سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تيبا يا تندر90؟؟؟؟
سلام به شما
البته در بیس و اساس همون طور که دوستان در قبل عنوان فرمودند مقایسه این 2 خودرو زیاد امر معقولی به نظر نمیرسه ..
2 خودرو که در حال حاضر به لحاظ قیمتی دست کم حدود 5 در مدل کف کف و نزدیک 6 7 در مدل های بالاترش فاصله قیمتی دارن !!!
با 5 6 میلیون میشه آدم یه ماشین دیگه اصلا بره بخره ....! شوخی نیست
فاصله قیمتی ای دارن اصلا نمیشه به هیچ وجه مقایسشون کرد ...
ال 90 زمانی ارزشمند و گزینه بسیار ایده آل انتخابی بود که زیر 10 تومن قیمت داشت نه الان که هم کیفیتش در مدلای جدید افت شدید کرده
و هم از نظر قیمتی دیگه عرش رو شکافته و تا اینجا قیمتش بالا رفته که ....!!!
تیبا با حدود 13 میلیون بسیار امکانات قابل قبول و موارد بسیار خوبی رو داره و از هر لحاظ نسبت به قیمت بسیار مناسبش حتی همین الان ... (حتی الانش که 2 میلیون اومده بالاتر)
هم کیفیت کار و هم کارایی و قابلیت هاش بسیار خوب هستند و حتی در برخی موارد به خوبی با خودروهای حتی با سطح قیمتی بالاتر از خودش به خوبی رقابت میکنه علی رغم قیمت بالاتر اونا ...
بسیار آپشن های خوب و کیفیت مناسبی داره ...
بماند که تیبا در زمانی که مثلا ما گرفتیم و 11 تومن براش پول پرداختیم که هم سریع تحویل گرفتیم و هم کیفیت قطعات بعضا بالاتر بود حکم هلو رو داشت ...!
مثل لوگان در زمانی که زیر 10 تومن بود که اونم هرکی خرید برد کرد ...
خریدن لوگانی که الان اینقدر کیفیتش اومده پایین و قیمتش تا نزدیک 20 میلیون هم داره پیش میره واقعا خنده داره ...
در مورد زیبایی گفتین ...
زیبایی به نظرم نظر شخصی هست و هر فرد میتونه نظری داشته باشه .
اما به نظر شخصی بنده تیبا واقعا زیبایی و جذابیت بیشتری داره ...
حداقل حداقل این امر در مورد ظاهر ساده لوگان که اکثریت جامعه ایران با ظاهر ساده اون کاملا مشکل دارن کاملا برتری داره.
البته نرمی بهتر صندلی های تیبا نسبت به لوگان و خوشنشین تر بودن صندلی ها و برخی موارد دیگر برتری تیبا هم علی رغم قیمت و تفاوت قیمت فاحش این 2 خودرو جالب توجه بوده و هست.
در حالی که در مورد 2 خودرو با این سطح تفاوت قیمتی هیچ برتری در طرف پایین تر نباید باشه اما برتری های قابل قبول و خوبی برای تیبا در مقابل لوگان میشه متصور بود.
هرچند لوگان هم ماشین خوبی هست مخصوصا لوگان های قبلی ...
اما نه دیگه با این قیمت که تا میتونن جیب مردمو براش میتکونن !!!
در هر حال در آخر این مطلبو ذکر کنم صرف نظر از نقد ظاهری که عرض شد کاملا نظرات شخصی هست.
مطابق فرمایش دوستان قبل این مقایسه زیاد معقول و درست نبوده و نیست با وجود اینقدر تفاوت قبمتی .... من باشم با وجود اینقدر اختلاف فاحش و کیفیت نزول کرده ی لوگان الان هم سمتش نمیرم
و برگردم به چند سال پیش که تازه لوگان اومد و همه میکوبیدنش و میزدن تو سرش و حالا که کیفیتش اومده پایین و قیمتش 2 برابر شده حلوا حلواش میکنن !!!!
اگه من باشم
برگردم به اون زمان
همچون قبل که پیشنهاد دادم و از آشنایان علی رغم اکراه خرید کردن و دعام کردن که چه سودیب کردیم از خریدش ...
اگه برگردم به اون زمان 2 لوگان دیگه هم ثبت نام میکنم.
اما الان نه .... اصلا نه.
میدونین ما مردم ایران کلا دیر خوشمون میاد ....
لوگان اومد همه مسخرش میکردن ... همین فامیلای ما کلی گفتم برادر من ثبت نام کن تو هم.اگه ضرر کردی با من ...
بعد فهمیدن چه بردی کردن با اون قیمت ثبت نام کردن ...
اون زمان همه بد میگفتن که پیکان بخریم به نزدیک 10 میلیون !!!!
حالا رو ببین ...! ماشینه رو کردن 20 میلیون ناقابل اما تازه ما مردم ایران 2 هزاریمون افتاده که بله ...
برا ریو همین شد.... برا تیبا همین شد.
برا رانا همین شد و خواهد شد ....و این داستان ادامه دارد ....
در هر صورت همون طور که دوستان هم ذکر کردن و در فرمایشاتشون بود مقایسه این 2 خوذرو در شرایط فعلی منطقی براش نمیشه تصور کرد
چون 2 خودرو اصلا در یک کلاس قیمت نیستند همون طور که دوستان هم فرمودن.
این تاپیک هم یکی ازون مظاهر اشتباهی بود که متاسفانه یکی از دوستان تازه واردمون که شاید با محیط سایت آشنا نبودن برای یه عدد سوال شخصی تایک باز کردند.
به هرحال اگر ضرورت ایجاب کنه به دلیل عدم وجوب این تاپیک این تاپیک قفل خواهد شد تا حساسیت دوستان رو هم ایجاد نکنه ...
موفق باشید
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
سلام به دوستان عزیز ، شب بخیر
من یکی از دوستام ال 90 داره ، خودم هم باهاش رانندگی کردم و نظر ش رو هم در این مورد پرسیدم .
خودش می گفت راضیه ولی چون قبلا سمند lx داشته می گفت خیلی سر وصدا داره اتاقش ولی مصرفش خوبه ، سواریش یکم خشکه یعنی زود خسته می کنه و شتایش هم عالیه ولی از ماشین قبلیش بیشتر رضایت داشت.و نظر شخصی خودم تقریبا مثل نظر دوستمه البته امیدوارم به کسی برنخوره ، من نظرم رو گفتم
پاسخ
(2012-08-28، 10:04 PM)kasper نوشته است: سلام به دوستان عزیز ، شب بخیر
من یکی از دوستام ال 90 داره ، خودم هم باهاش رانندگی کردم و نظر ش رو هم در این مورد پرسیدم .
خودش می گفت راضیه ولی چون قبلا سمند lx داشته می گفت خیلی سر وصدا داره اتاقش ولی مصرفش خوبه ، سواریش یکم خشکه یعنی زود خسته می کنه و شتایش هم عالیه ولی از ماشین قبلیش بیشتر رضایت داشت.و نظر شخصی خودم تقریبا مثل نظر دوستمه البته امیدوارم به کسی برنخوره ، من نظرم رو گفتم

فقط تيبا
پاسخ
بادرود
تیباماشین خوبیه البته معایبی داره که همه ماشینهایه داخلی دارن اماال90ماشین ایمن تریه ولی به قول دوستمون اختلاف زیادی درقیمت دارن به غیرازاینها شنیدم شرکت رنومجبوره ازایران بره الارغم میل باطنی فکرمیکنم درشرایط کنونی ازلحاظ خدمات تیبا گزینه بهتری باشه امکانات خوبیم داره نسبت به قیمتش.
درمقابل ال90 از منتاژبهتری سود میبره درسته که کیفیتش کم شده ولی هنوزقطعات بادوامی داره درآخرمن تیبا روترجیح میدم چونکه6 میلیون ارزوتره وهمون امکانات رو بایکم کیفیت پایین ترداره درحقیقت تیبا رومیشه همون پراید ارتقا یافته ببینیم که ازنکات مثبت تیبا هست
باتشکرازهمه دوستان عزیز
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID Amir_Tiba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان