سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
سلام به شما دوست خوب و عرض خیر مقدم
در این سایت و تاپیکای مختلف چه از نظر موارد و نکات و مشکلات
چه از نظر راه حل ها
چه از نظر اپشن ها
چه از نظر طرح ها
زیر و بم این ماشین به حد کمال حلاجی شده
بنده 2.5 ساله این ملاشینو دارم
همچنین تعداد زیادی دوستان که چه از قدیم دارن
چه جدید تحویل گرفتن
واقعا در حد بسیار خوبی راضی هستیم از ماشین
موارد و مشکلاتی قبلا بوده یا مثلا الان ممکنه باشه
اما واقعا ماشینی که گرفتیم از خیلی نظرات واقعا به نسبت قیمت و ماشینای حتی بالاتر از خودش
واقعا ماشین خوبی بوده
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : hsj110
این مهندسان نابقه ایرانی سایپا نشستن کل فکرشون رو روی موتور و بدنه این تیبا گذاشتن(البته با کپی برداری از نمونه های خارجی) ولی جالبه که یادشون رفته ساده ترین و یکی از مهمترین قسمت های این خودرو رو طراحی و جانمایی کنن.
اون چیه؟ اونم یک دریچه ناقابل باز و بسته کردن برودت هوای کولر یا بخاری هست! کلا یکسره کردن مردم حالشو ببرن!!Cool

آقا شاید یکی نخواد این هوای سرد یا گرم بخوره بهش، ای داد از این مهندسان و مدرکهای آب دوغ خیاریشون. والا روی وانت هم این آپشن! هست...Angel
پاسخ
تشکر شده توسط : msn
با سلام
من تازه این ماشین را ثبت نام کردم اطلاعاتی که دوستان در این تایپک درباره مشکلات تیبا نوشتن من را دودل کرده که ماشین را تحویل بگیرم یا نه؟!
البته فرصت کافی برای مطالعه کل مطالب تیبا که دوستان زحمت اش را کشیدن را هنوز پیدا نکرده ام.حال با توجه به شناخت وتجربه دوستان تیبا را تحویل بگیرم یا نه؟از سال 87 پراید دارم .بعلت ضعف ترمز وبدنه باید پرایدم را عوض کنم (البته دیگر ازش خسته شدم).ممنون از راهنمائی شما
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID roovigital
سلام به شما دوست گلم
اولا خدمتتون تبریک میگم خودروی جدیدتون رو
انشاالله به سلامتی باشه
عرض کنم :
ببینین در این انجمن بخش های متعدد و بسیار کامل به ریز و مفصل به جزء جزء قسمت های فنی ماشین ...
نگهداری ماشین ...
سرویس های لازم ماشین ...
معایب و راهکار های مشکلات تیبا ...
آپشن های مدرن و مواردی کاملا مدرن و عالی
از هر مورد که بگین مفصل پرداخته شده ...
و اگه موردی هم دیده شده ریز اینجا بهش پرداخته شده
نمونه هاشم زیاده ...
مثلا پیش کشنده رو سایپا سال 92 اول سال حذف کرد ...
یکی از دوستان انجمن اتفاقی حین نصب پک بالابر فروشگاه متوجه شد نیست ...
بعد اطلاع دادن و از دوستان تازه تحویل خواستیم چک کنن. متوجه شدیم حذف شده
اول خود سایپا میگفت نه ولی بعد گفتند بله و تعجب کرده بودن مردم سریع فهمیدن !
--------------
نمونه آخرش همین فشنگی دنده عقب که ظاهرا جدیدا یه مدل کیفیت خوبی نمیذارن و مثل اصلی های قبلیش نیست و چند تیبا جدید اخیرا خراب شده
سریع اینجا چند دوستمون منعکس کردن و متوجه شدیم اینجور مشکلی هست ...
که قبلا حتی 1 دونه نبود
جامعه ی تیباداران زیاده و هر موردی دیده شده سریع روش زوم شده.
و بهش پرداخته شده
اما خوب موارد جزئی و مونتاژی و فنی ممکنه اون اوایل تحویل دیده بشه ...
مشکلاتی ممکنه باشه ...
و هست ...
اما به این معنی نیست که نه دیگه چون بعضا بعضی مشکلات دیده میشه
و یا هست
ماشین کلا بده و خرابه و ...
نه اینجوری نیست
تیبا از نظر فنی .. کشش... ایمنی ... هندلینگ و موارد مهم اساسی ..
نسبت به قیمتش واقعا ماشین خوبی هست و از هیچ نظر با پراید قابل مقایسه نیست.
عموما کیفیت قطعاتش به مراتب برتر هست
اگرم اندک موردی کوچک پیش میاد اتفاقا گهگاه ناشی از مواردی هست مثل همین فشنگی که رفتن برا ارزون سازی قطعه پراید گذاشتن
و قطعه قبلیشو نذاشتن.
که چون جواب نداده مطمئنا به زودی باز بر میگرده به حالت سابق.
در کل این چیزای ریز و جزئی تو ماشینای اول تحویل دیده میشه.
حتی تو 206 اس دی 40 50 میلیونی ...
اینا هست
یه کم اول تحویل باید فرد برسه به ماشین و این چیزای ریز اگه بود رفع بشه
و بشه ماشین عالی و بعد اب بندی اونی بشه که فرد میخواد.
در بحث ایمنی و راحتی و موارد اصلی تیبا تونسته خودشو با توجه به قیمتش خوب جا بندازه
---------------
مخلص کلام اینکه در این بخش های مختلف به قول معروف مو از ماست ماشین کشیده میشه
شما هم فرصت کنین همه مواردو بخونین ...
در مورد تیبا شناخت پیدا میکنین.
اما این موارد به این معنی نیست که پس دیگه هیچی ماشین اصلا خوب نیست و نمی ارزه
والا بنده که چند بارم برگردم بهمن 89 با اطمینان بیشتری انتخاب میکنم
انتقادها رو میگیم
موارد رو میگیم
و براشون راهکار میگیم که خود فرد راحت بتونه رفع کنه
روی موارد ماشین بحث میشه.
اما به نظرم تیبا نسبت به قیمتش ماشین بسیار خوبی محسوب میشه.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : f.n.n
ممنون از راهنمائی شما
من تیبا را به خاطر رنج قیمتش پیش فروش کردم (ده میلیون نقد تحویل شهریورماه)به نرخ روز با سود مشارکت 21درصد.
تیبا ماشینی است که به جزسایت پدال (که براستی باید از مدیران واعضا آن بابت مطالب مفیدش تشکر کنم)مطلبی از آن کمتر در مجلات ونشریات دیده شده وبه تازه گی مجله ماشین شماره 375 فروردین ماه 93 صفحه 12 مطلبی از آن نوشته شده که دارای عیوب مونتازی در بدنه میباشد.
دیروز برای اولین بار پشت رول تیبای یکی از دوستان نشستم میدان دیدش کم وکیفیت جنس مواد داشبورت ودر ها تعریفی نداشت وزود خط می افتاد!انشاا... که هر روز صنایع ما بهتر از دیروزشان باشند.با سپاس
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID AGHIL
سلام دوستان ببخشید منظور از اینکه میدان دیدش کمه تیبا یعنی چی منظورش ستونا یا عقب ماشینه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما عقیل عزیز
وقتتون بخیر
پاسخ مفصل رو در تاپیک تیبا خدمتتون دادم دیروز
میتونین ملاحظه بفرمایین.
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : AGHIL

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,606 1,183,691 10 ساعت پیش
آخرین ارسال: علی اهدا
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,205 11,663,941 دیروز، 05:21 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,066 2,100,100 2019-05-16، 08:17 AM
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 543,396 2019-05-14، 06:59 AM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 191 134,874 2019-05-07، 01:33 AM
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,841 877,762 2019-05-05، 10:31 PM
آخرین ارسال: victor
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,304 634,099 2019-04-27، 01:38 AM
آخرین ارسال: shahab704
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 17 12,463 2019-04-20، 11:59 AM
آخرین ارسال: payamkhodad
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 46,067 2019-04-07، 03:38 AM
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 111 89,801 2019-02-16، 08:10 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان