سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست فروشگاه های عرضه کننده لوازم جانبی و خدمات مرتبط با خودروی تیبا (TIBA)
سلام دوستان
قابل توجه دوستان کرجی
هفته پیش یک مغازه پیدا کردم تو کرج که لوازم یدکی تیبا داشت و حتی تا هفته پیشش میگفت چراغ زیر سپر هم داشته آنهم با قیمت 30000 تومان
هر قیمتی که میپرسیدم از سیستم کامپیوتری سرچ میکرد و میگفت یعنی رو هوا یک قیمتی را نمیگفت
خلاصه مغازه پایین دستیش نمد تیبا را میگفت 35000 تومان من از این بنده خداد گرفتم 17000 تومان البته میگفت 18000 و به ما تخفیف داد
آدرس :
کرج - میدان امام حسین - بسمت پل فردیس - جنب پاساژ رضا (پاساژ قطعات اتومبیل)
متاسفانه شماره تلفن و اسمشو را ندارم ولی لوازم یدکی پراید و تیبا روی ویترینش نوشته شده
[تصویر:  28198204564754176584.jpg]
پاسخ
(2012-11-06، 09:35 AM)soori نوشته است: سلام دوستان
قابل توجه دوستان کرجی
هفته پیش یک مغازه پیدا کردم تو کرج که لوازم یدکی تیبا داشت و حتی تا هفته پیشش میگفت چراغ زیر سپر هم داشته آنهم با قیمت 30000 تومان
هر قیمتی که میپرسیدم از سیستم کامپیوتری سرچ میکرد و میگفت یعنی رو هوا یک قیمتی را نمیگفت
خلاصه مغازه پایین دستیش نمد تیبا را میگفت 35000 تومان من از این بنده خداد گرفتم 17000 تومان البته میگفت 18000 و به ما تخفیف داد
آدرس :
کرج - میدان امام حسین - بسمت پل فردیس - جنب پاساژ رضا (پاساژ قطعات اتومبیل)
متاسفانه شماره تلفن و اسمشو را ندارم ولی لوازم یدکی پراید و تیبا روی ویترینش نوشته شده

آقا دستت درد نکنه سوری جان
ای کاش این چراغ مه شکنه رو موجود میداشت.
آقا رضا بنده خدا از مشهد این چراغو میخوان و گیر نمیاد که نمیاد
به 30 تومن می ارزه
اگه احیانا دیدین جایی یه خبر بدین.
ممنونم از اطلاع رسانیتون.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 soori Amir_Tiba Dr-mahvah PH3N0M
سلام دوستان Smile

میگم دوستی از ارومیه نداریم که آدرس این نمایندگی ادینول رو تو ارومیه بلد باشه ، من هر چی گشتم نبود که نبود ...

میخواستم پیش پیش بگیرم هم روغن موتور ، هم واسکازین تا طبق تجربه دوستان ، موقع تحویل هر دوشو عوض کنم ...

اگه کسی بلد بود ممنون میشم به منم بگه ، تبریزم باشه خوبه ، فک کنم دوست تبریزی داشته باشیم اینجا ، اما ارومیه ای ندیدم ... Sad
سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID Dr-mahvah PH3N0M
(2012-11-09، 12:23 PM)Tohidast نوشته است: سلام دوستان Smile

میگم دوستی از ارومیه نداریم که آدرس این نمایندگی ادینول رو تو ارومیه بلد باشه ، من هر چی گشتم نبود که نبود ...

میخواستم پیش پیش بگیرم هم روغن موتور ، هم واسکازین تا طبق تجربه دوستان ، موقع تحویل هر دوشو عوض کنم ...

اگه کسی بلد بود ممنون میشم به منم بگه ، تبریزم باشه خوبه ، فک کنم دوست تبریزی داشته باشیم اینجا ، اما ارومیه ای ندیدم ... Sad

به به به ...
سلام ویژه پس به شما دوست گل از خطه مهمون نوازی هستین ...
من به استانتون یه مورد اومدم و واقعا میگم در استانتون و مخصوصا شهر شما مثل اکثر نقاط ایران عزیز مردم گرم و مهمون نوازی هستین.
دوست گلم یه شماره تماس از فروشگاه امیر در تهران تو تاپیک درج شده .
براتون امکانش هست با اون تماس بگیرین؟
به اون بگین شماره تماس فرد طرفش در ارومیه رو بده بهتون خواهد داد اگه داشته باشه .
اگه امکان تماس نداشتین بعد خواستین من براتون میپرسم و خبرشو بهتون میدم.
ممنون از شما

راستی اگه پیدا کردین شماره رو شما هم بیزحمت پس آدرس و شماره فروشگاه شهرتون رو بگذارین که بقیه دوستان هم شهریتون مشکل نداشته باشن.
ممنونم.
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Tohidast mehrdad1355 Dr-mahvah PH3N0M
با عرض سلام خدمت تیبا سواران عزیزHeart

از مطالبتون بسیار استفاده کردم و در اولین فرصت نمدی زیر کاپوت رو نصب میکنم.

موفق باشید
Smile
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID Dr-mahvah Tohidast PH3N0M
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام
با عرض سلام خدمت همه دوستان و آرزوی قبولی عزاداریهای شما

دیروز نمد زیر کاپوت رو از جناب کاشانی به قیمت 13هزار تومان تهیه و امروز نصب کردم. بسیار از نتیجه کار راضی هستم.
همچنین از برخورد جناب کاشانی نیز بسیار خوشم آمد. در اینجا لازمه بگم قیمت ایشان 15تومن بود که با گفتن اینکه از بچه های پدال هستم و دوستان با قیمت 13 از شما تهیه کردند ایشان با روی باز این مطلب رو قبول فرمودند.

به هر شکل از راهنمایی دوستان هم ممنونم.

موفق باشید
Smile
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID Dr-mahvah Tohidast Aria PH3N0M
سلام/
من نمد زیر کاپوت رو نصب کردم ولی درب کاپوت خوب بسته نمیشه وباید بهش فشار بیشتری بیارم تا بسته بشه .بدون نمد راحت بسته میشد.کنترل هم کردم ببینم کجاش گیر داره معلوم نشد.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID
(2012-12-04، 01:52 AM)hamed52 نوشته است: سلام/
من نمد زیر کاپوت رو نصب کردم ولی درب کاپوت خوب بسته نمیشه وباید بهش فشار بیشتری بیارم تا بسته بشه .بدون نمد راحت بسته میشد.کنترل هم کردم ببینم کجاش گیر داره معلوم نشد.

دوتا ضرب گیر پلاستیکی جلو کاپوت رو باز کن تا مشکل حل بشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID hamed52 ALI MM Aria TIBA-Morteza
سلام دوستان توی خیابان ملت روکش صندلی مخصوص تیبا داره؟جای دیگه هم هست؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID ali m5 TIBA-Morteza
ﺳﻼﻡ ﮐﺴﯽ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻪ ﻧﻤﺪ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﻋﻘﺐ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ
ﻭﺍﺳﻪ ﮐﺎﭘﻮﺕ ﮐﺠﺎﯼ ﺷﻴﺮﺍﺯ ﺩﺍﺭﻩ
پاسخ
تشکر شده توسط : ali m5 mehrdad1355 TIBA-NAVID TIBA-Morteza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان