سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تيبا يا تندر90؟؟؟؟
Question 
سلام.لطفا به صورت تخصصي راهنماييم كنيد؟؟؟
و اگه تندر 90-سايپا يا ايران خودرو؟؟؟

تجربياتتون رو براي هر دو...
پاسخ
تشکر شده توسط :
اون16 میلیون و این 11 میلیون

شما چقد پول دارید؟چه توقعاتی از ماشینتون دارید؟؟یه ذره مقایستون مقرضانه به نظر میرسه اینجوری...
پاسخ
تشکر شده توسط :
راستش پول اندازه تیبا دارم.اما میخوام ببینم 3تومن اهتلاف قیمت واقعا میارزه ال90 بخرم؟؟؟
نمایندگی تیبا رو گفت12وال90گفت15.100
پاسخ
تشکر شده توسط :
خب چه توقعی از ماشینتون دارید چون ال90 صندلیاش مثه نیمکت میمونه
انقدر هم ازش دزدیدن که توری جلو شیشه که برفپاکنا روشه هم نداره

قرار بود ال90 زیر 10 میلیون باشه اما الان.....
دید عقبش هم به اسمونه.اینه هاش کوچییگکه لبرا اون هیکل.ارتفاعش هم بالاس

ولی ببین دلت کدومو میخواد چون حرف اخررو دلتون میزنه

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوست عزیز

من به شخصه میگم ال90 خیلی بهتره از تیبا هست.

من سال 87 داشتم پارس خودرویی .2 سالی هم داشتم فوق العاده بود .جدید شنیدم کیفیتی بد شده اما بد لوگان به از تیباست

اما من به شخصه هیچ وقت زیر بار چک و قرض اینا نمیرم

اگه پولت نقد هست و به تیبا میرسه شک نکن و بخر
شایدم با این پول ماشین دست 2 هم بهت بدن اما من حاضرم ضرر ماشین صفر به جون بخرم اما دست 2 سوار نشم
این دیدگاه منه
نظر اخر نظر خود شماست
پاسخ
اتفاقا هردوشون شانسی درمین یعنی ممکنه یه تیبا خوب باشه و یکی خیلی بد (تو سایت نمونه هاش هست)

ال90 هم شانسی داره

ببین دلت کدومو میخواد
پاسخ
تشکر شده توسط :
تندر از نظر کیفی بهتر از تیباست،قطعاتش گرونتر و خودش خیلی گرونتره(یعنی به قیمتش نمیارزه).فعلا خدمات پس از فروش تندر بهتر از تیباست.آینده ی تندر مبهمه و ممکنه تولیدش متوقف بشه بخطر ادعای ضرر دهی تولیدش در ایران.
رانندگی با تیبا راحتتره و نرم تر.
قیافه ی تندر رو من نمی پسندم.
قدرت تندر بهتر از تیباست
نظارت بر تولید و کنترل کیفی تندر خیلی بهتر از تیباست(احتمال جنس بد دراومدن از درون لپ لپ کمتره)
پاسخ
تشکر شده توسط : tiba91
هیچ ربطی به هم ندارن ولی تندر بین این 2تا بهتره
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355
سلام دوستان ما الان هم تندر داریم و هم تیبا ...در کل بخوام بگم تندر خیلی بهتر از تیبا هست و بنظرم اصلا نباید باهم مقایسه بشن چون از نظر کلاس کاری باهم فرق میکنن...تیبا چون تازه اومده تو بازار ممکنه خدمات و قطعاتش چندان مناسب نباشه ولی مطمئنا در آینده نه چندان دور خدماتش خوب میشه چون ناسلامتی خودروی ملی سایپا هست... تندر از نظر خدمات دهی کمی وضعش بهتر از تیبا هست هر چند اونم جالب نیست...تندر متاسفانه خیلی قطعات گرونی داره حتی بعضی از قطعه های موتوریش با مگان یکی هست...از نظر موتور و شتاب هم که باهم خیلی فرق میکنن...اگه کسی ماشین بالای 15 میلیون و با کیفیت میخواد ال90 فول و اگه مثل من زیر 15میخواد هزینه کنه تیباSmile
[تصویر:  43183438514051880084_thumb.jpg]

آسمان فرصت پرواز بلندی است

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

پاسخ
تشکر شده توسط : مریم AliMoh Amin.HVS tiba91 TIBA-NAVID
اصلا نبايد اين دوتا رو باهم مقايسه كرد چه از نظر موتور چه از نظر فرمان و تعليق و چه از نظر شاسي و چه از نظر ....مسلما در يك كلاس نميگنجند . تيبارو بايد با ريو و پرايد مقايسه كرد كه حتما تيبا برنده ميشه و لي در مقايه با تندر 90 تيبا كم مياره فقط تو حجم موتور كلي با هم اختلاف دارند به نظر بنده در اصل طرح اين مقايسه اشتباه است تندر در ترمز و تعليق و شاسي هم سر تر از تيبا است . در شكل ظاهري هم هر دو ضايع كاري هايي دارند . در كل اگه دوستمان به اختلاف 5 تا 4 ميليوني (تندر 174500000 ريال و تيبا 130000000 ريال )رازي هستند حتما تندر را پيشنهاد ميكنم .
پاسخ
تشکر شده توسط : tiba91 hooman-cloudy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان