سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید؟
یه سوال همسایمون یه 405 مدل 78داره پژو 2000است رنگ شرابی به قیمت 7ملیون که 2ماه مونده بیمش تمام بشه وتمام رنگه وموتورش هم ایراد نداره بخرم من که خیلی خوشم آمده ووبنزینی استدوگانه نیست؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
با سلام

من تصمیم دارم یه ماشین بخرم (ترجیحاً کارکرده)

پول زیادی هم ندارم

در حد 8 الی 9 تومن

به نظر شما با این مبلغ چه ماشینی بگیرم ،

پاسخ
سلام دوست عزیز بنده که با ماشین کارکرده مخالفم چون جز دردسر چیز دیگه ای نداره حالا اگه قصد خرید کارکرده داری 10 ملیون جور کن 206 تیپ 5 مدل 84 بگیر عالیه اگه البته سالم باشه یا ریو اگه هم صفر خواستی 111 بگیر
پاسخ
تشکر شده توسط : taban200082 mehrdad1355
با سلام کسی هست که راجع به پارس ال ایکس اطلاعاتی داشته باشه؟
پاسخ
(1390-10-24، 03:33 عصر)c13 نوشته است: با سلام

من تصمیم دارم یه ماشین بخرم (ترجیحاً کارکرده)

پول زیادی هم ندارم

در حد 8 الی 9 تومن

به نظر شما با این مبلغ چه ماشینی بگیرم ،

خوب در حد پولی که دارید شاید اگه یه مقدار روش میتونستین بذارین تیبا بهترین گزینه بود براتون.
اما با این مبلغ به نظر من هم کارکرده انتخاب بهتریه از صفر های این قیمتی ...
یه 206 تیپ 5 دوستم چند روز پیش خریدن که رنگ نداره و سالمه به نسبت..
مدل 82 بود و 6700 خریده بود ... رنگش بژ بود .... به نظرم این دیگه افت خودشو هم کرده ...
جالب اینه هفته بعدش یه 206 سفید با همین شرایط و همین مدل هم دیده بود اونم 6700
حالا نمیدونم اونم به همین سالمی ماشینی که خریده بود ، بود یا نه
ولی در کل همه میدونیم سفید تو 206 از رنگ های گرون ترش هست و قیمتش بالاتره
در هرحال اگه اون هم ماشین سالمی بوده باشه میشه گفت دوستم ضرر کرده در مقایسه با خرید این...
در کل ماشین دسته دوم خریدن شانس و اقبال و بررسی دقیق میخواد....
اگه این کارا رو بکنه یکی و یه مورد سالم و خوب شکار کنه برد کرده
وگرنه بدبخت شده !
برد کرده اگه مورد اول باشه چون ماشین افت خودش رو کرده دیگه خیلی قیمتش پایین نمیاد...
و بدبخت شده اگه مورد دوم باشه چون اگه نفهمه و ماشین ایراد اساسی داشته باشه دردسری میشه که نگو و نپرس
در کل دوستم چون ماشینی که خریده سالم بود و سرپا به نظرم انتخاب بدی نکرده با توجه به پولی که داده و انتخاب خوبی کرده
جسد 206 به 100 تا پراید می ارزه...پرایدی که الان 10 تومن شده ...
به نظرم ماشین دسته دوم اگه ماشینی باشه مثل اینجور ماشین که سالم باشه و قیمتشم مناسب مورد خوبیه ... دیگه تقریبا 60 70 درصد پول یه پراید رو پرداخت ...!!!!
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : admin rezahabibi99 taban200082 mehrdad1355 jacob
سلام به همه
من واس خرید یه ماشین دست دوم تردید دارم
لطفا منو راهنمایی کنین
یک سمند ال ایکس سال سفیدرنگ مدل دی ماه 89 بدون بیمه بدنه دارای شخص ثالث تا 6 ماه دیگه بدون رنگ یاتصادف
فقط یه خط 8-9سانتی نازک زیر درب جلو سمت شاگرد داره که با پالیش رفع میشه
فروشندش آشناس
28هزار کیلومتر بیشتر راه نرفته
12میلیون و 400هزار تومان خوبه واس این ماشین؟
بنظرتون بگیرمش؟؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID jacob
(1391-3-20، 02:10 عصر)taban200082 نوشته است: سلام به همه
من واس خرید یه ماشین دست دوم تردید دارم
لطفا منو راهنمایی کنین
یک سمند ال ایکس سال سفیدرنگ مدل دی ماه 89 بدون بیمه بدنه دارای شخص ثالث تا 6 ماه دیگه بدون رنگ یاتصادف
فقط یه خط 8-9سانتی نازک زیر درب جلو سمت شاگرد داره که با پالیش رفع میشه
فروشندش آشناس
28هزار کیلومتر بیشتر راه نرفته
12میلیون و 400هزار تومان خوبه واس این ماشین؟
بنظرتون بگیرمش؟؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

والا به نظرم که بد نگفته قیمتو ...
از نظر آپشن و خصوصیات ماشین چه جوریاست؟
ماشین کف از نظر آپشن و این حرفا؟؟؟ به نظر قیمتش که خیلی خوب گفته ...
من اینطور فکر میکنم اگه سرپا و سالم باشه ....
البته خوب آپشن ها و موارد جنبی و اساسی ماشین خیلی تاثیر گذارن ...
ولی چیزی که هست قیمته رو پایین گفته ....
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : taban200082 mehrdad1355 jacob
سلام دوستان،من از سال 2009 فقط منتظر این هستم که بتونم جنسیس کوپه بخرم.من به این خودرو علاقه بسیار شدیدی دارم و هم چنین از طراحی مدل 2013 هم خوشم نمیاد،دوستان خوش شانسی که این خودرو را دارید و یا دیگر دوستان که تجربه این خودرو را دارند لطفا کمکم کنید،نمیخوام بعد از خرید پشیمون بشم،در ضمن میخواستم بدونم داشتن چنین خودرویی از لحاظ دید مردم چگونه هست چون من در استان یزد زندگی میکنم و خیلی از افراد من رو از خرید جنسیس کوپه منصرف میکنند ولی علاقه من.....
پاسخ
تشکر شده توسط : jacob mehrdad1355
سلام من 60 نهایتا 65 پول دارم و ماشین شاسی بلند هم دوست دارم به نظرتون چی بخرم؟ نو یا کار کرده فرقی نمیکنه.
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
من هم نهایت تا 40 میتونم هزینه کنم ، به دنبال ماشین بودم ( به شخصه دنبال شاسی بلند بودم - که فقط توی این رنج فقط MVM X33 بود ، که من اصلا" ازش خوشم نیومد ! ) Tongue
زانتیا که هیچ !
مزدا 2 زیبا بود و دلنشین ولی در مقایسه با مگان 1600 یا 2000 خیلی کوچیک بود !
حتی احساس کردم از 206 هم کوچیکتره ! Undecided و عجب قیمتی پیدا کرده جدیدا" 206 چه هاچ بک و چه صندوق دار Confused
مگان هم متاسفانه قیمت شرکتی با بازار خیلی فرق داره ( مدل 2000 => 37 کجا و 42 کجا ) ( مدل 1600 => 32 کجا و 37 کجا ) و صرفا" بیشتر دنبال مشکی بودم که نبود !؟
کسی میدونه تحویل فوری و فروش فوری بعدی شرکت پارس خودرو از کی شروع میشه ؟!
به نظرتون خودروی آینده کرمان خودرو لیفان X60 ارزش صبر کردن رو داره ؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اتومبیلی برای نجات سیاره خاکی! Farshid 0 2,050 1389-3-10، 01:36 عصر
آخرین ارسال: Farshid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان