سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای خرید
سلام به تمام اعضای سایت خوب پدال
من تازه عضو این سایت شدم و از مطالب اون خیلی لذت بردم
راستش من تصمیم دارم به زودی یک لیفان 620 بخرم که کرمان خودرو وارد کرده
با توجه به سایت تخصصی شما خواهش می کنم منو راهنمایی کنید که ایا ثصمیمم درست یا نه
البته خودم تحقیق کردم ولی نظر شما هم برام مهمه
لطفا منو راهنمایی کنید
اینم بگم که من اصلا به ماشینهای تولید داخل اعتماد و اعتقاد ندارم
ممنون از همتون
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 rezahabibi99 Ali nemesis
درود
خودروهای چینی دارای امکانات خوبی هستند و ظاهر نسبتا بروزی هم دارند که برای کسانی که نمی خوان ماشینشون خیلی تکراری باشه و در عین حال بودجه محدودی دارند، مناسب هست. اما باید بررسی کنید که کیفیت یک خودرو چقدر برای شما مهمه؟ بد نیست که به امتیازات خودروهای چینی در رده بندی کیفی خودروها در مهر ماه هم نظری بیاندازید.
پاسخ
ممنون ازکامنت تون که برام گذاشتین ولی به نظر شما با 20 تومن چه ماشینی میشه خرید که هم ایرانی نباشه و هم امکاناتش خوب باشه و کیفیت هم که مد نظر هست
انتخاب شما چیست؟؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 rezahabibi99 Ali nemesis
خودروی خارجی که با این قیمت نداریم مگر اینکه کارکرده باشه. چینی های مد نظر شما هم مونتاژ هستن. متاسفانه محدودیت مدلهای موجود در ایران باعث اجبار و نه انتخاب واقعی می شه و شما باید بین چهار پنج مدل در هر بازه قیمتی ، یکی رو انتخاب کنید. در حالیکه در خارج از ایران با بودجه 18 تا 20 هزار دلار اونقدر انتخابهای متنوعی خواهید داشت که برگزیدن یکی از اونها سخته
به نظز من شما ناچار به انتخاب یکی از خودروهای مونتاژی هستید. ابتدا نیازهای خودتون رو مشخص کنید. آیا اهل مسافرت زیاد و راههای طولانی هستید؟ آیا خانواده پرجمعیتی دارید؟ شتاب و سرعت خودرو مهمتره براتون یا مصرف سوخت و ایمنی؟زیبایی ظاهری چقدر در انتخاب شما دخیل می تونه باشه؟
من برای خانواده های پر جمعیت و اهل سفر، سورن ELX رو پیشنهاد می دم و در غیر این صورت 206 اتومات. در بین خودروهای کارکرده نیز مزدا 3 و مگان را می توانید انتخاب کنید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 rezahabibi99 Torque Ali nemesis
سلام بازم ممنون از جوابتون و از اینکه حوصله می کنین و سوالات بنده رو می خونین
راستشو بخوایین این لیفان 620 بد جوری دل منو برده و از طرفی هم نمی خوام احساساتی بشم
هم ظاهرش شیکه و هم بزرگ و جا دار امکاناتشم خوبه و در عین حال که قیمتشم مناسبه
فقط چون چینیه یکم مرددم فقط از نظر فنی زیاد اطلاعات ندارم
در ضمن من زیاد مسافرت میرم (ماهی بکبار) 2 نفریم ایمنی و سرعت برام مهمه
و مخصوصا ظاهر خیلی مهمه
میخوام ببینم کسی از دوستانمون نو این سایت این ماشینو داره یا از اشنایانشون دارن و نظرشون چیه
بازم ممنونم
پاسخ
Big Grin 
سلام عزیزان
من 20-26تومن میخام برای خرید ماشین هزینه کنم نظر خودم که مگان1600 هستش ولی مردد هستم اخه نسبت به ّپولی که میدم اصلن آپشن نداره(حداقل باید یه سیستم کروز میداشت)
اگه ممکنه توی این رنج قیمت برام ماشین معرفی کنین(پولش یکم بیشترهم شد مشکلی نداره تا2-3میلیون)
فاکتورهای من برای خرید ماشین اینان:
شکل ظاهری-قدرت موتور-امنیت-آپشن هاش-مصرف معقول(کمتراز7تا)-قابیلت مانور و هندلینگ و سایر فاکتورهای اساسی برای تایید یه ماشین
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیم
ضمنن اگه مگان1600 معایبی هم داره برام لطف کنین بگین
پاسخ
سلام اقا هاشم
مگان ماشين خيلي خوبيه منم تو ذهنم داشتمش برا خريد ولي به قول شما امكاناتش كمه و اينكه ديدش ازشيشه عقب خيلي كمه و اگر سيستم پارك روش نصب نكني كارت سخت ميشه
بنظر من با اين مبلغي كه ميخواي هزينه كني بهتر إز رده هيوندا ها يك خودرو بگيري
مثل اوانته يا اي٢٠
موفق باشي
پاسخ
سلام دوستان
من تازه امروز عضو سایت شدم
به راهنمایی در مورد خرید یک ماشین شاسی بلند احتیاج دارم.
خودم بین ۴ تا انتخاب گیر کردم : ۱- لندکروزر ۸ سیلندر/ ۲ - لندکروزر ۶ سیلندر/ ۳ - پرادو/ ۴ -موهای ۸ سیلندر/
ازتون خواهش می کنم با توجه به قیمت و تجهیزات و مشخصات فنی و به صرفه بودن منو راهنمایی کنید.

ممنون
علیرضا
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Torque Ali nemesis
سلام، خوش آمدید
بصرفه بودن که در این قیمت معنی نداره اما ارزش نسبت به قیمت و افت قیمت دست دو رو باید در نظر بگیرید. برنده تویوتا هست. اما قیمت خود خودرو که برنده موهاوی هست.
برای مقایسه موهاوی با تویوتا 4 رانر و گراندچروکی و نیسان پت فایندر این مطلب رو هم مطالعه کنید. اصولا موهاوی حداکثر با پرادو مقایسه می شه و نه لندکروزر.

[تصویر:  jeep-grand-cherokee-vs-kia-borrego-nissa...29x262.jpg]

امیدوارم دوستانی که این خودروها رو داشتن و یا تست کردن هم نظرشون رو بنویسن. شما هم لطف کنید و نتیجه تحقیقاتتون رو همینجا برای استفاده بقیه قرار بدید.

پاسخ
باسلام

من در اولین پستم یک سوال از خدمت دوستان داشتم. من در فکر خرید یک هیوندایی ورنا هستم. یکی رو دیدم با این مشخصات :

نقره ای - مدل 87 - کارکرد 40,000 تا - دنده اتوماتیک - ظاهرا خانگی هم هست وتمیز

قیمت رو به من حدود 24 میلیون گفته اند. به نظرشما به این قیمت می ارزه؟
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Ali nemesis

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان