سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تيبا يا تندر90؟؟؟؟
به نظرم با توجه به اختلاف قیمت حدود 4 میلیونی تیبا شانس داره.مگر اینکه به قول علی آقا 18 میلیون نقد داشته باشی دوستن من.
اما اگر تندر می خری حتما صندلی هاش رو عوض کن که واقعا مزخرفه.
4 پایه بگذاری بشینی روش راحت تره.
در زمینه راحتی صندلی و رانندگی تیبا واقعا سرتره این رو بدون اغراق می گم.عاشق رول تیبام........
دوستان برای گزارش مشکلات خودرو تیبا تون به لینک زیر سر بزنین ، فرم رو پر کنین تا از مگاموتور باهاتون تماس بگیرن.لطفا برای صیانت از حقوق خودتون و دیگران حتما این کار رو انجام بدین.
http://www.megamotor.ir/HomePage.aspx?la...4960&mid=0
پاسخ
تشکر شده توسط : rezahabibi99 mehrdad1355 tiba91 masooumi abbasi
دوست عزيز
موتور و گيربكسش از ال 90 كم نمي ياره ،شرمندت نمي كنهShyShyShy
راننده عزیز مه شکن های عقب جهت استفاده در مه طراحی شده،درشرایط معمول خاموش نمایید
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 moje tiba masooumi abbasi
والا بنظر من گیربکس تیبا خوبه ولی ماله ال90 خیلی با موتور مچ تر هست و بنظرم قویتره ...البته ایراداتی که تو گیربکس تیبا هست خیلی کم تو ال90 دیده میشه ...ولی یه نکته ای که توجه کردم اینکه دنده عقب تیبا از ال90 بهتر جا میره
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 mk8mk abbasi
اصلا نمیتونی مقایسه کنی بین این دو خودرو
اگه تندر مدلE0 که پاییترین مدله که تقریبا هم قیمت تیبامیشه ولی کمتر امکانات داره
بازم میگفتم تندر بگیر
مزایای تندر=فروش راحته.کیفیت ساخت.قدرت موتور.ایمنی بالا.جادار بودن و بزرگ بودن صندوق عقب .و...
اگه مدل E1 یا E2 بخوای مقایسه بکنی .اصلا نمیشه مقایسه کرد چون واقعاE2 خودرویی خوب و با امکاناتی هست
من که ازش راضیم
حتی از نظر ظاهری بهتر از تیباست
بازم به پول خودت نگاه کن

(2012-05-19، 10:43 PM)tiba91 نوشته است: دوست عزيز

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
مطمئنی داداش؟؟؟
تیبا که موتور تقویت شده پرایده
بعدش 97 اسب بخار کجا و 110 اسب بخار L90 کجا
0 تا 100 ال نود 10.30 ثانیه است
که تیبا حداقل چند ثانیه کمتره اینو مطمئن باش
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh
(2012-08-17، 11:20 AM)pedram_888 نوشته است: اصلا نمیتونی مقایسه کنی بین این دو خودرو
اگه تندر مدلE0 که پاییترین مدله که تقریبا هم قیمت تیبامیشه ولی کمتر امکانات داره
بازم میگفتم تندر بگیر
مزایای تندر=فروش راحته.کیفیت ساخت.قدرت موتور.ایمنی بالا.جادار بودن و بزرگ بودن صندوق عقب .و...
اگه مدل E1 یا E2 بخوای مقایسه بکنی .اصلا نمیشه مقایسه کرد چون واقعاE2 خودرویی خوب و با امکاناتی هست
من که ازش راضیم
بازم به پول خودت نگاه کن

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
مطمئنی داداش؟؟؟

شما عاشق تندر 90 هستید و در حال حاضر هم این خودرو رو دارید و این طبیعی هست که اینجوری از این خودرو تعریف کنید.

فقط لزومی وجود ندشت که همه تاپیک های غیر فعال را فعال کنید و از تندر 90 تعریف کنید.

موفق باشید
پاسخ
به نظر من ال نود با اون پشت بلندش اصلا به درد رانندگی و پارک داخل شهر نمی خوره باید رو صندلی راننده یک تشک بزاری تابتونی ببینی چیزی رو له نمی کنه
ضمنا قدر کولر تیبا خیلی بالاتر از ال نود هستش
پاسخ
تشکر شده توسط : omid sh mehrdad1355 masooumi TIBA-NAVID abbasi
تندر 90 مثل وانت ميمونه جعبه متحركه! موتور وگيربكسش عاليه ايمني متوسطي داره توي سرعت بالا با فرمون تيزش اگه جاده كمي ناهموار باشه يا موج داشته باشته احتمال چپ شدنش زياده واينكه به قيمت 20 تمون نمي ارزه!
هيچ وقت غم نداشته باشين غصه به راه ندين دنيا چند روزه مياد و ميره ولي ياد ايام هميشه باقي ميمونه چه خوب كه اين ايام پر از صفا وصميميت باشه HeartSmile
پاسخ
دوستان سلام ...همونطور که قبلا هم گفتم ما تندر داریم البته ماله بابام هست و تیبا هم که ماله خودمه Smile در کل بدون هیچ اغماضی تندر بهتر از تیبا هست( تندر ما مدله E1cp هست) ... تیبا چون جمع و جور هست و مرکز ثقل پایینتری نسبت به ال90 داره نسبت به اون ترجیح میدم ولی چه کنم که گاهی ال90 هم میرونم Smile هر دوتاش رو به یک اندازه دوست دارم Smile
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Mehrd@d TIBA-NAVID omid sh abbasi
(2012-08-17، 11:20 AM)pedram_888 نوشته است: اصلا نمیتونی مقایسه کنی بین این دو خودرو
بازم میگفتم تندر بگیر
من که ازش راضیم
بازم به پول خودت نگاه کن

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
مطمئنی داداش؟؟؟

دوست گرامی، مطمئنا مقایسه بین این دو خودرو صحیح نیست چون از نظر قیمت اصلا با هم همخونی ندارن
اما اگر کسی بخواد نسبت به جیبش خرید بکنه، تیبا با قیمتی بسیار پایینتر و شرایط خرید بسیار آسانتر امکانات خوبی در اختیار خریدار میگذاره و از این نظر قطعا برتری با تیباست (نسبت قیمت به امکانات)
پاسخ
(2012-08-17، 01:10 PM)masooumi نوشته است: [quote='pedram_888' pid='12758' dateline='1345189817']

شما عاشق تندر 90 هستید و در حال حاضر هم این خودرو رو دارید و این طبیعی هست که اینجوری از این خودرو تعریف کنید.

فقط لزومی وجود ندشت که همه تاپیک های غیر فعال را فعال کنید و از تندر 90 تعریف کنید.

موفق باشید

درسته ماشینم ال 90 ولی ماشین زیاد سوار شدم
ولی من هیچوقت نمیگم 100% ال نود
زمانی که تیبا که خودروش نه ظاهر داره نه خوبه و نه با کیفیت قطعا میگم ال نود ولی اگه شخصی ازم بپرسه ال نود بهتره یا پارس میگم پارس از نظر ظاهری بهتره ولی سوختش بالاست
اول واسه خرید ماشین بین 206 Sd ,و ال نود موندم ولی دیدم 2میلیون واسه 206sd میدی ولی امکانات بیشتری از L90 نداره فقط ظاهرش و تهویه اتوماتیکه
مسلما ال نود چون قیمت مناسب و هزینه نگهداری و تعمیر کمتره
پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان