سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانستنی های بیمه ای - موارد در خصوص بیمه ی خودرو (شخص ثالث، بدنه ،... )
سلام ،،،ممنون از شما پیرو سوال قبلی و توضیحاتی که اینجا خوندم،،، همون بیمه سایپا فکر کنم بهتر باشه،،، حالا منی که سابقه تقریبا یکسان بیمه ایران و دارم باید صبر کنم تا این بیمه تموم بشه؟
همه نمایندگیها این خدمات و ارائه میدن؟
آیا مثلا این که میگن تخفیف بیمه از بیمه ایران به سایپا قابل انتقال هست،،،؟
ببخشید من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و هر چی میدونم از همین جا خوندم؟
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام
دوست خوبم اول اینکه قبلا عرض کردم خود سایپا سابقه تخفیف بیمه ایش برا ماشین دیگری از خود سایپا هم قابل انتقال نیست.یعنی کسی در سایپا تخفیف داشته باشه بعدا ماشین دیگری از سایپا هم بگیره سابقه تخفیفی نداره.
بعد شما میفرمایید تخفیف بیمه ای من تو بیمه ایران ایا قابل انتقال به سایپا هست؟؟ !!!!!
مثل اینه کسی از یه شرکت بره خدماتی بگیره بعد جای دیگه بگه بهم تخفیف بده. به نظر خودتون منطقی هست؟؟

در مورد شرایط و مشخصات بیمه میتونید به نمایندگی ها مراجعه کنین و مشخصات بیمه رو بگیرین و مقایسه کنین. و شرایطش رو ببینید.بله این موارد هم در سایت سایپایدک توضیحاتش و شرایط و مواردش هست.
هم میتونید به نمایندگی مراجعه کنید.
اینم که بیمه تموم نشه و بیمه دیگه ای فرد بکنه مشکلی نداره.
خود به ضرر خود فرد هست که وقتی ماشین بیمه داره درست در همون زمان بیمه دیگه ای هم بره بگیره.
وگرنه شما همزمان 10 تا بیمه هم برید بگیرید مشکلی نداره.
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA TIBA
با سلام،،پیرو اون مطلبی که اشتباهی توی اون یکی تاپیک نوشتم،،،بیمه ای که همراه با ثبت نام برای ماشین از طرف سایپا برای من با مدارک اومد همون بیمه اشخاص ثالث و حوادث سرنشین هست که بیمه رازی هم هست،،،و بیمه بدنه و مشتقاتش ایران هست ،،،ولی من چون ماشین و به صورت اینترنتی ثبت نام کردم و همون موقع مبلغی بابت بیمه منظور کرده بود و یادمه کلا با پول ماشین یک جا حساب شد و بعدا با مدارک ماشین برام ارسال شد،،،
حالا با فرمایش شما خودم هم شک کردم..
عکسش:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام مجدد
خوب دوست خوبم شما در تاپیک موتوری و گریبوکس این مورد رو فرمودین :
(2015-06-06، 07:08 PM)TIBA TIBA نوشته است: سلام،برای کمپرسور کولر قراره فردا برم نمایندگی،،،حالا از قضا بیمه ماشین هم تمومه ،،،یعنی تا ساعت 12 شب فردا،،،برای نصب کمپرسور چقدر زمان میبره و توی یک روز تمومه یا ماشین باید بمونه،،؟..
بیمه ثالث ماشین بیمه سایپا هست،،،
.......

که شما گفته بودین بیمه ثالث ماشینم سایپا هست که عرض کردم تا جایی که میدونیم بیمه ثالث سایپا نداریم و یا ایرانه یا اسیا و یا بیمه های خصوصی دیگر هم ممکنه باشه
بستگی داره در موقعی که تحویلی ماشین هست سایپا با کدوم بیمه قرار داد داشته باشه.
اینکه سایپا با بیمه ای قرارداد ببنده حالا یا رازی باشه یا اسیا یا پارسیان یا ... معنیش این نیست اون بیمه بیمه سایپا هست.
بیمه رازی ربطی به سایپا نداره.
اینکه بیمه نامه با مدارکم ارسال بشه خوب معنیش این نیست بیمه رازی یعنی سایپا و ...
سلامت باشین

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA TIBA
سلام،،سایپا پیام داده برای کارت نارنجی و بیمه بدنه،، و دو مدل تخفیف داده که تا 27 خرداد مهلت داره،،آیا این همون بیمه سایپایی هست که شما گفتید؟
این و میگم    
کارت نارنجی ارزشی داره،،،یا مثل خدمات گارانتی شون هست،
ممنون
پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به شما
قبلا هم توی تاپیک تیبا و هم تاپیک ثبت نام و صفحات همین تاپیک صحبت شده.
بله بیمه بدنه و گارانتی بدنه سایپا همیناست که قیمتشونم و پوشش هاشونم قید شده.
در خصوص گارانتی والا گارانتی ماشینا و خودروسازای داخل خوب مشابه هم هستند دیگه
همین خود شما چند روز پیش که کمپرسور عوض کردید به قیمت 700 هزار تومن رو حساب همین گارانتی عوض کردن براتون و اگه نبود همون مدلم میخواستید بخرید باید 700 تومن میدادید.
البته ممکنه در مواردی که چند کیفیت داره قیمت پایین تره رو برای گارانتی بذارن .
در کل بین گارانتی های ماشینای سایپا تیبا جزو ماشینایی هست که محدودیت نداره گارانتیش و اذیت نمیکنن.
وگرنه خیلی وقتا برا بعضی ماشینا تو شرکتا اذیت میکنن .
در خصوص بیمه بدنه تصمیم با خودتون هست. دیگه یا فزرد میخواد بیمه بیرون بگیره که سابقش قابل انتقال هست به ماشین دیگه و .. قیمتش یه مقدار از بیمه سایپا بالاتره بیمه های بیرون.
و شاید اگه یه موقعی قطعه ای نباشه و تو بازار فقط باشه بیمه های بیرون فقط قیمت شرکتی سایپا رو بدن .
البته مزیت هایی هم اونا دارن. سایپا هم مزیت و نکات بیمش هم تو تاپیک تیبا و هم ثبت نام چندین بار گفته شده و خود شما هم چند بار همین موردو پرسدیدین .
دیگهکسی که باید سبک سنگین کنه و انتخاب کنه خود شما هستین.
امیدوارم کلا در هیچ مورد بیمه ای هیچ وقت گذر کسی بهشون نیفته و ...

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star خودروی دنا محصول جدید ایران خودرو AliMoh 21 35,642 2020-01-18، 04:35 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 941,027 2019-11-21، 07:35 PM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 51,091 2019-04-07، 03:38 AM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,576 2,377,465 2019-02-07، 08:23 PM
آخرین ارسال: Baig
Video گالری تصاویر خودروی رانا -( RUNNA خودروی ملی ایران خودرو ) TIBA-NAVID 19 16,303 2018-06-29، 06:29 PM
  پرسش و پاسخ در خصوص سیستم های صوتی خودرو TIBA-NAVID 93 66,524 2018-03-31، 01:44 PM
آخرین ارسال: persiareza
  تاپیک بررسی موارد مربوط به خودروی مشترک ایرانخودرو -سایپا-پارس خودرو تندر 90 TIBA-NAVID 11 9,242 2016-09-20، 09:29 PM
Exclamation فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو TIBA-NAVID 66 94,157 2014-05-10، 12:47 PM
Information نکات مهم و کاربردی برای خرید خودرو از شرکت های لیزینگ TIBA-NAVID 5 6,034 2013-08-25، 10:24 PM
آخرین ارسال: hamed602
  نقد و بررسی خودرو پروتون GEN2 AliMoh 3 14,340 2012-05-21، 10:49 PM
آخرین ارسال: en.delbordeh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان