سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 4.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟
Information 
با سلام به دوستان عزیز تیبا دار:
این پست زدم تا دوستان با تجربه تیبا دار تجارب و راهنمایی های خودشون در مورد موادری که باید در هنگام تحویل تیبا انجام داد رو به صورت کامل و مشروح بگن ... که ما یه ماه دیگه میریم برای خرید تیبا از نمایندگی و تحویلش .... یه وقت کلاه سرمون نره... Smile
البته این موضوع فکر کنم مشکل بعضی از دوستان دیگه در انجمن تیبا هم بود...

لذا از همه دوستان عزیزم میخوام همه مواردی که باید هنگام تحویل دقت کرد و کارهایی که باید بعد از تحویل مثلا تو یک ماه اول انجام داد رو بیان کنن بخصوص دوست عزیزم نوید جان که توی این موضوع بسیار با تجربه هست .... Smile

پیشاپیش از راهنمایی های شما دوستان گل خیلی خیلی ممنونم.....Heart
[تصویر:  Mahdi.gif]

" همه گویند، به امید ظهورش صلوات

کاش این جمعه بگویند، به تبریک ظهورش صلوات "

پاسخ
پست موقت:
سلام دوست خوبم...
از جایی که خواستم این مساله که تو تاپیک تیبا مطرح کردین حل و فصل بشه و اگه سوء تفاهمی بوده رفع بشه من صحبتتون رو به ادمین و دوست خوبم مسئول تاپیک خودمون منتقل کردم.
از جایی که حدس زدم شما هنوز با سیستم پیام خصوصی اینجا کمی نا آشنا باشین براتون ایجا یه پست موقت دادم.
احتمال زیاد بهتون نامه خواهند زد....
البته اگه میتونین شما هم به آیدی مدیر مربوطه میتونین پیام خصوصی بدین و در مورد اون مسئله باهاشون صحبت کنین
تا اون مسئله حل و فصل بشه.
حتم دارم یه سوء تفاهمی چیزی شده
این پستو هم اینجا نوشتم که بهتون خبر داده باشم چون مطمئن نبودم تو پیام خصوصی اینجا بهتون پیام بدم حرفمو ببینین ( چون هنوز آلارم پیام نداره)
الان دارم میرم کم کم محل کارم
شما دوست خوبمون هم لطفا اگر امکانش بود پست در مورد سوء تفاهم اتفاق افتاده تو تاپیک تیبا نذارین و به جاش علت مساله رو از طریق ارسال پیام جویا بشین.
بینهایت از این محبتتون ممنونم
متشکر
------------------------------------
پیوست پست موقت:
دوست عزیز من پرسیدم اینطور که متوجه شدم علت این که آیدی شما غیر فعال شده به همون آیدیتون به صورت پیام خصوصی ارسال شده.
شما هم اگه با اون آیدی کانکت بشین و به قسمت پیام خصوصی مراجعه کنین متوجه مساله میشین انشاالله و مشکلتون هم حل میشه.
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
(1390-8-10، 11:18 صبح)TIBA-NAVID نوشته است: پست موقت:
سلام دوست خوبم...
از جایی که خواستم این مساله که تو تاپیک تیبا مطرح کردین حل و فصل بشه و اگه سوء تفاهمی بوده رفع بشه من صحبتتون رو به ادمین و دوست خوبم مسئول تاپیک خودمون منتقل کردم.
از جایی که حدس زدم شما هنوز با سیستم پیام خصوصی اینجا کمی نا آشنا باشین براتون ایجا یه پست موقت دادم.
احتمال زیاد بهتون نامه خواهند زد....
البته اگه میتونین شما هم به آیدی admin و ایدی tiba-ali میتونین پیام خصوصی بدین و در مورد اون مسئله باهاشون صحبت کنین
تا اون مسئله حل و فصل بشه.
حتم دارم یه سوء تفاهمی چیزی شده
این پستو هم اینجا نوشتم که بهتون خبر داده باشم چون مطمئن نبودم تو پیام خصوصی اینجا بهتون پیام بدم حرفمو ببینین ( چون هنوز آلارم پیام نداره)
الان دارم میرم کم کم محل کارم
عصر که اومدم این پیام رو پاک میکنم چون به صحبتی که مطرح کردین مربوط نبود....
شما دوست خوبمون هم لطفا اگر امکانش بود پست در مورد سوء تفاهم اتفاق افتاده تو تاپیک تیبا نذارین و به جاش علت مساله رو از طریق ارسال پیام به 2 آیدی admin و tiba-ali جویا بشین
بینهایت از این محبتتون ممنونم
متشکر
------------------------------------
پیوست پست موقت:
دوست عزیز من پرسیدم اینطور که متوجه شدم علت این که آیدی شما غیر فعال شده به همون آیدیتون به صورت پیام خصوصی ارسال شده.
شما هم اگه با اون آیدی کانکت بشین و به قسمت پیام خصوصی مراجعه کنین متوجه مساله میشین انشاالله و مشکلتون هم حل میشه.
موفق باشید

نوید جان تا الان که اون حساب کاربرمو چک کرد پیامی نیومده بود...
معلوم نیست مشکل چیه؟؟!!!!!!

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA-Morteza
شما خودتو ناراحت نکن ...
من نامه دادم به 2 دوست خوبمون و حتما هر مساله ای باشه بهتون هم اطلاع میدن انشالا
دوما مشکل هرچی باشه حل میشه
شما خودتو ناراحت نکن...مساله ای نیست انشالا.
بازم خوشحال شدم که اومدین
-----------
راستی من تا حالا برا دوستانی که در مورد کارهای موقع تحویل تیبا و کلا زمان آب بندی و یا کارهای لازم در این زمان سوال میپرسیدن یه سری مطالب مختصر رو برا اینکه تاپیک شلوغ نشه و پراکنده گویی نشه به صورت پیام خصوصی به همون فرد سوال کننده میفرستادم.
حالا هر چند جواب این سوال رو میشه در لابه لای صفحات تاپیک تیبا و قسمت های دیگه ی این سایت مثل به طور مثال تاپیک انتخاب تایر که گذاشتم پیدا کرد.
اما برای اینکه یه کم این طور موارد هم جمع و جور بشه کار خوبی کردین.
میشه یه سری مطالب مهم و مختصر و مفید رو اینجا هم مطرح کرد
که هم برای دوستانی که از بیرون میان قبل از جست و جو بین صفحات جواب بعضی سوالای سادشون رو شاید خلاصه وار همین جا یا در سایر تاپیکای زیرشاخه ی تیبا پیدا کنن
هم باعث میشه به خود این سایت هم کمک بهتری بشه به نظرم با این کار و هم مخاطبش بیش از پیش میشه و هم نظم و سبک بهتری خواهد داشت.منم در اون تاپیک مختصری که در مورد تایر گذاشتم همین جور هدفی رو داشتم.
به هر حال ازتون ممنون.
انشاالله شب که اومدم اگه شد یه سری موارد مختصر ومفید در این مورد جمع وجور میکنم و اینجا قرار میدم.
ممنون از شما

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : Amin.HVS Tiba sam Tohidast blootoos TIBA-Morteza Re Za
نوید جان پس چی شد؟؟؟

پاسخ
تشکر شده توسط : Tohidast TIBA-Morteza Re Za
سلام دوست خوبم.
شرمنده به خدا که اون قدر این روزا گرفتارم که نگو و نپرس...
فردا و پسفردا که باز وقتم آزاد تره انشالا اگه برسم بیشتر به موارد جنبی میرسم.
نمیدونم چرا به شما نمیشد پیام خصوصی بفرستم.احتمالا چون تازه اکانتتون ساخته شده این حالت هست و بعد مرتفع میشه.به هرحال گفتم بگم بابت گرفتاری بود ....
خلاصه بخوام به یه نفر که صفر ماشینشو گرفته توصیه کنم اول بی برو برگرد توصیه میکنم قبل استارت حتما این کاپوت ماشین رو بزنه بالا و قبل از تحویل حتما روغن ماشین رو یه نگاه بکنه که کمتر از علامت F سطح روغن نباشه.
به کرات بین چند دوستمون دیده شده بود که حتی تا 2 لیتر کم ریخته بودند روغن رو در اثر سهل انگاری یا هر چیز دیگه ! اگه اینجور بود حتما یه شیشه روغن بگیرن فعلا از همون روغن زانتیایی و کمبودشو رفع کنن و بعد حرکت کنن.البته زیاده از حد هم نباید باشه چون هم پخش میکنه و هم عمر شمع ها کم میشه و یا بدروشنی خواهد کرد...
کمم اگه باشه کلا موتور سفت و نو که بسیار روغن کاری براش مهمه داغ میکنه و سوپاپ ها هم داغون میشن... پر صدا بودن ماشین اون دوستان به همون خاطر بود که ....
دوم اینکه من شخصا توصیه میکنم حتما ماشینو همون روز اول یا روزای اول یه چکاپ از نظر بالانس بودن و سالم بودن رینگ ها و یا تنظیم بودن فرمان بکنن.
برا خود من همون روز اول ماشینو صفر بردم برای چکاپ.
یه رینگ ماشینم کامل تاب داشت که شانس آوردم یکی قبلا رفته بود و رینگ 15 اسپورت گذاشته بود و رینگ و لاستیکای خود شرکت رو اونجا گذاشته بود و فروخته بود.منم یه رینگ فابریک خود ماشین رو ازون رینگ های اون آقا برداشتم و جایگزین کردم.
حالا یه نکته. اگه من همین کارو نمیکردم چی میشد؟
کل فاتحه تایرم خونده میشد هیچ. تو هندلینگ ماشین هم کاملا تاثیر گذار بود و تو جاده ماشین میکشید به یه طرف....
البته من تایر ماشینمو هم عوض کردم که وارد اون مقوله نمیشم.قبلا با تایر قبلی ماشینم مدتی رانندگی کردم و کاملا تستش کردم.هندلینگ و کنترل پذیری و ترمز گیری ماشین و احساس امنیت و کنترل در پیچ ها مخصوصا در سرعت بالا به نحو خیلی زیادی بهبود پیدا کرد..
البته در انتخاب تایر نهایت دقت رو به خرج دادم.چون با توجه به ترمز ای بی اس خودرو اگر به برخی مسائل بی توجه باشه فرد به مشکل برمیخوره.
کما اینکه در تاپیک تایر یه نمونش رو نشون دادم از فردی که به مشکل خورد و ...
ازین مطلب بگذرم باتری تیبا رو باتری کاملا ضعیف و کاملا بی کیفیتی میدونم.
اسیدی بودنش که ممکنه باعث تخریب رنگ داخل کاپوت بشه و اعتباری بهش نیست و نیاز به نگهداری مرتب داره به کنار.اصلا جنسش جنس خوبی نیست.
خیلی از دوستان بودن که میگفتن مثلا بعد از استارت کمی ماشین لرزش هایی داره برا مدتی و یا موقع شب و بعد استارت یه جوری میشه و احساسای خاصی گفته بودن در این باره.
خوب این برا اون بود که باتری باتری ضعیفیه و بعد 1 استارت کامل دشارژ میشه و یا وقتی وسایل الکتریکی در شب بیشتر استفاده میشن باتری زود تخلیه میشه و به دینام فشار بیشتر از حدی میاد
و این باعث اون لرزش و مواردی بود که حس میکردند...
که همون فرد وقتی باتری با کیفیت مناسب و نرمال رو جایگزین کرد مشکلش رفع شده بود..
در مورد باتری هم خلاصه بگم باتری خود تیبا اسما 50 آمپر هست منتها در عمل واقعاضعیفه اینجور که من تعریفشو شنیدم و طرف تست کرد.
ایده آل ترین کار اینه که طرف اگه ممکن بود براش یه باتری با کیفیت و اصلی اتمی جایگزینش کنه.
حالا اینجا یه مورد کوچیک پیش میاد.
اگه سیستم صوتی یا کلا سیستم برقی خاص عجیب غریبی رو ماشین نصب نشه وماشین نرمال باشه مثلا مال من اینطور بود
در ثانی برام مهم بود که مثلا دینام ماشین هم بیشتر درگیر نشه که درصدی در مصرف سوخت هم موثر هست و جدا ازون اصلا وقتی مصرف کننده های ماشین در حد نرمال هستن ضرورتی نبود که باتری با تفاوت بیشتر انتخاب بشه
من باتری 55 آمپر ساعت هیوندای کره جایگزینش کردم و فقط این توضیحو بگم که باتری 55 آمپر دقیقا از نظر طول -عرض-ارتفاع دقیقا برابر باتری خود ماشین هست و کاملا اندازه اون هست.
البته میشه باتری 60 آمپرساعت و یا 62 آمپر ساعت رو هم برای تیبا جایگزین کرد.
منتها این 2 مورد کمی ( حدود 2 سانتی متر ) از نظر ارتفاع باتری های بلند تری هستند نسبت به باتری خود خودرو ولی از نظر طول و عرض کاملا برابر با باتری خود تیبا.
مضاف بر این مساله حدود 10 الی 20 هزار تومن قیمت بالاتر دارند
به هرحال برای بنده که مصرف کننده های ماشین رو برآورد کردم و دیدم حتی اگر همان باتری اولیه هم با کیفیت نرمالی میبود مشکلی پیش نمی آمد ( که مشکل برای این به وجود آمده که کیفیت مشکل داری دارد) و وسیله های اضافه شده ام در حد دزدگیر و صندوق پران بود و سیستم خاص دیگری اضافه نکرده بودم.ترجیه دادم ابعاد باتری همان اندک تفاوت را هم نداشته باشد که حساب احتمال رو مطرح کردم که به طور مثال فردا یک درصد این میله نگه دارنده ی کاپوت یک هزارم درصد باعث اتصال 2 پایه باتری و مشکل شود خدای نکرده بعد شرکت تغییر سایز رو بهانه ی مشکل کند و از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند...
در کل این مساله اصلا مشکلی نداشت و اون 2 باتری هم کاملا قابل نصب و مناسب هستن ولی پیش خودم گفتم سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن... من که چک کردم و مشکل و ایراد کار رو میدونم و مصرف کننده شدیدی هم اضافه نکردم پس نه به دینام فشار بیشتر وارد کنم و مصرفو بیشتر کنم. و نه همون اندک تغییر سایزو بدم. و نه اصلا هزینه ی بالاتر بابت باتری ای بدم که مصرف کننده ای نداره و ...
فقط بگم واقعا از نظر پاسخگویی باتری واقعا برا فردی که ازون باتری استفاده میکرده محسوسه قدرت بیشتر این باتری.چه از استارت زدنش.چه از رانندگی و وسایل برقی در شب...
کلا فقط سعی کنین باتری رو از محل معتبر و اصلی تهیه کنین.
بازم شرمنده اگه این دو سه روز گرفتار بودم و نرسیدم که جواب بدم و بدقولی شد
گفتم این مطلبو بذارم که جبران کرده باشم هرچند دوستان خودشون از همه مطلع ترن..
منتها برا دوستانی که هنوز خودرو رو نگرفتن اینو نوشتم .به امید اینکه براشون قابل استفاده باشه.
سلامت باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
مرسي نويد جان:
مثل هميشه عالي.
من هم دست كمي از تو ندارم چند وقته بيمارستان شيفت شبم و زياد فرصت وبگردي ندارم.
بعضي وقتها هم با گوشي فرومو مطالعه ميكنم.
بهره برديم از اطلاعات جامع
بازم اگه موردي يادت اومد و وقت داشتي خوشحال ميشم تو اين تاپيك بيان كني...

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID TIBA-Morteza milad_b60 popar
خواهش میکنم لطف دارین ....
وظیفه بود.
فقط یه مطلبو تو پرانتز بگم که درسته شرکت سرویس اولیه رو به 5000 حواله داده...
اما شدیدا توصیه میکنم حتما حدود 800 تا 1000 تا نهایتا 1500روغن موتور رو به همراه فیلتر روغن عوض کنین.
اصلا صلاح نیست روغن اول ماشین که ممکنه کلی براده و ...داشته باشه و اصلا به روغن شرکت هم اعتبار نیست دیر تر ازین موقع عوض بشه.
ضمنا برای روغن موتور تحقیق که کردم روغن elf 10w40 رو روغن ایده آلی دیدم البته همین تولید شرکت به توتال ایران رو مطمئن تر میدونم از نوع اماراتیش.
حالا انشالا که روز اول خودروی هیچ کس کم روغن نداشته باشه ولی اگه داشت یا بره کلا همون اول روغنوکامل با فیلتر عوض کنه و همون اول همین الف رو بریزه که بهتره...
یا هم اون یه بار رو بره یه شیشه 1 لیتری از همون زانتیایی تولید سپاهان سایپا بریزه و تا 1000 با همون بره و بعد تعویضو انجام بده...
در کل اینو ازین جهت گفتم که در کل زیاد توصیه نمیشه روغن موتور خودرو زیاد به کرات عوض بشه
ازین جهت الف رو گفتم چون هم کیفیت قابل قبول و بالایی داره و کسی نبود که ازش ناراضی باشه
هم تولید شرکت به توتالش ( تولید ایران) اون فراوون همه جای ایران یافت میشه و اصلا نگرانش نخواهید بود در هیچ کجا.
وگرنه روغن هایی عالی دیگه مثل لیکوملی و مارک های دیگه هم ممکنه باشن ...
اما اول کیفیت اون الف رو همه تایید کردن.
دوم اینکه خیالتون از نظر گیر اومدنش تو هر جایی هم راحته....
به توتال هم محصول مشترک بهران و توتال فرانسه هست که جفتشون کارنامشون مشخص هستن و ...
توتال 7000 هم قابل استفاده هست که من این طور که تحقیق کردم با اینکه جفتشون تو به توتال تولید میشن اما elf رو بر اون مقدم تر و بهتر میدونستن همه...
اما اینم بگم که هم هر 2 این ها از نظر رده کیفیتی از روغن زانتیایی سایپا یه رده با کیفیت تر هستند اولا
دوما در 4 لیتر یه 5 6 هزار تومنی گرون ترن.
اگه این 5 6 هزار تومن مساله بود برای فردی همون زانتیایی تولید سپاهان رو استفاده کنه ....
ضمنا توصیه میکنم همیشه و همیشه موقع تعویض روغن حتما فیلتر روغن رو هم عوض کنین و فیلتر مطمئن استفاده کنین.سعی کنین تعویض روغن رو هم 5000 تا یک بار انجام بدین.برای سلامت بهتر موتور و حفظ کیفیت روغن اینو عرض کردم.
در مورد واسکازین هم دارم تحقیق میکنم و تا به حال بهترین مورد ها و بهترین و مطمئن ترین هایی که یافت شدن رو اسم بردم.
چیزی که هست واسکازین ماشین صفر هم صلاح نیست بیشتر از 10000 تعویض نشه.
البته بعد از تعویض بار اول بسته به جنس وکیفیت استفاده شده تفاوت داره
ایرانیاش مثلا حدود 30000 عمر مفیدشونه که بعضا حتی درج هم میشه
و در مارک های معتبر و مطمئن 50000 و گهگاه تا 70 و 100 هزار اسم برده میشه که همون حدود 50000 برای اون ها هم قابل اعتماد تره...
چون بعد از مدتی کیفیت و عملکرد خودشو از دست میده
حالا فعلا در مورد این یه قلم هنوز دارم چک میکنم ولی چیزی که هست تا به حال موارد بهترین رو که یافت شده نام بردم...
موفق باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
باسلام .دوستان من امروز ماشینموتحویل میگیرم تحویلش فوریه.ازمحل امانی.نمایندگی گفته 100هزا باید به خاطرتحویل یک ساعته بدی وگر نه باید 30روز صبر کنی .کسی میدونه این کار قانونیه؟یا شماره از یه جایی که بشه شکایت کرد بده ممنون میشم
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID blootoos TIBA-Morteza Tohidast mr_saeed
الکیه
از من هم میخواستن بگیرن
من گفتم تحویل فوری عادی و از محل امانی نمی خوام
ولی چون اگه ثبت نام فوری باشه باوجود اینکه مهلت تحویل رو زده30 روزه- ولی اگه به نمایندگی امانی داده باشن معولا مجبورن از محل امانی بدن چون مرکز همون امانی رو معمولا فاکتور می کنه
پول رو هم خودشون بر میدارن

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,263 536,572 1396-9-22، 02:42 عصر
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,883 1,676,963 1396-9-21، 04:20 عصر
آخرین ارسال: alikazemi
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,130 9,844,480 1396-9-18، 06:47 عصر
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,771 687,742 1396-9-17، 12:03 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,582 1,029,134 1396-8-21، 09:42 صبح
آخرین ارسال: hasan63
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,031 766,481 1396-5-28، 01:57 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,560 1,932,048 1396-4-23، 11:24 عصر
Question تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک) TIBA-NAVID 74 74,825 1396-2-24، 10:40 عصر
Video گالری تصاویر خودروی تیبا 2 ( تیبا هاچ بک - TIBA2 ) TIBA-NAVID 40 78,896 1395-11-5، 02:59 عصر
آخرین ارسال: marzi
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 662 482,633 1395-10-16، 06:57 عصر
آخرین ارسال: javon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان