سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مباحث پیرامون خودروی جک s3
باسلام خدمت دوستان عزیز و ارجمند
این تاپیک رو برای خودروی s3 به پیشنهاد دوست قدیمی و با ارزشمون آقای KIATIBA عزیز ایجاد میکنیم.
انشاالله دوستانی در مورد این خودرو سوال و مشورت داشتند یا مباحثی پیرامون این خودرو بود دوستان میتونن در این گروه با هم تبادل نظر بکنند
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : KIATIBA
Photo 
با سلام خدمت دوستان عزیز
البته میدونم حتما شما هم اطلاعاتی درباره این خودرو دارید ولی برای شروع بحث درمورد s3 لازمه مواردی عنوان بشه
جک S3 با حجم موتور 1600 سی سی بهمراه تکنولوژی CVT، علاوه بر مصرف کم از بازدهی بالایی برخوردار میباشد.
گیربکس CVT این خودرو از نسل جدید گیربکس ها بوده و تعویض دنده های نرم و روان را در هنگام رانندگی فراهم می آورد و استفاده از این گیربکس علاوه بر راحتی، مصرف سوخت را هم به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.
[تصویر:  exterior_S3_1.jpg]

[تصویر:  Screenshot_2019_06_24_%D8%AC%DA%A9_%D8%A...%D8%B1.png]

[تصویر:  Screenshot_2019_06_24_%D8%AC%DA%A9_%D8%A...%B1_1_.png]
[تصویر:  exterior_S3_5.jpg][تصویر:  exterior_S3_3.jpg][تصویر:  exterior_S3_4.jpg][تصویر:  interior_S3_6.jpg]
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما وقتتون بخیر
انشاا... به سلامتی باشه خودروی جدیدتون دوست خوبم
من به شدت درگیر بودم و حتی این خودرو رو ندیده بودم یا اگر دیده بودم خاطرم نبود. مرسی از پست کاملتون. الان دیدمش. ماشین قشنگیه . مبارک باشه.
حالا سر فرصت مشخصاتش و توضیحات رو میخونم و بیشتر در موردش اطلاعات میگیرم. مرسی ازتون
چرخش براتون تو خوشی بچرخه
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : KIATIBA

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  JAC S5 - جک اس 5 خودروی جدید کرمان موتور TIBA-NAVID 12 7,521 2016-08-15، 10:37 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 3,688 2016-02-27، 02:11 PM
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان