سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

انجمن های خودرو

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک سوالات متفرقه(شماره گذاری-پلاک-تحویل-گارانتی-خدمات-تعغیرات موتوری...)
(2012-11-26، 05:03 PM)Tohidast نوشته است:
(2012-11-26، 03:42 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام به شما دوست گل
معمولا اینا حساب کتاب اصلا تو کارشون نیست.
اما تحویلی چه زمانی هستین؟

نوید جان برا آبان بودم مثلا ...............

والا دقیق یادم نیست ولی یادمه وقتی به این مراحل میکشید کار خیلی سریع مراحل دیگه رو هم رد میکرد.
من حدس میزنم تو 7 روز یا نهایت 10 روز آینده سویچ دستتون باشه ..
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر  ،، یادگاری که در این گنبد دوار بماند

ای سرزمین من، شورآفرین میهن
دور از تو باد ای مرز باور، دست اهریمن

------------------ ((ا))
                                          ای خاک مهر آیین، آیینه ی ایمان
                                          ای در پناه لطف یزدان، جاویدان ایران

[تصویر:  4wdsvvxpm4xq51efs0h.jpg]
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Tohidast Dr-mahvah admin amir_mamusta
(2012-11-26، 05:18 PM)TIBA-NAVID نوشته است: والا دقیق یادم نیست ولی یادمه وقتی به این مراحل میکشید کار خیلی سریع مراحل دیگه رو هم رد میکرد.
من حدس میزنم تو 7 روز یا نهایت 10 روز آینده سویچ دستتون باشه ..

اگه بخوان به روش رضا اینا تحویل بدن فک کنم تا روز آخری که فرداش باید جریمه دیر کرد بدن صب کنن بعد تحویل بدن ، من 21ام تکمیل وجه کردم ولی 28ام تو سایت ثبت شد ، شنبه هفته پیش فاکتور شد ، 2 روز بعد پلاکم صادر شد ، امروزم که مدارکو ارسال کردن ، نمیدونم والا ، خدا کنه تو این هفته تحویل بدن ، به خدا دارم کم کم متنفر میشم از این ماشین ، از 22 شهریور که ثبت نام کردم چه قدر مصیبتا که سرش نکشیدم ......

نوید جان راستی ، برام پرسیدی اون آدرس نمایندگی امیرو ؟ Smile
سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 Dr-mahvah admin amir_mamusta
سلام مجدد
همون روز ازش پرسیدم
گفت فردا زنگ بزن تا ظهر که بهت شماره بدم
فرداش زنگ زدم...
گفت اوا دیدی یادم رفت؟!!!!! 5 دقیقه دیگه زنگ بزن. بعد زنگ زدم نبود دیگه.
الان ازش میپرسم.
در مورد تحویل ماشینتونم من بدترین بدترین حالتو گفتم.
احتمال خیلی بالایی داره این هفته ماشینتونو بدن.
دیگه من خونه پرپرش رو گفتم.
اگر راننده تریلی نباشه. اگه بعد اون بیاد گازوئیل نباشه .
اگه باز اونم بیاد محورها به خاطر بارش سنگین برف یک طرفه نباشه !
و هزار و یه اگر دیگه ... تو مایه های جهنم ایرانی ! SmileSmile
شوخی میکنم ... خیلی احتمالش هست این هفته بیاد ولی باید توجه کرد که این هفته فقط 2 روزش مونده ... و احتمالش زیاده بیفته اوایل هفته بعد.
اگه به تعطیلی نمیخورد قطعا این هفته دستتون بود.
سعی کنین بددل خودتونو نگیرین و دید منفی نداشته باشین ...

الان براتون پرسیدم.
میگه نه تو تبریز و نهه تو ارومیه الان کسی موجود نداره.قبلا یه مگاموتور بود که داشت.
گفت تیبا داری ؟ جالبه ایشونم با انجمن و بچه ها آشنا شده.
خلاصه گفت تنها راهش اینه برات با اتوبوس بفرستم فردا صبحش پیشت هست و بری از ترمینال بگیری.
ببینین گفت واسکازین 16500 هست ...
من بهتون پیشنهاد میکنم اگه روغن مناسب دم دستتون گیر میاد ، همون واسکازینو بگیرین اگه خواستین.

------------------ ((ا))

[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - ( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیر شاخه تیبا - (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...)
[تصویر:  star.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی)
[تصویر:  exclamation.gif] فرم شکایت صاحبان خودروی تیبا از سایپا به علت برخی از مشکلات موجود در این خودرو
[تصویر:  video.gif] تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA )
[تصویر:  star.gif]تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون)
[تصویر:  star.gif] فروشگاه پدال-(عرضه آپشن و قطعات برتر تیبا با بهترین کیفیت قطعات اصلی با مدارات و آموزش نصب کامل در سراسر کشور )
[تصویر:  video.gif] تاپیک گالری بخش تیونینگ و آپشن های مدرن فروشگاه پدال( TIBA )
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 Tohidast Dr-mahvah admin amir_mamusta
(2012-11-26، 06:53 PM)TIBA-NAVID نوشته است: سلام مجدد
همون روز ازش پرسیدم
گفت فردا زنگ بزن تا ظهر که بهت شماره بدم
فرداش زنگ زدم...
گفت اوا دیدی یادم رفت؟!!!!! 5 دقیقه دیگه زنگ بزن. بعد زنگ زدم نبود دیگه.
الان ازش میپرسم.
در مورد تحویل ماشینتونم من بدترین بدترین حالتو گفتم.
احتمال خیلی بالایی داره این هفته ماشینتونو بدن.
دیگه من خونه پرپرش رو گفتم.
اگر راننده تریلی نباشه. اگه بعد اون بیاد گازوئیل نباشه .
اگه باز اونم بیاد محورها به خاطر بارش سنگین برف یک طرفه نباشه !
و هزار و یه اگر دیگه ... تو مایه های جهنم ایرانی ! SmileSmile
شوخی میکنم ... خیلی احتمالش هست این هفته بیاد ولی باید توجه کرد که این هفته فقط 2 روزش مونده ... و احتمالش زیاده بیفته اوایل هفته بعد.
اگه به تعطیلی نمیخورد قطعا این هفته دستتون بود.
سعی کنین بددل خودتونو نگیرین و دید منفی نداشته باشین ...

الان براتون پرسیدم.
میگه نه تو تبریز و نهه تو ارومیه الان کسی موجود نداره.قبلا یه مگاموتور بود که داشت.
گفت تیبا داری ؟ جالبه ایشونم با انجمن و بچه ها آشنا شده.
خلاصه گفت تنها راهش اینه برات با اتوبوس بفرستم فردا صبحش پیشت هست و بری از ترمینال بگیری.
ببینین گفت واسکازین 16500 هست ...
من بهتون پیشنهاد میکنم اگه روغن مناسب دم دستتون گیر میاد ، همون واسکازینو بگیرین اگه خواستین.

ممنونم نوید جان ، خیلی آقایی کردی آقا ، ایشالا عمری باشه ، قسمت شه جبران کنم دادا Smile

نوید جان من شانسم خیلی خوشگله ، شما مطمعن باش همه اون احتمالایی که گفتین پیش میاد Tongue

ولی خب خدا بزرگه ، توکل به خودش ، ایشالا که یه هفته ای بیاد خیال 3 ماهم راحت شه Smile

فک کنم بشه روغن بهران سوپر پیشتاز پیدا کنم با قیمت مناسب ، در مورد واسکازینم ، یه دوستی تو تهران دارم که دانشجو هستش اونجا ، 11هم میره تهران ، بهش سپردم احتمالا بگیره برام با اتوبوس بفرسته ، باز ممنونم نوید جان ، خیلی لطف کردی دادا Heart
سؤال كليد تفكر است و تفكر كليديست از كليدهای دانايی ...

پس سؤال كن تا بدانی ...

و به خوبی بپرس تا به خوبی پاسخ بگيری ...
پاسخ
دوستاني که تيباي سفيد ثبت نام کرده ايد آيا توي وضعيت خودروي مشتري براي شما هم سفيد شيري زدن ؟ البته منم مثل دوستان هر وقت زنگ مي زنم به نمايندگي ميگه تو راهه ... من نمي دونم از کاشان تا تهران 200 کيلومتره ولي 3 روزه تو راهه !!!
پاسخ
با تشکر از جواب دوستان
شماره جديد اداره تحويل سايپا کاشان جهت پيگيري خودروي ارسال شده : 03614911100
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID mehrdad1355 admin amir_mamusta
(2012-11-29، 09:23 AM)arshad2 نوشته است: با تشکر از جواب دوستان
شماره جديد اداره تحويل سايپا کاشان جهت پيگيري خودروي ارسال شده : 03614911100

سلام به شما دوست گل
و ممنون ازینکه شماره جدیدشون رو قرار دادین.
مطمئنا به درد دوستان در آستانه تحویل میخوره.
ممنونم

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 admin amir_mamusta
من امروز صبح زنگ زدم و شماره ساخت رو دادم و گفت ديروز به مقصد تهران با لوکوموتيو ارسال شده و اوايل هفته بعد به محل نمايندگي در کرج ارسال خواهد خواهد شد ...
پاسخ
تشکر شده توسط : mehrdad1355 TIBA-NAVID admin amir_mamusta
سلام به همه
من تازه واردم اگه اشتباهی ازم سر زد یا حرف خنده داری زدم به بزرگی خودتون ببخشید و یک لبخند بزنید!
دوستان میخوام به صورت اقساط ماشین بخرم
حالا چنتا سوال
1:آیا 206 تیپ5 صفرش هست که بخوام بخرم؟
2:بین 206 و ال90 موندم!
من خودم ال90 داشتم ولی به علت مشکلات مالی فروختمش و الان میخوام به صورت اقساط یکی ثپت نام کنم
از ال90 راضی بودم مشکلش ارتفاع زیادش بود کو وقتی تک تو ماشین بودم از 150 تا که بالا میرفتم ماشین پایداریش رو از دست میداد و شروع میکرد به رقصیدن! ولی وقتی سنگین بود با لاستیک بارز 190 تا هم رفتم و آخ نگفته
از 206 خوشم میاد ولی خیلیا ترسوندنم میگن زود چپ میکنه!! سرعت بالا نمیشه رفت!!!
حالا کدوم رو انتخاب کنم
3:شرایط فروش رو از کجا بگیرم سایت ایران خودرو که چیز زیادی نداره!!
ممنون میشم راهنمایی کنین
کوچیک شما مهیار!
پاسخ
تشکر شده توسط : TIBA-NAVID admin amir_mamusta mehrdad1355
سلام اقا مهیار عزیز
خوش اومدین به سایت خودتون ...
والا به نظر من هر کدومشون مزیت خودشونو دارن.
206 های جدید کمی چینی شدن !
اما زیبایی 206 خوب بهتره ، راحتی پژو خوب مسلمه از نیمکت های لوگان بهتره ....
البته 206 در عقب کلا تنگ جا هست ... و این از معایب این پژو هست.
صندوق لوگان واقعا بزرگه و میشه گفت جزو بزرگترین صندوق هاست.
لوگان میشه گفت اصالت خودشو بیشتر حفظ کرده هنوز.
البته ماشینیه که قطعاتش گرونه شدید ...
نایابه.
اما خوب هم مزیت داره بر 206
هم 206 مزیت داره بر این.
کلاسشون متفاوته .... خودتون باید شرایط خانواده خودتون رو در نظر بگیرین و انتخاب کنین.
206 هم کمماشین پرخرجی نیست . لوگانم همین طوره نسبتا.

------------------ ((ا))

پاسخ
تشکر شده توسط : admin amir_mamusta mehrdad1355

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star تاپیک زیرشاخه تیبا- ( مشکلات پیش آمده +علت +طریقه رفع مساله -راهکار پیشنهادی) TIBA-NAVID 5,146 2,395,540 2020-06-15، 07:04 AM
آخرین ارسال: hamed_ja
Star تاپیک زیرشاخه تیبا-ثبت نام و تحویل خودرو و زمان انتظار و موارد پیرامون manifar 6,577 2,493,267 2020-03-23، 09:02 PM
آخرین ارسال: AA1393
Star تاپیک انتخاب تایر مناسب برای تیبا و ریو ( + تصاویر مربوطه) TIBA-NAVID 1,318 710,579 2020-01-10، 07:43 AM
آخرین ارسال: TIBA-NAVID
Star تاپیک زیر شاخه تیبا (موارد مرتبط با نگهداری اعم از موتوری،گریبوکس،جلوبندی و ...) TIBA-NAVID 1,853 985,079 2019-11-21، 07:35 PM
Information درخواست راهنمایی کامل: کارهایی که باید هنگام تحویل تیبا انجام داد؟ Amin.HVS 199 151,210 2019-10-19، 12:23 PM
Star تاپیک زیرشاخه تیبا -( آپشن های جانبی الکتریکی و امکانات و لوازم مدرن قابل نصب ) TIBA-NAVID 2,607 1,318,087 2019-08-22، 08:52 PM
آخرین ارسال: ecsi
Video تاپیک زیرشاخه تیبا-گالری تصاویر خودروی ملی سایپا تیبا ( TIBA ) TIBA-NAVID 668 580,870 2019-05-14، 06:59 AM
  تاپیک اختصاصی خودروی پراید(ثبت نام- موارد فنی و ...) (کلیه مدل ها:131-141-231-132) TIBA-NAVID 123 54,026 2019-04-07، 03:38 AM
  تاپیک خودروی H30 کراس محصول ایرانخودرو TIBA-NAVID 16 4,728 2018-01-05، 11:36 AM
آخرین ارسال: sepehr_n
Star رانا (RUNNA ) - تاپیک اختصاصی خودروی ملی جدید ایرانخودرو TIBA-NAVID 852 650,490 2017-04-05، 07:23 AM
آخرین ارسال: lx0ve

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان