سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای خرید
(1390-8-19، 08:01 صبح)admin نوشته است: خودروی خارجی که با این قیمت نداریم مگر اینکه کارکرده باشه. چینی های مد نظر شما هم  مونتاژ هستن. متاسفانه محدودیت مدلهای موجود در ایران باعث اجبار و نه انتخاب واقعی می شه و شما باید بین چهار پنج مدل در هر بازه قیمتی ، یکی رو انتخاب کنید. در حالیکه در خارج از ایران با بودجه 18 تا 20 هزار دلار اونقدر انتخابهای متنوعی خواهید داشت که برگزیدن یکی از اونها سخته
به نظز من شما ناچار به انتخاب یکی از خودروهای مونتاژی هستید. ابتدا نیازهای خودتون رو مشخص کنید. آیا اهل مسافرت زیاد و راههای طولانی هستید؟ آیا خانواده پرجمعیتی دارید؟ شتاب و سرعت خودرو مهمتره براتون یا مصرف سوخت و ایمنی؟زیبایی ظاهری چقدر در انتخاب شما دخیل می تونه باشه؟
من برای خانواده های پر جمعیت و اهل سفر، سورن ELX رو پیشنهاد می دم و در غیر این صورت 206 اتومات. در بین خودروهای کارکرده نیز مزدا 3 و مگان را می توانید انتخاب کنید.
موفق باشید.
salam

man yek seri etelaat mikham moghayese beine  khodrohaye hybrid  wa diesl  sherkate benz ya sherkathayee ke mikhan taze warede in bazar beshan
moshakhasat wa tafavotha wa shebahathaye in 2 
shoma ettelaat ya manbae khasi darid
پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام خدمت دوستان عزیز آقا خودروی خوب تا نهایت نهایتا50 تومن چی سراغ دارید
به ترتیب لطفا . خیلی واجبه شرمنده ها
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به شما
شما میتونین روی خودروهای داخلی مثل 206 SD و یا 207 از خانواده 206 و همین طور دنا از خانواده سدان تو این رنج نگاه داشته باشین .
 یا لوگان هم همین طور. البته هزینتون برا مواردی مثل S300 و سراتو کمتر هست و نمیتونین صفرش رو تهیه کنید وگرنه سراتو ماشین بسیار خوبی بود مخصوصا نمونه های اصلیش. البته تو این رنج شما جک ها رو هم دارین و میتونین بهشون نگاه کنین به عنوان گزینه. ازنظر قیمت خوب خیلی پایین ترن .
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام وقتتون بخیر دوستان کمک می خوام واسه انتخاب مزدا 2 و پیکانتو 
از یه طرف میگم مزدا 2 دیگه تولید نمیشه نگیرم از یه طرف هم همه از فنربندی ضعیف پیکانتو میگن و سرو صداش( تو شهر مام که آسفالتا افتضاحه)
کلا بین این دو تا ماشین گیر کردم انتخاب دیگه ای هم ندارم با توجه به بودجم ( 55 تومن) 
سراغ ماشین چینی و پژو هم نمی خوام برم کسی می تونه راهنماییم کنه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
(1395-3-16، 02:04 عصر)ilnaz نوشته است: سلام وقتتون بخیر دوستان کمک می خوام واسه انتخاب مزدا 2 و پیکانتو 
از یه طرف میگم مزدا 2 دیگه تولید نمیشه نگیرم از یه طرف هم همه از فنربندی ضعیف پیکانتو میگن و سرو صداش( تو شهر مام که آسفالتا افتضاحه)
کلا بین این دو تا ماشین گیر کردم انتخاب دیگه ای هم ندارم با توجه به بودجم ( 55 تومن) 
سراغ ماشین چینی و پژو هم نمی خوام برم کسی می تونه راهنماییم کنه؟

سلام 
از لحاظ بازار مزدا 2 بهتر و هم خوش فروش تر و برند قوی تری هست
ولی کیا پیکانتو افت اولیه و افت سال بسیار زیادی دارد ضمن اینکه سرجمع خشگلی و زیبایی مزدا رو ندارد. ودرسته که خودرو های کیا بورس هستند ولی خودرو هایی نظیر پیکانتو و کارنز در ایران طرفداران زیادی نظیر سورنتو و اپتیما از این خانواده رو ندارند.

اگه پولتون رو دوست دارید توصیه میشود مزدا 2 بهتر است.
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام و عرض ادب خدمت کاربران و مدیران زحمت کش انجمن.
درود بر شما.
احتراما بنده قصد خریداری یه ماشین آمریکایی داشتم که با توجه به سلیقه م و پولی که توی دستمه شورولت کامارو مدل 74 رو انتخاب کردم.
کسی از دوستان توی این زمینه تخصصی داره بنده رو راهنمایی کنه؟
متشکرم
پاسخ
با سلام
من تصمیم دارم بین 100 تا نهایت تا 120 برای خرید خودرو هزینه کنم، راستش انتخاب تو این رنج کمی برام سخت شده از یه طرف سراتو 2014 یا 2015 هست با اپشنهای خوب و قدرت موتور 2000 و از یه طرف النترا 2015 با ظاهری زیبا و اپشنهای خوب (تنها نقطه ضعف نسبت به سراتو موتور 1800 اونه که خوب مسلما" رو شتابش تاثیر گذاره) و برخی از دوستان هم بهم سوناتا 2011 یا 2012 رو با یه کارکرد مثلا 60 هزار تایی با این مبلغی که میخوام هزینه کنم بهم پیشنهاد میدن. ممنون میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم.
پاسخ
سلام و عرض خسته نباشید .
من از بین خودروهای lexus nx - bmw x1-x4-x3 می خوام یکی رو انتخاب کنم . به نظر شما برای یه خانواده چهار نفره ماشینی که هم امکانات داشته باشه هم نرم باشه کدوم گزینه مناسب تر هست ؟
یا برم سراغ خودروهای دیگر؟
باتشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان