سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایپا 111 (مروارید)
سلام به شما
به سلامتی باشه محمد آقای عزیز
پیشاپیش مبارک باشه.انشاالله خوش رکاب باشه.
عرض کنم نه سفید یکی هست که اسمش سفید شیری هست . اسم فنیش این هست که متالیک نیست.
مشکلی نیست.

(2015-03-11، 03:47 PM)MOHAMMAD111 نوشته است: فداتون بشم ممنونم بابت تبریک انقد لفتش دادن ک دیگه هیچ ذوقی ندارم
میگم آقا نوید یعنی فرقی نمیکنه فقط توکارت شیری قید شده و رنگ همون رنگه براقه ؟؟؟
اخه من رنگ شیرو با رنگ گچ مقایسه میکنم رنگ گچ خوشگل تره و رو بیشتر سایپا 111 هم رنگ گچ هستش و براق
من از چند نفرم پرسیدم که داخل کارتشون رنگش رو زدند سفید روغنی که رنگ همون رنگه گچه و براقم هستند
موضوع چیه آقا

سلامت باشین انشاالله
نه عرض کنم سفید یه رنگ هست.
بعضی وقتا عنوان رو تغییر میدن .
مثلا تیبا نوک مدادی بود رنگش اسمش اول.
وقتی قهوه ای رو زدن.
اسمش شد نوک مدادی روشن . برا اینکه با اون اشتباه نگیره کسی.
سفید همیشه سفید شیری روغنی هست و برا همه هم همینه و کلا 2 تا سفید نداریم.
خیالتون راحت.
انشاالله ماشین خوبی نصیبتون بشه.

(2015-03-11، 03:47 PM)MOHAMMAD111 نوشته است: خــــــــــیلی ممنون بابت راهنماییتون
خـــداکنه همینطوری که میگید باشه یخورده امیدوار تر شدم
چون اگه بخواد سفید شیری باشه اصلا خوشم نمیاد مجبورم بعد این همه انتظار بفروشمش
در کل ممنون بازم به خاطره سایت خوبتون
بازم مزاحم میشم

ببینین محمد جان 111 که ماشین جدیدی نیست .
تو هر کوچه و خیابون نگاه کنین هستش . سفیدشم هست.
رنگ ماشین شما دقیقا رنگ تک تک اوناست.
سفید ماشینا کلا یکی هست و حالا اسمشم برا هماهنگی با محصولات دیگر عنوانشو عوض کنن.
کد رنگ و خود رنگ کلا یکی هست.
اسم فنیش سفید شیری هست . همشون هم از روز ازل همین رنگ بودند

خواهش میکنم شما محبت دارین. سلامت باشید و سربلند
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : MOHAMMAD111
باز هم سلام
شب بخیر
عذر میخوام میخواستم بدونم وقتی خودرو فاکتور میشه چقد تا تحویلش زمان میبره
من شهرستان ورامین استان تهران هستم
111 ها هم کاشان تولید میشه
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما محمد عزیز
البته این موارد تو تاپیک ثبت نام تیبا و گمونم همین صفحات قبلی این تاپیک و مخصوصا تاپیک پراید گفته شده.که مفصلشو میتونین بخونین.
بعد از فاکتور شدن مدارک رو برای صدور مواردی مثل کارت ماشین و سند و بیمه و .. میفرستن.
میره تو نوبت تحویل به باربری
هروقت تحویل باربری شد تو سایت میزنه تحویل شده
البته ممکنه تو سایت با تاخیر بزنن و تا وقتی بزنن فردا پسفرداش تحویل بشه.
دقیق نمیشه گفت
بعضی وقتا بوده 1 2 هفته طول کشیده از فاکتور تا تحویل . مثلا ریلی ارسال کن یه مقدار طول میکشه ظاهرا.
بستگی به ترافیک باربری هم داره و ..
یه وقت ممکنه 2 3 روزه تحویل بشه . یه وقت بیشتر .
انشاالله بهتون برسه قبل از سال جدید و سریع باربری هم حمل رو انجام بده و سریع تحویل بدن.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام خسته نباشید
نوید جان این 111 ما هنوز نیومده میخواستم بدونم این اگه بیاد کیلومتراش از اون قدیمیاس یا جدیدا؟؟
اخه من خیلی ماشین صفر مدل 94 که تازگی براشون اومده دیدم کیلومتراش از این قدیمی ها بودا البته فقط 131 ها رو دیدم اینطوری بوده اونم خیلی کم مثلا لچکی نداشته از همین ستون جدیدا داشته اما کیلوکتراش از این قدیمیها بوده
قدیمی

جدید

سلام خسته نباشید همچنان ما منتظرنانیم پس کی میفرستند خسته شدیم زنگ زدم نمایندگی میگه اول میره اداره تحویل تهران بعد میاد اینجا گفت تا اخر هفته بهتون میدیم خو یعنی چی
سایتم که بسته است نمیشه دید زد تحویل شده یا نه
6 روز شد با امروز نمیدونم چرا نمیدن
این همه حرص خوردیم برا فاکتورش فک کنم از این ب بعد هم برا تحویلش باید حرص بخوریم
شما شماره ای چیزی نداری پیگیری کنم
نوید جان سلام من زنگ زدم سایپا کاشان ی آدم خوش اخلاقی جواب داد قشنگ پیگیر کار ما شد
عجب آدم خوبی بود خیلی خوب راهنمایی کرد
گفت ماشینو 93/12/20 بارگیری کردیم فرستادیم اداره تحویل تهران باید تا الان می رسید دستت یعنی 4 روزه اونجا خوابیده گفت اداره ثبت تحویل تهران ثبت رسید نکرده چرا نکرده معلوم نیست بعد شماره اداره تحویلم داد زنگ زدم اما جواب نمیدن ب نمایندگی هم زنگ زدم گفتم موضوع از این قراره گفت ما پیگیری میکنم مجدد بعدازظهر زنگ بزنید خبرشو بهتون بدم
نوبد جان لطفا بگید تکلیف چیه و باید چیکار کرد
پاسخ
سلام به شما محمد عزیز
نمیشه هیچ چیزی قطعی گفت.
روی ماشینای مختلف ممکنه قطعات مختلفی بذارن.
حالا اگه کلا عوض بشه کم کم برای همه عوض میشه . ولی اگه تازه تغییر رخ داده باشه ممکنه ماشینای زیادی باشن که همون قبلی براشون گذاشته بشه و یا اصلا ماشین تولید قبل باشه و از انبار بدنش.
برا همین قبل تحویل هیچی مشخص نیست.
موفق باشید
(2015-03-13، 08:33 AM)MOHAMMAD111 نوشته است: سلام خسته نباشید همچنان ما منتظرنانیم پس کی میفرستند خسته شدیم زنگ زدم نمایندگی میگه اول میره اداره تحویل تهران بعد میاد اینجا گفت تا اخر هفته بهتون میدیم خو یعنی چی
سایتم که بسته است نمیشه دید زد تحویل شده یا نه
6 روز شد با امروز نمیدونم چرا نمیدن
این همه حرص خوردیم برا فاکتورش فک کنم از این ب بعد هم برا تحویلش باید حرص بخوریم
شما شماره ای چیزی نداری پیگیری کنم

محمد عزیز در اینکه روال مقداری تاخیر داره الان شکی نیست.
فقط شما هم نیستین که الان تاخیر دارن براتون.
یه نگاه تاپیک زیرشاخه ثبت نام تیبا رو ببینید.
متوجه میشید که خودروهای دیگرم و بسیار افراد دیگرم همین طورن.
حالا انشاالله برا شما قبل عید تحویل میشه
دیگه زیادی و بیخودی حرص و جوش خوردن نمیخواد
نه با حرص خوردن شما 1 ساعت زودتر میاد نه دیرتر.
دیگه ازون تایمی که خودش بیاد عقب جلو نمیشه.
نمایندگی هم نقشی نداره روزی 100 بارم بهشون زنگ بزنین نمیدونن کجاست و کی میاد و ...
نه سازنده هستتن و نه مسئول حمل و نه از وضعیت اومدنش اطلاع دارن
نمایندگی اخرین حلقه اونم شرکت سایپا یدک هست ...نه اونم سایپا که مسئول تولید و .. هست. تنها نقششون ثبت نام هست . وگرنه از موارد دیگه اطلاع ندارن.
نیاز به پیگیری و اطلاع خاصی نیست. هرچند حالا شماره هایی در زیرشاخه ثبت نام تیبا هست. خواستید اونجا میتونید صفحات قدیمشو جست و جو کنین .
ولی نیاز خاصی نیست. موفق باشین
محمد عزیز شما بیش از حد دیگه نگران و پیگیر و مضطرب هستید.
ممکن هست اصلا فردی که به شما اول تماس گرفتید حرف الکی زده باشه که شما رو از سر خودش بخواد باز کنه. و ماشین هنوز تحویل باربری باشه. بعضی موقع ها ازین چیزا پیش اومده ...
در هر صورت هر زمان ماشینتون به نمایندگی برسه بهتون تماس میگیرن که ببرینش.
مطمئن باشین اگه برسه خودشون بهتون تماس میگیرن .حالا شما کلی برا خودتون زحمتم درست کنید و اعصابتونم خورد کنید و به زمین و زمانم زنگ بزنید که چرا بهم نمیدین و اینا زیاد فرقی ایجاد نمیشه.
پس توصیه میکنم صبور باشید
موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام ب همگی من
1393/08/20 ثبت نام کردم
1393/10/20 تکمیل وجه کردم برای تحویل بهمن ماه
امـــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

1393/12/17 فاکتور شد
93/12/20 اومده بود ولی خوابونده بودنش تو پارکینگ تهران نفرستاده بودنش
93/12/26 تحویلش گرفتم از تهران
بیمه و کارت ماشین اومده
آقا نوید شما گفتید اون آقا میخواسته منو از سر خودش وا کنه ولی نه اگه اون پیگیر کارای من نبود هنوزم ماشینو نمیدادند باید 93/12/20 میرفتم تهران حرف اون آقا رو گوش ندادم
ممنون از شما
آقا نوید زحمت میکشی ی راهنماییی کنی که از این به بعد من باید چیکار کنم تا ماشین آبندی شه و ی ماشین سالم داشته باشیم و چی خوبه و چی بد
پاسخ
سلام
خوب به سلامتی انشاالله .
امیدوارم خودروی خوبی نصیبتون شده باشه و مبارک باشه.
ولی خوب دیگه بیش از حد و اندازه نبایستی حالا برا 4 روز این ور اونور شدن اومدن خودرو حرص و جوش بی مورد خورد.
حتی ... حتی اگه بحث عید باشه بازم واقعا ارزش نداره فرد بیش از حد به در و دیوار بزنه.
مبارک باشه.
موفق باشین
(2015-03-18، 07:45 AM)MOHAMMAD111 نوشته است: ممنون از شما
آقا نوید زحمت میکشی ی راهنماییی کنی که از این به بعد من باید چیکار کنم تا ماشین آبندی شه و ی ماشین سالم داشته باشیم و چی خوبه و چی بد

یه جست و جو اگه در تاپیک ها بفرمایید . در تاپیک های زیرشاخه تیبا یه تاپیک موارد اولیه هست که مواردی برای آب بندی و سرویس های اولیه و ... هست.
صحبتا رو مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده است.
موفق باشین

------------------ ((ا))

پاسخ
سلام به همه ی دوستان وخسته نباشید به آقا نوید که زحمت اکثر جوابها رو ایشون کشیدن...
من 2تا سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
من 16 بهمن یه 111 تحویل 15روزه ثبت نام کردم (متاسفانه) که هنوز نیومده و علیرغم پیگیریهای زیاد هیچ جواب قانع کننده ای نگرفتم (نه نمایندگی و نه 096770). امروز که زنگ زدم سایپا گفت هنوز سایت فروش باز نشده و احتمالا تا 4-3 روز دیگه برای شما فاکتور میشه. خواستم ببینم میشه رو حرفشون حساب کرد یا همینجوری یه حرفی زده؟؟!! آخه قبل از عید اصلا میگفتن معلوم نیست کی فاکتور میشه. واسه همین من روی اردیبهشت حساب کرده بودم. آیا کسی تجربه مشابه داشته؟
یه سوال دیگه اینکه سود تاخیر من از هفته اول اسفند حساب میشه دیگه؟
بازم ممنون...
پاسخ
سلام به شما دوست عزیز و ارجمند
عرض خیر مقدم صمیمانه خدمت شما دوست گل
عرض کنم خدمتتون ببینین اواخر سال قبل 1 2 ماه اخر تو تیبا هم و 111 هم که چند دوست تو صفحات قبل نوشتن تاخیر داشتن.
ببینین از نظر اینکه ببینین تاخیرشون چه قدر بوده.
اگه تعهد 15 روزه ثبت نام کردید غیر اعتباری.
از زمانی که وضعیتش در سایت اماده تخصیص شده 15 روزشون اغاز شده.
و تا 15 روز مهلت تحویل داشتند.
بعد اون تاخیر و جریمه تاخیر تعلق میگیره.
البته عموما تحویل فوری هاشون 30 روز هست مگه اینکه امانی به فرد تخصیص بدن که سریع برسه..
حداقل پارسال که برا تیباها هم حداقل 10 15 روز تاخیر داشتن که عملا میشد 30 روزه ..

در کل ببینین سال قبل که تا آخر سال بهتون نرسید.
حرفشون بیراه نیست مطمئنا یه جورایی ...
ببینین همیشه تو ماه فروردین بعد 15 16 برج کم کمک برمیگردن سراغ کارشون و روالشون رو غلطک میفته . و قبلش که دیگه کلا تعطیل هستن یا نیمه تعطیل.

احتمال قوی تو چند روز اینده انشاالله فاکتور میشه براتون حالا هرچند تا ارسالش و رسیدنش به نمایندگی شاید بیفته اخر برج و یا کمی اینور اونور.

بازم خواستید پیگیری کنید تو صفحات قبلی تاپیک ثبت نام تیبا اگه از طریق جست و جوی سایت کلمه لیست شماره تلفن رو سرچ کنید (حالت سرچ روی پست) به اون پست هایی که لیست شماره تلفن های مفیدی که حاصل همکاری و اطلاع رسانی بچه های سایت بود جمع آوردی کرده بودیم میرسید.
شاید براتون مفید باشه.
ولی زیاد نگران نباشید
کلا ماه اول سال کمی تاخیر دارن ...
حساب کتاب دقیق 100 درصدی نمیشه گفت.
ولی احتمالش هست زودتر از چیزی که خودتونو اماده کردید انشاالله جلو بیفته و ...

امیدوارم از نقطه نظرات فنی و تجربیات شما هم بعدا استفاده کنیم.

و امیدوارم 111 عالی نصیبتون بشه و به قول قدیمیا براتون خوش رکاب باشه.
التماس دعا.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : pimpim
خیلی ممنون از پاسخ سریع، کامل و امیدوار کنندتون آقا نوید.
امیدوارم توی سال جدید دیگه کمتر شاهد این بدقولی ها و تاخیرها باشیم...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,252 13,558,742 2020-06-26، 05:10 PM
آخرین ارسال: Ali nemesis
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,037 1,005,711 2019-10-01، 11:24 AM
آخرین ارسال: saeed_sg
Rainbow رنو ساندرو (RENAULT SANDERO (B-90 - خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 19 15,048 2019-08-11، 06:53 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 593,204 2019-05-14، 06:59 AM
Rainbow SAINA -ساینا (سایپا 232) خودروی جدید سایپا TIBA-NAVID 111 100,681 2019-02-16، 08:10 PM
Rainbow ARIU - آریو خودروی جدید سایپا - S300 TIBA-NAVID 30 32,967 2018-03-13، 11:41 PM
آخرین ارسال: Shahram27
  تاپیک بررسی موارد مربوط به خودروی مشترک ایرانخودرو -سایپا-پارس خودرو تندر 90 TIBA-NAVID 11 10,171 2016-09-20، 09:29 PM
Lightbulb V5-وی 5 محصول جدید سایپا-برلیانس TIBA-NAVID 7 12,273 2014-05-23، 10:32 PM
Exclamation فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو TIBA-NAVID 66 98,159 2014-05-10، 12:47 PM
  تاپیک زیرشاخه پراید 111-گالری تصاویر خودروی پراید 111 (مروارید) Re Za 7 8,148 2013-06-22، 03:36 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان