سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه ی اولیه با تیبا 2 (تیبا ی هاچ بک)
Question 
سلام به تک تک دوستان گل
مخصوصا دوستان گل با اخلاق تیبا 2 یی خوبمون Smile
که در روزهای آخر ماه رمضون خدا رو شکر کم کم سر و کله دعوت نامه ماشینی که ماه ها و ماه ها منتظرش بودن پیدا شد و بعضی دوستان هم براشون ماشین های امانی رو تخصیص دادن و یا تحویلشون شده و یا در استانه ی تحویل هستن انشاالله.
امیدوارم حالتون خوب خوب باشه.

با اینکه 90 درصد تیبا با تیبا 2 یکی هست از نظر فنی و موتوری و ... مواردش همش یکی هست.

و یه بخش مخصوص تجربه اولیه با تیبا هست در انجمن.

اما برای اینکه یه آرشیو از نظرات و تجربه ی دوستان از سواری و تجربه ی اولیه ی افراد که تازه تحویل میگیرن هم به طور خصوص و اختصاصی در مورد تیبا 2 باشه.
با توجه به تحویل تیبا 2 که کم کم صورت میگیره.
این بخش رو مخصوص این مورد ایجاد میکنیم.

ممنون میشم از دوستان کل خوبمون که اگه خواستن تجربه ی اولیه شون رو به صورت کامل یه متن خوب و کامل از تجربه اولیشون رو بعد تحویل اگه تونستن در اینجا نیز بنویسن.
انشاالله که برای سایر دوستان نیز کمک کننده باشه.

در نظر بگیرین که اینجا فقط به یه تجزیه تحلیل مربوط به ابتدای تحویل و تجربه اولیه و صحبت و نقد اولیه مربوط میشه/
و کما فی السابق صحبت های مفصل و فنی و عمومی پیرامون تیبا 2 در تاپیک تیبا 2
و همین طور تصاویر قشنگ ماشین تازه تحویلتونو هم میتونین در گالری تصاویر تیبا 2 برای دوستان قرار بدین.
و اینکه موارد فنی هم در تاپیک های زیرشاخه فنی صحبت میشه.
موارد مشکلات و راهکارها که در بخش مربوط به خودش.
یا بحث های مربوط به آب بندی و سرویس ها و چکاپ های اولیه در تاپیک مواردی که در هنگام تحویل باید رعایت شود ذکر شده.
یا موارد موتوری و گریبوکس و موارد جلوبتندی هم در قسمت خوشد صحبت میشه.
موارد آپشن های مدرن هم که یه تاپیک مربوط به خودش صحبت هاش درج شده.
بخش تایر و رینگ استانداردم که اگر سوالی بود در قسمت خودش صحبت های مربوطش درج میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
با تشکر از اقا نوید برای راه اندازی این تاپیک که می تونه به دوستانی که قصد خرید یا تحویل خودرو را دارند خیلی کمک کنه
من ماشینو دیروز بدون پلاک تحویل گرفتم و حدود 8 کیلومتر باهاش راه رفتم کیلومتر ماشین هم تو نمایندگی 55 بود.نکات مثبت و منفی ماشین و آن مواردی که برام قابل توجه بود را خدمتتان عرض میکنم:

-کیفیت مونتاژ بدنه مناسب است فاصله درزها -کاپوت صندوق و ... در حد قابل قبول بودند
- در مقایسه با ریو کیفیت داشبورد و تریم داخلی، روکش دربها ضعیفتر است
- صندوقش از نظر فضا به نسبت هاچبک بودنش به نظر من قابل قبول است
- دور فرمانش خیلی کم است هنگام دور زدن ها و پارک خودرو نقطه ضعفش هست
-کلاج نرم و دنده ها به خوبی جا می روند
- نرمی فرمان در مقایسه با هم رده ها خوب است
- چون مراقب بودم دور موتور بالای 3000 نرود حسی از قدرت و شتاب ماشین ندارم.
- اینه های بغل دید خوبی به راننده میده و از اینه های ریو بهتر است

البته خدمت دوستان عرض کنم تا حالا با تیبا رانندگی نکردم و این اظهارنظر من حسی است که در رانندگی حدود نیم ساعت با آن داشتم.
پاسخ
سلام دوستان
عید سعید فطر رو تبریک میگم
از نیکان عزیز دوست خوبمون هم ممنون که به رغم زمان کم گذشته شده از تحویل خیلی مقایسه و صحبت تجزیه تحلیل خوبی از تجربه رانندگی تیبا 2 نوشتند.
عرض کنم در مورد یکی دو نکته :

اینکه با توجه به اینکه ماهیتا تیبا 2 و تیبا از یه وضعیت فنی عینا یکسان برخوردار هستن.
چند نکته بود که در صحبتای شما لازم بود عرض کنم.
اول اینکه کورس فرمان نسبتا پایین تر در تیبا نیز هست.
که مثلا همون طور که شما گفتین یه مقدار فرد حس میکنه کورس فرمان پایینه.
البته اوایل بیشتر این حس هست.
الان من مدت هاست تیبا سوارم هیچ این احساسو ندارم و یه جورایی بیشتر رو دست فرد میشینه و یه جورایی راننده رو مجبور میکنه بخشی ازین مورد رو خودش جبران مافات کنه با رانندگیش.
اما عرض کنم علتش طراحی محورهای خودرو هست که به خاطر افزایش پایداری در پیچ ها به نوعی خاص طراحی شده که البته مفصل بهش پرداختیم در تاپیک تیبا.
-------------------
نکته دوم ایینه ها که فرمودین ...بله درسته.
میتونم بگم ایینه های فابریک تیبا جزو باکیفیت ترین ایینه ها و محکم ترین ها و همین طور ایینش با بیشترین میدان دید در خودروهای متداول دم دستی ماست.
حتی من میدان دید ایینه پژو که سمت رانندش 2 تیکه بود رو در این حد ندیدم.
البته ایینه های کپی و غیر اصلی شبیه ایینه تیبا هست تو بازار که مثلا مواردی هم دارن .
اما اصلا نه در استحکام و نه در کیفیت مثل این نیستن نه در میدان دید.
--------------------
و یه نکته دیگه هم هست که مطمئنم توی رانندگی تیبا 2 هم اگه کمی بیشتر باهاش حرکت کنین قطعا حس میکنین.
چون در این ساختار هم عینا مثل تیباست.
اونم اینکه راننده اول پشتش بشینه احساس نقطه کور در ناحیه ستون های جلو چشمش میکنه.
البته بعدا عادت کنه رفع میشه. ولی اول اول که پشت ماشین میشینی این مورد رو قشنگ حس میکنی.

به هرحال از صحبت شما دوست خوب ممنون.
بسیار خوب و کامل بود
انشاالله به همین سبک و سیاق نظر دیگر دوستانو هم بشنویم.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
با سلام خدمت دوستان عزیزم علی الخصوص نوید جان
می خواستم بگم امروز ماشین رو تحویل گرفتم و بدون پلاک، 30 کیلومتر باهاش رانندگی کردم.
تمام نکاتی رو که گفته بودین هنگام تحویل خودرو باید چک کرد رو رعایت کردم از جمله سطح روغن که خداروشکر فول بود.
در کل خودروی خوبی از آب دراومده بویژه سیستم تعلیق که عملکرد بسیار خوبی داشت (فراتر از انتظار)
فقط یه سری موارد آزاردهنده داشت که خدمتتون عرض میکنم:
1- دنده یک ماشین سخت جا می رفت و تو دنده های سنگین فشار زیادی روی موتور بود، طوری که موتور صدای غیرطبیعی داشت.
2- هیچکدوم از درب های خودرو به درستی و کامل بسته نمیشد.(نیاز بود باز بشه و با قدرت و شدت بیشتری بسته بشه)
3- گلاج ماشین ریگلاژ نبود (هنگام رها کردن کلاج ماشین بلافاصه خاموش میشد.)
4- به نظر می رسید چرخ ها کامل بالانس نبودن.
5- صدای موتور کاملا به داخل منتقل میشد.
در انتها بازم از نوید عزیز به خاطر راهنمایی هاش تشکر می کنم.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID farbah Marta
سلام به شما دوست گلم سامیار عزیز
مبارک باشه انشاالله
انشاالله که ماشینی عالی باشه براتون.

و ممنونم که تجربه و دید اولیه رو همون طور که خواستیم در این تاپیک کامل و نکته وار و مورد به مورد گفتین.
حالا همین نظر و یا کامل ترش رو بعد رفع موارد ساده میتونین توی این تاپیک و تاپیک اصلی تیبا 2 هم بذارین.
که دوستان اونجا نیز صحبت شما رو ببینن.

اما در مورد مواردی که فرمودین .. چند مورد عرض کنم :

1:اول اینکه ممکنه کلاج تنظیم نباشه ... اگه تنظیم نباشه که موقع سرویس براتون تنظیمش میکنن راحت.
مورد دیگر واسکازین بیکیفیت شرکت هست که ه مقداری در صدای بیشتر گریبوکس و نرم نبودن دنده ها اثر داره. و همین طور البته در فرسایش قطعات.
واسکازین باکیفیت و عالی به مراتب میتونه هم در نرمی و هم محافظت اثر بذاره.البته اول لازم نیست. بعد سرویس 5000 که فرد رفت بعد میتونه بره عوض کنه.
در مورد بهترین کیفیت واسکازین که از هر نظر خاطرجمع باشه توی تاپیک گریبوکس و مشکلات و راهکارها و تاپیک تیبا مکرر گفته شده.
بهتره همون مورد ریخته بشه اگه قرار بود تعویض بشه تا بعد مشکلاتی مثل مواردی که بعضی دوستان که موارد نامطمئن ریختن و باز بعد مجبور به تعویض مجدد شدن براشون پیش نیاد.
در این مورد در تاپیک تیبا و تاپیک های زیرشاخه مربوط مفصل صحبت شده.
--------------
2:رگلاز درب ها هم توی خیلی ماشینای این سطح و حتی قیمت های بالاتر بعضا دیده میشه که رگلاژ نیستن.
متاسفانه شرکت حتی یه ذره گریس و یا روغن به قفلا نمیزنن.
توضیح این موردم مفصل از نحوه رگلاژ و .... در تاپیک مشکلات و راهکارها گفته شده.
--------------
3:یه سری بازدید و چکاپ و موارد مربوط به دوران اب بندی و بازدید ها مکرر در تاپیک های زیرشاخه مربوط گفتیم همیشه که باید حتما بهشون عمل بشه
و ترجیحا دراولویت اون سرویسا و بازدیدا انجام بشن.
توی اون موارد چکاپ بالانس هم بوده ... خیلی موارد دیگرم بوده.
--------------
در خصوص صدای موتور.
چندین و چند عامل نقش داره. .
الف:روغن سایپا اصلا کیفیت خوبی نداره.حتی بارها دیده شده روغن 1 1.5 لیتر کم ریختن .. قطعا روی موتور صفر فشار سنگین میاره.
واسکازین نیز همین طور و کیفیت نداره زیاد.
ب:بنزین باکیفیت بسیار اهمیت داره.موتور تیبا از نظر ضریب تراکم، تراکم بالایی داره.
سوخت باکیفیت پایین سبب استهلاک و افت قدرت و افزایش مصرف و کاهش شتاب و افزایش الایندگی و افزایش صدا میشود.
بنزین باکیفیت تر قطعا روی صدا هم تاثیر بسیار بالایی داره و موتور با سوخت بهتر خیلی نرم تر هست.
ج»:حدود 30 35 درصد میشه گفت عایق درب موتور و نمد داشبورد بهترین کیفیت اصلی (نه انواع تقلبی و کپیش ) که الان فط و فراوون شدن.
نوع های فرعی با کاور اصلی اومدن که دقیقا دیدمشون و به خاطر کمی ارزون تر بودن عرضه میکنن و اصلا نذارن بهتره
چون پودر میشن رو موتور و صدمه میزنن...
متاسفانه شدیدا زیاد شده این تقلبی ها که با کاور اصلی هم عرضه میشه.
ولی خوب تاثیرش رو دقیقا دیدم.
حدود 30 درصد نمد درب موتور باکیفیت و نمد داشبورد تاثیر دارن
من فکر نمیکردم اینقدر اثر داشته باشه مثلا نمد داشبورد
ولی کاملا اثر داره .
-----------------------
مورد دیگه که من تازگی 1 ماهی هست متوجه شدم.
اینکه بعد اینکه شمع ها رو با بهترین کیفیت استاندارد و اصلی سوزنی استاندارد برای تیبا با بهترین کیفیت عوض کردم.
واقعا صدای ماشین میتونم بگم 3 الان مثل 4 قدیم هست
بماند که نرمی ماشین هم محشر شده ... شتاب ماشینم عالی تر شده از اولشم بهتر
ولی روی صدا هم اثر داشته
زمان ما شمع های جنس اصلی تازه میذاشتن و من تا اخرش استفاده کردم
الان دارن شمع های بی نام چینی میذارن از 92 93 ...
این شمع هایی که در فروشگاه هم به درخواست بچه های زیادی ارائه شد و خیلی درخواست دادن
تعداد زیادی از بچه ها نیز براشون ارسال شد.
که خدا رو شکر کاملا راضی بودن از همه نظرا.
نظراتشونم در تاپیک تیبا یادمه چند دوست ازون تعدادی که گرفته بودن درج کرده بودن.
در کل میخوام بگم این مساله کاملا از چندین عامل اثر میگیره.
یه تنظیم نبودن ماشین.
یه مشکل اگزوز.
یه سری ازین موارد که گفتم ... کاملا اثر میتونن بذارن.
در کل اینا موارد ریز و جزئی هست
قطعا با خوندن تاپیک های زیرشاخه و تاپیک تیبا و تاپیک تیبا 2
این موارد ریز رو رفع میکنین و میتونین لذت بیشتری ببرین از ماشین

راستی فرصت کردین هم چند عکس خوب تهیه کنین برای گالری تصاویر تیبا 2.
عکس هنری قشنگ هم گرفتین قطعا خوب هست برای دوستان.
هم اینکه همین صحبت یا تکمیل شده ی این نظرتون رو با اون عکسا میتونین در تاپیک تیبا 2 نیز درج بفرمایین .
تا دوستان رویت بفرماین.
ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
دوستانی که ماشینو تحویل میگیرن به نظر من در انجام دو کار درنگ نکنن
1- تعویض روغن ماشین
2- بنزین سوپر

از وقتی که من این دو موردو انجام دادم ماشین خیلی نرمتر و بهتر کار میکنه... تغییر کاملا محسوس هست
روغنی اولیه ماشین کم داشت و سطحش روی L بود.جالبه همون موقع در تعویض روغنی یک SD 206 صفر هم اومد اونم روغنش کم بود و تعویض کرد..

موردی که فعلا داره اذیت میکنه صدای جیر جیر تسمه (فکر کنم تسمه دینام ) هست. حتی یکبار بهش روغن زدم ولی تاثیر نداشت.با صابون هم مشکل حل نشد....... S.O.S
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID
سلام به شما دوست خوبم نیکان عزیز
وقتتون بخیر
عرض کنم البته تعویض در بدو تحویل لازم نیست و شاید بهترم باشه 800 700 تا کار کنه و بعد فیلتر و روغن با روغن استاندارد خوب عوض بشه
بنزین رو بله قطعا بنزین باکیفیت تر بهتر هست.
در مورد تسمه ممکنه بعد مدتی تسمه ها نیاز به رگلاژ داشته باشن .و این ممکنه و چیز عجیبی نیست.
تسمه نو بعد مدتی شل میکنه.
چاره اش هم تنظیم هست.روغن زدن بیخودی و یا باز کار در 180 درجه برعکسش یعنی صابون زدن که دقیقا نقش برعکس داره لازم نیست
اگه جنس تسمه مشکل داشت شاید
ولی معمولا تسمه ممکنه نیاز به تنظیم داشته باشه و ازون بابت باشد
سلامت باشید

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : nikan89 mohamad86
امروز عصر تیبا 2 اطلسی رو تحویل گرفتم ( مشهد). جالبه که تحویل اسفند بودم و فکر نمیکردم به این زودی نوبتم بشه.
دو کار رو براش فعلا انجام دادم .
1- تعویض لاستیک با روداستون 13- 185 البته لاستیک خودش بارز بود.
2- نصب نمد موتور
برای روکش صندلی هرچی گشتم ، دلخواه و سایزش پیدا نشد.
تجربه ای که از سواری باهاش داشتم: 1- هندلینگ و فرمان پذیری خوب
2- احساس راحتی در نشستن روی صندلی و نرم بودن کلی خودرو
3-صدای موتور باز هم حتی پس از گذاشتن نمد به گوش میرسه که البته به نظر من در حد صدای 206 هست و چیز مهمی نیست
4- بدنه و ظاهر خودرو بسیار خوب
5- ادوات و تزیینات داخلی کمی ضعیفه
6-شتاب خوب
پس از تحویل گرفتن ، متوجه شدم جا فندکی خالیه و فندک نداره و دفترچه راهنما خودرو هم موجود نبود و پلاک ماشین هم هنوز نیوده بود . نمیدونم اصلا این ماشین دفترچه راهنما داره یا نه؟

تو راه که میومدم چندین نفر که نظرشون به ظاهر خودرو جلب شده بود سئوال میکردن.
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mohamad86
سلام به شما دوست گلم
وقتتون بخیر باشه و انشاالله مبارک باشه.
حالا خبر تحویل و اینکه چند تصویر خوب بعدا سر فرصت کردین در گالری تصاویر تیبا هم گذاشتین عالی میشه.و اینکه درتاپیک اصلی تیبا 2 هم خبر تحویلتون رو میتونین با همون تصاویر بذارین.
اینجا فقط مخصوص تجربه ی اولیه فرد هست که برای اولین بار خودرو رو تحویل میگیره و تجربه اولیشو از ماشینش که تازه تحویلش گرفته مینویسه.

مختصر در مورد موارد عرض کنم...
نمد درب موتور کپی الان اونقدر زیاد شده که در هم تیبا و هم ماشینای دیگه در بسته بندی اصلی هستن ولی نمد تقلبی و بیکیفیت هست.
بدیشون هم اینه به مرور پودر روی موتور میریزه ازون تقلبی ها و برا موتورم ضرر دارن
ولی نمد درب موتور و نمد داشبورد اصلی و باکیفیت تا حدود 30 درصدی تاثیر مثبت داره
هم روی صدا و هم تاثیر روی بخاری و کولر داره.
البته روی صدای موتور موارد دیگری هم اثر داره که مفصل در تاپیک های زیرشاخه صحبت شده.
------------
فندک رو که باید ازشون بگیرید. دفترچشم مواردش که همون تیباست منتها چون عکساش و اینا رو باید دوباره چاپ کنن احتمالا در دست چاپ هست.
احتمالا بعدا بهتون بدن.
خیلی خیلی تبریک میگم.
مبارک باشه.
سلامت باشین
و ممنون از

در مورد روکش صندلی عرض کردم اگه انشاالله بشه با این تولیدی که با فروشگاه همکاری میکنه و روکش های بسیار باکیفیتی برای تیبا چرمی برای فروشگاه با قیمت خوبی در چند کیفیت (یه مدل) ارائه کرده و در فروشگاه استقبالم زیاد ازش شد ، صحبت میکنم.
اگه بشه برای تیبا 2 هم اگه شد این مورد مجزا ارائه خواهد شد.
باید پرسش کنم.
توی تاپیک تیبا 2 هم دیروز اینو عرض کردم.
-------------------
محمد جان ضمن تبریک مجدد خدمتتون
حتما تونستین چند عکس شیک و قشنگ از ماشین تازه تحویلتون که انشاالله مبارک باشه برای گالری تصاویر تیبا 2 بذارین در اون تاپیک
ضمن اینکه بعد این مورد خبر تحویلتونو توی تاپیک تیبا 2 هم در کنار عکسا گذاشتین خالی از لطف نیست
بازم ممنون

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mohammad1 mohamad86
با سلام
من هم امروز تیبا 2 سفید رو تحویل گرفتم. خودرو از امانی ها بود و ساخت خرداد ماه !
دفترچه و فندک و متعلقاتش کامل بود.
کیفیت داشبورد و داخل اتاق نسبت به تیبای 91 کا قبلا داشتم افت کرده.
به نظرم کمی هم رو طراحی داشبور کارکردن و تفاوتهای ریزی با قبلی ها داشته ، حالا فردا چک میکنم بیشتر
از نظر موتوری و زیرپا ماشین خوبی است. کلاچ و دنده های نرمی داره صندوقش از 206 جادارتره
راستی موقع تحویل بنزین که جراغش روشن بود و باتری هم شارژ نداشت! ضبطش هم فلش نمیخوره.
دکمه صندوق پران روی ریموت کار نمیکنه

خلاصه که ماشین خوبیه ولی پامون خیلی گرون حساب کردند . دوستان سوالی داشتند در خدمتشون هستم.
پاسخ
تشکر شده توسط : mohamad86 TIBA-NAVID alibati p30kingg

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,231 480,746 25 دقیقه‌ی پیش
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
  TIBA-تیبا خودروی جدید سایپا TIBA_ALI 26,096 8,889,329 دیروز، 07:22 صبح
آخرین ارسال: اریوبرزن
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 4,704 1,427,488 1396-3-7، 09:55 صبح
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,733 572,227 1396-2-10، 06:31 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,560 929,403 1396-1-16، 07:30 عصر
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,558 1,708,097 1395-12-18، 10:42 صبح
Rainbow TIBA2 - تیبا 2 خودروی جدید سایپا (تیبای هاچ بک) TIBA-NAVID 2,019 705,540 1395-12-16، 10:28 عصر
آخرین ارسال: Ali nemesis
Video گالری تصاویر خودروی تیبا 2 ( تیبا هاچ بک - TIBA2 ) TIBA-NAVID 40 68,864 1395-11-5، 02:59 عصر
آخرین ارسال: marzi
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 164 98,352 1395-10-25، 01:49 عصر
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 662 439,443 1395-10-16، 06:57 عصر
آخرین ارسال: javon

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان