سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی و خدمات مرتبط با خودروی تیبا (TIBA)
سلام به شما پویای عزیز
وقت بخیر
والا اگه موردی پیدا نشده و نبوده
دوستان مختلف توی فروشگاه ثبت اکانت کردن و درخواستشو پیام کردن
بعد بررسی شده
تامین قطعه های مختلفی با فروشگاه همکاری دارن
پیگیر میشیم اگه اونجا پیام ثبت کنین
مورد بود بهتون اطلاع داده میشه
موارد فروشگاهو در خود فروشگاه ثبت اکانت بفرمایین و پیام بفرمایین
ممنون
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
من تهران زندگی می کنم و چون تعداد زیادی از آشنایان و اطرافیانم رو دیدم که خودروشون به سرقت رفته تصمیم دارم از ردیاب خودرویی استفاده کنم. اگه کسی استفاده کرده لطفا بگید چه دستگاهی مناسبه و چجوری باید تهیه کنم؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست خوب
وقت بخیر
والا یه دزدگیر خوب خیلی خیلی بازدارنده تر هست . شاید اصلا اشنایان شما دزدگیر نداشته ماشینشون و توی یه محله شب تا صبح ماشینو به امان خدا میذاشتن و میرفتن . خوب مشخصه مشکل ممکنه پیش بیاد.
یه دزدگیر داشته باشه ماشین کسی سراغش نمیره به اون راحتی. و ماشین های بدون هیچی رو ول نمیکنن برن سراغ یه دزدگیر که دست بزنن بهش صدا آژیرش محله رو میذاره رو سرش و ریموت فرد هم آژیر میزنه.
حالا ردیاب برای موقعیت یابی بله مورد بدی نیست . اتفاقا یکی از واردکننده هایی که توی فروشگاه پدال باهاش کار میکردیم یه دستگاهی چند وقت پیش آورده بود کلی امکانات داشت حتی ماشین از مسیری که براش تعیین شده اگه خارج میشد به صاحب یه شماره پیامک میزد . یا کلی امکانات جالب داشت . ولی خوب اون دستگاه هم نیاز به دزدگیر داره.
چون قابلیت های خوب و کامل و بازدارندگی دزدگیر که اصلا دزد رو منصرف میکنه از سمت ماشین رفتن ایتم های خوب خاص دزدگیر هستن.موفق باشین
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان