سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جک توجوی j3 محصول کرمان خودرو
jac j3 که با عنوان چینی Tojoy هم معرفی می شود، در انواع سدان تورین (Turin) و هاچ بک تولید می شود. این خودرو دارای یک موتور 1.3 لیتری میتسوبیشی می باشد که قادر به تولید 92 اسب بخار نیرو در 6000 دور در دقیقه است. گشتاور آن نیز 114 نیوتن متر در دور موتور 4500 می باشد. البته یک مدل VVT (تکنولوژی زمانبندی متغیر سوپاپها) از این موتور با قدرت 98 اسب بخار نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

[تصویر:  JAC_Tojoy_J3.jpg]

از علاقه مندان و دارندگان خودرو توجوی دعوت می شود، بحث و بررسی و تجربیات خود را در این قسمت متمرکز نمایند. با سپاس
پاسخ
اینکه شرکت میتسوبیشی اومده یه لیسانس داده به موتور این ماشین، دلیل نمیشه بگید موتور این ماشین میتسوبیشیه...گول این خودرو های چینی رو نخورید.... Dodgy
طرف تو امضاش نوشته تا زنده ام کره ای و فرانسوی سوار نمیشم(آدم فکر میکنه طرف فقط آلمانی سوار میشه) اما خودش ام وی ام 110 و 315 داره Exclamation Undecided...همچین ملتی داریم ما
پاسخ
جالبه از جلو شبیه تیباست!
[تصویر:  95593413197127510905.jpg]
پاسخ
بابا تيبا پيش اين کشکه .... من که عاشقش شدم در اولين فرصت اقدام به خريدش مي کنم
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Dr-mahvah Amir_Tiba FARZAD-MCH admin
[quote='arshad2' pid='21354' dateline='1357715678']
بابا تيبا پيش اين کشکه .... من که عاشقش شدم در اولين فرصت اقدام به خريدش مي کنم
[/qu

یه بار تو خیابون ببینید پشیمون می شید!Wink
[تصویر:  95593413197127510905.jpg]
پاسخ
(1391-10-20، 10:44 صبح)arshad2 نوشته است: بابا تيبا پيش اين کشکه .... من که عاشقش شدم در اولين فرصت اقدام به خريدش مي کنم

خود دانید اما بدونید نه موتورش میتسوبیشیه و نه کیفیت داره، قبل خریدن بهتره اینم بدونید ماشینایی مثل جک و چری و لیفان رو تو آمریکا و اروپا و حتی امارات و بقیه کشورهای عربی راه ندادن و اونا هم اومدن به مملکت گل و بلبل ما.... در ضمن عقب این جک اصلا قشنگ نیست، به نظر من 111 خودم خوشگل تره Heart
طرف تو امضاش نوشته تا زنده ام کره ای و فرانسوی سوار نمیشم(آدم فکر میکنه طرف فقط آلمانی سوار میشه) اما خودش ام وی ام 110 و 315 داره Exclamation Undecided...همچین ملتی داریم ما
پاسخ
دوستان من یکیشو توی نمایندگی مدیران خودرو دیدم اصلا کیفیت جالبی نداره ...البته کیفیت تزیینات اتاق خوبه ولی بقیه چیزاش چنگی به دل نمیزنه Sad
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
سلام به همه من اين ماشينو تازه گرفتم البته قرار بود تنها به مدت ١٠روز به من بدن ولي ٢ماه و ١٠ روز طول كشيد!
ولي ماشين خيلي خوبيه

فرمان بسيار نرم حتي از اوانته هم بهتر
جلوي ماشين رو اصلا ديد ندارين از ٢٠٦ ديدش كم تره
راحتي صندلي ها خوبه
خلاصه بگم تا اين جا براي من از نظر راحتي و.. از ١١١ اي كه داشتم بهتره خيلي ه بهتره
پاسخ
(1391-10-24، 10:59 عصر)amirmahdi نوشته است: سلام به همه من اين ماشينو تازه گرفتم البته قرار بود تنها به مدت ١٠روز به من بدن ولي ٢ماه و ١٠ روز طول كشيد!
ولي ماشين خيلي خوبيه

فرمان بسيار نرم حتي از اوانته هم بهتر
جلوي ماشين رو اصلا ديد ندارين از ٢٠٦ ديدش كم تره
راحتي صندلي ها خوبه
خلاصه بگم تا اين جا براي من از نظر راحتي و.. از ١١١ اي كه داشتم بهتره خيلي ه بهتره

مبارکه دوست گرامی Heart شما چند گرفتین ؟؟؟
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 FARZAD-MCH TIBA-NAVID Amir_Tiba

سلام به همگی دوستان ؛ امیدوارم حال همگی خوب باشه

اگر اشتباه نکنم شهریور ماه بود که یکی از دوستان میخواست 206 بخره ولی به پیشنهاد یکی از دوستان رفت ام وی ام 315 بخره ولی چون قیمتش 27 بود پشیمون شد نظرش عوض شد و دوباره رفت تو کار خرید 206 ولی مجددا به اسرار همون کسی که ام وی ام رو پیشنهاد داده بود رفت دنبال خرید جک تو جوی.

با هم دیگه زنگ زدیم قیمت گرفتیم 22 میلیون 500 هزار تومن بود و پول رو اماده کردیم و فرداش زنگ زدیم به یکی که کارش فروش کارتکس جک تو جوی بود و گفتن گرون شده 24 میلیون Big Grin دوست منم با التماس طرف رو 23 میلیون و 500 راضی کرد .

خلاصه یک میلیون دیگه جور کرد و گذاشتیم رو 22.500 و رفتیم اونجا ، از پارکینگ یک جک تو جوی سفید برای بازدید اوردن.

در قشنگ بودنش ظاهریش نسبت به ام وی ام 315 و 206 و تیبا و ریو ..... شکی نیست.
اینکه دستگیرش به سمک ماشنهای ارزون قیمت نبود جلوه خاصی میده.

صفحه کیلومتر هم خیلی جالب بود دقیق یادم نیست ؛ عقربه دور موتور دوره عقربه سرعت میچرخید یا عقربه سرعت به دور عقربه دور موتور.

کیفیت و جنس قاب در و داشبورد در حد 207 بود.سر دندش هم که تلسکوپی بود و راحت جا میرفت.

داخل کاپوت خیلی جالب بود Big Grin تا دلتون بخواد چسب اکواریوم برای اب بندی به کار رفته بود.

خلاصه من با اینکه ماشن متفاوت و زیبایی بود به دلیل چینی بودن و ااینکه ازمایش پس نداده شدیدا با دوستم مخالفت میکردم سر خرید ولی صاحب پول اون بود و نتونستم راضیش کنم منصرف شه.

خلاصه با صاحب سند کارتکس رفتیم مرکز پلاک میثم کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج.
تو کل راه داشتم به خشکی ماشین دقت میکردم و کاملا مشخص بود ولی از نظر شتابی بد نبود و با اینکه موتورش 1300 بود از پراید جونش خیلی بهتر بود و مقداری از 206 تیپ 2 بهتر بود.

خلاصه ماشین رو به نام زدیم و پلاک کردیم و در راه منزل بودیم.

Big Grin خیلی خوشحال گفتیم به به ماشن بنزینش نصف داره. مدتی بعد نگاه کردم دیدم درجه بنزین ماشین بیشتر شده Idea گفتم چرا هرچی بیشتر میریم بنزین میره بالا و مقدار بشتر میشه و خوب که دقت کردیم قهمیدیم Big Grin امپر بنزینش بر عکسه ماشنهای دیگس و اینم خودش نوعی تفاوت بود.

تو ترافیک همه میومدن کنار ما بوق میزدن ما هم شیشه رو میدادیم پایین و همه میپرسیدن ماشینتون چیه و چنده.؟ ( حتی ماشن های سنگین مثل مزدا 3 و ماکسیما و پرادو از ما پرسدین ) و دوستم میگفت میتسوبیشیه خواستم دوستم رو اذیت کنم و میگفتم چینیه اشغاله Big Grin میگفت بهتر از ال لگن هست که میخوای بخری ( اونموقع هنوز ال نود نخریده بودم و دنبال کارتکس پارس خودرو بودم ).

تو راه خشکی ماشن دیوونمون کرد و سر یک پیچ ماشن با 650 تا سرعت داشت در میرفت و ماشین رو جم کرد و گفت فردا لاستیک رو عوض میکنم پهن میندازم.

فرداش رفتیم از نمایندگی بریجستون لاستیک خریدیم و بعدش رفتیم سیستم ماشین قبلیش رو بندازیم رو ماشینش.

طاقچه رو بریدن باند رو اداختن و پنل هم با هزار مکافات و کلی سیم کشی کردن نصب کردن ( اصلن مشخص نبود سیمهاش به چه صورته )

Big Grin اومدن امپیلی فایر رو به صندلی نصب کنن که متوجه شدیم صندلی عقبش مقوای خالیه و هیچ راهی نبود برای نصب امپیلی فایر و در اخر با چسب های زیپی که به موکت میچسبه زیر صندلی نصب کردیم

بعد روکش چرمی قرمز مشکی 206 خریدیم دقیقا اندازس و مدلی که ما گرفتیم رنگش 90% مثل صندلی فابریک خودشه

راستی یادم اومد دستگیره در داخلیش بر عکس دستگیره در بیرونی خیلی خیلی اشغال بود و خیلی تو چشم میومد.

در داشبور فاصله داشت و رگلاژ نبود و قاب زیر فرومنم اویزون بود.

به چند ماه نرسید که ستون های ماشینش شدیدا به صدا افتاد و و موتور ماشنش هم مشکل پیدا کرد و صدای تراکتور میداد برد نمایندگی گفتن قطعه نمیدونم چیچی موتور خرابه و موجود نیست. اولای دی بود جک تو جوی شد 32 تومن و ماشن رو اگهی کرد و 26 نومن فروخت . 6000 هزار تا بیشتر هم راه نرفته بود.

این بود هر انچه که من از این ماشین میدونستم.

اگه از من میشنوین نخرین شدید پشیمون میشینConfused

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  JAC S5 - جک اس 5 خودروی جدید کرمان موتور TIBA-NAVID 12 4,952 1395-5-25، 10:37 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  لیفان820 -خودروی جدید کرمان خودرو TIBA-NAVID 1 2,385 1394-12-8، 02:11 عصر
آخرین ارسال: SAEEDWIZARD
Star H330 -محصول جدید سایپا-برلیانس TIBA-NAVID 8 8,760 1394-8-25، 11:59 عصر
آخرین ارسال: amiralex
Star H230 -محصول جدید سایپا-برلیانس TIBA-NAVID 6 7,603 1394-2-1، 11:53 صبح
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star MVM 110 خوروی کوچک مدیران خودرو AliMoh 231 133,227 1393-3-18، 12:11 عصر
آخرین ارسال: ashkan.kam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان