه و کاربران با سابقه (از نظر زمان عضویت یا تعداد ارسال بالای یک حد) بتونند موضوع جدید ایجاد کنند. چون معمولا کاربران بعد از یک مدت به پختگی می رسند و دیگه اسپم ایجاد نمی کنند و اینطوری باعث میشه موضوعات سایت فقط به یک خودرو محدود نشه و در همه زمینه ها رشد داشه باشد.

فقط یک پیشنهاد بود
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Mehrd@d TIBA-NAVID jacob TIBA-Morteza
پیشنهاد خوب و بجایی است. من سیستم مدیریت انجمن را بررسی کردم و متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. یعنی تنها دو گزینه وجود دارد که کاربران بتوانند موضوع تازه ایجاد کنند یا خیر. با اینحال یک تایپیک با همین موضوع ایجاد می کنیم تا هر کاربری بتواند موضوع پیشنهادی خود را برای ایجاد مبحث جدید، اعلام نماید تا مدیران نیز در مورد آن تصمیم بگیرند یا دلایل خود را برای رد یا قبول آن تایپیک اعلام نمایند. در این صورت نیازی به پیغام خصوصی برای مدیران نیز نخواهد بود.
با سپاس

پیشنهاد برای ایجاد موضوع تازه
پاسخ
(1391-5-31، 05:25 عصر)admin نوشته است: پیشنهاد خوب و بجایی است. من سیستم مدیریت انجمن را بررسی کردم و متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد. یعنی تنها دو گزینه وجود دارد که کاربران بتوانند موضوع تازه ایجاد کنند یا خیر. با اینحال یک تایپیک با همین موضوع ایجاد می کنیم تا هر کاربری بتواند موضوع پیشنهادی خود را برای ایجاد مبحث جدید، اعلام نماید تا مدیران نیز در مورد آن تصمیم بگیرند یا دلایل خود را برای رد یا قبول آن تایپیک اعلام نمایند. در این صورت نیازی به پیغام خصوصی برای مدیران نیز نخواهد بود.
با سپاس

پیشنهاد برای ایجاد موضوع تازه

با تشکر از شما و همچنین دوستان عزیز دیگر.
کاری که کردین بسیار خوب و قابل تقدیر هست.
هرچند بنده خودم رو عرض میکنم به دفعات زیاد تا به حال پذیرای صحبت های دوستان بسیار خوب انجمن و پیشنهاداتشون بودم.
و اگر پیشنهاد مثبت و مفید و مورد نیازی دیدم حتما از نظر اون دوست استقبال و در غیر این صورت با ایشون صحبت و دلایل صحبت خود رو برای اون دوست ارسال کردم.
خدا رو شکر در این زمینه رابطه مثبت و تعامل دو طرفه خوبی با همه ی دوستان سایت وجود داشته و دوستان در سایت خدا رو شکر هروقت هر امر و نظر و فرمایشی داشتند ارسال نظر کردند.
اما باز هم این درج تاپیک مربوط و این کاری که انجام دادین در جای خودش کار بسیار بسیار خوبی هست برای اون دوسته دوستان که شاید یه مقدار دیدگاهشون متفاوت باشه
در هر صورت متشکر.
هم از شما و هم از کلیه دوستان بزرگوار و فهیم عزیز سایت به طور کل.
و همون طور که در جایی دیگر به رسم احترام به صحبت دوستان در این باره پاسخ دادم.
بسیار بسیار خوشحالم که با این مورد تا این زمان سعی کردیم تا حد امکان و حداکثر توان برای ارسال فرد و خود فرد احترام قائل باشیم و از ویرایش و حذف صحبت فردی خودداری شده و سعی شده خود فرد ارسال کننده به ایشون فرصت و احترام گذاشته بشه تا خود ایشون موارد رو اصلاح کنند.
و این وجه تمایز و اینکه این موضوع بعضا متداول در سایر سایت ها در اینجا بسیار بکر و غریب هست یکی از دلایلش همین موضوع هست.
شاید گذاشتن پیام درخواست یا ارسال پیام پیشنهاد ایجاد موضوع آنچنان زحمتی نداشته باشه اما واقعا به حفظ نظم و جلوگیری از به هم ریختگی کمک شایانی کرده .
بازم متشکر از همه دوستان
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : admin mehrdad1355 jacob TIBA-Morteza
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و دوستان محترم.
امروز هرچه در سایت گشتم نحوه اعتبار سنجی و رتبه بندی اعضا سایت را پیدا نکردم، در واقع می خواستم بدانم که چه چیز هایی و به چه مقدار و تعدادی در تغییرات رتبه ای اعضا تاثیر دارد.
با تشکر فراوان.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID
سلام خدمت شما دوستان عزیز و همچنین دوست خوبمون مرتضی عزیز
در مورد سوالتون باید بگم سیستم اعتبار دهی و تشکر در سایت تاکنون منوالی رو دنبال کرده بود که بر مبنای عملکرد صورت گرفته و دید صورت گرفته از سوی کاربران بسیار با اخلاق و فعالی که بدون اغراق بهترین کاربران در این مجموعه خدا رو شکر دور هم جمع شدن اعطا میشده .
البته یه نکته ظریف اینجا بگم که این مورد به تعداد قلیل و انگشت شماری وارد بوده و اون هم تا به حال ما در موردش این برداشتو نمیکردیم و اساس فکر و ظن رو به خوبی و درستی و عدم این ظن میگذاشتیم.
اما مواردی اخیرا دیده شد که :
ظاهرا تعداد بسیار قلیلی از کاربران ممکنه با داشتن یه برداشت اشتباه و غلط و بسیار ناهماهنگ با شان خودشون به سپاس ها و اعتبارها به عنوان یک وسیله و مورد معامله ای و گروکشی و ... در ذهن خودشون اطلاق میکرده باشن.
تعداد این گونه موارد با قطع و یقین میگم بسیار بسیار کم و قلیل و اکثریت مطلق مطلق دوستان با برخورداری از شان و نگاه مثبت این موارد رو کاملا درک میکنن.
اما به هرحال موردی پیش اومد که بر بنده حقیر مسلم کرد که متاسفانه یه موارد قلیل و کمی ممکنه باشند که یه طرز فکر و نگاه اشتباه داشته باشند.
و به همین منظور :
با اینکه تا به حال سعی میشد و همچنان هم میشه که اساس در مورد سپاس ها و سیستم اعتبار سنجی بر اساس حقیقت درست و اصل خوبی و مزیت اون گذاشته بشه .
اما با توجه به موارد پیش اومده ضرورت این مساله که مطابق با بند های قوانین و مقررات عضویت چنانچه دیده شد خدای نخواسته از این مورد به عنوان ابزار و نگاهی ناصحیح داره استفاده میشه ،به منظور رفع این نگاه منفی این موارد مطابق بندهای قوانین عضویت که همه ی ما اون ها رو تایید کردیم این موارد مورد بازبینی قرار گرفته و چنانچه موردی دال بر این نکات منفی و ناپسند دیده شد موارد اعم از سپاس یا اعتبار اسپم یا نابجا یا با هدف خاص حذف خواهند شد و با کاربر مربوط نیز صحبت خواهد شد.
البته این رو هم در انتها عرض کنم همچنان اصل و اساس بر پایه روال درست و حقیقی قرار داره از دید ما .
اما به وجود اومدن بعضا موارد ناپسند و یه طرز فکر ها و دیدهای ناهماهنگ با شان و اخلاق کاربران بسیار برجسته ی این سایت باعث شد ازین پس این بند های مربوط که تابه حال به خاطر حضور اکثریت مطلق دوستان فهیم در سایت به عهده کاربران گذاشته شده بود ، حالا به خاطر عدم شکل گیری نگاه و دید منفی در همون تعداد انگشت شمار این موارد نیز مورد بازبینی و بررسی قرار بگیره مطابق قوانین ثبت مطلب .
بازم از شما متشکرم بابت این سوال بجا و درستتون.
البته در اینجا بهتره سوال بسیار کم مطرح بشه که مطالب و قوانین از دید کاربران محو نشن .
اما سوال شما به جا بود و اشکالی نداشت که در اینجا مطرح گردید.
سوال و موردی دیگر هم داشتید میتونین به صورت پیام ارسال فرمایید.
موفق و موید باشید

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-Morteza mehrdad1355 Amir_Tiba arashz92
سلام به ادمین عزیز و مدیران محترم

سیستم ضد اسپم سایت بارها منو با مشکل مواجه کرده و هر دفه هم زحمتش افتاده به گردن نوید عزیز

حالا من حرفم اینه چرا به جای حل مسئله ، صورت مسئله رو پاک کنیم؟
چرا شرایط ثبت نام رو سخت تر نمیکنیم ؟ تا اونجایی که یادمه موارد روسی بودند که باعث ایجاد مشکلات اولیه شدند
اگر سوال امنیتی مورد سختی باشه که فقط ذهن ایرانی و پارسی زبان بتونه جوابش رو بده دیگه اجنبی نمیتونه بیاد تو سایت
و اینکه میشه تنظیم کرد که تا کاربر تایید نشده نتونه پست بذاره. این روالی هست که همه انجمن ها در پیش گرفتند و انجام میدهند. چرا ما نکنیم
من خودم چنتا فروم مدیر بودم و هستم. تو هیچ کدوم همچین مشکلی رو نداریم
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID admin
سلام شاپور جان
اول اینکه من یه عذرخواهی به شما و تعدادی دوستان که ازین بابت هر از گاهی براشون مشکلی پیش اومده یه عذرخواهی داشته باشم.
از همه ی دوستان.
چه اگر سریع بودم و رفع کردم و یا اگه خدای نکرده نبودم و یه کم طول کشیده.
بله قضیه این مورد از اون زمان اسپم های مکرر روسی ها شروع شد که بعضا اذیت میکردن.
اون زمان این کار و این سیستم فعال شد.
البته به لحاظ ماهیت کار و دقت این سیستمی که اکتیو هست یکی از دقیق ترین سیستم های ایمنی در این زمینه هست.
اما یه کم ظاهرا زیادی حساس هست.
که حتما باید این مورد اصلاح بشه و انشاالله میشه.
در زمینه پیشنهادتون ... درسته
حق با شماست
اما باورت نمیشه شاپور جان ...
چندین و چند نفر ایرانی هم داشتیم تا حالا
که تو همین مدت
مثلا طرف اومده تو تاپیک تیبا
یه مطلب سخنرانی سرچ کرده تو اینترنت در مورد تیبا ....
خوب؟
بعد برداشته کپی کرده
جای 100 کلمه تو اون سخنرانی در مورد تیبا برداشته لینک زده به یه سایت تبلیغی خودش که تبلیغ برا خودش باشه
آخرشم نوشته برای اطلاعات بیشتر به لینکستان وبلاگ من بیاین! Smile
ازین موارد زیاد بوده ....
و اینم بگم در مورد این افراد از فیلتر تایید عضویت رد شدن
ما الان این مورد رو فعال کردیم.
اما در مورد اسپم.
این مورد رو حتما در اون تغییر انجام میشه.
من به شما قول میدم.
امشب احتمالا یه کار روی سرور داشته باشیم
حتما وضعیت پایدار که شد.
این تغییر انجام میشه.
در اخر لازمه یه عذرخواهی داشته باشم مجدد.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : admin PH3N0M

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان