سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی و خدمات مرتبط با خودروی تیبا (TIBA)
قابل توجه دوستان کرجی
عاملیت فروش قطعات سایپا یدک 8609
لوازم تیبا
کرج_بین چهراره کارخانه قند و هفت تیر
آقای دودانگه _ تلفن 32226754
[تصویر:  28198204564754176584.jpg]
پاسخ
سلام/
شیراز-بلوار امیرکبیر-خیابان آبیاری-بعد از نانوایی سنگک.تیبا یدک -تلفن8218442-8330053
پاسخ
فروشگاه روغن آدینول جلیلی فر در مشهد
خیابان 17 شهریور ، بین 15 و 17 ، فروشگاه بعثت ، 8598428 ، 8544508
پاسخ
سلام دوستان عزیز
در رابطه با روکش صندلی تجربه خودم را می نویسم:
تو خیابان ملت ندیدم یعنی می گفتند داریم ولی موقع نصب معلوم شد که برای پراید 132 است و جای دیگر تو خیابان ستارخان برای پرشیا را می خواست بندازد.

ولی اخر سر در خیابان هنگام نرسیده به 4 راه استقلال (از سمت اتوبان بابایی به سمت میدان الغدیر) سمت راست 1 روکش فروشی است که برای خود تیبا می دوزد و به قیمت140000 تومان.جالب که از نظر طرح و جنس مشابه خود صندلی و رودری است.
پاسخ
سلام دوستان

ادرس دقیق 2 فروشگاه رو که خودم خرید کردم رو برایتان می گذارم

1- داروخانه اتومبیل -
ادرس:تهرانپارس-فلکه چهارم-سه راه استخر-خ وفادار شرق-ایستگاه سنگکی-پلاک 636-برادران دهقان(عاملیت مجاز فروش قطعات یدکی -تلفن:77344207-77344316-77344314

2- فروشگاه عرضه کننده محصولات شرکت بابل(نمد کاپوت)

خیابان ملت -پلاک 70-اقای خاکدوست
تلفن:33917947

خودم نمد کاپوت /لاستیک کف پایی/کفی صندوق را از این فروشگاه خریدم

هم جنس عالی هم قیمت خوب

امید است که مفید باشد

قربان همه دوستان
پاسخ
با سلام خدمت کلیه دوستان
در خصوص سنسور پارک ، یک وارد کننده هست که به صورت جزئی نیز فروش دارد و من تا به حال دو بار از محصولاتش استفاده کردم وراضی هستم فقط ایرادی که داره اینه که خودش نصب نمی کنه و یا خودتون باید نصب کنید یا چند جایی را معرفی می کنه برای نصب و خودتون باید با نصاب به توافق برسید ، از نظر قیمت خوب بوده و مقرون به صرفه است .
http://www.caralarms.ir

آدرس: تهران ستارخان سه راه تهران ویلا برج تهران ویلا طبقه هشتم واحد ۳

تلفکس: ۲-۴۴۶۰۶۸۴۱ ۰۲۱

Email: info@caralarms.ir
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID فرزان PH3N0M Ali nemesis
دوستان عزیز سلام

دیروز رفته بوذم فروشگاه بی نی سی .(فروشگاهی مجهز که برای همه محصولات ایران خودرو و سایپا لوازم دارد-به صورت غرفه غرفه)
دیدم بخشی را هم برای تیبا اختصاص دادند البته کامل نبود ولی بعضی از لوازم ها را داشت.البته اصلی ها را مثل کمک فنرو امثال اینها رو مسوولش گفت سفارش دادیم تا 1 هفته دیگر می اورند.

لوازمی که من تونستم تو قفسه ببینم شامل فیلتر هوا-فیلتر روغن-مجموعه کمر بند راست و چپ(قسمت قفلش)-مجموعه قفل و سویچ -گفت چند تا از سنسور ها رو هم دارند-لنت جلو و عقب 2 مارک -چراغ های جلو(78000 تومان)هر کدام.

دوستان ادرس و شماره تلفن را هم می گذارم تا تماس بگیرید و بپرسید لوازم مورد نیازتان را دارد یا خیر.

ادرس:میدان رسالت-بلوار دلاوران-تقاطع خ سراج-شماره 30 فروشگاه بی نی سی

تلفن:77450721-4 خط

با تشکر از همه دوستان
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID Dr-mahvah PH3N0M Ali nemesis
قابل توجه دوستان کرجی
فروشگاه کشاورز
پخش قطعات تیبا
حتی بدنه رنگ شده کارخانه
کرج - بلوار شهید چمران - پائین تر از میدان امام حسین - جنب پاساژ رضا (پاساژ قطعات اتومبیل) - کد25
تلفن 32800067 - 32800026
[تصویر:  28198204564754176584.jpg]
پاسخ
سلام دوستان عزیز

من شب عید رفته بودم چراغ برق نمایندگی روغن پازوکی روغن و واسکازین ادینول داشت.2 تا مغازه بزرگ کناره هم هستند ادرسش هم بعد از پاساژ کاشانی به سمت توپخانه سمت راست خیابان است .

کلا نمایندگی روغن توتال است ولی اکثر روغن ها و گریس ها رد دارد.

انداع شمع و انواع اسپری های تمیز کننده و ... را دارد.

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد.

قربان شما

فرزان
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID PH3N0M Ali nemesis
دوستان...بنده به علت تصادف جزیی شلگیر جلوی خودرو سمت راننده شکست
نمایندگی سیاسی مشهد بعد از صافکاری سپر گفت هفته آینده شلگیر میاد....الان 1 ماه گذشته و هر جا میرم تخمشو ملخ خورده و نیست...فقط یک جا داشت که 40ت میداد...اونم کهنه معلوم میشد....احساس کردم دزدیه نخریدم
کسی میتونه راهنماییم کنه؟
با تشکر
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID PH3N0M Ali nemesis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان